ALARM-POL Sp.j. Tadeusz Wolf

Nowy Sącz

Opinie o ALARM-POL Sp.j. Tadeusz Wolf

Edyta

@JP, czy na pewno to jedna i ta sama firma? Może jest to jakaś zbieżność? Wcześniej nikt raczej o tym nie wspominał i jak widzisz dyskusja toczyła się na temat zatrudnienia. Dobrze byłoby gdyby ktoś mógł się do tego odnieść i potwierdzić te rewelacje o ALARM-POLU, albo nie.

Andrzej
@Edyta 29.09.2017 17:14

To forum to śmietnik dla frustratów

@Edyta 29.09.2017 17:14

Wystarczy wpisać w wyszukiwarce linki , które poniżej podaje i przeanalizować http://www.krs-online.com.pl/msig-5226-123070.html /www.krs-online.com.pl/p-h-u-alarm-pol-sp-z-o-o-krs-906056.html http://www.krs-online.com.pl/p-h-u-alarm-pol-sp-z-o-o-spolka-krs-1475217 http://www.krs-online.com.pl/msig-5005-161562.html Sąd właśnie zawiesił mój pozew przeciwko Alarmpol z sp. z o.o. spółka komandytowa Nowy Sącz ,ponieważ do reprezentowania interesów tej spółki w KRS jest Alarmpol sp. z o.o. siedzibą w Krakowie , a w KRS tej spółki nie ma osoby do reprezentowania spółki .Pani prezes Wolf Barbara złożyła wniosek o wykreślenie jej z zarządu. I wszystkie sprawy z tego powodu "zgodnie z prawem: są zawieszane z urzędu. No to teraz ,chyba tylko zostało zawiadomienie prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez tą spółkę i ich właścicieli Wystarczy wpisać w wyszukiwarce linki , które poniżej podaje i przeanalizować http://www.krs-online.com.pl/msig-5226-123070.html /www.krs-online.com.pl/p-h-u-alarm-pol-sp-z-o-o-krs-906056.html http://www.krs-online.com.pl/p-h-u-alarm-pol-sp-z-o-o-spolka-krs-1475217 http://www.krs-online.com.pl/msig-5005-161562.html Sąd właśnie zawiesił mój pozew przeciwko Alarmpol z sp. z o.o. spółka komandytowa Nowy Sącz ,ponieważ do reprezentowania interesów tej spółki w KRS jest Alarmpol sp. z o.o. siedzibą w Krakowie , a w KRS tej spółki nie ma osoby do reprezentowania spółki .Pani prezes Wolf Barbara złożyła wniosek o wykreślenie jej z zarządu. I wszystkie sprawy z tego powodu "zgodnie z prawem: są zawieszane z urzędu. No to teraz ,chyba tylko zostało zawiadomienie prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez tą spółkę .Odnośnie wpisu Andrzeja (chyba prawej ręki prezesa) jeżeli nazywa ludzi frustratami ,którzy nie dają się wydymać przez cwaniaków to ja się zgadzam- jestem frustratem.

Edyta

@Ck w czy w tych okolicach jest na tyle dużo pracowników tej narodowości, aby firma mogła sobie pozwolić na taki krok? Poza tym w firmie musiałby funkcjonować tłumacz, aby komunikacja przebiegała jednak sprawnie. Jak to wygląda?

Edyta

@Ck dzięki za odpowiedź. Dlaczego mieliby tylko nie zatrudniać Polaków, jak wcześniej to robili? Miejmy nadzieje, że to plotki i że zatrudnienie znajdą tutaj również osoby z naszego kraju.

Ck
@Edyta 14.08.2017 10:53

Wg moich informatorów , tylko menagement to Polacy i tu nikogo już nie potrzebują przyjmować do pracy. A Ukraincy są o wiele wydajniejsi , lepiej wykształceniu i maja mniejsze oczekiwania finansowe - tak wiec Polacy nie będą wogole zatrudniani.

