Opinie o Astra-Telecom w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Astra-Telecom. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Astra-Telecom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astra-Telecom w Nowy Sącz

Baranasz

Czy właściciel podtrzymuje tradycje wysyłani kart świątecznych z życzeniami?

Berbeka

Wie ktoś coś o Multisporcie??? Ma być czy jest opłacany przez Pana Lelito

Helena od Bohuna

Bony na Święta dają. Jaka stawka godzinowa???

Megan

Czy firma organizuje Wigilie Firmowe???

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Astra-Telecom się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowy Sącz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Nowy Sącz
Ferdek

Na jakie marki aut służbowych można liczyć w pierwszym roku?

Bernadeta

Czy firma oferuje pakiet medyczny???

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Astra-Telecom?

Mateusz

Nie wymyślajcie bzdur,nie piszcie głupot.Wielu z was pracowało ze mną w Astrze.Dlaczego Lelite oczerniacie. Pracowałem w tej firmie 4 lata .Moja praca zakończyła się w 2014 roku.Jak firma została (usunięte przez administratora) przez inwestora budowy Hotelu Herbarium.Na końcu inwestorowi brakło piniędzy.I zostawił 6 firm w potrzasku.Pan Miszczuk inwestor tak manipulował że na budowie pojawili sie komornicy.Pózniej mój kolega syn Pana Jerzego Piotrek związał się z córką pana Miszczuka i uciekli z budowy.Doprowadzili do upadku tak dużej firmy ratując Miszczuków.Komornicy jak zobaczyli majątek Pana Jerzego Lelito to zrobili polowanie na niego. Skąd taka nienawiść pan Lelito zawsze miał wspaniałe samochody,organizował wiele imprez charytatywnych.To was boli ,. Dzisiaj pod tą nazwą działa jego spółka .Przecież widzicie ilość samochodów z reklamami,oznakowane budowy logo tej firmy na budowach.Widziałem stronę ASTRY,nawet zaświadczenie o niezalaganiu z Zus czy urzędem publikuje na stronie.

Czy nowo zatrudnione osoby w Astra-Telecom otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Bella

Nie ma takiej firmy.

Nikola

Jak można było stracić dom? Bo siedzibę na Papieskiej zlicytował komornik

Halina ze Szczecina

Kiedy wreszcie Pan Lelito oświadczy się Emili Gromulskiej

Jak długo trwa proces awansu w Astra-Telecom?

Barbara

Nie trwa. Firma zbankrutowała tak jak jej chory psychicznie właściciel Jerzy Lelito

Norbert Nowy Sącz

Firma cały czas rekrutuje mimo iż nie zatrudnia żadnego pracownika!!!! Siedziba spółki zlicytowana przez Komornika Sądowego!!!! Czekamy na kolejny przekręt duetu Lelito&Gromulska

Jak szefostwo w Astra-Telecom traktuje ludzi?

Herman Lisov z Dortmund

Worek pokutny, łańcuch z kulą u nogi i do tego nadzorca ze szpic rutą w postaci jedynie nam panującej Emilii Gromulskiej

Bi.

Czy Pani Gromulska jest nadal z Lelitem Jerzym w związku?

Tadeusz Huryn w imieniu spółki

Dla państwa informacji wystąpiliśmy na Policje w celu wydania adresów IP , osób które dokonują pomówień .Gwarantuje państwu że spotkamy się w sądach .Każdy będzie miał możliwość wypowiedzenia się w sprawie i formalne uzasadnienie dlaczego dokonał swoich wpisów .Wielu z państwa ma przygotowywane pozwy karne i pozwy o wyłudzenia i oszustwa na nie korzyść podmiotu astra-telecom. Podmiot działalności gospodarczej w wyniku konieczności rozwojowych stał spółką akcyjną .

WerSow
@Tadeusz Huryn w imieniu spółki

Kto został zatrzymany przez Policję? Są już pierwsze wyroki" Czy detektyw Rutkowski ujął sprawców?

Hegemon
@Tadeusz Huryn w imieniu spółki

Pozwy karne przygotowywał oczywiście Jerzy Kamil vel Jerzy Lelito!!! Hahaha

Hans

Gdzie przebywa samozwańczy prawnik Jerzy Kamil? Panie Lelito czyżby zmienił Pan swoją drugą osobowość!!!! Choroba dwu biegunowa zbiera takie żniwo to również tyczy się Gromulskiej z GPW na której pracowała w swoich urojeniach!

Kamil J

Pan Lelito wysyła w korespondencji ze mną emaile do nie istniejących działów w firmie. Często też pisze sam do Siebie. Schizofrenia to straszna Choroba!!!! Z Panią Gromulską też nie lepiej tak się zatracić za garść srebników!!!!

Denis

Ilu firma zatrudnia pracowników?

Vienio

Czy w sprawie fałszowania ksiąg handlowych i sprawozdań finansowych Phoenix Construction przez Lelito&Gromulska ktoś siedzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Astra-Telecom - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Astra-Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy Astra-Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astra-Telecom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Astra-Telecom