Stratiforme Polska Sp. z o.o.

Żyrardów

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 19 ocen.

Stratiforme Polska Sp. z o.o.
3 19 6 1

Opinie o Stratiforme Polska Sp. z o.o.

Iza

@kolombo Tę informację przekazał Ci jeden z pracowników, czy może więcej osób Ci o tym mówiło? I jeszcze jedna rzecz. Nie rozumiem tego, co ma znaczyć ten kawałek o pracownikach z Ukrainy, którzy w firmie Stratiforme Polska pracują. Mógłbyś proszę to rozwinąć?

Iza

@OJ SIALALA MAM DWIE LEWE RĘCE Twoja wypowiedź ma bardzo negatywny ton, ale dowiedzieliśmy się z niej, że firma Stratiforme Polska wysyła swoich pracowników na szkolenia do Francji. A jak ma się sprawa z atmosferą wewnątrz firmy? Jest ona dobra? Może jeszcze wspomniesz coś, proszę, o pakiecie socjalnym? Byłaby to bardzo ciekawa informacja.

kolombo
@Iza 11.04.2018 21:19

z ostatnich informacji - obniżyli znacząco wynagrodzenia pracownikom. Ponieważ mam informacje od pracowników obywateli Ukrainy o sami Ukraińcy podejrzewając ze Polacy otrzymują więcej. Jest to informacja niesprawdzona ale atmosfera pomiędzy pracownikami się pogorszyła. Pracownicy z Ukrainy mogą odejść.

kolombo
@Iza 11.04.2018 21:19

literówki mi się wpisały - to sami Ukraińcy podejrzewają że ...

OJ SIALALA MAM DWIE LEWE RĘCE

Panie Francuz jak już tak zachwalasz to.... ale ci pracownicy beda tam pracowały-- PRACOWALI jeśli już poniewaz mają stabilna sytuacje finansową ... co najwyżej niższą i mozliwosci podwyżek - ŻADNĄ. Niedawno kilka pracowników pojechaly .... POJECHAŁO do Francji na szkolenia. Firma to oplaca.- NO A JAK INACZEJ. NOWE PROJEKTY NOWE ZROBKI DLA FIRMY TO TRZEBA SZKOLIĆ Wszyscy pracowniki...... PRACOWNICY .. których znam pracuja i nie maja zamiaru tego zmieniać NIEUAKTUALNIONE DANE. A WOGOLE SAMA TAM NIE PRACUJE A WIEM TYLE. JEŚLI JUŻ TO SAM I OWSZEM NIE PRACUJE BO KOMBINUJE JAKBY TU JESZCZE (usunięte przez administratora) LUDZI ZEBY Z JAŁMUŻNĄ PRACOWALI.

Administrator

Czy jakiś pracownik firmy Stratiforme Polska Sp. z o.o. chciałby zabrać głos w sprawie zatrudnienia tam?

Administrator

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Stratiforme Polska Sp. z o.o.?

kolombo
@Administrator 02.03.2018 08:44

Z opinii pracowników(sama tam nie pracuję) wiem ze warunki pracy nie sa mile, jest zapach, jest skladniki wywolujace alergie lub zaczerwienienia niealergiczne, ale ci pracownicy beda tam pracowały poniewaz mają stabilna sytuacje finansową i mozliwosci podwyżek. Niedawno kilka pracowników pojechaly do Francji na szkolenia. Firma to oplaca. Wszyscy pracowniki których znam pracuja i nie maja zamiaru tego zmieniać.

"murzyn"

Dodam jeszcze coś.. Fundusz Socjalny. Jest obowiązkowy dla pracodawcy. Tylko w tej firmie ciekawe dla kogo. Bo wczasów pod gruszą nie ma (nawet żadnych dopłat), paczek świątecznych dla dzieci pracowników nie ma- dziadostwo , nie mówiąc nic o pracownikach. Zapomóg też nikt nie bierze. Za to na wynajem samochodu tak. Gdzie te fundusze .. w kilogramie cukru , najgorszej herbacie i papierze do d....y. tego też by pewnie nie było jakby dało się podcierać resztkami "szklanej waty". Pani szefowo- sknero jedna,niech Pani o innych pomyśli i zajrzy do przepisów na co jest FUNDUSZ SOCJALNY

