Divante
4 45 6 1

Opinie o Divante

Stefan

Czy tak dobrze pracuje się? Szkoda, że nikt nie pisze, liczyłem na jakieś info

Lidia

@anonymous czy mógłbyś nam przybliżyć w kilku zdaniach jak przebiegała rekrutacja w firmie Divante, czy może wyróżniała się czymś na tle konkurencji? Posiadacie wiedzę na temat bieżących rekrutacji u tego pracodawcy? Podzielcie się swoimi wnioskami, każda treściwa wiadomość będzie cenna.

Leon

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko zaglądacie na forum?

pytanko

Jakie widełki należy podać kandydując na stanowisko Software Tester?

anonymous
@pytanko 14.10.2017 23:47

kiedyś mi oferowali 3000 zł co było totalną żenadą zwłaszcza w momencie przeprowadzki dzieki bogu w miedzynarodowym korpo dostałem prawie 2x więcej i nie musiałem wegerować we wro.

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje aktualnie?

Administrator

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Divante? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

anonymous

Janusze rekrutacji, nieprzygotowani do rozmowy.

Zaciekawiony
@anonymous 01.02.2018 21:45

a ty byłeś ? udało się czy frustra po rekrutacji ?

Moimzdaniem
@anonymous 01.02.2018 21:45

(usunięte przez administratora)kandydaciarzowi nie udało się i teraz hejtuje. Rolą rekruterów jest odsiać takich kandydatów.

Lidia

@Divantyjczyk piszesz o tym, że zdarza się zostawać dłużej z powodu ilości pracy. Czy dotyczy to wszystkich pracowników, czy też może tylko niektórych i to nie ze wszystkich działów? Wspominasz również o możliwości zmiany stanowiska. Rozumiem, że w ramach posiadanych doświadczeń i predyspozycji? A może Divante oferuje możliwość podnoszenia kwalifikacji i pozyskiwania nowych i również takie "przebranżowienie" w jej ramach może być możliwe?

innyDivantyjczyk (programista)
@Lidia 23.11.2017 13:25

Nie spotkałem się z przymusem pracy po godzinach. Zawsze był to mój wybór. Jeśli chodzi o przebranżowienie / podnoszenie kwalifikacji, wydaje mi się, że wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji jednostki. Możliwości są ale firma musi widzieć że to dla obu stron się opłaci. Zawsze jeśli ktoś znajdzie jakiś kawałek przestrzeni rozwoju, który warto dofinansować, nie spotkałem się by firma nie zwróciła na to uwagi. Ponad to standardem są lekcje angielskiego

Divantyjczyk

Pracuje już jakiś czas w Divante i cały czas czuje się tutaj bardzo dobrze. Przeszedłem tutaj kilka szczebli awansu i na każdym stanowisku nauczyłem się bardzo dużo. Dużym plusem są tutaj ludzie którzy w ogromnej większości są przyjaźni i chętnie dzielą się wiedzą. Najbardziej firmę cenię za elastyczność co do prywatnego rozwoju, tzn. jeżeli po czasie zaczynasz nudzić się lub przemęczać danym stanowiskiem ale rzetelnie wykonujesz swoją pracę to nie ma problemów ze zmianą stanowiska na inne - to jest super. Wątpię czy jest wiele firm które na to pozwalają. Jedynym minusem jaki mogę zauważyć to fakt że zdarzają się momenty gdy pracy jest zbyt dużo i ciężko jest to tak poukładać by mieścić się w godzinach pracy, ale myślę że tak jest wszędzie gdy pracownik jest dobry i dużo osób w firmie potrzebuje Twojej pomocy :)

Karolina

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej (dzięki uprzejmości Divante - nawet dwa razy). Rozmowa profesjonalna, jednocześnie w przyjaznej i miłej atmosferze. Pytania na rozmowie ciekawe i weryfikujące praktyczne aspekty doświadczenia. Mam kilku znajomych pracujących w tej firmie od lat i słyszę zawsze świetne opinie. Nawet osoby, które już tam nie pracują wspominają firmę bardzo dobrze i polecają ją. Miałam okazję być na Dniach Otwartych w Divante i jestem szczerze zachwycona panującą tam atmosferą i ludzkim podejściem do pracownika. Sam budynek i wnętrza też robią wrażenie:) Oprócz tego na Dniach Otwartych miałam okazję posłuchać o ciekawych, merytorycznych projektach firmy - te osoby naprawdę mówiły o tym z pasją, uśmiechem i zadowoleniem. Nie pracuję tu, ale na podstawie własnych obserwacji - zdecydowanie polecam:)

