GREENLIGHT Sp. z o.o.

Opinie o GREENLIGHT Sp. z o.o.

Mariusz

Green Light jest to szrot samochodów osobowych i dostawczych. Odradzam każdemu !

Aldona
@Mariusz 03.02.2017 14:21

Byłam w firmie na rozmowie kwalifikacyjnej- i jestem pod wielkim wrażeniem - bardzo miły zarząd,konkretna rozmowa i co najważniejsze umowa o pracę na dogodnych warunkach a nie śmieciówki jak w większości firm. Opinie negatywne których się naczytałam o firmie nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości ! mam nadzieje że i ja zostanę zauważona :)

Nikita
@Aldona 07.03.2017 20:17

I co dostalas prace?? Napisz cos wiecej

Jak wygląda praca w firmie GREENLIGHT Sp. z o.o. ? Warunki zatrudnienia są dobre czy macie zastrzeżenia? Napiszcie co sądzicie w komentarzu!

Zostaw opinię o GREENLIGHT Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GREENLIGHT Sp. z o.o.