Chylińscy sp z o.o.

Opinie o Chylińscy sp z o.o.

gość

Mnie jeszcze co innego zastanowiło : Czy zgodzi się Pan na dzień próbny w dziale marketingu? firma szuka specjalisty, ma przed sobą cv osób, które są zapewne mistrzami w swojej dziedzinie, chcą się rozwijać stąd szukają nowych wyzwań a Pani ich pyta o dzień próbny. Co można zrobić w jeden dzień w dziale marketingu w firmie, która nie wie co to jest marketing a social media traktuje jak wrzucenie paru zdjęć?

gość

Drogi gościu, Ja nie byłam na rozmowie, widziałam tylko ogłoszenie ale post osoby powyżej wiele mi powiedział. Nie będę wysyłać bo tylu kompetencji nie mam. Parę zdjęć na social media ... ? Czy wiesz co to są social media, co to jest content, research, co to jest harmonogram zadań, planowanie, przygotowanie postów, zdjęć, generowanie aktywności, statystyka, itp. Sorry ale to nie jest parę zdjęć na social media, skoro tak to ktoś nazywa widać, że nie macie zielonego pojęcia i doświadczenia. Jeśli porównujesz obowiązki osoby od "wkładania papieru" do osoby mającą wiedzę z zakresu kilku stanowisk technicznych i wiedzę o social media masz taką, że to tylko kilka zdjęć ... to raczej nie dogadasz się z żadnym specjalistą. Być może w korporacjach są osoby od "wkładania papieru do drukarki" ale tylko dlatego, że właśnie ci, którzy zarabiają na firmę mają wygenerować większy zysk dla firmy niż "walczyć z drukarką czy szukać papieru by wydrukować ofertę na spotkanie z klientem". Polecam zmienić nastawienie i skupić się na priorytetach a nie porównywać się do korporacji (jeśli nią nie jesteście). Każdy się stara swoją firmę budować i poprawiać ale poszukując kogoś takiego, firma znajdzie co najwyżej początkującego absolwenta marketingu, który i tak szybko odejdzie. Taki schemat jest zawsze. Szanujcie ludzie a wasze wyniki wzrosną dwa razy.

gość

Podzielę się swoją opinią na temat rozmowy na stanowisko specjalisty ds. marketingu. Czy osoba rekrutująca ma jakąkolwiek wiedzę czym osoba na takim stanowisku powinna się zajmować, czy ta osoba w ogóle wie co to jest marketing? Ja rozumiem, że szef nie musi wiedzieć ale osoby, które go wspierają powinny. Nie trzeba nawet czytać książek, wystarczy poszukać informacji w necie. Firma szuka osoby, która będzie wykonywała raporty (marketing analityczny), która zajmie się google adwords, sem, seo (marketing internetowy), która będzie organizowała eventy (event manager), która poprowadzi stronę internetową, facebook oraz inne działania w internecie (specjalista ds. social media), która będzie wykonywała projekty graficzne (grafik), która będzie koordynowała działania telemarke. ( specjalista ds. telemarketingu) i która będzie wykonywała jeszcze wszystkie działania bieżące. (Nie jestem przekonany czy o niczym nie zapomniałem). To jest 7 różnych stanowisk, gdzie praca na każdym z nich to 24 h na dobę. Oczekując czegoś takiego, mam nadzieje, że firma starała się to motywując wysokim wynagrodzenie ( rynkowo powyżej 15 000 netto - jeden tańszy prosty projekt graficzny to ok. 1000 zł,) bo nie potrafię sobie tego inaczej nawet wyobrazić, firma od razu skazuje się na porażkę. Jestem zażenowany jakością rozmowy i tego, że firma, która jak widać, nie ma żadnej wiedzy z zakresu marketingu oczekuje tylu rzeczy od jednego stanowiska i marnuje czas ludziom zapraszając ich na rozmowę. Firmie życzę powodzenia a osobie, jeśli jakakolwiek się zdecyduje na taką pracę (choć to graniczy z cudem) bo żaden szanujący się np. grafik nie będzie organizował eventów albo analityk zajmował się telemarketingiem zakup Relanium ;)