KarmazynowyOdpływ

Ja tam jestem zadowolony. Firma zmieniła rok temu biuro, zrobiło się mega wygodnie. Stanowisko mam, dobre, sprzęt służbowy też. Nie jest to firma, która rzuca benefitami jak korpo ale atmosfera i zarobki mi pasują. Uważam, że dobrze jest pracować w miejscu, gdzie mogę sobie podejść do każdego w firmie i swobodnie pogadać co bym chciał zmienić lub czego nauczyć. Zatrudniają na jaką umowę chcesz. Właściwie to nie ma za bardzo się do czego doczepić, chyba najbardziej do lokalizacji biura, które mimo tego, że znajduje się w centrum na Kępie Mieszczańskiej, to nie ma w pobliżu sklepów/miejsc do jedzenia. Radzimy sobie grupowymi zamówieniami obiadów i jest to w zasadzie szczegół więc polecam.

Asd

Byłem na rozmowie. Spoznili sie 30 min, a jak przyszli to i pani z HR i specjalista wygladali jak ludzie z przypadku, ktorzy nie maja czasu na rozmowe. Pani z HR srednio zainteresowana, podejrzewam, że dowiedziala sie o mnie tyle co miala napisane w cv. Na pytanie o benefity w firmie dostałem odpowiedz ze nie korzysta i musialaby sprawdzic. Po rozmowie dostałem feedback adekwatny do poziomu rozmowy. Nie polecam.

Rekrutacja Divante
@Asd 03.07.2017 19:35

Dziękujemy i za tę opinię. Terminowość jest dla nas bardzo istotna, ale mogło się zdarzyć ze konsultant techniczny z uwagi na "pożar" w projekcie spóźnił się na rozmowę, choć nie przypominamy sobie sytuacji 30-minutowego opóźnienia. Przepraszamy jednak za zaistniałą sytuację.

sdfdsd

Ta firma to jakaś porażka. Kłamią już na samym początku. Na rozmowę z nim czekasz 2 tygodnie. Rozmowa to jakaś kpina. W ogóle ich nie obchodzi doświadczenie ani umiejętności. Pytają o jakieś rzeczy z tyłka wyjęte. Potem po kolejnych dwóch tygodniach informują Cię że niestety nie będą tworzyć stanowiska na jakie aplikowałeś, a jednocześnie przez cały czas na ich stronie dalej mają ogłoszenie gdzie rekrutują na to samo stanowisko. Porażka jakaś. Szkoda czasu na nich.

Rekrutacja Divante
@sdfdsd 16.06.2017 12:49

Dziękujemy za feedback. Zawsze staramy się umawiać spotkania i odpowiadać kandydatom po spotkaniach jak najszybciej, ale czasem z uwagi na "obłożenie" konsultantów technicznych oraz przeciągające się rozmowy z klientami i kontrkandydatami, ten czas się przeciąga (niemniej jednak, dwa tygodnie na odpowiedź to przyjęta u nas granica, o czym staramy się zawsze informować). Przykro nam, że w Twoim przypadku tak się stało. Jeśli chodzi o ogłoszenie - sytuacja jest na tyle dynamiczna, że czasami musimy otwierać ponownie rekrutację, którą właśnie uznaliśmy za zamkniętą. Jeszcze raz dziękujemy za informację zwrotną. Z pozdrowieniami - zespół Rekrutacja Divante.

zadowolony pracownik

Pracuję w firmie 3 lata ponad i powiem szczerze, że nie wiem ile inna firma musiałaby zapłacić bym chciała to miejsce opuścić . Faktycznie był okres kiedy było ciasno ale zarząd stanął na głowie aby to zmienić. Dziś firma jest nie do poznania. Warunki super. Elastyczność godzin i indywidualne podejście. Nie rozumiem też komentarzy, że nie można się w tej firmie niczego nauczyć bo sklep goni sklep. A no goni ale każdy projekt jest inny i akurat Divante mocno stawia na nowe technologie oraz rozwiązania DevOps.

anonim

(usunięte przez administratora)

