Gravitan Health and Sport Club

Janki

Opinie o Gravitan Health and Sport Club

Nick

Jako były pracownik musze- w poczuciu tej poruszonej odpowiedzialności spolecznej potwierdzic negatywna opinie, tak pracowników, jak klientów. Panie menedżerki uważają się za wszystko wiedząc najlepiej, choć są kompletnie oderwane od rzeczywistości i o życiu pojęcia nie mają. Rotacja pracowników, masowe odchodzenie instruktow- mówią same za siebie. Niestety klienci przywiązują się do prowadzących i tutaj jest całe sedno konfliktów. Trudno się klientom dziwić, ich opinii i próśb nikt nie słucha a instruktorom trudno się dziwić, że chcą zarabiać i być traktowani z szacunkiem. Praca będzie bezproblemowa dla tych, którzy lubią jak się nimi pomiata, siedzą cicho, nie chcą nic, godzą się na wszystko i sluchaja menedżerek, które przecież jakoś muszą zbudować sobie samoocenę. Współczuję.

Patrycja

@Ania a nie uważasz, ze to mogłoby by pomóc przyszłym pracownikom klubu Gravitan Health and Sport Club? Warto zawsze walczyć o komfort wszystkich, a nie jednego pracownika. Może jakiś inny pracownik chce o tej sytuacji porozmawiać z managerem klubu? Jeżeli będziecie po rozmowie to dajcie znać czy sytuacja się zmieniła w klubie.

Ania

Po tym jak wmieszano mojego chłopaka do całej sytuacji i słysząc te kłamstwa na mój i jego temat, zwyczajnie chciałam już mieć spokój i więcej się nie denerwować, bo miałam już tego dość. :)

Patrycja

@Zainteresowana odnośnie cen karnetów najlepiej skontaktuj się z klubem bezpośrednio. Tam dostaniesz najszybciej informacje. @Alamakor skoro kilka osób już było niezadowolonych odnośnie współpracy z nią to czemu nie zgłosiliście tego managerowi Gravitan Health and Sport Club?

Zainteresowana

Cześć, mam pytanko odnośnie cen karnetów na Targówku. Faktycznie karnet open kosztuje 249zł??

Patrycja

@Ania dzięki za obszerną, merytoryczną wypowiedź na temat Gravitan Health and Sport Club. Czy ktoś doświadczył podobnej sytuacji w tym klubie? A może jakiś już pracownik się wypowie jak się pracuje? Czy atmosfera jest nadal taka napięta jak w przypadku dni próbnych? To ważne dla osób, które myślą o pracy tam.

