Opinie o DL Project Management S.A. w Katowice DL Piano przy ul. Wrocławskiej 54

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DL Project Management S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie DL Project Management S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DL Project Management S.A. w Katowice DL Piano przy ul. Wrocławskiej 54

Dlaczego nie wypowiadacie się od dłuższego czasu o tej firmie, co się tam dzieje?

@Michał

Wypowiedzieć umowę na zrealizowaną usługę, za którą DL nie chce zapłacić po jej wykonaniu w terminie określonym w umowie? Wypowiedzieć umowę najmu zawartą na czas określony? Gdyby to było takie proste, to nie mieliby typu spraw sądowych i sztabu prawników.

Ola

Nic dobrego szkoda gadać

@Ola

Czemu szkoda gadać? :/ Dla niektórych zainteresowanych to ważne sprawy są. Więc może jednak? ;)

@Ewa

Kazdy kto zna firmę wie jak tam jest. Pisanie tego nie ma sensu. Szkoda zdrowia. Nie polecam.

@Olek

Ok, ok. A dasz tylko znać czy to prawda, że kiedyś tutaj bardzo źle ludzi traktowano tak jak opisali to w komentarzach sprzed lat? Wiadomo tylko czy się nieco polepszyło chociaż?

Miko
@Ewa

Tutaj cały czas rodzinie i kolegom wszystko wolno. obsługa klienta jest super do zawarcia umów, a później zaczyna się czołganie wykonawców i najemców. A jak ktoś podskoczy? To domyśl się po co ciągle powiększający się dział prawny. I jako pracownik jesteś częścią tej machiny. Chyba nie znam kontrahenta pozytywnie oceniającego współpracę.

@Miko

Aha czyli w ten sposób. :/ A ogólnie to dużo tych kontrahentów mają? Są jacyś stali czy często się zmieniają?

Rotacje ogromne...

@Olek

W sensie, że wśród kontrahentów również? Bo jeśli tak to jak stale znajdują nowych?

@Ewa

Obiecać można wszystko, praktyka pokazuje jak jest. Nie bez przyczyny są takie duże rotacje. Szczególnie małe firmy uciekają, bo ich nie stać na drogie kancelarie.

@Kasia

No właśnie tym bardziej tak jak piszesz, skoro można obiecać i się z tego nie wywiązać to raczej opinia się psuje? Więc wciąż nie rozumiem skąd nowi chętni?

Olga
@Ewa

Ewa, podpisz umową na cokolwiek z tą firmą np. najem lokalu albo usługi, a przekonasz się jak wygląda współpraca. Nikt, kto tego nie doświadczył, nie zrozumie. Każdy kto doświadczył to wie, że nigdy więcej nie popełni takiego błędu.

Ewa Nowy wpis
@Olga

Dzięki za sugestie ale raczej nie skorzystam Chociaż tak czy siak ciekawe jak to z czasem wszystko będzie wyglądać.

Olek Nowy wpis
@Ewa

I słusznie. Trzymaj się z daleka aby nie dołączyć do podmiotów, które marzą o zakończeniu współpracy.

Michał Nowy wpis
@Olek

Dlaczego marzą o zakończeniu współpracy? Nie wystarczy złożyć wypowiedzenia, by mieć to już za sobą? Laikiem jestem, więc wolę wiedzieć przed ewentualną współpracą.

Olek Nowy wpis
@Michał

jurek

Sami piszą sobie pozytywne komentarze i myślą ,że ludzie to łykną. W przypadku umieszczenia prawdziwego komentarza opisującego straszne warunki pracy ciągły mobbing i humorki zarządu szybko go usuwają płacąc goworkowi !!! fakt jest taki ,że należy ich unikać i omijać !!! nie mają pojęcia o niczym przez co na obiekty zatrudniają "cieci" , którzy mają być sprzątaczami, technikami, serwisem, i ochroną w jednej osobie!!! SICK! . Firmanie ma żadnych planów rozwoju pracowniczego jedynie wyzysk i mobing!