"murzyn"

Pytacie czy w Stratiforme Polska Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany. Tak, :-) są to wymienione ubrania robocze z niebieskich na białe za co przy pierwszej okazji trzeba było zapłacić obniżoną premią, Kolejna zmiana to - zwykłe życzenia świąteczne dla pracowników a raczej ich brak. Zbyt duży wysiłek żeby Dyrekcja zeszła po schodach do "plepsu". Następna zmian to, nie wolno się śmiać w zakładzie. I jedna z ważniejszych - rozliczanie pracowników za pełny miesiąc urlopu. Tu tego nie robi się ze średniej jak nakazują przepisy. Tylko nie pracowałeś ... nie możesz dostać tyle. A w gruncie rzeczy zakład powinien dopłacać jeszcze szkodliwe. Ludzie mają kontakt z bardzo szkodliwymi środkami a niektórzy są przez 8 godz nie tylko w oparach ale w szkodliwym pyl i hałasie. Ale dopóki ochrona środowiska będzie przyjeżdżała i sprawdzała tak jak do tej pory nic się nie zmieni. Takie badania powinno prowadzić się podczas pracy a nie kiedy ludzie są na przerwie Co do zarobków obiecuje się 2500-3000 ale tylko w ogłoszeniach. Dostajesz w sumie 1500-1700 . A reszta to niewiadoma bo to premia i nadgodziny .Ale i to nie jest takie oczywiste. Jak masz za dużo godzin to ci za nie nie zapłacą bo z premią zarobiłbyś zbyt wiele. Czy to jest normalne? Zawsze ktoś może powiedzieć jak ci źle to odejdź. ..... tylko nie wszystko jest takie oczywiste. Nie szanuje się tu nikogo .Co do duopolistów to są . Jedni liżą polskie dupki inni Francuskie. Ale te języczki też kiedyś się zedrą i wypadną a może się znudzą i przyjdą inne. Pani szefowo jest takie polskie powiedzenie dbajmy o swoich., bo w swoje gniazdo się nie sra

jestem

za przeproszeniem a chu,,,,,,,,,,,,,,im w (usunięte przez administratora)

sialalala

Potężna rotacja pracowników, których oczekiwania finansowe są najczęściej zbyt wygórowane w stosunku do możliwości czy chęci wynagradzania przez kierownictwo firmy. Kolejnym, bardzo złym przykładem Stratiforme jest to, że pracowników z kilkuletnim stażem nie potrafi się docenić, a to oni są tak naprawdę siłą napędową tej firmy. Kary w postaci zabierania premii to norma. Jeżeli firma nie potrafi zatrzymać przy sobie wartościowych pracowników, to oznacza tylko jedno, że coś nie jest halo z dyrekcją. Być może kierownictwo we Francji powinno bliżej przyjrzeć się problemowi w Polsce. Prowadzenie działalności w ten sposób może doprowadzić całą firmę pod scianę. A te go bym nie chciał.

oooo
@sialalala 28.10.2015 21:00

Zatrzymują zwłaszcza konfidentów i lizusów jak ty sialalala . Skończył się Hałas to i ty poleciałeś . W życiu bym nie poszedł zakablować swojego wujka jak ty

jestem

dno dno dno wyzyk premie rąbią ale więcej się dowiesz jak tam się znajdziesz piszą w ogłoszeniach o zarobkach od 2500 do 3500 a tak naprawdę dostaniesz po zapierdolu za cały miesiac w cięzkiej chemi uwaga 1500 i to wszystkie pieniądze jakie na ciebie czekaja także człowieku powodzenia

Iza

@kolombo Rozumiem, że Twoim kolegom odpowiada praca w firmie. Warto by mogli oni się również tu samodzielnie wypowiedzieć. Dodatkowe informacje na temat pracy w firmie mogą być bardzo pomocne dla osób, które będą szukać dodatkowych opinii o Stratiforme Polska jako pracodawcy.

kolombo

znam kilku pracowników w tego zakładu, wszyscy mówią jednakowo - jak ktoś chce pracować to pracuje, co raz lepiej wykonuje zadania i ma stabilne zarobki i premie. Kiedy zakład nie produkuję brakowanych form wszyscy maja premie. zespól pracowników całkiem przyjazny. Myślę że wszystko tam jest ok.

