Opinie o Gravitan Health and Sport Club w Janki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gravitan Health and Sport Club. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Gravitan Health and Sport Club o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gravitan Health and Sport Club w Janki

Patrycja

@Ania dzięki za obszerną, merytoryczną wypowiedź na temat Gravitan Health and Sport Club. Czy ktoś doświadczył podobnej sytuacji w tym klubie? A może jakiś już pracownik się wypowie jak się pracuje? Czy atmosfera jest nadal taka napięta jak w przypadku dni próbnych? To ważne dla osób, które myślą o pracy tam.

Patrycja

Ostatni post z tego roku dotyczy opinii klienta, która nie najlepsze światło rzuca na Gravitan Health and Sport Club, ale może innym ta firma jest pracodawcą? Może są tu osoby, które pracują na recepcji, jako trenerzy i po pierwsze ustosunkują się do wypowiedzi @madzone02 dlaczego klub nie jest sprzątany oraz wypowiedzą się o klubie jako pracodawcy. Mile widziana byłaby opinia, z której wynikałoby czy się poleca czy też nie pracę tam.

madzone02

Nie polecę tej siłowni swoim znajomym głównie ze względu na panujący tam brud. Zwłaszcza miejsca takie jak toalety, łazienka czy strefa relaksu widać, że nie były sprzątane od bardzo długiego czasu. Przemyte i owszem, ale umyte i ZDEZYNFEKOWANE NIE! Pod prysznicami w sitkach mnóstwo włosów, obryzgane miesiącami szyby prysznicowe żelami/ mydłami itp. Na sprzętach do ćwiczeń mnóstwo kurzu. A na dodatek choroby grzybicze oraz wietnamsko-koreańskie kurzajki. Osobiście się nią zaraziłam a wiem, że osoby z grona moich znajomych też to "złapały". Chciałabym tutaj zaznaczyć, że do Gravitan Janki nie uczęszczam już od ponad roku jak nie półtora a z chorobą zmagam się do tej pory. Niejednokrotnie zaznaczałam ten problem na recepcji siłowni i zwracałam na to uwagę pracownikom klubu. Wiem też, że menager również został o tym poinformowany a mimo to nic z tym nie zrobiono. Jest to efekt tylko rocznego uczęszczania na tą siłownię. Nie wspomnę już o ilości odwiedzonych lekarzy, badaniach i pieniądzach wydanych zarówno na leki jak i na specjalistów. Samo zaś leczenie polega m.in na stosowaniu żrących kwasów wypalających wręcz dziury w ciele oraz silnym bólu utrudniającym chodzenie. Dlatego chciałabym przestrzec przyszłych potencjalnych klubowiczów i obecnie korzystających z siłowni Gravitan Janki przed tym, a także skłonić do przemyśleń.

Ara

No jak dla mnie to na spokojnie idzie się tutaj ogarnąć, wiadomo przecież jaka jest praca

Trener

Rozmowa przebiegła szybko, konkretnie i pomyślnie. Warunki które mi zaproponowano pozytywnie mnie zaskoczyły. Nic nie muszę więcej dodawać.

Czy mam doświadczenie, czy odpowiadają mi zaproponowane warunki pracy

Aaabbbbccccc

Stawki na recepcji są takie same jak w innych klubach a pracy dużo więcej nie dość że z siłowni zrobili sklep to do tego trzeba robić śniadania albo wyciskać soki ( ciekawe czy można to robić bez książeczki sanepidu) do tego wiele klientów myśli że skoro to klub premium to powinno się ich obsługiwać na kolanach i powinni wszystko dostawać za darmo co chwile się awanturują i oczywiście trzeba być dla nich miałbym żeby nie daj Boże któregoś imbecyla nie urazić a wszystko to trzeba znosić za psi grosz

Klex

Gravitan Janki: zmieńcie mydło pod prysznicami z tego przemysłowego różowego które wkłądają też do mycia rąk - jest okropne, druga sprawa śniadania: przychodzi codziennie grupa chińczyków i się stołują 2 godziny pochłaniając tony jedzenia, nic potem już nie ma dla normalnego człowieka, trochę to kiepskie, może dajcie im więcej tego żarcia niech się najedzą

klient

Mi się ćwiczy dobrze na Targówku. Aczkolwiek słysząc pewne uwagi od recepcji do klientów to zastanawiam się kto ich pozatrudniał. Jak na Premium którym się szczycą to powinni zatrudnić osoby które nie kaleczą Języka Polskiego. Idąc do klubu nie chce słyszeć, że jestem "fleją" "brudasem" może myśla że tego nikt nie słyszy.

Uciekajaca

Dokładnie tak jest wszyscy normalni uciekli i uciekają a Pani właściciel to dopiero tupeciara kombinuje hak może żeby kasę wyciągnąć nie zważając na nic.