Rekrutacja Divante

@nick Jeśli interesuje Cię stanowisko i warunki współpracy UX Designera w Divante, zapraszamy do przesłania CV i portfolio na adres rekrutacja@divante.pl. W tytule prosimy podać nr ref. DIV- UX-2016/07. Pozdrawiamy :)

anonim

(usunięte przez administratora)

Rekrutacja Divante

@ertg Miło nam, że nasze ogłoszenie zwróciło Twoją uwagę. :) Poszukujemy Sales Managera ze znajomością języka niderlandzkiego do wsparcia sprzedaży w krajach Beneluxu: http://divante.pl/kariera/sales-manager-kraje-beneluxu#.WACf7eiLQ2w.

anonim

(usunięte przez administratora)

Rekrutacja Divante

@feel Jeśli ktoś miałby ochotę poznać nas bliżej i posłuchać, jak pracują u nas programiści, project managerowie i projektanci UX, a przy okazji zwiedzić nasze nowe biuro i zjeść z nami pizzę, to zapraszamy na Drzwi Otwarte w Divante 26 października: https://www.facebook.com/events/177298556046791/. Prosimy jednak o rejestrację, bo liczba miejsc jest ograniczona: http://edu.divante.pl/events/drzwi-otwarte-divante/. :)

anonim

(usunięte przez administratora)

Rekrutacja Divante

W tej chwili poszukujemy Sales Managera ze znajomością języka niderlandzkiego, realizacja zadań byłaby w Rotterdamie i we Wrocławiu: (usunięte przez administratora) W razie zainteresowania zapraszamy do przesłania CV na adres rekrutacja@divante.pl. :)

Rekrutacja Divante

@mioru i @basia - Tak, szukamy nadal PHP Developerów, w związku z tym że przybywa u nas projektów :) Ogłoszenie na naszej stronie: http://divante.pl/kariera/php-developer-3#.V-UH2CiLTb0. Aplikować można przesyłając CV na adres rekrutacja@divante.pl. W grę wchodzi praca stacjonarna we Wrocławiu lub praca zdalna spoza Wrocławia (w tym wypadku poziom minimum to Standard PHP Developer). W przypadku pracy zdalnej na pierwsze 2 tygodnie zwykle zapraszamy do Wrocławia na wdrożenie i zapoznanie z zespołem :)

anonim

(usunięte przez administratora)

Rekrutacja Divante

@Amber - mamy coraz więcej zagranicznych projektów, ale na początek angielski wystarczy na poziomie minimum A2. Ważna jest też chęć rozwoju :) W razie czego dofinansowujemy lekcje angielskiego w siedzibie firmy :) Kluczowe będzie jednak doświadczenie w testowaniu oprogramowania. Zapraszamy do przesłania CV na adres rekrutacja@divante.pl.

Rekrutacja Divante

Z naszej strony oferujemy pakiet relokacyjny płatny jednorazowo wraz z pierwszą wypłatą, szczegóły omawiamy przy składaniu oferty po rozmowie kwalifikacyjnej. Zapraszamy do aplikacji i więcej informacji pod adresem rekrutacja@divante.pl

Hanna

Witajcie. Czy poszukujecie / będziecie poszukiwać pracownika do działu HR?

Rekrutacja Divante
@Hanna 16.09.2016 21:07

@Hanna, chwilowo do działu HR nie poszukujemy pracowników, ale być może za kilka miesięcy sytuacja się zmieni. Można przesłać CV do rozpatrzenia na przyszłość na adres rekrutacja@divante.pl :)

Filip

Pracuje od 2 miesięcy i moge z czystym sumieniem polecić ;). Świetna atmosfera, elastyczne godziny pracy i przede wszystkim czuć, ze zalezy im na pracownikach. Oprócz szkoleń organizowane są ostatnio m.in spotkania z ciekawymi ludźmi ze świata future tech. Duze zaufanie i swoboda dla programistów z nastawieniem na ciagły rozwój. Naprawde bardzo goraco polecam! ;)

Rekrutacja Divante
@Filip 12.09.2016 12:46

Dziękujemy Filip, serce rośnie jak się takie miłe słowa czyta! :)

WroceKlocek

Hehehe te pozytywne komentarze to może między bajki włożyć (zaznaczam, że nie wiem jak jest naprawdę, bo nie miałem nic wspólnego z tą firmą), ale po pierwsze choćby ze względu na regularność dodawania komentarzy pozytywnych (mieliście przypomnienie w telefonie, że trzeba coś dodać?), a później odp. Divante - ludzie nie są tak naiwni przynajmniej nie wszyscy i nie na wszystkich działa taki tani marketing, choć z waszej strony wynika że z niego słyniecie (z marketingu i to drogiego, a nie taniego). Przemyślcie to co tu zrobiliście...