Ania

Gravitan Targówek, jeśli ktoś stara się o pracę to na początku praca za darmo, bo 'sprawdzają czy sobie poradzisz', podejście do pracowników bardzo słabe, wręcz chamskie. Dwie panie z którymi miałam największy kontakt, jedna na stanowisku opiekun klienta, druga kobieta, zastępca managera z długimi brązowymi włosami chyba ma jakiś problem ze sobą, jeśli na każdym kroku pokazuje swoją wyższość do nowych osob starających się o pracę, chamskie uwagi, nawet w sytuacji w której nie ma racji i starasz się wytłumaczyć to po dwóch słowach mówisz do pleców, bo odwraca się i odchodzi. Opiszę tu wszystkie sytuacje. Raz gdy skończyłam już swoją zmianę i został na chwilę jeden chłopak na recepcji, zebrało się dużo ludzi, kilka osób po shake, wróciłam na chwilkę i powiedziałam, że mu pomogę, on zajął się recepcją, ja zrobiłam napoje, na koniec wzięłam i jeden sobie, zamieniłam jeszcze z tym chłopakiem dosłownie dwa słowa, gdy nagle wpadła zła pani manager żeby mnie opierd*lić - chyba skonczyłaś już pracę to kawę sobie wypij na socjalnym (do którego nawet nie dostałam karty żeby móc tam wej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Logic) i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na poszła, i co tam, że chciałam pomóc mimo że, w sumie nie musiałam, to dostałam opierd*l. Kolejna sytuacja, minęły jakoś 3 godziny darmowej pracy i zapytałam ją, czy mogę wyjść zjeść, usłyszałam, że nikt jeszcze nie był na przerwie, a pracują dłużej (wtf XD) powiedziała, że jak muszę to mogę iść, zrobiłam sobie owsiankę, zjadłam, wracam to jeszcze mi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a, że długa przerwa (10 minut sobie jadłam) jak na 3 godziny pracy XD. Po okresie, przypomnę próbnej, darmowej pracy, jest test, siadasz sobie i przechodzisz rozmowę, odpowiadasz na pytania co trzeba robić przed otwarciem klubu, po zamknięciu. Przepytywała mnie ta sympatyczna pani Paula, odpowiedziałam bardzo dobrze, pochwaliła mnie, że wiem wszystko i poinformowała, że musi skonsultować się z tą 2gą która mi ciągle cisnęła. Nie miałam długo odpowiedzi więc zadzwoniłam do niej sama zapytać jaka jest decyzja i uwaga najlepsze, dowiedziałam się, że no niestety nie przyjmą mnie, bo podobno mój chłopak (który chodził do nich na siłownię) rozpowiada ludziom w szatni, że tylko czeka aż zacznę pracować żeby mieć darmowy wstęp i nie płacić za karnet. Warto dodać, że chodził tam dwa lata i przez kilka miesięcy miał nawet wstęp za darmo z klubu ale w sumie i tak płacił (to jak się poczułam wtedy, trochę szok). Więc tak, jak się pięknej pani z długimi brązowymi włosami nie spodobacie to od początku macie przejeb*ne i na koniec jeszcze puści plotę. Co do pracy to dodam jeszcze, że strasznie zmieniają pracowników, ogłoszenie o pracę na recepcji wisi w internecie prawie ciągle, kilka dni pracy przez dwa tygodnie i zmiana, niezły biznes, co? :D Jak to wszystko się skończyło? Tak, że z chłopakiem poszliśmy na siłownię rozwiązać umowę i powiedzieć, że po tym co zrobili raczej nie ma co tu wracać, mimo że siłownia bardzo fajna to sami widzicie jaki cyrk. Pozdrawiam miłą, blond panią Paulę, a ty brązowa ogarnij się, bo jesteś strasznie wkur*iajacą XD

@Ania 08.09.2017 05:07

wpadła zła pani zastępca managera* wolę skorygować, bo się pomyliłam :)

Alamakor
@Ania 08.09.2017 05:07

Potwierdzam, zastępca managera to naprawde bardzo trudny do współpracy człowiek. Miła, uśmiechnięta i kłamliwa dziewczyna, ktora traktuje wszystkich jak gorszy sort. Cóż.. ja rownież po kilku miesiącach pracy nie polecam tego miejsca.. szkoda zdrowia psychicznego :))

Patrycja

Ostatni post z tego roku dotyczy opinii klienta, która nie najlepsze światło rzuca na Gravitan Health and Sport Club, ale może innym ta firma jest pracodawcą? Może są tu osoby, które pracują na recepcji, jako trenerzy i po pierwsze ustosunkują się do wypowiedzi @madzone02 dlaczego klub nie jest sprzątany oraz wypowiedzą się o klubie jako pracodawcy. Mile widziana byłaby opinia, z której wynikałoby czy się poleca czy też nie pracę tam.

