Gravitan Health and Sport Club

Janki

Gravitan Health and Sport Club
3 69

Opinie o Gravitan Health and Sport Club

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Patrycja

@Misia czy szkolenia produktowe i sprzedażowe miałaś cyklicznie czy tylko podczas wdrożenia do pracy? Umowa zlecenie to jedyna forma zatrudnienia w Gravitan Health and Sport Club? Z tego, co piszesz atmosfera wśród pracowników jest jak najbardziej na plus. Dostrzegłaś coś jeszcze? Może zniżki na ofertę Gravitan Health and Sport Club?

Misia

Gravitan Targówek - pracowałam nieco ponad pół roku - dział sprzedaży ogromny przemiał. Jeszcze za czasów gdy liderem była "pani" Agnieszka szkolenie było darmowe - ciągle wywierała presję, gdy na następny dzień po otrzymaniu materiałów szkoleniowych nie wiedziałeś czegoś o klubie straszyła że nie dostaniesz pracy, jeden chłopak przychodził przez 2 tygodnie! za darmo bo jej nie podpasował i ostatecznie go nie przyjęła. Jak dobrze ci idzie to podnoszą ciągle target albo na umowach doszukują się braków żeby tylko nie wypłacić za dużo bo "panie" z biura mniej zarobią. Managerka fałszywa, udawany luz, amerykański styl bycia - w oczy miła i pomocna a w moim przypadku tylko szukała powodu żeby mnie zwolnić. Zastępca managera chyba nie dorosła do tego stanowiska, niemiła, jak ktoś nie wykonuje jej poleceń bywa mściwa, a jak ktoś jej się postawi to płacze swojemu chłopakowi (managerowi trenerów) w rękaw. Ogólnie biuro to wianuszek wzajemnej adoracji i robią wszystko żeby dobrze było tylko im. Do tego zachowanie większości z nich na poziomie gimnazjum, plotki, ploteczki i nic więcej. Reszta współpracowników świetna, poznałam ludzi z którymi kontakt mam do dziś, w zasadzie każdy z nich zakończył swoją karierę w tym miejscu. Co do pensji to fajna jest jedynie w styczniu i lutym kiedy to ludzie zapisują się na siłownię zgodnie ze swoimi postanowieniami noworocznymi, ale narobić trzeba się przy tym bardzo! Pozostała część roku to praca za najniższą krajową a nawet gorzej, bo to praca na zlecenie.

Patrycja

@golden girl patrząc na Twoją opinię można wywnioskować, że pracodawca Gravitan Health and Sport Club jest godny polecenia. Napisz jak oceniasz atmosferę w pracy i czy można liczyć na jakieś premie lub dodatki do pensji? Zapraszam do dyskusji na temat sytuacji w Gravitan Health and Sport Club, zwłaszcza, że firma obecnie poszukuje pracowników na: http://www.gravitan.pl/info/kariera

golden girl

po wiem tak duży przemiał ludzi , ale praca jest dobra, masz dobrą kondycje lubisz sport , praca dobra w tedy dla ciebie, ogólnie zacząć w takiej pracy trzeba sobie kurs trenerski zrobić by pracować. Ale ogólnie pieniądze są dobre.

#love

Praca dobra, jakoś zastrzeżeń nie mam bo w sumie lubię swoją pracę i to co robię w niej.

Tymon

Myślę, że sporadyczna obecność na forum jest wynikiem dobrej pracy.

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Gravitan Health and Sport Club? Podzielcie się swoim zdaniem!

majo
@Administrator 03.02.2018 16:40

Ja jakoś odczuwam zmiany na dobre, stawki pracy są też dobre, po za tym nie pracuje aż tak długo. A praca dobra.

Nick

Jako były pracownik musze- w poczuciu tej poruszonej odpowiedzialności spolecznej potwierdzic negatywna opinie, tak pracowników, jak klientów. Panie menedżerki uważają się za wszystko wiedząc najlepiej, choć są kompletnie oderwane od rzeczywistości i o życiu pojęcia nie mają. Rotacja pracowników, masowe odchodzenie instruktow- mówią same za siebie. Niestety klienci przywiązują się do prowadzących i tutaj jest całe sedno konfliktów. Trudno się klientom dziwić, ich opinii i próśb nikt nie słucha a instruktorom trudno się dziwić, że chcą zarabiać i być traktowani z szacunkiem. Praca będzie bezproblemowa dla tych, którzy lubią jak się nimi pomiata, siedzą cicho, nie chcą nic, godzą się na wszystko i sluchaja menedżerek, które przecież jakoś muszą zbudować sobie samoocenę. Współczuję.

