Stratiforme Polska Sp. z o.o.
counter
3 21 63 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 80 dni.
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy Stratiforme Polska Sp. z o.o.?

Janek Nowy wpis
Kandydat

Witam chcę spytać czy firma w ogóle zatrudnia nowych pracowników w dobie pandemi i jeśli tak to gdzie możne ewenualne oferty znaleść

Kolombo Nowy wpis
Klient
 Rekomendacja
@Janek

Najlepiej pójść do firmy, zapytać o wakansje.

Pytanie
 Pytanie

Czy Stratiforme Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

kolombo Nowy wpis
Klient
 Rekomendacja
@Pytanie

Pierwsze trzy miesiące - zlecenie. Po okresie zleceń który jest okresem wdrożenia w pracę - podpisywana umowa o pracę.

Miły pan
 Pytanie

Witam was mam pytanie macie tam wtryskarki tworzywowe jak tak jak tam praca jako ustawiacz jakie zarobki i atmosfera pozdrawiam

Ja
Pracownik
 Pytanie
@Miły pan

Wtryskarki? No niestety, nie ten rodzaj produkcji.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Tito
Użytkownicy czekają na odpowiedź 266 dni.
Były pracownik
 Pytanie

Witam chciałbym spytać czy firma w niedalekiej przyszłości zamierza przyjmować nowych ludzi na laminowanie bo chętnie bym wrócił ?

Pytanie
 Pytanie

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Stratiforme Polska Sp. z o.o.?

KOLOMBO
Klient
@Pytanie

Bardziej francuski, firma z kapitałem francuskim

ZbigniewŻrdw

Cpunska firma odradzam wszyscy tam zażywają amfetamine, i co najwyzej zone lub dziewczyne wam wyruchaja, marna placa,(usunięte przez administratora)

Dawid
@ZbigniewŻrdw

Poważne oskarżenie skierowałeś w stronę osób pracujących w tym miejscu. Mógłbyś napisać, skąd w ogóle masz tak szokujące informacje? Jeżeli tam pracowałeś, to napisz coś więcej.

kolombo
@ZbigniewŻrdw

całkowite kłamswo

Pracus
@ZbigniewŻrdw

Zbyciu o kim mówisz. Kto ćpun kto podrywasz. Więcej odwagi w wypowiedziach. A nie tylko oskarżenia . Czy tobie ktoś załatwił dziewuszke. Zwykły gnida z Ciebie. Nazwiska A nie domysly

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 383 dni.
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w Stratiforme Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Pytanie
 Pytanie

Czy dyżury międzyświąteczne w Stratiforme Polska Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Odpowiedź
@Pytanie

Nie.

Iza

@kolombo Tę informację przekazał Ci jeden z pracowników, czy może więcej osób Ci o tym mówiło? I jeszcze jedna rzecz. Nie rozumiem tego, co ma znaczyć ten kawałek o pracownikach z Ukrainy, którzy w firmie Stratiforme Polska pracują. Mógłbyś proszę to rozwinąć?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kolombo
@Iza

pracują tam moi znajomi, nie narzekają. I pracują tam stabilnie od 5 lub 4 lat.

Nat

Pracuje na produkcji 4 lata premie ucinane za wszystko zależy czy dogadujesz z kierownictwem możesz dobrze robić i nie mieć premi. Wszyscy obrabiają (usunięte przez administratora) I donoszą. Brak narzędzi do pracy 'oszczędność' " (usunięte przez administratora) Brud i (usunięte przez administratora)

Zofia
@Nat

Mimo swojej negatywnej opinii, jak sama mówisz pracujesz w Stratiforme Polska już cztery lata. To dosyć długi staż pracy. Mimo tego faktu dostrzegasz same minusy związane z pracą w tej firmie? Co zatem Ciebie w niej trzyma?

tytus

@Pal Czyżby konkurencja zainspirowała do pisania takich pseudo opinii?