madzone02

Nie polecę tej siłowni swoim znajomym głównie ze względu na panujący tam brud. Zwłaszcza miejsca takie jak toalety, łazienka czy strefa relaksu widać, że nie były sprzątane od bardzo długiego czasu. Przemyte i owszem, ale umyte i ZDEZYNFEKOWANE NIE! Pod prysznicami w sitkach mnóstwo włosów, obryzgane miesiącami szyby prysznicowe żelami/ mydłami itp. Na sprzętach do ćwiczeń mnóstwo kurzu. A na dodatek choroby grzybicze oraz wietnamsko-koreańskie kurzajki. Osobiście się nią zaraziłam a wiem, że osoby z grona moich znajomych też to "złapały". Chciałabym tutaj zaznaczyć, że do Gravitan Janki nie uczęszczam już od ponad roku jak nie półtora a z chorobą zmagam się do tej pory. Niejednokrotnie zaznaczałam ten problem na recepcji siłowni i zwracałam na to uwagę pracownikom klubu. Wiem też, że menager również został o tym poinformowany a mimo to nic z tym nie zrobiono. Jest to efekt tylko rocznego uczęszczania na tą siłownię. Nie wspomnę już o ilości odwiedzonych lekarzy, badaniach i pieniądzach wydanych zarówno na leki jak i na specjalistów. Samo zaś leczenie polega m.in na stosowaniu żrących kwasów wypalających wręcz dziury w ciele oraz silnym bólu utrudniającym chodzenie. Dlatego chciałabym przestrzec przyszłych potencjalnych klubowiczów i obecnie korzystających z siłowni Gravitan Janki przed tym, a także skłonić do przemyśleń.

madzone02

Ara

No jak dla mnie to na spokojnie idzie się tutaj ogarnąć, wiadomo przecież jaka jest praca

Aaabbbbccccc

Stawki na recepcji są takie same jak w innych klubach a pracy dużo więcej nie dość że z siłowni zrobili sklep to do tego trzeba robić śniadania albo wyciskać soki ( ciekawe czy można to robić bez książeczki sanepidu) do tego wiele klientów myśli że skoro to klub premium to powinno się ich obsługiwać na kolanach i powinni wszystko dostawać za darmo co chwile się awanturują i oczywiście trzeba być dla nich miałbym żeby nie daj Boże któregoś imbecyla nie urazić a wszystko to trzeba znosić za psi grosz

Klex

Gravitan Janki: zmieńcie mydło pod prysznicami z tego przemysłowego różowego które wkłądają też do mycia rąk - jest okropne, druga sprawa śniadania: przychodzi codziennie grupa chińczyków i się stołują 2 godziny pochłaniając tony jedzenia, nic potem już nie ma dla normalnego człowieka, trochę to kiepskie, może dajcie im więcej tego żarcia niech się najedzą

klient

Mi się ćwiczy dobrze na Targówku. Aczkolwiek słysząc pewne uwagi od recepcji do klientów to zastanawiam się kto ich pozatrudniał. Jak na Premium którym się szczycą to powinni zatrudnić osoby które nie kaleczą Języka Polskiego. Idąc do klubu nie chce słyszeć, że jestem "fleją" "brudasem" może myśla że tego nikt nie słyszy.

Uciekajaca

Dokładnie tak jest wszyscy normalni uciekli i uciekają a Pani właściciel to dopiero tupeciara kombinuje hak może żeby kasę wyciągnąć nie zważając na nic.

Były Członek Clubu

Dla sprostowania chodzi Mi o Gravitan Janki. Taką dostałem odpowiedź od pewnej Pani która tam pracuje i sie tym zajmuje :)

Były Członek Clubu

Odpowiedź do "mała mi" Tak, to prawda, że Gravitan szuka ludzi na recepcje lecz podkreślam LUDZI KTÓRZY NIGDY NIE BYLI CZŁONKAMI CLUBU Gravitan co Uważam to za śmieszne oraz żenujące ponieważ człowiek który chodził tam na siłownie bardziej orientuje się we wszystkim niż zwykły człowiek z ulicy to raz. A po drugie to jest na przykładzie jak idziemy do jakiejś restauracji, zamawiamy posiłek i później za jakiś czas wracamy by zapytać sie o stanowisko pracy lecz dostali byśmy taką samą odpowiedź "Niestety nie może Pan u nas pracować ponieważ Pan u nas jadł" Myślę, że nie mam już nic do dodania bo po prostu ręce opadają i szkoda gadać...

