Opinie o Concierge Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Concierge Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Concierge Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concierge Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. w Warszawa

Zofia Nowy wpis

My jesteśmy zadowoleni. Zarządca jak zarządca. Według mojej opini spełnia swoje zadanie - posiadają dobrą oferte, jest kontakt. Do tej pory z nich korzystamy i nigdy nie było problemu. Dlatego dziwią mnie te poniższe komentarze.

Ryszard Nowy wpis
@Zofia

A dużo bierze za swoje usługi? To znaczy ile masz doliczone do czynszu? Bo zastanawiam się czy mają konkurencyjne ceny jako zarządca.

Mieszkaniec Nowy wpis
@Ryszard

W czynszu się prawie nie odczuwa.

Katarzyna Nowy wpis

Z tego co widzę członkowie wspólnoty chyba serio są średnio zadowoleni z ich działania. Niby dochodziło do czegoś takiego, że teren wspólnoty był udostępniany za marne pieniądze, a różnica z tego co zostało była podbierana. Do tego są trudności w przekazaniu dokumentów dla nowego zarządcy. Słusznie ktoś spytał jak udało im się to osiągnąć i pogonić tamtego człowieka.xd Ja to myślałam, że jest raczej nietykalny, myślicie, że będzie chciał się sądzić o niesprawiedliwą utratę stanowiska?

Bożena

Widziałam, że poszukują administratorów nieruchomości. Ogłoszenie brzmi bardzo interesująco. Wynagrodzenie jeszcze bardziej. Zaskoczyło mnie, że nie stawiają kandydatom dużych wymagań i w takiej sytuacji szuka się tzw. "dziury w całym". Korci mnie, żeby zaaplikować. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia we współpracy z tą firmą i mógłby coś podpowiedzieć?

Mirek

Ale czy w dalszym ciągu można się rozwijać w firmie bo widok pustego forum nie nastraja optymistycznie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Concierge Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
czlonek wspolnoty

Spolka grajaca na korzysc dewelopera, a nie wspolnoty. Udostepniajaca teren wspolnoty za smieszne pieniadze, roznice bioraca do swojej kieszeni. Pomimo waznej uchwaly zmieniajacej spolke zarzadzajaca, odmawia od 2 miesiecy wydania dokumentow nowemu zarzadcy. ODRADZAM jakakolwiek wspolprace z Concierge..

Pomoc
@czlonek wspolnoty

Witam, Czy mógłbyś się ze mną skontaktować? Jak zmieniliście zarządcę nieruchomości?

Sławomir

Jesteście w posiadaniu ciekawostek odnośnie do Concierge? W obecnych czasach dla pracowników najbardziej istotne są wysokość wynagrodzenia, elastyczny grafik, czy benefity. Czy pracując w tym miejscu, można liczyć na którąś z tych rzeczy? Czy pracodawca oferuje umowę o pracę?

niezadowolony klient

Najgorsza zarządzająca firma. Rozliczenia finansowe nie są jasne i precyzyjne, mnóstwo spółek córek, powiązanych, wyprowadzanie pieniędzy, brak kontaktu. Najgorsza firma na rynku.

Natally
@niezadowolony klient

Ciekawe skąd ktoś może mieć takie informacje, skoro tak, to zamiast hejtować to proszę zgłosić to na policję? Poza tym, to forum dla pracowników, ja tę firmę spokojnie mogę polecić.

czlonek wspolnoty
@niezadowolony klient

pracodawca moze dobry, jako spola zarzadzajaca - fatalna dla jakiejkolwiek wspolnoty

Barbara

Jestem związana z tą firmą jako pracownik od wielu lat i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Jestem doceniana jako pracownik, kilka razy awansowała i szefostwo liczy się z moim zdaniem. Dodatkowo lubię socjal, który oferuje firma. Dla mnie bardzo dobry pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Concierge Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. - Warszawa

Concierge Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.
  • 17 Stycznia 48
    02-146 Warszawa

Concierge Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.