Patrycja

@Ania a nie uważasz, ze to mogłoby by pomóc przyszłym pracownikom klubu Gravitan Health and Sport Club? Warto zawsze walczyć o komfort wszystkich, a nie jednego pracownika. Może jakiś inny pracownik chce o tej sytuacji porozmawiać z managerem klubu? Jeżeli będziecie po rozmowie to dajcie znać czy sytuacja się zmieniła w klubie.

Ania

Po tym jak wmieszano mojego chłopaka do całej sytuacji i słysząc te kłamstwa na mój i jego temat, zwyczajnie chciałam już mieć spokój i więcej się nie denerwować, bo miałam już tego dość. :)

Patrycja

@Zainteresowana odnośnie cen karnetów najlepiej skontaktuj się z klubem bezpośrednio. Tam dostaniesz najszybciej informacje. @Alamakor skoro kilka osób już było niezadowolonych odnośnie współpracy z nią to czemu nie zgłosiliście tego managerowi Gravitan Health and Sport Club?

Zainteresowana

Cześć, mam pytanko odnośnie cen karnetów na Targówku. Faktycznie karnet open kosztuje 249zł??

Patrycja

@Ania dzięki za obszerną, merytoryczną wypowiedź na temat Gravitan Health and Sport Club. Czy ktoś doświadczył podobnej sytuacji w tym klubie? A może jakiś już pracownik się wypowie jak się pracuje? Czy atmosfera jest nadal taka napięta jak w przypadku dni próbnych? To ważne dla osób, które myślą o pracy tam.

Ania

Gravitan Targówek, jeśli ktoś stara się o pracę to na początku praca za darmo, bo 'sprawdzają czy sobie poradzisz', podejście do pracowników bardzo słabe, wręcz chamskie. Dwie panie z którymi miałam największy kontakt, jedna na stanowisku opiekun klienta, druga kobieta, zastępca managera z długimi brązowymi włosami chyba ma jakiś problem ze sobą, jeśli na każdym kroku pokazuje swoją wyższość do nowych osob starających się o pracę, chamskie uwagi, nawet w sytuacji w której nie ma racji i starasz się wytłumaczyć to po dwóch słowach mówisz do pleców, bo odwraca się i odchodzi. Opiszę tu wszystkie sytuacje. Raz gdy skończyłam już swoją zmianę i został na chwilę jeden chłopak na recepcji, zebrało się dużo ludzi, kilka osób po shake, wróciłam na chwilkę i powiedziałam, że mu pomogę, on zajął się recepcją, ja zrobiłam napoje, na koniec wzięłam i jeden sobie, zamieniłam jeszcze z tym chłopakiem dosłownie dwa słowa, gdy nagle wpadła zła pani manager żeby mnie opierd*lić - chyba skonczyłaś już pracę to kawę sobie wypij na socjalnym (do którego nawet nie dostałam karty żeby móc tam wej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Logic) i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na poszła, i co tam, że chciałam pomóc mimo że, w sumie nie musiałam, to dostałam opierd*l. Kolejna sytuacja, minęły jakoś 3 godziny darmowej pracy i zapytałam ją, czy mogę wyjść zjeść, usłyszałam, że nikt jeszcze nie był na przerwie, a pracują dłużej (wtf XD) powiedziała, że jak muszę to mogę iść, zrobiłam sobie owsiankę, zjadłam, wracam to jeszcze mi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a, że długa przerwa (10 minut sobie jadłam) jak na 3 godziny pracy XD. Po okresie, przypomnę próbnej, darmowej pracy, jest test, siadasz sobie i przechodzisz rozmowę, odpowiadasz na pytania co trzeba robić przed otwarciem klubu, po zamknięciu. Przepytywała mnie ta sympatyczna pani Paula, odpowiedziałam bardzo dobrze, pochwaliła mnie, że wiem wszystko i poinformowała, że musi skonsultować się z tą 2gą która mi ciągle cisnęła. Nie miałam długo odpowiedzi więc zadzwoniłam do niej sama zapytać jaka jest decyzja i uwaga najlepsze, dowiedziałam się, że no niestety nie przyjmą mnie, bo podobno mój chłopak (który chodził do nich na siłownię) rozpowiada ludziom w szatni, że tylko czeka aż zacznę pracować żeby mieć darmowy wstęp i nie płacić za karnet. Warto dodać, że chodził tam dwa lata i przez kilka miesięcy miał nawet wstęp za darmo z klubu ale w sumie i tak płacił (to jak się poczułam wtedy, trochę szok). Więc tak, jak się pięknej pani z długimi brązowymi włosami nie spodobacie to od początku macie przejeb*ne i na koniec jeszcze puści plotę. Co do pracy to dodam jeszcze, że strasznie zmieniają pracowników, ogłoszenie o pracę na recepcji wisi w internecie prawie ciągle, kilka dni pracy przez dwa tygodnie i zmiana, niezły biznes, co? :D Jak to wszystko się skończyło? Tak, że z chłopakiem poszliśmy na siłownię rozwiązać umowę i powiedzieć, że po tym co zrobili raczej nie ma co tu wracać, mimo że siłownia bardzo fajna to sami widzicie jaki cyrk. Pozdrawiam miłą, blond panią Paulę, a ty brązowa ogarnij się, bo jesteś strasznie wkur*iajacą XD