komo

Absolutnie żenująca obsługa w recepcji na Targówku. Rozmawiają ze znajomymi, klienta traktują jak intruza, są nieuprzejmi i opryskliwi. Zajęcia mi się podobały, wyposażenie klubu i sprzęt bez zastrzeżeń. Szatnie, prysznice, toalety i strefa relaksu- wysoki standard, czysto

ja 1

kazdy komu konczy sie umowa ucieka na skorosze z janek , taki klub

kamil

a jakie opinie o trenerce(usunięte przez administratora) ?

laska

w jankach na recepcji masakra. dziewczynki rozmawiając ze znajomymi nawet nie przerwą żeby obsłużyć klienta. totalna żenada. poza tym miejsce ok. robię swoim tempem, zawsze wolny sprzęt, jest ich dużo... super!

Gravitan

Portal jest stworzony w zupełnie innym celu a tego typu wypowiedzi świadczą o celowym działaniu na niekorzyść firmy. Takie zachowanie ma określone regulacje w kodeksie karnym. Pisanie anonimowych postów zamiast załatwianie spraw bezpośrednio w klubie, tylko podważa ich wiarygodność.

sara

oczywiście mój post powyższy dotyczył żenującej ,aczkolwiek bardzo wyczerpującej( jest to zadziwiające) wypowiedzi Pani [usunięte przez moderatora]

sara

Ta wypowiedz wynika chyba z kompleksów jakimi mogą byc brak poczucia rytmu ,kobiecości i po prostu radości z zajęć Zumby,współczuję naprawdę

gosc

popieram wypowiedz pani powyzej bo pani [usunięte przez moderatora] sie chyba we glowce poprzewracalo i piszac zle o innych zastanow sie co ty kobieto soba reprezentujesz bo wypowiedz mowi sama za soebie a jesli chodzi o gravitan- to co tu powiedziec?...klub super , wszystko na najwyzszym poziomie-oprocz poziomu manegerow.....

beta

Żenująca to jest pani wypowiedż.Te [usunięte przez moderatora]!!! Proponuję zajęcia w warzywniaku lub muzeum archeologicznym.Chodzę do gravitana od pierwszych dni otwarcia,nie na zumbę ale na wiele innych zajęć.Ale widzę jaką popularnością cieszyła się zumba w tym klubie i rozumiem żal dziewczyn które wykupiły karnet roczny chociażby i tylko ze względu na te zajęcia.Teraz ogranicza się im dostęp do nich,oj nie ładnie.Nie każdy preferuje siłownie i powinna to pani zrozumieć.A co do intensywności tych zajęć to wystarczy popatrzeć jak zmęczone i spocone wychodzą panie z zumby.Proszę najpierw spróbować ,a potem oceniać.Pozdrawiam

