Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami

Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami

Opinie o Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami

Sławomir

Jesteście w posiadaniu ciekawostek odnośnie do Concierge? W obecnych czasach dla pracowników najbardziej istotne są wysokość wynagrodzenia, elastyczny grafik, czy benefity. Czy pracując w tym miejscu, można liczyć na którąś z tych rzeczy? Czy pracodawca oferuje umowę o pracę?

niezadowolony klient

Najgorsza zarządzająca firma. Rozliczenia finansowe nie są jasne i precyzyjne, mnóstwo spółek córek, powiązanych, wyprowadzanie pieniędzy, brak kontaktu. Najgorsza firma na rynku.

Natally
@niezadowolony klient 11.02.2018 16:15

Ciekawe skąd ktoś może mieć takie informacje, skoro tak, to zamiast hejtować to proszę zgłosić to na policję? Poza tym, to forum dla pracowników, ja tę firmę spokojnie mogę polecić.

czlonek wspolnoty
@niezadowolony klient 11.02.2018 16:15

pracodawca moze dobry, jako spola zarzadzajaca - fatalna dla jakiejkolwiek wspolnoty

czlonek wspolnoty

Spolka grajaca na korzysc dewelopera, a nie wspolnoty. Udostepniajaca teren wspolnoty za smieszne pieniadze, roznice bioraca do swojej kieszeni. Pomimo waznej uchwaly zmieniajacej spolke zarzadzajaca, odmawia od 2 miesiecy wydania dokumentow nowemu zarzadcy. ODRADZAM jakakolwiek wspolprace z Concierge..

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Barbara

Jestem związana z tą firmą jako pracownik od wielu lat i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Jestem doceniana jako pracownik, kilka razy awansowała i szefostwo liczy się z moim zdaniem. Dodatkowo lubię socjal, który oferuje firma. Dla mnie bardzo dobry pracodawca.

Zostaw opinię o Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami