Opinie o Efitness Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Efitness Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Efitness Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Efitness Sp. z o.o. w Poznań

gdzieskiedys

Firma, w której pracują ludzie przeświadczeni o swojej mega zajebistości i wyższości nad innymi - "jesteśmy najlepsi, a to co robimy ratuje wszechświat". Zaczynając od właścicieli, na pracownikach marketingu kończąc. Dosłownie kilka wyjątków ,normalnych i otwartych na opinie innych. Reszta to zakompleksione i przeintelektualizowane jednostki. Nie polecam.

aaa Nowy wpis
@gdzieskiedys

No ale tak właśnie działa dział marketingu, nie rozumiem zaskoczenia. A akurat ludzie są dużą zaletą tej firmy, dzięki czemu fajnie się pracuje pomimo wielu innych niedoskonałości.

Bbbb Nowy wpis
@aaa

Tak działają ludzie, którzy nie mają pojęcia o prawdziwym marketingu. M.in.dlatego nie pracuje się u was fajnie.

Co wchodzi w socjal Efitness Sp. z o.o.?

Pfff
Kandydat
 Problem
@Pytanie

Żadnego socialu nie było i nie ma Jeśli chcesz popracować max 1-3 miesiące (bo po okresie próbnym każdemu nowemu dziękują (bo covid) i będzie co to pasowało że po pół miesiąca zmienia ci zarobki o - 30-50% mniej , a godzin dowalą codziennie 9-12h, pracę w weekendy i najlepiej też święta bo to twój obowiązek ;) to powodzenia, jeżeli pasuje Tobie niewolnictwo, wykorzystywanie w ten sposób pracownika. NIE POLECAM!

aaa Nowy wpis
@Pytanie

Ubezpieczenie o wartości 30 zł (czyli symboliczne), multisport za 70, zaprzyjaźniona siłownia obok za 50 zł. Są wyjazdy integracyjne co parę miesięcy (dawno nie było, bo COVID), wyjazdy są z reguły dofinansowywane, rzadko bezpłatne. Premii aktualnie nie ma żadnych, zazwyczaj była tylko miesięczna za wyniki, rocznej czy świątecznej nie było nigdy. Aktualne stawki są poniżej średniej rynkowej, co istotne - są duże oczekiwania wobec pracowników. Firma bardzo wzbrania się przez pracą zdalną. Do tego pandemia mocno wpłynęła na firmę, w końcu to branża fitness, więc perspektywy raczej ma aktualnie średnie.

Jak długo czekaliście na odzew z Efitness Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Diablo
Kandydat

Ok 10 dni

xD
@Pytanie

Daj sobie spokój z tą "firmą"... Szkoda nerwów, czasu i aktualnej pracy aby na chwilę "pozwolili" ci popracować i to jeszcze zapewne na innych warunkach finansowych niż te które zostaną ustalone. Rzeczywistość jest całkiem inna..

Edyta Nowy wpis
@xD

Cześć, fajnie, że wypowiadasz się tutaj i dzielisz swoją opinią ale pytanie dotyczyło czegoś innego. Być może osoba, która zadała pytanie jest świadoma jak wszystko wygląda i mimo to zdecydowała się na aplikację do firmy. Niech sam/sama zdecyduje czy warto.

on

@Pfff czyli praca tylko na moment ale z winy pracodawcy ?

Wsparcie techniczne aplikacji efitness ze znajomością języka obcego
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Po luźnej rozmowie i przejściu przez listę dziwacznych (w kontekście stanowiska) pytań i określeniu moich oczekiwań finansowych (3500netto) rekruter bez komentowania bardzo szybko przeszedł do zamknięcia rozmowy nie dając możliwości zadania dodatkowych pytań odnośnie obowiązków. Bez proponowania alternatywnej stawki. Po moim przypomnieniu zapewnił, że wkrótce dostanę telefon w celu weryfikacji językowej - rozmowa trwała 40sek. pytanie "gdzie nauczyłem się języka obcego", czysta formalność, następnie e-mail z podziękowaniem za poświęcony czas, ale niestety nie zostanę zaproszony do współpracy. Nie polecam osobom z doświadczeniem i zaawansowanym poziomem języka, strata czasu.

Pytania

Pytania wyjęte wprost z podręcznika "10 najbardziej zaskakujących pytań rekrutacyjnych" np. podaj 10 zastosowań ołówka

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klaudia

Czyli jeżeli chodzi o inwestycję w rozwój pracowników, to jest to standard?

Zuzanna

Czy firma stawia na rozwój pracowników? Są odbywane szkolenia ?

były pracownik z wyboru
@Zuzanna

Jak najbardziej. W miarę możliwości są brane nowe technologie. Było jedno szkolenie które miało pomóc w organizacji działów, i poniekąd cel został spełniony. kontakt miedzy działami się poprawił, a sam dział programistów dostał wiele cennych narzędzi i uwag, które był wykorzystywane.

Dlaczego twoim zdaniem przedsiębiorstwo Efitness Sp. z o.o. w miejscowości Poznań jest atrakcyjnym pracodawcą? Zamieść komentarz i napisz dlaczego polecasz właśnie tę firmę jako miejsce pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Efitness Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Efitness Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 2 ocen.