dorota

droga Julio porażką jest zachowanie rozstrzęsionych, agresywny pan które mysla ze podbija ten klub i „wywalcza” cos. to już podchodzi pod sekte! Przepraszam ale klub jest dla nas wszystkich. Trenuje na siłowni, robie aeroby chodze na zajecia rowerowe, abt, stretching. I co bym nie zrobila to i tak niestety musimy (ja i wiele wiele innych klubowiczek) sluchac tego wszystkiego w szatni. Zalosne jesteście. Poważnie. Pamiętajcie ze im więcej skaczecie i dziobami klapiecie tym więcej sobie szkody narobicie  Ogolnie niezadowolenie wśród kogo, przepraszam? bo wam instruktora zwolnili? No nie. Macie swoja zumbe to siedzcie cicho. Sory julia ale zaloze się ze jesteś jedna z tych drących się na caly klub pan po 40 której nie zostało nic tylko chodzenie na zumbe  chociaż tam się trochę „spocisz” .trochę to zalosne przyznam patrząc tak na was z boku. Wszyscy się z was smieja. Nie widzicie tego? Wśród tych krzyczących na caly klub 30 niezadowolonych pan, jest 3 które rzadza „gangiem”. Idealny przypadek do obserwowania i analizowania zachowania grupy – jest jeden wodz a reszta idzie za nim. Ha ha ha. Albo kobitki które „rezerwują” sobie miejsca na salii. Nikogo nie wpuszczają więcej na zajecia. Ba! Jakby ktoras chciała pojsc na zajecia do innego instruktora to by ja zagryzły w szatni – biedne sa zastraszone. ZENADA. Bardzo proszę nie przychodzcie na inne zajecia. W sumie jak 2 lata cisniecie zumbe to nie dziwie się ze nie odnajdujecie się na abt czy tbc albo dance… co dopiero na dole na siłowni ;) (tak tak bo na dole się pewnie mase robi powieci mi a ja wam powiem ze na dole wlasnie schudniecie ;) ) Takie buractwo poziom 0. To klub premium. Może warto przemyslec opcje klubu gdzies indziej, drogie panie? Gravitan to pewny poziom, którego wy nie macie. Fochy, dąsy-pąsy, wychodzenie w srodku zajec żeby pokazac jak bardzo jesteście na nie do innych instruktorow. I bardoz dobrze. Nikt nie chce was na tych zajęciach!!!!! Chodzcie na swoja zumbe, wyskaczcie się, wypoccie, chodzcie w swoich twarzowych kolorowych jak klauny ubrankach. Wlasnie przez takie [usunięte przez moderatora] inni klubowicze chce odejść – bo jakby pisali się na buractwo to pewnie poszliby do osiedlowego klubu. Z E N A D A kobitki.   . Ale spokojnie era zumby się już konczy. I będzie w końcu spokój! A panie z zumby zapraszam na chodzenie na dół na siłownie – tam jest wycisk! Tam jest trening! Nie ma pitu pitu. No ale – tam bylbyscie już same – nie to co w swoim gangu desperate housewives :D :D :D Zapraszam koniecznie Panie krzykaczki na jeden trening short class multicross. 15 minut i gwarantuje ze nie będziecie miały sily wyjść o własnych silach. I BLAGAM: DAJCIE INNYM TRENOWAC W SPOKOJU ALBO POJDZCIE DO INNEGO KLUBU. Z-E-N-A-D-A. DO MANAGEROW CZYTAJACYCH TE POSTY: nie zapominajcie o klubowiczach którzy przedluzaja umowę, zapisują się do klubu wlasnie z powodu wysokiego poziomu i bogatej oferty. My tu tez jesteśmy i będziemy. Dinozaury dawno już wyginęły. Czas na cos nowego! POZDR DORI

jula

nie wiem jak w Jankach ale na Targówku nastąpiły zmiany , szefostwo podziękowało najlepszym instruktorom, przyjęli nowe osoby , które nie mają doświadczenia i fachowości, chciałam się przekonać spróbowałam zajęć typu ABT, TBC, Dance , Zumba z nowymi prowadzącymi porażka , we wtorek na zajęciach wytrzymałam 25 minut i poszłam na siłownie. Ogólne niezadowolnie wśród członków klubu i walka o przywrócenie do pracy poprzednich prowadzących zajęcia, chyba coś wywalczyliśmy bo z grafiku zajęć widać, że co poniektórzy instruktorzy wrócili ale w bardzo zmniejszonej liczbie godzin i dla nich warto uczestniczyć w zajęciach

łuki

zarobki moim zdanem srednie 55neto za trening plus podstawa. jak jesteś naprawdę dobry to stówkę treningów wyciśniesz w miesiącu to jakieś 6tysiecy z hakiem netto. znam takich co robili wiecejale po 6miesach padali jak muchy - fizycznie psychnicznie nie możliwe

?