Rekrutacja Divante
@WroceKlocek 15.05.2016 10:15

Drogi WroceKlocek, nas również zawsze miło zaskakują pozytywne komentarze i pozostaje nam ponownie podziękować ich autorom :) Jeśli uważnie poczytać, to widać, że są i komentarze negatywne, na które również staramy się odpowiadać. W razie chęci poznania nas bliżej zapraszamy do kontaktu na rekrutacja@divante.pl albo do podglądu z życia firmy na https://www.facebook.com/DivanteKariera/. Pozdrawiamy serdecznie :)

anonim

(usunięte przez administratora)

Rekrutacja Divante

Antku, staże w Divante są płatne. Aktualne oferty pracy i staży są na naszej stronie http://divante.pl/kariera. W tej chwili rozglądamy się np. za stażystą - Analitykiem Biznesowym. Z nieco mniejszym priorytetem przyjmujemy zgłoszenia na staż - New Business Developer w dziale handlowym, być może będzie perspektywa otwarcia takiego stażu na wakacje. Inne staże, które u nas się pojawiają, to m.in. testerski, programistyczny, UXowy. Nawet jeśli nie znajdzie Pan na naszej stronie aktualnej oferty odpowiadającej Pana zainteresowaniom, to zachęcamy do nadesłania CV wraz z informacją, jaki kierunek rozwoju Pana interesuje na adres rekrutacja@divante.pl. Być może w przyszłości pojawi się odpowiedni wakat i wtedy będziemy mogli wrócić do rozmów :)

anonim

(usunięte przez administratora)

Rekrutacja Divante

To prawda, poza analitykami od dłuższego czasu poszukujemy testerów i kandydatów na staż testerski, z tym że tymczasowo akurat ta rekrutacja dobiega końca. Można jednak przesłać zgłoszenie na rekrutacja@divante.pl, jeśli nie tym razem to następnym może być okazja do rozmów. :) Stale poszukujemy też programistów PHP. Pełna lista aktualnych ofert jest na naszej stronie http://divante.pl/kariera. Zapraszamy do kontaktu :)

anonim

(usunięte przez administratora)

Rekrutacja Divante

Jeśli są chętni na stanowisko Business Analyst, to właśnie poszukujemy: http://divante.pl/kariera/business-analyst#.VweYvvmLTIU. Osoby wybrane na podstawie CV otrzymają w pierwszym kroku zadanie do wykonania po rozmowie telefonicznej. Zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@divante.pl.

Rekrutacja Divante

Pani Moniko, w rekrutacji liczą się umiejętności i doświadczenie :)

Rekrutacja Divante

Bardzo dziękujemy za uznanie! W sumie to już drugi raz z tego co widzimy :)

Rekrutacja Divante

Cześć, dziękujemy również za ten komentarz. Jesteśmy świadomi naszych niedociągnięć i staramy się stale nad nimi pracować. Standardowo czas oczekiwania na decyzję z naszej strony wynosi ok. 2 tygodnie, o czym informujemy zwykle na rozmowie. Czasami udaje się szybciej, ale niestety nie zawsze - jak wiadomo, wpływ ma tutaj wiele czynników, takich jak rozmowy z klientem, wynik pozostałych rozmów, etc.. Przepraszamy, jeśli czas oczekiwania na odpowiedź przekroczył spodziewany. Jeśli chodzi o ogłoszenia, to część rzeczywiście "wisi wciąż ta sama", ponieważ cały czas przybywa projektów i mimo rosnącego zespołu, wciąż musimy prowadzić kolejne rekrutacje. :) Co do pozytywnych opinii o nas na GoWork, to dziękujemy raz jeszcze serdecznie ich autorom, wiele z nich pozytywnie nas zaskoczyło i staramy się na nie odpowiadać, podtrzymując konwersację. Podobnie robimy i w tym przypadku. Pozdrawiamy serdecznie :)

Zostaw opinię o Divante - Wrocław

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Divante