Sprzedajemy.pl Sp. z o.o.

Wrocław

Sprzedajemy.pl Sp. z o.o.

Opinie o Sprzedajemy.pl Sp. z o.o.

klient

Nie wiem jaki pracodawca, ale serwis ogłoszeniowy jest słabiutki. Nie dość, że klientów z ogłoszeń umieszczonych u nich jest zero, to jeszcze wykropkują adres twojej strony internetowej, którą umieścisz w swoim ogłoszeniu. Takich numerów to nie robią w żadnym serwisie ogłoszeniowym.

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Sprzedajemy.pl Sp. z o.o.? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Jasiek

Sprzedajemy.pl to bardzo dobry pracodawca. Dlatego też taka cisza na forum!!!

Iwona
@Jasiek 12.04.2018 12:14

Mam rozumieć, że jesteś zatrudniony w Sprzedajemy.pl ? Piszesz, że jest to bardzo dobry pracodawca, lecz czy może możesz podać parę na to argumentów? Dlaczego tak sądzisz? Co najbardziej podoba się Tobie w tej pracy?

Kavasaki224

Beznadziejne

Masz wiedzę na temat pracy w firmie Sprzedajemy.pl Sp. z o.o.? Jeśli tak, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sprzedajemy.pl Sp. z o.o.