Do Ewa S.- Ale dziewczyno cukrzysz, zapłacili Ci za to czy jesteś którąś z Pań manager? Moje zdanie jest takie: Klub technicznie na najwyższym poziomie. Czysto, no może czasami w kiblach nie za fajnie ale tu pretensja już do samych klubowiczów. Trenerzy kompetentni, ale zgadzam się że cześć z nich ma nos zadarty lub głowę w chmurach. Z osób które odeszły żal mi tylko [usunięte przez moderatora]. Będzie mi brakowało jego porad i kawałów :) Co do nowej ekipy to jest tak, że po prostu jest inna i ustawia to po swojemu. Pewnie przycięli królewiczom skrzydełka i ot cały problem. To jest business a nie szkółka niedzielna. Ma zarabiać. Sorry. Tyle ode mnie ja korzystam z dolnej części. Moja żona z górnej i ona ma zastrzeżenia co do pozbycia się trenerek fitness. Podobno pozbyto się tych które mają najwięcej osób na ćwiczeniach. I to budzi moje obawy czy ktoś to przemyślał bo to nie businessowe podejście. Żona zasuwa tam 8h tygodniowo i ma rozeznanie w tych trenerkach. Coś na rzeczy na pewno jest bo słyszę że ludzie też się burzą. I tu czytający to managerowie macie do przemyślenia. Generalnie polecam ten klub. Nowym osobom rzeczy,o których piszę nie powinny przeszkadzać, bo biorą to co jest dostępne na dziś. A

Ewa S.

Witam, jestem od 5 miesięcy klubowiczką na Targówku. Dostrzegam zmiany w personelu ale raczej podwyższające jakość i standard. Obecni ludzie są o wiele bardziej otwarci i uśmiechnięci i widać, że znają się na rzeczy i chcą wyciągnąć ten klub na wyższą półkę (tam gdzie jego miejsce). Bo sam Klub jest rewelacyjny: czysto, świetny urozmaicony sprzęt, warunki do zajęć mega!, przesympatyczna obsługa. Osobiście rozmawiałam z paroma pracownikami i słyszałam ile porządków trzeba było zrobić, aż wstyd głośno mówić, co poprzednicy nawyrabiali. Mimo że miasto duże to świat fitnessu jest mały i negatywne opinie o niektórych niestety się potwierdziły. Niby fajni ludzie, ale jako pracownicy za dużo kombinowali pod siebie i nosili głowy w chmurach. Dobrze że dochodzi do zmian bo to rozpieszczone towarzystwo wzajemnej adoracji zbyt wiele już temu klubowi i jego klubowiczom dać nie mogło. Głęboko wierzę i zauważam to że wszystkie prace idą w dobrym kierunku, a atmosfera aż zachęca do przychodzenia do klubu. Trzymam mocno za was kciuki, do zobaczenia w klubie.

@Ewa S. 03.09.2013 13:59

Nie zartuj bezszczelmie chcą wyciągać kasę, chyba pani menedżer te brednie pisze wszyscy fajni ludzie uciekają zarówno z janek jak i z Targowa.

klubowicz Marek

Gravitan fajne miejsce, świetny sprzęt i atmosfera do ćwiczeń, ale aż zal patrzeć jak pracownicy, którzy przestali pracować w tej firmie wywalają wszystkie brudy. To jest żałosne i świadczy o tym że bardzo dobrze ze juz nie tam przestali pracować. A skąd wiem że to pracownicy? świadczy o tym ostatni post. Ale fajnie że szefostwo Janek gdyż tam chodzę dalej dobrze pracuje i nie daje poznać że coś sie dzieje nie tak. Tak trzymajcie ! A wszystkich mimo tych postów zachęcam aby sprobowali tego miejsca

obserwator

nie tylko na Targowku zle sie dzieje z Jankach rowniez.... daja umowe o dzielo hehe a pensja trenera az zal pisac menagerowie urzadzaja wyscig szczurów, trenerzy wygladaja starsznie...zarowno faceci jak i dziewczyny- szefostwo powinno zadbac o lepszy personel menager romansuje z jedna z klubowiczek a w dodatku zatrudnił ja w spa! rewelacja!!!!!!!

