Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami

Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami

Opinie o Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami

Sławomir

Jesteście w posiadaniu ciekawostek odnośnie do Concierge? W obecnych czasach dla pracowników najbardziej istotne są wysokość wynagrodzenia, elastyczny grafik, czy benefity. Czy pracując w tym miejscu, można liczyć na którąś z tych rzeczy? Czy pracodawca oferuje umowę o pracę?

niezadowolony klient

Najgorsza zarządzająca firma. Rozliczenia finansowe nie są jasne i precyzyjne, mnóstwo spółek córek, powiązanych, wyprowadzanie pieniędzy, brak kontaktu. Najgorsza firma na rynku.

czlonek wspolnoty
@niezadowolony klient 11.02.2018 16:15

pracodawca moze dobry, jako spola zarzadzajaca - fatalna dla jakiejkolwiek wspolnoty

czlonek wspolnoty

Spolka grajaca na korzysc dewelopera, a nie wspolnoty. Udostepniajaca teren wspolnoty za smieszne pieniadze, roznice bioraca do swojej kieszeni. Pomimo waznej uchwaly zmieniajacej spolke zarzadzajaca, odmawia od 2 miesiecy wydania dokumentow nowemu zarzadcy. ODRADZAM jakakolwiek wspolprace z Concierge..

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Barbara

Jestem związana z tą firmą jako pracownik od wielu lat i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Jestem doceniana jako pracownik, kilka razy awansowała i szefostwo liczy się z moim zdaniem. Dodatkowo lubię socjal, który oferuje firma. Dla mnie bardzo dobry pracodawca.

Zostaw opinię o Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami