HL Construction Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o HL Construction Sp. z o.o.

Julita

Czy aktualnie w firmie HL Construction Sp. z o.o. można liczyć na jakieś podwyżki? Jeśli tak to po jakim czasie pracy? To istotna wiadomość dla tych co będą chcieli w przyszłości aplikować do firmy i zależy im na podwyżkach.

e44

@spawacz ruukki jesteś pewnie tak jest? to faktycznie jakos mało w sumie jest..jak ktoś ma odpowiednie kwalifikacje i dosiwadczenie to na pewno chciałby liczyc na jakies wyższe zarobki..chociażby z czasem jak już będzie może chociaż dluzej pracowal..

spawacz ruukki

Praca przez HL Construction. Umowa zlecenie na 800zł a po miesiacu juz na 400zł jako wynajety slusarz-spawacz do Ruukki Oborniki wlkp. Stawka 17zł. Wstyd i hanba panie Lach

Wiesiek_L 1234

Zawodowa firma jestem zadowolony i nic już nie szukam. Szef zarąbisty - dusza człowiek dla pracowników. Ale jak ktoś trunkowy to lepiej nie trafić na niego.

Cześć, jestem spawaczem, myślę o złożeniu CV do HL Construction. Czy może ktoś napisać jak wygląda w tej chwili sytuacja w tej firmie? Zarobki, atmosfera w pracy, czy jest może jakieś dodatkowe zabezpieczenie socjalne dla pracowników?

Janek spawacz

Jeżeli jest tak jak piszecie ? , to dlaczego każdy z Was nie chce się ujawnić, tylko pisze jako anonim. Coś mi się zdaje, że jest tak jak mówił Pan L. zwolnił was za wódkę a wy się teraz mścicie oczerniając firmę.

mario

witam panowie dostałem ofertę od tej firmy jako malarz piaskarz czy naprawdę est taka lipa w tej firmie jak macie jakieś namiary na porządną firmę proszę podajcie

Zostaw opinię o HL Construction Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HL Construction Sp. z o.o.