Opinie o GREENLIGHT Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GREENLIGHT Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GREENLIGHT Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GREENLIGHT Sp. z o.o. w Warszawa

Tom Nowy wpis

Profesjonalizm,... do momentu otrzymania pieniędzy a dalej ? ,... .Przez trzy tygodnie urabiali mnie dzień w dzień telefony wizyty w domu obliczenia, doradzanie, pomoc w tanim kredycie, wszytko super. Umowę podpisaliśmy, że firma załatwi od A do Z wszystko (instalacja jak i załatwi w elektrowni papiery). Dostali zaliczkę za chwile (trzy dni) bank przelał dla nich resztę pieniędzy czyli dostali 100% i co?,.. i CISZA, nie odbierają nie odpisują na smsy zero kontaktu. Wydzwaniałem dzień dwa , tydzień i pisałem smsy w końcu odebrał (nie wiem czy pan Piotr czy jego wspólnik) umówił się w poniedziałek (za trzy dni). Minął poniedziałek, wtorek itd i nic.... CISZA. Znowu wydzwaniam po 30 dniach przywieźli panele i co? nie cisza tylko qurwa nie te co trzeba i wmawia mi, ze takie zamówiłem,.. szok. Trzy tygodnie rozmawiamy o panelach a oni mówią mi, że jakiś (usunięte przez administratora) zamówiłem .Na szczęście rozmowy były przy świadkach, przyznali się do ich błędu i wymienili panele i znikli, chociaż mieli być na drugi dzień. Znowu mija tydzień dwa i (usunięte przez administratora) CISZA. Po dwóch miesiącach dotarli założyć panele już nie będę pisać jaki cyrk był przy zakładaniu. Praca szła jak krew z nosa ale szła. Skończyli i czekamy na licznik. Po dwóch miesiącach założyli licznik (elektrownia) i dzwonie do nich, żeby podłączyli i co ... CISZA zero znowu kontaktu. Tydzień dwa dzień w dzień dzwonię wysyłam smsy i co ,.. CISZA. PYTAM jaka to jest firma ?,... profesjonalna na pewno nie. Panie Piotrze pan zmieni nazwę na CISZA będzie adekwatna do pana zachowania. ODRADZAM dzisiaj żałuje, że poznałem tych pseudo fachowców. PS panie Piotrze co z obietnicami ,... ? Pozdrawiam

BEN Nowy wpis

krętacze

Iwona Nowy wpis
@BEN

Wiesz, trochę mało konkretna jest ta opinia. Poza tym - pamiętaj, że na forum publicznym raczej powinniśmy się powstrzymywać od używania takich obraźliwych określeń. Wiem, iż firma GREENLIGHT została założona z myślą dostarczania Klientom usług doradztwa ekonomicznego, finansowego i prawnego, dostosowanych do potrzeb przedsiębiorstw i ich kadry zarządzającej. Co Cię takiego spotkało z ich strony, że masz aż tak złe zdanie?

Zenek Nowy wpis

Podpowiedzcie czy potrzebują ludzi do pracy?

Padalec

Szrot i frajernia. Cwaniak wciska ludziom szroty i ciemnotę. Omijać!.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie GREENLIGHT Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Filip

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!

Mariusz

Green Light jest to szrot samochodów osobowych i dostawczych. Odradzam każdemu !

Aldona
@Mariusz

Byłam w firmie na rozmowie kwalifikacyjnej- i jestem pod wielkim wrażeniem - bardzo miły zarząd,konkretna rozmowa i co najważniejsze umowa o pracę na dogodnych warunkach a nie śmieciówki jak w większości firm. Opinie negatywne których się naczytałam o firmie nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości ! mam nadzieje że i ja zostanę zauważona :)

Nikita
@Aldona

I co dostalas prace?? Napisz cos wiecej

paweł
@Mariusz

zapewne chciałeś kupić prawie nowe za 3000zł

Bujaj się.
@paweł

Nie, zapewnie nie chciał kupić nowego za 3000 bo nie jest takim cebulakiem jak ten typ, z którym rozmawiałem na placu gdzieś tam na zadupiu na Białołęce. I nie wiem kto to był, nie interesuje mnie to. Kiedyś podjechałem do tych cwaniaczków i chciałem im sprzedać mój samochód - nie nowy ani nie zaj....isty, ale trzymający cenę, dość chodliwy i w dobrym stanie. Jak mu zaproponowałem moją cenę to mnie wyśmiał, twierdząc, że takie jak moje , tylko super sportowe i z ledami i wydechami to on taniej kupuje. Sypnął mi cenę - za półdarmo :) I co, kto tu chce kupić za darmo dobry samochód? Cebulak i dorobkiewicz tanim kosztem. Później widziałem w internecie takie jak moje sprzedaje 3x drożej i myśli , że jest cwaniaczek. Szkoda by było burakowi oddawać niezły samochód za półdarmo i dać mu zarobić moim kosztem, niech się buja "fachowiec od sprzedaży samochodów". Sprzedałem za tyle za ile chciałem. Oglądałem u niego na placu te szroty warte 1200 zł za które liczy sobie 4000-5000. Szkoda benzyny , żeby do dziada jeździć z Mokotowa bo w Warszawie są dealerzy samochodów z lepszymi propozycjami bardziej wartymi swojej ceny a nie zaszpachlowanymi złomami za potrójną rzeczywistą wartość. Nie polecam. Szrot a nie komis.

Iwona

W tym wątku zdecydowanie brakuje nowych opinii dotyczących pracy w GREENLIGHT Sp. z o.o. Może jednak ktoś chciałby powiedzieć, jakie warunki oferuje firma oraz czy stwarza możliwości rozwoju swoim pracownikom? Widzę, że aktualnie poszukują doradców finansowych, może ktoś już aplikował?

admin

Jak wygląda praca w firmie GREENLIGHT Sp. z o.o. ? Warunki zatrudnienia są dobre czy macie zastrzeżenia? Napiszcie co sądzicie w komentarzu!

Zostaw merytoryczną opinię o GREENLIGHT Sp. z o.o. - Warszawa

GREENLIGHT Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Cybernetyki 7B
    02-677 Warszawa