Opinie o Astra-Telecom w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Astra-Telecom. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Astra-Telecom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astra-Telecom w Nowy Sącz

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Astra-Telecom? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Fritz Nowy wpis

Jerzy Lelito ciągle zmienia profil fitmy. W sylwestra oddłużał ludzi przed Nowym Rokiem. Teraz wchodzi z nieruchomościami jako inwestor pasywny. Nie wiem czy mam chodzić czy nie chodzić do FIRMy!

Teresa von Libentrop Nowy wpis

Braku wypłaty. Bo Firma nie płaci

Milusia

Cudowna wigilia firmowa dla załogi ASTRA Telekom. Jest już nas ponad 500 osób w firmie. Siedziba na Rynku pękała w Szwech. Catering jak zawsze zapewniła nam Magda Gessler. Na koniec godziny koncert kolęd Braci Golec. Sama Słodycz

Henrieta von Pless Nowy wpis
@Milusia

Pan Lelito wie jak dbać o Ludzi!!! 8.000 zł voucher na Święta dla każdego pracownika. Tak nie płaci żadna firma z Sącza

Fredek

Operator spycharki. Pracuje w ASTRA TELECOM od 7 lat. Mam do dyspozycji nowiuśką spycharkę marki Komatsu. Pensja na rękę 7.200,00 za 8 godziny tydzień pracy. Pan Lelito to Super Szef!

Jerzy LELITO

Proszę nie wypisywać BZDUR!!! Każdy widzi, że firma podsiada spory majątek . Wszelkie negatywne komentarze wypisują wyłącznie osoby które zle życza firmie i MNIE!!!

mało godzin
@Fredek

8 godzinny tydzień pracy??? To ile minut dzienne pracujesz? :)

Pawlczuk

Jestem operatorem podwodnego batyskafu w ASTRA TELEKOM. Nie powiem gdzie robie teraz robory dla firmy bo to TOP Secret. Wiecie NATO, UE, klient Top of the Top. Zdradzę wan tylko, że za tą ryzykowaną pracę dostaje co msc od Pana Lelto 74.000 złotych

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Astra-Telecom się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowy Sącz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Nowy Sącz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Kenny J

Zarabiam w Berlin / Tesla GigaFactory 37.000 tysięcy. Praca bardzo wymagająca, rozłąka z żona i dziećmi bardzo dotkliwa. Pan Lelito bierze nasze rodziny w styczniu na tydzień do Portugalii. To jest gość!

Jaromir

Nie wiem czy ktoś tu sobie robi żarty. Ale nie znam nikogo z ASTRY TELEKOM kto tyle zarabia. Moja pensja to 3800 zł na ręke. Więc te wynagrodzenia w euro i samochody to ściema!

Hurtacz

Operator największej na świecie spycharki KOMATSU. Mega power! Pan Lelito potrafi inwestować w dobry sprzęt. Moja pensja to 30.000,00 złotych!! Trafiłem 6 w Totka

Paprocański

Fantastyczny wyjazd integracyjny do Dubaju. Jak z 1001 nocy. Pan Lelito zorganizował nurkowanie, rajd po pustyni. Do tego 5 dni plażowania i przepyszne jedzenie w hotelu Kempiński

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Astra-Telecom?

JerzyKamil

Ja byłem ostatnio z ekipą z kontraktu w Dortmund na 3 dniowym wyjezdzie w Sheraton Sopot. Jednodniowy rejs luksusowy jachtem po zatoce. Kejty w Jastarni albo rowerowy wyjazd na hel dla mniej odważnych. Śniadanie z widokiem na MOLO nie ma sobie równych.

Cwikliński

Hej ja pracuje jako monter kabla energetycznego. Kontrakt we Frnakfurt-nach-Mein Dużo nadgodzin. 18.000,00 zł na rękę. Niestety szef nie dał samochodu.

Edmund

Wiertnica Masterstone. Super sprzęt. Praca strasznie wyczerpująca. Pensja 11.000 na rękę po podatkach. Lelito to spoko gość.

Wiesiek

Ja robię w ASTRA TELEKOM w Menchester. Jako operator wiertnicy dostaję na rękę 1.700 funtów. Praca ciężka ale da sie odłożyć masę pieniedzy

Zygmunt

Pracuje dla Pana Lelity od 25 lat. Super Szef. Teraz robie na kontrakcie w Dortmund. Mam do dyspozycji służbowe BMW 3. Pensja na rękę 3.600 euro. Kładziemy kabel dla Niemieckiego rządu. Robota na wiertnicy Libherr nie należy do łatwych ale pieniądze oferowane są spoko!

Lewek

Hej pracuje w Astra Telekom u Pana Lelito w Hanover. Na rękę 2.300 euro. Mam służbowego Macbooka, Iphona 14 i Mercedesa Klasy C. Wymaga ale płaci w terminie. Koparka Volvo to jest to

Bufon

Co sądzicie o dniu kawy organizowanym przez Firmę w tym roku. Ice Latte to był strzał w dzisiątkę. Do tego kawa po Irlandzku!!! Opiłem się jak nigdy

Godula Stefan

Kosz delikatesowy na Święta to idealny prezent. Dziękuje Zarządowi. Przypominają mi się czasy PEWEXU!!! Szef z butonierką, szefowa z kostiumiku. Aż chce się robić

Herubinum

Czy w okresie letnim pracownicy mogą liczyć na owocowe piątki? Brzoskwinie, czereśnie, jagody w ramach podwieczorka

Emila

Firma funduje słodycze dla dzieci pracowników na DZIEŃ Dziecka?

Ymek

Co z ogniskami dla pracowników?? Czy można na nie liczyć w okresie wiosennym. Integracja po pracy to podstawa

Peretti

Czy firma dofinansowuje koszty żłobka dla pracownika?

Zostaw merytoryczną opinię o Astra-Telecom - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Astra-Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy Astra-Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astra-Telecom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Astra-Telecom