Gość
@gość 21.09.2017 11:36

Nie pracowałem w tym konkretnie salonie ale znam specyfikę pracy w takich firmach w branży - niestety to jest tylko salon samochodowy a nie wielka korporacja, w ktorej nawet od wkładania papieru do drukarki masz oddzielne stanowisko. To co napisałeś wydaje sie obszernymi obowiązkami ale w rzeczywistości tak nie jest - nie potrzeba byc event managerem zeby załatwić prezentacje samochodów na jakiejś imprezie kilka razy w roku. Tak samo jak nie trzeba byc specjalista od social media zeby wrzucić pare zdjęć na fejsa. Z grafikiem przegięli - z tym sie można zgodzić. Powodzenia w szukaniu idealnej pracy.

Hanna

@Nigdy więcejmożesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach w firmie? Piszesz, że można być zatrudnionym do sprzedaży, a później pracować na innym stanowisku. Czy właśnie to Cię spotkało? Jakie stanowisko w firmie ostatecznie zajmowałeś?

Nigdy więcej

Śmieszna firemka. Zatrudniają niby do sprzedaży samochodów, ale nie mają pomysłu na pracownika, więc dają gdzie popadnie. Pieniądze równie śmieszne jak i pomysł na zarządzanie firmą. Umowa o pracę oczywiście kiedyś (może) będzie.

PiotrBBB

Rotacja oczywiście na + dla pracowników którzy znaleźli lepszą pracę :) , kilka osób z handlówki + praktycznie cały dział blacharsko lakierniczy.

Hanna

@PiotrBBB @Obiektywnywnioskuję z Waszych wpisów, że w firmie są problemy z rotacją. Możecie powiedzieć ile osób zwolniło się w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Czy ten problem dotyczy szczególnie któregoś ze stanowisk?

PiotrBBB

Miesiąc się skończył to kolejni " rozgarnięci" położyli papier ;)

Obiektywny

Chylińscy znowu szukają ludzi do pracy, kto chętny ; )

KRIS

Daj sobie spokój dziewczyno...dobrze Ci radzę...żeby potem nie żałować hehe

julka1888

Czy możecie coś powiedzieć na temat pracy na stanowisku asystentki Prezesa Zarządu? Właśnie trwa rekrutacja, zastanawiam się czy wybrać się na rozmowę...

Tede
@julka1888 10.04.2017 14:36

Prezes to despota, bardzo nieprzyjemny człowiek. Szczerze odradzam. Pracowałem, poznałem.

Hanna

@Mike, odbyłeś ostatnio rozmowę kwalifikacyjną w Chylińscy sp z o.o.? Jakie pytania usłyszałeś?

@Hanna 30.03.2017 13:21

No miałem a nawet pracowałem. Rozmowa na przeciętnym poziomie, pytania podstawowe, dlaczego ta branża itd. Nie trzeba się za bardzo starać aby tam się dostać, to oni mają ciśnienie na ludzi, bo nikt tam nie chce pracować. Podczas rozmowy przedstawiaja taka cudowną wizje rozwoju i kasy, ktora nigdy nie ma przełożenia w realu. A jak się sam zwolnisz to jeszcze za swoje szkolenia zapłacisz. Mają fatalną opinie wśród innych dealerów, która potwierdza się podczas pracy. Dlatego ludzie prędzej czy później uciekają. Zarządzanie i kierowanie tam to jakaś parodia, a jak dochodzi do tego kablowanie i oszukiwanie na kasie to szkoda czasu i energii.

Lako
@Mike 31.03.2017 13:38

B rawo Mike za wypowiedź. Wspólczuję, bo sam tam pracowałem i jest tak jak mówisz.

Mike

Dla potencjalnych kandydatów do pracy: podczas rozmowy rekeutacyjnej proponuję nagrywać dyktafonem ustalenia finansowe, bo wypłata może zdziwić, raczej in minus... szczególnie ta premia "pod stołem". Może się przydać dla sądu pracy.

KRIS

To kolega Robert jest mocno sfrustrowany, bo albo jest prezesem tej firmy przez małe "p", albo tzw dyrektorem paprochem przez małe "p". Hehe. Pozdrowienia dla QWERTY, Obiektywnego , Stefano i Mike. Dobrze mówią...szczerą prawdę...