Iza

Chętnie dowiemy się więcej o pracy w Stratiforme Polska oraz tego jak oceniacie tego pracodawcę, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam, że wszystkich użytkowników portalu obowiązują zasady regulaminu. Przez zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin

Iza

@szlifierzco rozumiesz mówiąc, że w firmie nie ma szacunku do pracownika? Mógłbyś powiedzieć na ten temat coś więcej? Jak się to przejawia? Widzę, że Twoja opinia została zamieszczona pod koniec zeszłego roku. Czy od tego czasu w Stratiforme Polska zaszły znaczące dla pracowników zmiany?

ftg

Raczej wypłata jest terminowa, ale wiesz czy atmosfera opiera się na dość przyjacielskich relacjach, bo raczej każdy dba o to, żeby stosunki między pracownikami były wciąz dobre. Z góry dzięki za odpowiedź

anonim

(usunięte przez administratora)

Qwerty

O czym ty wogole piszesz.... Chyba ze to sam kalafior

qweerrty

Firma wykańcza ludzi. Starzy i coś warci pracownicy cały czas obrywają jak nie premią to robotą, a głąby i konfidenci w góre. Jak w związku radzieckim generałowi w czape, weżmie się ćwierć inteligenta na jego miejsce.. Nie będzie miał żadnego ''ale.."

dre

Dalej lipa Pani Prokurent prześladuje próbuje odpokutować upadek firmy w oczach francji kosztem polskich pracowników. No tak łatwo stracić 5 cyfrowe wynagrodzenie szefowo. Szukaj pracy jak i inni.

aaaa

Bardzo dobrze pisz jak najszybciej bo juz w nowa firmę chce doprowadzić do upadku. Od pierwszych dni pracy robi to samo co w poprzedniej pracy! !!!

hurra

I Wygrana w sądzie pracy z tą firmą zachęcam zwalnianych ludzi do pójścia do sądu pracy i walki o odszkodowanie z nieuczciwością, mobbingiem i wyzyskiem.

lalala

Niestety jest wciąż Szefowa która go zatrudniła nie zwolniła go z własnej woli a z przykazu Francji oboje siebie warci trzymajcie się z daleko od tej firmy to horror

anonim

(usunięte przez administratora)

Friend from the junkyard

Święta prawda...!

Żyrafa

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

nowy

Myslalem o pracy tam , ele czytam o problemach i bolaczkach i zastanawiam sie czemu nikt nie podal tej firmy do Inspekcji Pracy , oni zajmuja sie takimi sprawami !!! Takie firmy trzeba tepic !

Tede
@nowy 02.02.2016 21:18

Owszem została nasłana Państwowa Inspekcja Pracy w związku z brakiem Regulaminu Pracy w zakładzie. Zostali zmuszeni do utworzenia.

Były pracownik

Lipa ,wielka lipa , pod każdym względem .Nie polecam !

Były pracownik

Lipa ,wielka lipa , pod każdym względem .Nie polecam !

gunio

Niskie zarobki, opóźnienia w wypłatach.

kk

Firma dno od kiedy jest nowy pseudo dyrektor podwyżki tylko dla kapusiów

nn

powiem same plusy kadra bardzo miła bez problemu załatwiają wszystko to co chce wszystkie złe opinie to po prostu zwykłe bzdury nikogo nie zwalniaj a bez potrzeby no wiadomo jak gość nawala to poco takie go trzymać organizują szkolenia do Niemiec i Francji nawet w obydwu uczestniczyłem wszystkim polecam tą firmę Firma z przyszłością

elde

Pełna olewka pracowników. Najniższe pensje w kraju. Coś tam jest nie tak, może dlatego że to firma francuska, a oni leją na Polaków.

były pracownik
@elde 21.09.2012 19:50

Dałem nogę po roku bo nawet marnej podwyżki niechcieli dać, tz kierownik chciał ale sam został wydalony no i lipa. Ta firma proponuje dla wykwalifikowanego szlifierza 2tysie...brutto hehe tyle warta była była moja praca i żadnych perspektyw. Dobry zaczepem żeby szukać dalej.

Zostaw opinię o Stratiforme Polska Sp. z o.o. - Żyrardów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stratiforme Polska Sp. z o.o.