Sprzedajemy.pl Sp. z o.o.

Adres: Swojczycka 38, 51-501 Wrocław

NIP: 8951973396 KRS: 0000356639

Sprzedajemy.pl Sp. z o.o.
3 1 8 5 1

Opinie o Sprzedajemy.pl Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Jacek
 Opinia

Tylko, że to forum jest dla pracowników firmy więc dobrze jest wysyłać uwagi na właściwy adres.

Uczciwy podatnik
 Opinia

Nie wiem na jakich cholernych zasadach działa ta firma i na jakich zatrudnia pracownikow, czy w ogóle tam ktoś pracuje. To kolejna firma jednoosobowa Krzak. Telefonów nie odbiejaja! Biorą gruby szmal za ogłoszenie, nie chcą mi wystawić faktury.Grają na zwłokę. Ogłoszenie zaraz znikinie . I weż im udowodnij , że wzięli mój szmal. Zgłaszam to do Urzędu skarbowego. co to ma znaczyć, że ktoś bierze pieniadze i nie wystawia pokwitowania za usługę. Urząd skarbowy powinien się zabrać za takie firmy, przerzucaja miliony szmalu. Drogi PISIE w internecie ucieka wam tyle podatków,że afery VAT to Pikuś.

klient
 Opinia

Nie wiem jaki pracodawca, ale serwis ogłoszeniowy jest słabiutki. Nie dość, że klientów z ogłoszeń umieszczonych u nich jest zero, to jeszcze wykropkują adres twojej strony internetowej, którą umieścisz w swoim ogłoszeniu. Takich numerów to nie robią w żadnym serwisie ogłoszeniowym.

TakNie1

Opinia

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Sprzedajemy.pl Sp. z o.o.? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Tak2Nie1

Jasiek
 Opinia

Sprzedajemy.pl to bardzo dobry pracodawca. Dlatego też taka cisza na forum!!!

Tak2Nie

Iwona
@Jasiek 12.04.2018 12:14

Mam rozumieć, że jesteś zatrudniony w Sprzedajemy.pl ? Piszesz, że jest to bardzo dobry pracodawca, lecz czy może możesz podać parę na to argumentów? Dlaczego tak sądzisz? Co najbardziej podoba się Tobie w tej pracy?

Kavasaki224

Beznadziejne

Tak4Nie

Opinia

Masz wiedzę na temat pracy w firmie Sprzedajemy.pl Sp. z o.o.? Jeśli tak, czekamy na Twoją opinię.

Tak1Nie1

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. - Wrocław