Edyta

Pojawiły się tu głosy o rzekomej upadłości firmy, jednak po ostatnich komentarzach można wnioskować, że nic takiego nie miało miejsca. Czy @El 90 możesz napisać, jak wygląda aktualnie kondycja firmy? Czy zatrudnia ona stale nowych pracowników?

Ck
@Edyta 24.07.2017 08:24

Tak mam informacje , ze zatrudniają Ukraińców na kontrakty w Monachium i Koeln. Polaków aktualnie nie zatrudniają ????

EI 90

Prezes odróżnia skrzynki UTA (właściwe dla SSP)od zwykłych skrzynek moniturujcych instalacje SSWiN?

Rocznik '83 górą

p. Wojdanowi czy aby na pewno zależy na szybkim rozwiązaniu spółki i uregulowaniu stosunku pracy czekających w niepewności pracowników ze spółką??

bbb
@Rocznik '83 górą 19.06.2017 23:29

Nie zależy , bo ma bardzo dobrze płacone

FB

I'ts game over!

JP

MONITOR POLSKI!!!! Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Naprawczych, podaje do publicznej wiadomości, że postanowieniem z dnia 2 stycznia 2017 roku, sygn. akt VIII GU 462/16 oddalono wniosek o ogłoszeniu upadłości dłużnika: P.H.U. Alarm-Pol sp. z o.o. sp.k. w Nowym Sączu na podstawie art. 13 ust. 1 Prawa upadłościowego. Art. 13 1. Sąd oddali wniosek o ogłoszenie upadłości, jeżeli majątek niewypłacalnego dłużnika nie wystarcza na zaspokojenie kosztów postępowania.

Inf

aaa
@Inf 06.02.2017 20:33
To dobrze , bo podobno od marca beda przyjmować do pracy - chodzą słuchy ze maja jakaś duża budowę robić ....

jakie stawki będą na start? praca w Nowym Sączu czy delegacja?

świeży

Wiadomo już coś? Będzie jakieś zaległe wynagrodzenie wypłacane przed świętami?

bbb

Dokunenty Sa juz u Pani sedzi I treba czekać na termin rozprawy odnośnie upadlosci firmy a to ma byc w w grudniu takie pierwsze są informacje oby nic się nie zmieniło.

tomek

Pracodawca juz w sierpniu olal pracowników wiec na co można liczyć na niego bo kto jest cha....em będzie nim na wieki wieków Amen.

tomek

@tomek 17.11.2016 14:46
Czytaj ze zrozumieniem sprawa jest w sadzie i sad teraz decyduje co dalej z firma Alarm -Pol i jak widac sie nie spieszy...

No i co z tego ,że sprawa jest w sądzie? Firma dalej istnieje i ktoś ją zarządza dopóki sąd nie ogłosił upadłości i nie wyznaczy syndyka( wystarczy sprawdzić w KRS.Ja już tutaj podawałem kto ,ale osunęli) . Masz rację sad decyduje co dalej z firmą ale nie z pracownikami .No chyba ,że nie dostałeś wypowiedzenia . Dopiero po ogłoszeniu upadłości syndyk przejmuję sprawy firmy.No i jeszcze na koniec -sąd może odrzucić wniosek upadłościowy ,albo sprawa może jeszcze trochę potrwać .I co będziesz czekał na zmiłowanie?

p ...p

kiedy wkoncu dostaniemy swiadectwa pracy jak zwykle sady maja na wszystko zawsze czas

@p ...p 14.11.2016 13:16

A gdzie byłeś zatrudniony w sądzie? Pracodawca wystawia świadectwo pracy a nie sąd Pracodawca ma obowiązek wydać świadectwo pracy w ostatnim dniu trwania umowy nie później niż w ciągu 7 dni od dnia ustania stosunku pracy .W myśl art. 97 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1502)Jak nie wyda Państwowa Inspekcja Pracy.

edd

Tylko na tym forum juz nie ma czego szukać bo w tej firmie juz się nie znajdzie pracy bo jej nie ma .