?

popieram opinie, że w gravitanie na Targówku źle się dzieje, obecne panie "menagerki" podejmują takie decyzje głównie personalne ,że w klubie będzie pusto a konkurencja zyska nowych klubowiczów. Fajni trenerzy i instruktorzy dla których przychodzi się na zajęcia mają odejść od września z klubu, a wszystko się robi bez zasięgnięcia opinii klubowiczów, porażka i rozczarowanie przez 2 lata jak chodzę do klubu tak żle nie było

[usunięte przez moderatora] ma racje. Obecna Pani manager i jej asystentka to jakas porazka. Kadra się wykrusza a ludzie uciekają. Zero atmosfery i każdy każdemu patrzy na ręce.

xxx

Odradzam Pracowania w tym klubie. Rolują tam ludzi na kasa, obiecują pracownikowi że ile to tu może zarobić a pozniej nie chcą wypłacić ci pieniędzy. Jedyną umowę jaką tam dostaniesz to Umowa o Dzieło czyli nie odprowadzają za ciebie składek a co się z tym wiąże musisz się samemu ubezpieczyć i nie przysługuje ci żaden urlop.

mati

takk zgadzam się Gravitan super klub, fajni ludzie i miła atmosfera, ja osobiście ze znajomymi nie czuję złej aury, ale może mam dystans do wielu rzeczy i nie wdaję się w szczegóły. Punkt widzenie zależy zawsze od punktu siedzenia. Tylko ciężką, szczerą i prawdziwą pracą można pracować na sukces klubu i całego zespołu nie każdy do tego się nadaję i nie każdy ma możliwości i chęci, niektórzy wolą kombinować. Największy szacun należy się tym, którzy odchodząc, odchodzą z honorem,klasą i mają czyste sumienie.

wojtek

klub generalnie super (targówek) chodze od poczatku, bedzie 2 lata, ale ostatnio wywalili managera sportu i trenerow ktorzy od samego pozatku tworzyli ten klub i jego atmosfere. teraz kazdy z pracownikow chodzi jak na skazaniu i to sie czuje i widac. nowa pani manager weyraznie sobie nie radzi, w miesiac potrafila popsuc atmosfere ktora przez 2 lata byla genialna, a teraz, az przykro patrzec ;/

Tomi 2

Widać Tomi nie jest na bieżąco w tamacie Gravitan Janki, a może za dużo tabletek , ja osobiście zapraszam do Janek lub ewntualnie na Pudelek. I koniecznie domagaj się spotkania z menagerem sportu , o ile Wiesz Kto nim jest.Tak tylko możesz pokazać [usunięte przez moderatora] (więcej wpisów nie będzie ,szkoda czasu!)

tomi

Faktycznie miejsce pracy fatalne a do tego co drugi trener to osoba niekompetentna spotkałem się z [usunięte przez moderatora] też na klubie jak menagerowie sobie ubliżają a szczególnie menager sportu bluźni na klubie. W ogóle GRAVITAN JANKI to jedna wielka ściema odradzam g

klubowiczka

jestem w jankach od kliku miesięcy i widze poprawę, nowa sala do zajęć cross fit, świetne śniadania dla rannych klubowiczów polecam każdemu i cena przystępna, taniej niż w brwinowie a klub 2x większy

Zarząd - dramat Sprawdźcie jaką mają rotację ludzi - ogromną, chyba największą w Warszawie. Blond misiek w zarządzie jest tam po jakimś dobrym układzie. Coś to oznacza. Klub może dobry ale miejsce do pracy - FATALNE