Jan
@jurek

Zapewniam Ciebie, że komentarze są usuwane tylko, gdy ktoś rażąco łamie regulamin serwisu, czyli np. próbuje wstawić mnóstwo wulgaryzmów i obraża kogoś. Ten portal nie posiada takiej funkcji, jak "usuń komentarz, bo jest negatywny". To zaprzeczałoby całkowicie idei tego serwisu. Nawet jeżeli komentarz jest negatywny, ale prawdziwy i nie narusza regulaminu to zostaje na forum.

Izabela

Dzięki za wpis, starajmy się tylko nie pisać imion konkretnych osób.Napisałeś, że warunki pracy Twoim zdaniem nie są dobre. A w jakim systemie tam się pracuje?

Nie zgodzę się z powyższym kolego - jeśli znasz imiona to zapewne mieliśmy okazję razem popracować :) Pracuję już kilka lat. Fałszywe uśmieszki i obgadywanie za plecami masz wszędzie, w każdej szkole, pracy, korporacji etc czyli wszędzie tam gdzie pracujesz z ludźmi. Są grupy ale ogólna atmosfera jest fajna. DL się niesamowicie rozrósł i widać to po wzroście zatrudnienia w firmie. Dziwi Cię, ze szef ma rację ? No ma - bo kasę którą przytaczasz jako argument zarobił właśnie na trafnych inwestycjach i podejmowaniu dobrych biznesowych decyzji.

link
@pracownik

Poziom twojej odpowiedzi dowodzi jaki jest twój poziom intelektualny ."szef ma rację bo ma kasę" .Nie dziwi mnie ,że pracujesz tam tyle lat z takim podejściem do życia- pewnie jesteś zakompleksioną starą panną, która nie może pogodzić się z wiekiem i i ilością zmarszczek na czole.Dlatego praca jest dla ciebie tak ważna. Dzisiaj ludzie cenią sobie dobrą atmosferę w firmie , której DL nie potrafi stworzyć. W firmie są 4 osoby ,które muszą znosić siebie nawzajem i zawsze będą grać dla prezesa jego ulubione kawałki. Reszta woli się zwolnić niż być niewolnikiem "humorków" zarządu. -nie pozdrawiam

Stella

@ANeta Szkoda, że praca w bardzo dobrej firmie nie została doceniona. Krytykować innych to nie na forum pracowniczym

@Stella

Pracujesz w DL Project Management S.A.? Dlaczego Twoim zdaniem jest to dobre miejsce do pracy i warto dla nich pracować? Proszę o rozwinięcie Twojej opinii.

kulik
@Stella

I znów nowe ogłoszenia. Dl Invest poszukuje wiecznie nowych pracowników - ogłoszenia na gazeta.pl - i przyklejone do ścian budynków to tylko świadczy o warunkach pracy i tym samym braku stałego zespołu,(usunięte przez administratora)Omijać szerokim łukiem !!!!

ANeta

(usunięte przez administratora) Odradzam wytrzymałam tam niecały rok , dziwne ,że nie zamontowali tam drzwi obrotowych nikt normalny tam długo nie wytrzymuje! zwolnienia co chwilę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DL Project Management S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Joanna

@Damian, rozumiem, że pracowałeś w DL Project Management, tak? Jak wyglądała Twoja praca w tym miejscu, czym się zajmowałeś? @kwat, a może firma po prostu intensywnie się rozwija i potrzebuje wielu nowych pracowników? Czemu takiej ewentualności nie bierzesz pod uwagę?

Damian

Praca w tanim FM nie wiąże się z niczym dobrym - zwykly polski biznes czyli tanio kupic i niewydajac kasy probowac utrzymac nieruchomosci . Specjalistow na rynku jest coraz mniej A kolejne ogłoszenia tej firmy wskazują na to że ludzie się zwalniają i na ich miejsce szukają kolejnych.

kwat

I znów nowe ogłoszenia. Dl Invest poszukuje wiecznie nowych pracowników - ogłoszenia na gazeta.pl - i przyklejone do ścian budynków to tylko świadczy o warunkach pracy i tym samym braku stałego zespołu.