Wiola

Rolka
@Wiola 27.10.2016 19:27
Czemu alarm-pol monitoring jest we władaniu czegoś takiego jak " chmura plus"? TW już nie ma firmy?...

Hejt jest karalny. To jest forum dla poszukujących pracy .

inf

Do 28 października maja być dostarczone do sadu dokumenty odnośnie sprawozdania firmy Alarm-Pol przez nadzorce firmy jesli będą to prawdopodobnie może być wyznaczona rozprawa odnośnie upadlisci firmy o ile sad z jakiś przyczyn jej nie odrzuci.

Antonio

A gdzie się podziała @Mariola, dawniej tak często błyszczała jakże trafnymi komentarzami

Wuj

Niestety nie ma pieniędzy za wrzesień

informator

Pieniądze miały być zapewnione w tym miesiacu dla pracownikow tak przekazal obecny zarząca firmy Alarm -Pol.Dla zainteresowanych i dowiedzenia sie co dalej z sytuacja w firmie iwyjasnienia dlaczego nie ma srodkow dla pracownikow wszelkie pytania kierowac do Pana Marcina obecnym zarządcą firmy, ( usunięte przez administratora )

Maciuś I
@informator 13.10.2016 15:45

wiadomo kiedy sprawa upadłości się rozstrzygnie?

Maciek z klanu

Jest już 13 października, a nadal nie ma pieniędzy za wrzesień.... jak żyć? Kamieni z Dunajca się jeść nie da.

Maciek z klanu

franki

Człowieku !!gdzie ty mieszkasz i gdzie chodziłeś do szkół .Nie wiesz co to jest IRONIA? No to ci wytłucze!!!! IRONIA -sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem . Gdzie chcesz wysłać CV ? Do ZOO? Nie widzisz że zdanie jest w cudzysłowu !!! Przeczytaj poprzednie komentarze a przede wszystkim post Admin - to jest nick chyba kogoś zarządu firmy. PANIAŁ(to znaczy zrozumiałeś}

rfo

"z tego co wiem, to od poniedziałku będą przyjmować .Wynagrodzenie 4000 netto miejsce rekrutacji krakowskie zoo wybieg dla jeleni"Czytać nie umiesz czy wymagasz specjalnej troski .

zalamany

Niech szanowny prezes wolf rozwiąze sprawe z pracownikami do konca niech dostaną świadetwa pracy zeby mogli dalej działać,Jak sam Prezes zapierdolił z firmą to niech do konca bedzie w porzadku co do pracownikow a nie zostawil ich bez srodkow do życia i nic dalej w tej kwesti nie robi.Mialy byc zapewnione srodki pieniezne dla pracownikow w tym miesiacu i co nic nie dali co mamy kamienie grysc.

Admin
@zalamany 07.10.2016 17:26

Załamany zamiast pisac te płaczliwe bzdety ,znajdź se robotę. Tu jej nie ma . W Krakowie można przebierać w ofertach tylko trzeba chcieć pracować , o co chodzi , czy w tym alarmpolu płacili za udawanie roboty. Jak firma padła to nie płacz tylko pracuj. Elektromontaz szuka ludzi ale nie płaczliwych sierot. To jest forum dla poszukujących informacji o pracy , anie o jej braku.

@Admin 07.10.2016 22:28

Panie prezesie a właściwie już Pani prezes! Zapłać najpierw należne wynagrodzenie a później udzielaj dobrych rad.To że firma upadła to nie wina pracowników ani podwykonawców.Uregulujesz swoje należności i nikt na tą stronę nie wejdzie i nie będzie pisał.Tak to trudno zrozumieć nawet z wyższym wykształceniem?A dopóki , będziesz nas próbował wyrobić dopóty będą ukazywać się te niekorzystne komentarze

Rozwiązaniem jest 500+

JP (Janusz P)
@JP 06.10.2016 23:17
Rozwiązaniem jest 500+

Dość ,że usuwają posty to jeszcze się podszywają pod czyjejś inicjały .Skandal Ten wpis to nie mój Janusz P .Panie prezesie troczę przyzwoitości.