Obiektywny

Bardzo ciekawe 42 komentarze z 69. Prawda w oczy kole?

Mike

Co do warszawskiego rynku dealerów VW to pod wzgledem sprzedaży są na szarym końcu...

stefano

piszmy obiektywnie - to co napisałem wcześniej to szczera prawda - nawet jeśli chcieliby się ze mną tylko spotkać (nie mówiąc o zatrudnieniu) i tak bym odmówił, bo do poziomu takich ludzi zniżać się nie mam zamiary !!! użytkowniku Robercie - śmiem twierdzić, że na siłę starasz się poprawić wizerunek Pana od rozmowy kwalifikacyjnej - a może to właśnie Pan ???? a moja osoba z frustracją nie ma nic wspólnego człowieku bo już sprzedaję auta u normalnego dealera !!! jeszcze raz NIE POLECAM NAWET WYSYŁANIA APLIKACJI DO TEJ FIREMKI !!!!

KRIS

Hehehe dobre dobre..no takie przypadki tez sie tam zdarzały ze kolega kolege sprzedał za premie...nie wiem czy sa tam jeszcze miesieczne spotkania z "dyrektorem" na temat niezadowolonych klientów??? to to była dopiero zenada...hehe...jeden na drugiego nadawał zeby tylko siano dostac to podstołowe oczywiscie...

Obiektywny

Czytam i nie wieżę w to co widzę. Koledzy Prac i Robert chyba nie wiedzą o czym mówią, mam nadzieję że kolega Robert dostanie tą pracę a kolega Prac go wyd?ma w tej firmie. Albo obydwaj już tam pracują i próbują poprawić kiepski wizerunek firmy.

QWERTY

Prac i Robert jeśli jest tak fantastycznie i kolorowo to ciekawe skąd wynika ciągła rotacja we wszystkich działach w firmie co zauważyli nawet wierni (o dziwo) klienci. Nie da się tak zbudować zgranego zespołu jeśli są ciągłe zmiany kadrowe ale jeśli firma nie wykazuje odrobiny szacunku dla ludzi który przyczyniają się do jej istnienia to czego oczekiwać więcej?!

KRIS

Prac i Robert jesteście oszołomami prawdopodobnie z tej pseudo firmy ABC Obiektywny piszą ŚWIĘTĄ prawde o warunkach u chylińskich. ZERO szacunku do ludzi..tylko system kar...systemu motywowania totalny brak i taka jest prawda

Robert

A ty Stefano opisujesz takie bzdury ,że aż skóra mi cierpnie . Brałem udział w rekrutacji do działu floty niestety jeszcze mnie nie wybrano ale powiem Ci ,że tak życzliwego podejścia i rozmowy na pierwszym etapie o szczegółach i konkretach nie miałem . Szukają osób nie tylko z doświadczeniem ale takich które mogą coś wnieść do zespołu . Liczę ,iż uda mi się dołączyć . Jeszcze raz wiary ,wiary i mniej frustracji więcej życzliwości i miłego nastawienia .

Prac

Na takich portalach powyższe bzdury opisują osoby którym nie udało się w życiu i wylewają swoje smutki bo nikt nie chce ich przyjąć do pracy. Trochę samo krytyki i zaangażowania w staraniu się o pracę . Każda firma ma jakieś dobre i złe strony trzeba umieć się tylko z tym zmierzyć i próbować coś zmienić na lepsze . Tym którym się nie udało życzę powodzenia .

stefano

Odbyłem jakiś czas temu rozmowę kwalifikacyjną, albo pseudo-kwalifikacyjną ponieważ trwała może z 15 minut...z pseudo-managerem "arczi"... qdę ale prostak !!!! Jak tak jest tam już na wstępie to wyobrażam sobie jak jest potem....TRAGEDIA !!!! nie polecam nawet wysyłania aplikacji do tej pseudo-firmy.... p.s. ktoś z VW powinien się tym zająć bo w moim przekonaniu taki pseudo-dealer niszczy dobre imię tej szacownej marki aut....

kibel

Omijać szerokim łukiem. Kibel.