Pal

Nie polecam jedno wielkie (usunięte przez administratora)

2
darek

(usunięte przez administratora) pracuje od roku na stanowisku szlifierza , premie cała moze wiedzialem 2 razy w ciagu roku ,a robilem 80% normy , gdzie 100% jest wrecz nie realne robiąc 8h bo elemnty sa tak chu*owe ze szok , raz ze formy sa złe ,a dwa ze laminiarze ciagle sa inni , a czemu inni bo nikt nie chce tu pracowac i jest przemiał ludzi ,chlop nam daje 50 % premi gdzie poiwnno byc 100 no i co tu jeszcze.. a tak , jak masz dobra wydajność to powiedza ze slaba jakosc , a jak dobra jakosc to slaba wydajność.. takze jezeli nie robisz 40 nadgodzin to nie masz na co liczyc na pelną premie

Uczciwy

Stawiają na Ukraine i niepełnosprawnych. Polaków mają za nic. Ukraina zawsze na pierwszym miejscu ludzie przyjdą zobaczą co jest i odchodzą. Dyrekcja szuka zawsze pretekstu żeby uciąć premie bo premie są tu duże połowa pensji a pensje są małe bez premi masz małą wypłatę. Ludzie w firmie obrabiają du.... fałszywi ludzi lepiej robić swoje i sie nie odzywać i pomagać ukraincom. Podwyżek nie chcą dawać to ludzie odchodzą i ukraińcy przychodzą coraz więcej ich jest. Szkodliwa praca pył chemia włókno szklane unosi się w powietrzu masek nie chcą dawać. Czasem trzeba robić bez rękawiczek bo oszczędność ręce poparzone od chemii. Poz tym praca może być nie zasuwasz na akord jak na produkcji.

Mareczek
@Uczciwy

Bzdura! Sześcioro Ukraińców łącznie na kilkadziesiąt osób na produkcji, niepełnosprawnych jakoś nie widzę chociaż pracuję już czwarty miesiąc! Pył na szlifierni jest, ale chyba to normalne. Maski dostępne tylko dziwi mnie to, że nie każdy chce nosić. Podwyżki są ale nie dla nierobów siedzących wiecznie na zwolnieniach, przez których ja muszę nadrabiać. Nie narzekam, najlepszy grafik jaki miałem i koleżeńska atmosfera.

Tymon

Generalnie to firma ma dobrą opinię jako pracodawca to wydaje się już dobrze świadczyć!

Mareczek

Witam, słyszałem że firma rekrutuje, jak warunki obecnie? Da się tam pracować? Pzdr.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iza

@OJ SIALALA MAM DWIE LEWE RĘCE Twoja wypowiedź ma bardzo negatywny ton, ale dowiedzieliśmy się z niej, że firma Stratiforme Polska wysyła swoich pracowników na szkolenia do Francji. A jak ma się sprawa z atmosferą wewnątrz firmy? Jest ona dobra? Może jeszcze wspomniesz coś, proszę, o pakiecie socjalnym? Byłaby to bardzo ciekawa informacja.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kolombo
@Iza

z ostatnich informacji - obniżyli znacząco wynagrodzenia pracownikom. Ponieważ mam informacje od pracowników obywateli Ukrainy o sami Ukraińcy podejrzewając ze Polacy otrzymują więcej. Jest to informacja niesprawdzona ale atmosfera pomiędzy pracownikami się pogorszyła. Pracownicy z Ukrainy mogą odejść.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kolombo
@Iza

literówki mi się wpisały - to sami Ukraińcy podejrzewają że ...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
OJ SIALALA MAM DWIE LEWE RĘCE

Panie Francuz jak już tak zachwalasz to.... ale ci pracownicy beda tam pracowały-- PRACOWALI jeśli już poniewaz mają stabilna sytuacje finansową ... co najwyżej niższą i mozliwosci podwyżek - ŻADNĄ. Niedawno kilka pracowników pojechaly .... POJECHAŁO do Francji na szkolenia. Firma to oplaca.- NO A JAK INACZEJ. NOWE PROJEKTY NOWE ZROBKI DLA FIRMY TO TRZEBA SZKOLIĆ Wszyscy pracowniki...... PRACOWNICY .. których znam pracuja i nie maja zamiaru tego zmieniać NIEUAKTUALNIONE DANE. A WOGOLE SAMA TAM NIE PRACUJE A WIEM TYLE. JEŚLI JUŻ TO SAM I OWSZEM NIE PRACUJE BO KOMBINUJE JAKBY TU JESZCZE (usunięte przez administratora) LUDZI ZEBY Z JAŁMUŻNĄ PRACOWALI.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Czy jakiś pracownik firmy Stratiforme Polska Sp. z o.o. chciałby zabrać głos w sprawie zatrudnienia tam?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Stratiforme Polska Sp. z o.o. - Żyrardów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Stratiforme Polska Sp. z o.o.