z ..a

Informacja dla pracownikow z pewnego ,,żródła,, pensje dla pracownikow ponoć zapewnione sa na ten miesiac oby były prawdziwe.

franki

A może to ,prezesik powinien się uczciwie rozstać z pracownikami ,( jeżeli zgłasza firmę do upadłości) tzn.dać wypowiedzenie i wypłacić wszystkie należne pracownikowi należnosci a nie liczyć że pracownik nie wytrzyma i sam się zwolni . Pracownik w takiej sytuacji dużo traci np.nie otrzyma zasiłku dla bezrobotnego , nie będzie mógł przejść na emeryturę pomostową ( w przypadku starszych pracowników) A w Nowym Sączu miejsc pracy jest ograniczona a nie każdy ma zamiar wyjechać od rodziny bo ma ich głęboko w d

Janusz

Kiedy cholera będzie ogloszona upadlosc firmy Alarm -Pol przez sąd juz 2 miesiące to trwa .

@Janusz 28.09.2016 16:38

Upadłość może być przez sąd ogłoszona nawet za pół roku. a i to nie jest pewne. Sąd może odrzucić wniosek. Jeżeli nie płaci wam za urlop albo zmusza do urlopu bezpłatnego zgłoście do do Państwowej inspekcji pracy. Ja już założyłem sprawę w sądzie pracy , i może było by to donosicielstwo pod warunkiem ,że prezes chciałby się ze mną dogadać ale "naprał wody w usta" i milczy . No może (po nie jestem pewny) poza tymi wpisami które mają nas obrazić .

fgtf
@Janusz 28.09.2016 16:38

Być może za 2 miesiące coś więcej będzie wiadomo w połowie października zainteresowanych odsyłam do sądu gospodarczego w Krakowie oraz do kontaktu z likwidatorem firmy z ramienia sądu.

franki

No to całe szczęście że zrozumiałeś!!!!! już się zacząłem martwic ,że jesteś gotów tam pojechać. Bo jeżeli nie rozumiesz komentarzy napisanych przez byłych pracowników (połowa negatywnych chyba wymazana )a Ty dalej z uporem maniaka pod różnimy nickami pytasz o to samo to albo masz problemy z głową albo jesteś osobą o kim pisze "znawca tematu"

xeah

A B

sad tez najwidoczniej ma czas na ogloszenie upadlosci firmy bedzie sie wszystko wleklo a pracownicy udupieni bo nie wiedza jak dlugo jeszcze musza czekac az sie sprawa rozwiaze

@A B 20.09.2016 15:08

A co tu za znaczenie ogłoszenie przez sąd upadłości? ( zresztą mimo zgłoszonego wniosku może go odrzucić) To tego czasu spółka jest "czynna " a prezes i zarząd odpowiadają prawnie za działanie lub zaniechania działania. Pracownicy i tak dostali wypowiedzenia. Porządny prezes i na poziome powinien zabezpieczy środki na wypłaty za ten okres dla swoich pracowników (czytaj niewolników) Na szczęście PIP działa szybciej niż sądy.

rekrutacja

Szukam chętnych do pracy w Anglii elektrycy z doświadczeniem min 5 lat angielski w zakresie średnim kontakt olx.pl

znawca tematu i TW

trafiony i zatopiony

znawca tematu i TW

chyba trafiłem w czuły punkt. Tak trzymaj TW

bz

co z Nami pracownikami dalej kiedy zwolnienia i odprawy

JZFy

Ja pracowałem 15 lat a niektórzy po 20 lat to znaczy ze te wpisy to jakaś ściema albo wypociny psychola. Nikt nie narzekał a każdy mógł się sam zwolnić.