Razor

Chodzę do Janek odkąd powstali. Fakt, słuchają sugestii klientów ( jest nawet ta uprawniona skałka). Trenerzy są spoko, chociaż był taki jeden filozof co to wmawiał koledze że audioksiążek na mp3 podczas ćwiczeń nie powinien słuchać bo to niszczy same ćwiczenia;/. reszta z nich pomaga jak masz problemy z ćwiczeniem lub polecą jak w domu jakieś zrobić. Recepcja? w Jankach nie jest zła, ale jak rozumiem, W-wa to trochę inni klienci i inna maniera Menadżerów. Brakuje promocji dla stałych członków i np pakietu suplementów w cenie ćwiczeń czy prawa do 1 masażu na miesiąc. Jest trochę do poprawy, ale znałem kluby w którycch dochodziło do patologii na relacji Trener-Ćwiczący ( gdzie trener wyglądął jak Lolek-anabolek i mądrzył się że na siłowni robi się mase lub rzeźbę, a wydolności nie da się \"wyćwiczyć\").

Jaro

Generalnie Gravitan Targówek jak dla mnie wymiata i nie ma sobie równych. Polecam wszystkim

Michał G.

Arek - 2012-02-18 21:14:17 Witam, dowiedziałem się, że na siłowni pracuje [usunięte przez moderatora] - jeden z najlepszych trenerów w Warszawie, ale jak wielkie było moje zdziwienie, kiedy dowiedziałem się, że nie może on prowadzić ze mną treningów personalnych:-(. Jeśli mam tam trenować to tylko z nim i szczerze go polecam! Klubu nie znam niestety bo nikt mnie nie oprowadził, ale na pierwszy rzut oka - profesjonalny, myślę, że jeden z lepszych w Warszawie! Klub polecam, ale tylko pod opieka [usunięte przez moderatora], bo jest profesjonaliste w tym co robi, pozdrawiamDaj szansę innym trenerom. Myślę, że się nie zawiedziesz. Dla mnie oba kluby Gravitan są ok, wolę ten na Targówku (mam bliżej) ale ogólnie podoba mi się też w Jankach. Polecam bo można poznać fajnych ludzi a i trenerzy są świetni!

Arek

Piotr

anotesten - 2012-02-02 13:17:59 Witam a ile kosztuje karnet na sama silownie na targowku bo tego juz nie napisali na ich stronie internetowej Jestem trenerem personalnym i jesli chodzi o sprzet jaki tam widzialem to pierwsza klasa polecam a co do obslugi klientow to roznie bywa jak w PURE licza sie sprzedane programy treningowe i ladne recepcjonistki ktore namawiaja na kupno czlonkostwa :) wiec pojecia nie maja zbyt duzego o pracy bo sa przyjmowane wedle urody jak w PURE wic chyba nie bez podstawnie menadzerowie sie wydzieraja na nie...hm chyba porownywanie do PURE mija się z celem, poza tym recepcja nie sprzedaje członkostw. Nie mówiąc już o tym że w takich klubach jak PURE Gravitan czy HOLMES PLACE nie można kupic czlonkostwa tylko na siłownie. Chyba z ciebie taki trener personalny jak z koziej....

anotesten

sobotkowa

Chętnie bym się zapisała do Janek, ale nie chce mi się samej...nie mogę się zmotywować. Szukam kompana kobietki, która też by chciała chodzić na siłownie lub fitness...ale mat zawsze jakies ale jak ja....najchętniej godziny przedpołudniowe. sobotkowa@op.pl

Nati

Strefa relaxu: koncepcja genialna- rzeczywistość fatalna Piszczace dzieci, Panie w kozakach na soli. Załuję ze dałam się nabrać na czlonkostwo!

Zostaw opinię o Gravitan Health and Sport Club - Janki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gravitan Health and Sport Club