Covendo

Opinie o Covendo

Beyonce

,,Prezes,, umywa ręce od wszystkiego, nigdy więcej takich ,,pracodawców,, zero profesjonalnych szkoleń i przygotowania, atmosfera słaba, pieniądze małe i to nie na czas mimo zawartej umowy. Praca w stresie- nie polecam, nie warto.

La korse

Omijać szerokim łukiem sklep w Tarnowie, płaca mała i niepewna a atmosfera kiepska

abc1

Brak premii a jeśli już są to o polowe niższe niż obiecywane, nowoczesne biuro to klitka w której ciężko się oddycha, brak możliwości awansu, bo gdzie, na jakie stanowisko? Brak kogokolwiek, kto zna się na rzeczy, wszystkiego trzeba domyślać się samemu. Fałsz i obłuda ze strony kierownika a przede wszystkim brak kompetencji.

rip

Nie polecam pracy w sklepie w Tarnowie głównie ze względu na Pana kierownika, który raczej nie ma pojęcia o kierowaniu zespołem. Kręci tak, że można dostać zawrotu głowy. Niewłaściwy człowiek na nieodpowiednim stanowisku, brak wiedzy, nie wzbudza respektu ani nie można na nim polegać.

abc

To prawda. Ciagle ta sama pani kierownik?

sales

Szef kretacz, po 1 nie placi po 2 kreci i klamie po 3 nie placi:) tak kreci ze ksiazke mozna by napisac. Omijac ta firme

smitti

OSZUSTWO I WYZYSK! SZANOWNY PRACOdawca obiecuje wiele a gdy zrealizuje sie zadania i idzie po zapłatę to umywa ręce i szuka innego pracownika w zamian! Omijać szerokim krokiem

Najgorsza firma w Warszawce. [usunięte przez moderatora]

zoll

Najgorsza firma w Warsaw. [usunięte przez moderatora] Nie polecam nikomu.

Zostaw opinię o Covendo - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Covendo