@JZFy 13.09.2016 09:38

"Ja pracowałem 15 lat a niektórzy po 20 lat" Czas przeszły dokonany .To dlaczego już nie pracujesz? Dlaczego się zwolniłeś?

rekruter

mało masz ofert na rynku pracy? jest boom obecnie, może nie w sączu ale w wiekszych miastach ogromny, znajdź pracę i pracuj, alarm-polu nie ma, na sprzedawce etatów nigdy nie było, nie wiem na co Ty tutaj czekasz...

fb

Stabilnej pracy tam nigdy nie było i nie będzie bo firma opiera się na długach i wydutkaniu innych np. Sprzedających samochody czy materiał nie mówiąc o jakości monitoringu

franki

No to mnie rozbawiłeś to łez!!!No chyba ,że dla tych kilku przydupasów ,żeby zostali w nowej firmie i oszukiwali następnych jeleni.

Mariola

Ale jestescie porabani , do niczego stare dziady . Myślałam taka napalona , ze elektrycy mi dogodza ! A tu same cioty.

niespłacony

Jeżeli chodzi o pracę jak i współpracę jako podwykonawcy oraz współpraca jako hurtownia to uwaga wszystko co zaczyna się od ALARM-POL i nieważne co dalej zoo, jawna, monitoring to ta sama osoba tym zarządza i nikt nie może być pewny że otrzyma to co mu się należy za pracę czy materiał. Wystarczy zapytać w elkagu.

Rfy
@niespłacony 08.09.2016 19:01

W elkagu maja bardzo dobre zdanie ,kupę kasy zarobili.

Electric
@Rfy 08.09.2016 19:55
W elkagu maja bardzo dobre zdanie ,kupę kasy zarobili.

Podobnie jak alfa-elektro?

pracownik z łapanki

Jak możesz polecać firmę jak w niej nie pracowałeś?? Od jakich pracowników to info?Podaj chociaż inicjały dwóch pracowników to Ci uwierzę . Jak praca leci po prostu jak marzenie ,jak wszyscy pracownicy na umowę o prace są na urlopach a pracownicy na zleceniach zwolnieni od 1 sierpnia.

Asad
@pracownik z łapanki 08.09.2016 14:39

od TL i WM oni ci wytłumaczą

pracownik z łapanki

Oprócz wykazania się w pracy są jeszcze wynagrodzenia za urlop bieżący -zaległy, odszkodowanie za rozwiązanie umowy zlecenie bez wymagalnego okresu wypowiedzenia itp . KUMASZ! !! Po niektórych tu wpisach widzę ,że oprócz zaznaczania "nie jestem robotem" powinno być "jestem zdrowy psychicznie" , "skończyłem "18 lat " oraz "nie jestem pracodawcą"

Rafy

Jak sie nie pracuje , to wypłaty ni ma.

bez roboty

Do Marka jw .Jak istnieje tylko chyba wirtualnie bo nie pracujemy caly juz miesiac siedzimy na urlopach.zarejestrowana firma akurat sprawa jest juz w sadzie i czekamy tylo dokad.

bez roboty

Ty@
@bez pracy 07.09.2016 15:05
kiedy bedzie ogloszona oficjalnie upadlosc firmy bo juz miesiac nie pracujemy nawet na bezrobocie nie możemy sie zarejestrowa...

@Ty@ 08.09.2016 09:10
Niewinny się znalazl. Bierz sie do pracy , a nie mysl o bezrobociu. Pracy jest dużo , ale dla pracowitych. Narzekaja leniwi....

Na Twoim miejscu jak najszybciej udałbym się do lekarza.Może jeszcze nie jest za późno!!!!! Pracy jest dużo ? Chyba dla jeleni takich jak my w tej cudownej firmie.

bezrobotny

co Nas czeka we wrzesniu beda wypłay przeciez nadal jestesmy zatrudnieni nie zwolnieni.

edek

Skoro niektorzy uwarzją że firma istnieje toproszę sobie zadzwonić do Alarm _pol i zapytać sie o przyjęcia ciekawe co Wam odp -powodzenie naiwni,

Zostaw opinię o ALARM-POL Sp.j. Tadeusz Wolf - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALARM-POL Sp.j. Tadeusz Wolf