Były Członek Clubu

Dla sprostowania chodzi Mi o Gravitan Janki. Taką dostałem odpowiedź od pewnej Pani która tam pracuje i sie tym zajmuje :)

Były Członek Clubu

Odpowiedź do "mała mi" Tak, to prawda, że Gravitan szuka ludzi na recepcje lecz podkreślam LUDZI KTÓRZY NIGDY NIE BYLI CZŁONKAMI CLUBU Gravitan co Uważam to za śmieszne oraz żenujące ponieważ człowiek który chodził tam na siłownie bardziej orientuje się we wszystkim niż zwykły człowiek z ulicy to raz. A po drugie to jest na przykładzie jak idziemy do jakiejś restauracji, zamawiamy posiłek i później za jakiś czas wracamy by zapytać sie o stanowisko pracy lecz dostali byśmy taką samą odpowiedź "Niestety nie może Pan u nas pracować ponieważ Pan u nas jadł" Myślę, że nie mam już nic do dodania bo po prostu ręce opadają i szkoda gadać...

komo

Absolutnie żenująca obsługa w recepcji na Targówku. Rozmawiają ze znajomymi, klienta traktują jak intruza, są nieuprzejmi i opryskliwi. Zajęcia mi się podobały, wyposażenie klubu i sprzęt bez zastrzeżeń. Szatnie, prysznice, toalety i strefa relaksu- wysoki standard, czysto

ja 1

kazdy komu konczy sie umowa ucieka na skorosze z janek , taki klub

kamil

a jakie opinie o trenerce(usunięte przez administratora) ?

laska

w jankach na recepcji masakra. dziewczynki rozmawiając ze znajomymi nawet nie przerwą żeby obsłużyć klienta. totalna żenada. poza tym miejsce ok. robię swoim tempem, zawsze wolny sprzęt, jest ich dużo... super!

Gravitan

Portal jest stworzony w zupełnie innym celu a tego typu wypowiedzi świadczą o celowym działaniu na niekorzyść firmy. Takie zachowanie ma określone regulacje w kodeksie karnym. Pisanie anonimowych postów zamiast załatwianie spraw bezpośrednio w klubie, tylko podważa ich wiarygodność.

sara

oczywiście mój post powyższy dotyczył żenującej ,aczkolwiek bardzo wyczerpującej( jest to zadziwiające) wypowiedzi Pani [usunięte przez moderatora]

sara

Ta wypowiedz wynika chyba z kompleksów jakimi mogą byc brak poczucia rytmu ,kobiecości i po prostu radości z zajęć Zumby,współczuję naprawdę

gosc

popieram wypowiedz pani powyzej bo pani [usunięte przez moderatora] sie chyba we glowce poprzewracalo i piszac zle o innych zastanow sie co ty kobieto soba reprezentujesz bo wypowiedz mowi sama za soebie a jesli chodzi o gravitan- to co tu powiedziec?...klub super , wszystko na najwyzszym poziomie-oprocz poziomu manegerow.....

beta

Żenująca to jest pani wypowiedż.Te [usunięte przez moderatora]!!! Proponuję zajęcia w warzywniaku lub muzeum archeologicznym.Chodzę do gravitana od pierwszych dni otwarcia,nie na zumbę ale na wiele innych zajęć.Ale widzę jaką popularnością cieszyła się zumba w tym klubie i rozumiem żal dziewczyn które wykupiły karnet roczny chociażby i tylko ze względu na te zajęcia.Teraz ogranicza się im dostęp do nich,oj nie ładnie.Nie każdy preferuje siłownie i powinna to pani zrozumieć.A co do intensywności tych zajęć to wystarczy popatrzeć jak zmęczone i spocone wychodzą panie z zumby.Proszę najpierw spróbować ,a potem oceniać.Pozdrawiam

jula

nie wiem jak w Jankach ale na Targówku nastąpiły zmiany , szefostwo podziękowało najlepszym instruktorom, przyjęli nowe osoby , które nie mają doświadczenia i fachowości, chciałam się przekonać spróbowałam zajęć typu ABT, TBC, Dance , Zumba z nowymi prowadzącymi porażka , we wtorek na zajęciach wytrzymałam 25 minut i poszłam na siłownie. Ogólne niezadowolnie wśród członków klubu i walka o przywrócenie do pracy poprzednich prowadzących zajęcia, chyba coś wywalczyliśmy bo z grafiku zajęć widać, że co poniektórzy instruktorzy wrócili ale w bardzo zmniejszonej liczbie godzin i dla nich warto uczestniczyć w zajęciach

Zostaw merytoryczną opinię o Gravitan Health and Sport Club - Janki

• Jak się pracuje w Gravitan Health and Sport Club?

Zobacz opinie na temat firmy Gravitan Health and Sport Club tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gravitan Health and Sport Club?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gravitan Health and Sport Club?

Kandydaci do pracy w Gravitan Health and Sport Club napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gravitan Health and Sport Club