ENDRIU - IMPOTENTANT - MOTORYZACYJNY

SUPER PRACA,

@ENDRIU - IMPOTENTANT - MOTORYZACYJNY 25.01.2017 11:53

Oooo widzę następny miłosnik andrju hehe...

pauline09

Proces rekrutacji na najniższym poziomie. Zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na "dzień dobry" zetknęłam się w poczekalni z 4 innymi osobami starającymi się na to samo stanowisko. Pani z sekretariatu arogancka i mało sympatyczna (wizytówka firmy, co to ma być?!). Pani z HR (albo z innego działu oddelegowana 'za karę' do tej rekrutacji - takie sprawiała wrażenie) wiecznie spóźniona, niekompetentna,, zachowywała się jak by była tam za karę. Przy okazji na stole przede mną leżały CV moich poprzedników z widocznymi zdjęciami, nazwiskami i wpisanymi oczekiwaniami finansowymi ... a co z ochroną danych osobowych??!! pierwszy raz się spotkałam z takim brakiem kompetencji. Wnętrze firmy mało przytulne, każdy zza swoich biurek patrzy na gościa/klienta jak na wroga... Poza tym bardzo bardzo zimno. Brawo za oszczędność na ogrzewaniu w środku zimy, dobrze o Was świadczy :) Nie polecam!! Ani jako osoba starająca się tam o pracę ani jako klient, który chce kupić auto.

Mario6202

Czytalem Panow wypowiedzi na temat Firmy . Niestety musze przyznac, ze pierwsze wrazenie w kontakcie bezporednim jak i telefonicznym z Pania z "Sekretariatu" daje wiele do myslenia. Od pierwszego kontaktu a ten jest wazny nie moge wypowiedziec sie pozytywnie o Firmie Chylinscy z ul. Sasiedzka 4

oiu

hej nie tylko bo szukaja teraz sprzedawcy samochodow uzytkowych Volswagen w Warszawie oferuja umowę na pełen etat jasny i czytelny system wynagrodzeń

wymagania to oni mają. jak chcesz zdobyć cenne doświadczenie to startuj.

CHYL-INSKA

serwis to był kiedyś teraz pozostał jeden dobry mechaniki-rotacja co 2 miesiące na każdym stanowisku o czymś świadczy. salon nie grzeją zimno handlowcy byli kilka lat temu teraz to łapanka z innego sortu.flota-był kiedyś dobry kierownik floty który robił wyniki ale już nie pracuje-ciekawe dlaczego? teraz do szefem floty jest mały oszołom-uwaga wszystko musi być na papierze jeżeli coś ci obiecają bo wykręcą bez mrugnięcia oka. Nawet córka prezesa się zwolniła

kris

to idź i walcz, a szczególnie o swoje pieniądze hehe. Powodzenia

kris

Tak jest. Święta prawda...brawo za wypowiedź!!!!!

były pracownik

niestety wyżej opinie są prawdziwe ( to nie jest żadna konkurencjA- ONI BAWIĄ SIĘ W TAKIE RZECZY)ŻLE TRAKTUJĄ i pracowników jak i klientów:-(

jojo

tak, tak szczególnie w procederze reexportu na wschód szczątkowo, a i możesz dostać jeszcze do nowego wozu nawigację z allegro hehe, to taki szczególik...i dalej miej nadzieję...

Like dla JoJo za tą wypowiedź. Pozdrawiam wszystkich, którzy tam pracowali, a juz nie pracują i tych wporzo którzy tam jeszcze są, bo muszą. Praca tam wysysa ludzkie nawyki, nie polecam.. hehe

JoJo

Tak tak, praca jest super, nigdzie indziej takiej nie dostaniesz... a ile wolnych miejsc... a jakie płace... a jaki sposób rozliczeń... a jaki nowy pan (no moze bez pan) "dyrektor zarzadzajacy" nie zastanawialabym sie nawet chwili ;)

tak jest dużo zapraszamy, jak chcesz wiedzieć więcej zapytaj paproszynę on Ci powie

Kris

Marek? Marków to tam było nawet kilku. Teraz dyr z blacharni poleciał. Wiadomo było że nie wytrzyma więcej niż kilka miesięcy, jak każdy kier. lub dyr. u chylińskich. Jeden tylko się ma nieźle, prawa ręka i nie tylko...hehe. Wszyscy co normalni to odeszli lub ich nie ma...hehe, reszta ....brak słów

....
@Kris 02.09.2014 19:32

Marek K. - chyba był z blacharni

Maro

A "dyrektor" Marek jeszcze pracuje?