Alamakor
@Ania 08.09.2017 05:07

Potwierdzam, zastępca managera to naprawde bardzo trudny do współpracy człowiek. Miła, uśmiechnięta i kłamliwa dziewczyna, ktora traktuje wszystkich jak gorszy sort. Cóż.. ja rownież po kilku miesiącach pracy nie polecam tego miejsca.. szkoda zdrowia psychicznego :))

Patrycja

Ostatni post z tego roku dotyczy opinii klienta, która nie najlepsze światło rzuca na Gravitan Health and Sport Club, ale może innym ta firma jest pracodawcą? Może są tu osoby, które pracują na recepcji, jako trenerzy i po pierwsze ustosunkują się do wypowiedzi @madzone02 dlaczego klub nie jest sprzątany oraz wypowiedzą się o klubie jako pracodawcy. Mile widziana byłaby opinia, z której wynikałoby czy się poleca czy też nie pracę tam.

madzone02

Nie polecę tej siłowni swoim znajomym głównie ze względu na panujący tam brud. Zwłaszcza miejsca takie jak toalety, łazienka czy strefa relaksu widać, że nie były sprzątane od bardzo długiego czasu. Przemyte i owszem, ale umyte i ZDEZYNFEKOWANE NIE! Pod prysznicami w sitkach mnóstwo włosów, obryzgane miesiącami szyby prysznicowe żelami/ mydłami itp. Na sprzętach do ćwiczeń mnóstwo kurzu. A na dodatek choroby grzybicze oraz wietnamsko-koreańskie kurzajki. Osobiście się nią zaraziłam a wiem, że osoby z grona moich znajomych też to "złapały". Chciałabym tutaj zaznaczyć, że do Gravitan Janki nie uczęszczam już od ponad roku jak nie półtora a z chorobą zmagam się do tej pory. Niejednokrotnie zaznaczałam ten problem na recepcji siłowni i zwracałam na to uwagę pracownikom klubu. Wiem też, że menager również został o tym poinformowany a mimo to nic z tym nie zrobiono. Jest to efekt tylko rocznego uczęszczania na tą siłownię. Nie wspomnę już o ilości odwiedzonych lekarzy, badaniach i pieniądzach wydanych zarówno na leki jak i na specjalistów. Samo zaś leczenie polega m.in na stosowaniu żrących kwasów wypalających wręcz dziury w ciele oraz silnym bólu utrudniającym chodzenie. Dlatego chciałabym przestrzec przyszłych potencjalnych klubowiczów i obecnie korzystających z siłowni Gravitan Janki przed tym, a także skłonić do przemyśleń.