Joanna

@Zuza, dlaczego tak uważasz? Możesz powiedzieć coś więcej? Twój komentarz niewiele mówi osobom zainteresowanym podjęciem pracy w DL Project Management - rozumiem że jesteś zadowolona z pracy, dlatego Twoje przemyślenia będą szczególnie cenne jeśli podasz odpowiednie argumenty. Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w firmie DL Project Management w Katowicach?

Zuza

Konkurencja inspiruje do pisania?

Pixel

Odradzam! Tylko tyle powiem!

Daniel

DL Project Management ma opinię świetnego pracodawcy. Teraz rozumiem dlaczego od dawna nikt nie pisze!!

damina @

Jako GW - ok

seba@

Ostatnio ukazała się informacja o nowym projekcie w Czeladzi - ciekawe czy będą poszukiwać nowych pracowników do projektu. Faktycznie firma realizuje dużo ciekawych projektów a to bardzo ważne dla rozwoju.

Damian Dabrowa

Nie potwierdzam, z tego co mnie wprowadzano i okazano są trzy formy zatrudnienia i w zależności od stanowiska w zakresie zakazu konkurencji jest kara umowna n kontrakcie menadzerskim....jak dla mnie zrozumiałe i akceptowalne . Osób prowadząc rekrutację bardzo szczegółów i profesjonalnie wprowadza i wyjaśnia ta kwestie. Firma ok.

KF

Prowadziłam rozmowy w sprawie pracy z tą firmą. Jak dla mnie profesjonalna i co najważniejsze bardzo mila i motywujaca rozmowa. Rzadko można tak bezstresowo prowadzić rozmowy kwalifikacyjne. Jedyny minus to godziny pracy przez które nie mogłam zdecydować się na przyjęcie propozycji pracy. Ale firma w pierwszym kontakcie bardzo na plus.

Tomasz K.
@KF

Potwierdzam opinie

mute
@Tomasz K.

co potwierdzasz?

mute
@mute

Firma bardzo dobrze zorganizowana mają bardzo ciekawy projekty w Katowicach. Ostatnio w gazetach pojawiły się informacje o nowych projektach. Miałem przyjemność współpracować na budowie - bardzo rzetelni.

piotr kato
@mute

Potwierdzam. Pracowałem jako inspektor przy realizacji infrastruktury DL Invest Park Psary

samuel

Świetnie rozwijać się firma - byłem na spotkaniu w sprawie pracy - doskonała perspektywa.

Aga

Na rozmowie jest duży nacisk na umiejętności. Rozmowa rekrutacyjna na bardzo wysokim poziomie, przygotowana i profesjonalna - co nie jest często spotykane na rynku. Firma robi duże wrażenie: duży ruch w firmie oraz wiele realizowanych inwestycji. Pracownicy wyglądają na zadowolonych.

Olek W

Jestem po negocjacjach w zakresie najmu . Bardzo fajny zespół ludzi , dużo projektów oraz bardzo przyjazne podejście. Chętnie złoże CV jak będą szukać kogoś ?

adam nowicki

Potwierdzam atrakcyjne warunki zatrudnienia na stanowisku Koordynator ds budowlanych. Jestem po drugiej rozmowie i bardzo ciekawa firma z perspektywa

Maciek BD

Pracowałem jako podwykonawca - bardzo dobrzy fachowcy , dużo robią i regularnie płacą

adam
@Maciek BD

Potwierdzam - bardzo szybko rozwijającą się firm. Ciekawy projekt w Katowicach

Zostaw merytoryczną opinię o DL Project Management S.A. - Katowice

DL Project Management S.A.
3.8/5 Na podstawie 105 ocen.

DL Project Management S.A.