Kris

tja Ci trzej nie zasługują na ten syf, a reszta niech się męczy...

LOL

Flamaster

Pisz człowieku, niech wszyscy wiedzą.. Bo u (usunięte przez administratora)tacy właśnie mechanicy pracują, wymieniacze. Oprócz Jurka i dwóch Krzyśków (ludzie kompetentni) (usunięte przez administratora)

stary pracownik
@Flamaster 27.03.2014 05:23

krzyśków to pamiętam są dobrzy

Zuz

kolejnych walk nie che mi sie opisywac..Panowie.. Zamontowana kamerka pokazała jakosc serwisu, dbałość o powierzone auto... porazka. Wszyscy, ktorzy mieli pod opieką auto powinni z hukiem wylecieć.. Szkoda mi ludzi, ale na pewno do tego serwisu nie pojde, i nikomu nie polece VW. Nie piszcie o szefach, skoro sami podchodzicie do pracy w sposob..., słow by mi brakło brzydkich, sorry

Zuz

Pisze jako klient. Kupiłem Passata, z gornej polki 6 lat temu. Nugdy wiecej VW. Narzekacie na szefa. Ja jako klient: na 4 wizyty, na wszystkich zostałem orżniety z uśmiechem. Fatalna kompetencja pracowników, sprzęt sie sypie.. Przy B6 po 15tys. wymieniono mi tylne klocki bo "były zjechane". Wmawiano mi ze to moja wina. Szkoda ze kolejne przejechały 100 tys. Nie zrzucano winy na wade materiału, ale na klienta.. koszt - ok 500zł. cdn

Kris

dzięki za szczerość, dobrze że Cię przy mnie nie ma, bo głąba bym Ci darował, ale nieudacznika to już przegięcie...hehe .. Szczerze, to drugą pensję albo i dwie można dorobić jak się chce, dlatego tu wszyscy jeszcze jesteśmy.

Przemo

Kris ,z pełnym szacunkiem, ale z twoich słów wynika że Ty jesteś nieudacznikiem, głąbem bez szkoły lub po rodzinie z kimś , że mimo tych złych opinii nadal tam pracujesz ? Czy się mylę, bo nie rozumiem ? Mi również zdarzyło się pracować w firmie-krzak lecz postanowiłem się zwolnić by nie robić z siebie tzw. pani lekkich obyczajów ;) POLECAM i Tobie ;)

Kris

Roboty mamy mało, szczególnie teraz. Druga zmiana to pomyłka w ogóle, jednym mechanikiem by to obgonił. Co do premii, to mamy tylko za tajemniczego klienta, a prowizja jest od przerobu.

arek

No i co tam słychać w najlepszym volkswagenie na Białołęce? :D Wypłaty na czas, atmosfera się poprawiła, bo nikt nie narzeka, az dziw bierze!

maki2003

Witam , Chciałem uprzejmie poinformować o zaistniałym fakcie :) Mianowicie , zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną na pewną godzinę. Stawiłem się 5 min przed czasem. Pani z recepcji odpowiedziała proszę poczekać chwilkę :) Po 35 min oczekiwania...Próbowałem nawiązać rozmowę w której chciałem delikatnie się przypomnieć o mijającym czasie... Zapytałem panią z recepcji jak sprzedaje się i podoba klientom ich nowy produkt - GOLF VII ??? Pani z pretensją odpowiedziała : Nie wiem ?? - Dział Sprzedaży wie - recepcja wizytówką salonu ??? Na drugie pytanie : Jak potencjał klientów w kryzysie ?? Odpowiedziała : Jakich klientów ?? - .( Być może myśląc prostolinijnie podwórkowym rozumowaniem - pomyślała , że pytam o ilość klientów-kandydatów których rekrutują??? ) - tak bezczelny i prostolinijny nie jestem - ale mierzy każdy swoją miarą:) Uwiedziony tonem odpowiedzi oraz klasą i wdziękiem połączonym z dyplomacją podziękowałem i pożegnałem się. Ł.

Zostaw opinię o Chylińscy sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chylińscy sp z o.o.