Ara

No jak dla mnie to na spokojnie idzie się tutaj ogarnąć, wiadomo przecież jaka jest praca

Aaabbbbccccc

Stawki na recepcji są takie same jak w innych klubach a pracy dużo więcej nie dość że z siłowni zrobili sklep to do tego trzeba robić śniadania albo wyciskać soki ( ciekawe czy można to robić bez książeczki sanepidu) do tego wiele klientów myśli że skoro to klub premium to powinno się ich obsługiwać na kolanach i powinni wszystko dostawać za darmo co chwile się awanturują i oczywiście trzeba być dla nich miałbym żeby nie daj Boże któregoś imbecyla nie urazić a wszystko to trzeba znosić za psi grosz

Klex

Gravitan Janki: zmieńcie mydło pod prysznicami z tego przemysłowego różowego które wkłądają też do mycia rąk - jest okropne, druga sprawa śniadania: przychodzi codziennie grupa chińczyków i się stołują 2 godziny pochłaniając tony jedzenia, nic potem już nie ma dla normalnego człowieka, trochę to kiepskie, może dajcie im więcej tego żarcia niech się najedzą

klient

Mi się ćwiczy dobrze na Targówku. Aczkolwiek słysząc pewne uwagi od recepcji do klientów to zastanawiam się kto ich pozatrudniał. Jak na Premium którym się szczycą to powinni zatrudnić osoby które nie kaleczą Języka Polskiego. Idąc do klubu nie chce słyszeć, że jestem "fleją" "brudasem" może myśla że tego nikt nie słyszy.

Uciekajaca

Dokładnie tak jest wszyscy normalni uciekli i uciekają a Pani właściciel to dopiero tupeciara kombinuje hak może żeby kasę wyciągnąć nie zważając na nic.

Były Członek Clubu

Dla sprostowania chodzi Mi o Gravitan Janki. Taką dostałem odpowiedź od pewnej Pani która tam pracuje i sie tym zajmuje :)

Były Członek Clubu

Odpowiedź do "mała mi" Tak, to prawda, że Gravitan szuka ludzi na recepcje lecz podkreślam LUDZI KTÓRZY NIGDY NIE BYLI CZŁONKAMI CLUBU Gravitan co Uważam to za śmieszne oraz żenujące ponieważ człowiek który chodził tam na siłownie bardziej orientuje się we wszystkim niż zwykły człowiek z ulicy to raz. A po drugie to jest na przykładzie jak idziemy do jakiejś restauracji, zamawiamy posiłek i później za jakiś czas wracamy by zapytać sie o stanowisko pracy lecz dostali byśmy taką samą odpowiedź "Niestety nie może Pan u nas pracować ponieważ Pan u nas jadł" Myślę, że nie mam już nic do dodania bo po prostu ręce opadają i szkoda gadać...

komo

Absolutnie żenująca obsługa w recepcji na Targówku. Rozmawiają ze znajomymi, klienta traktują jak intruza, są nieuprzejmi i opryskliwi. Zajęcia mi się podobały, wyposażenie klubu i sprzęt bez zastrzeżeń. Szatnie, prysznice, toalety i strefa relaksu- wysoki standard, czysto

ja 1

kazdy komu konczy sie umowa ucieka na skorosze z janek , taki klub

kamil

a jakie opinie o trenerce(usunięte przez administratora) ?

laska

w jankach na recepcji masakra. dziewczynki rozmawiając ze znajomymi nawet nie przerwą żeby obsłużyć klienta. totalna żenada. poza tym miejsce ok. robię swoim tempem, zawsze wolny sprzęt, jest ich dużo... super!

Gravitan

Portal jest stworzony w zupełnie innym celu a tego typu wypowiedzi świadczą o celowym działaniu na niekorzyść firmy. Takie zachowanie ma określone regulacje w kodeksie karnym. Pisanie anonimowych postów zamiast załatwianie spraw bezpośrednio w klubie, tylko podważa ich wiarygodność.

sara

oczywiście mój post powyższy dotyczył żenującej ,aczkolwiek bardzo wyczerpującej( jest to zadziwiające) wypowiedzi Pani [usunięte przez moderatora]

sara

Ta wypowiedz wynika chyba z kompleksów jakimi mogą byc brak poczucia rytmu ,kobiecości i po prostu radości z zajęć Zumby,współczuję naprawdę

Zostaw opinię o Gravitan Health and Sport Club - Janki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gravitan Health and Sport Club