Bucher Unipektin Sp. z o.o.

Opinie o Bucher Unipektin Sp. z o.o.

Mish

W B&P Engineering było różnie, obecnie po przejęciu przez Szwajcarów, sytuacja się poprawia - powoli, ale jednak idzie ku dobremu. Nowe benefity - dofinansowanie dojazdów do pracy, podwyżki - to świadczy o tym, że w spółce dzieje się lepiej.

Darek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Dzień dobry, Czy pracując w waszej firmie są możliwości wyjazdu w delegację za granicę?

Kandydat Nowy wpis

Witam czy firma przyjmuje ślusarzy szlifierzy do pracy Dziękuję za odpowiedź

Nowy wpis

@Kandydat

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Rekrutację na stanowiska produkcyjne mamy otwartą. Jeśli nie ma na stronie lub naszych social media informacji o rekrutacji na konkretny wakat, prosimy mimo wszystko o przesłanie CV na adres hr@bucherunipektin.pl wraz ze zgodą RODO. Podania przechowujemy i w razie konieczności wracamy najpierw do tych, które już są w naszym systemie. W razie dalszych pytań, zachęcamy do kontaktu.

sikalafĄ

Czemu moje pytanie jest usuwane ? Coś w nim nie tak proszę o odpowieź ... Witam. Chciał bym podjąć pracę w tym zakładzie nie mając doświadczenia w tej branży, i pytanie moje polega na tym czy mam szanse się zatrudnić i pracować bez podpisywania tak zwanej Umowy Lojalnościowej? Pozdrawiam. NORMALNE PYTANIE WIĘC OCZEKUJE ODPOWIEDZI.

Nowy wpis

@sikalafĄ

Dzień dobry, odpowiedź uzyskał Pan pod swoim ostatnim postem, pytanie absolutnie nie zostało usunięte. Zachęcam do odświeżenia strony.

sikalafĄ

@sikalafĄ

Dzień dobry, na chwilę obecną nawiązujemy współpracę wyłącznie z osobami posiadającymi umiejętności, doświadczenie i właściwe uprawnienia. Pozdrawiam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Project Manager w firmie Bucher Unipektin Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Bert

Witam @Pracodawca czy przeprowadzacie kursy lub szkolenia z gwarancją zatrudnienia z dofinansowaniem z urzędu pracy ?

@Bert

Bucher Unipektin przykłada bardzo dużą wagę do kwalifikacji osób pracujących w Firmie. Nasi pracownicy mają regularnie wyrabiane uprawnienia potrzebne do wykonywania prac na danym stanowisku. Odnośnie szkoleń przeprowadzanych przez Urząd Pracy istnieje możliwość podpisania dokumenty "gwarancji zatrudnienia", ale po wcześniej odbytej przez kandydata rozmowie rekrutacyjnej. Aby wziąć udział w rekrutacji należy wysłać cv na adres hr@bucherunipektin.pl

Jacek

Czy firma uwzględnia dodatki świąteczne

@Jacek

Firma Bucher Unipektin oferujemy swoim pracownikom wiele benefitów współfinansowanych przez pracodawcę, zaliczają się do nich również dodatki świąteczne.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Bucher Unipektin Sp. z o.o. na stanowisko Spawacz? Pojawiło się 14 kwietnia na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Bucher Unipektin nie publikuje ogłoszeń o pracę na gowork.pl Być może ogłoszenie, które Pan/Pani widzi jest zaciągnięte z dawnego profilu firmy, kiedy to jeszcze byliśmy innym przedsiębiorstwem. Natomiast tak, poszukujemy spawaczy, spawaczy TIG, którzy mieliby doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej. Wszelkie informacje o tej i innych rekrutacjach znaleźć można na naszej stronie internetowej lub na profilu FB. Zachęcamy do przeglądania naszych social mediów i zapraszamy do kontaktu.

Karol

Na jaką stawkę może liczyć spawacz tig z doświadczeniem na dzień dobry?

@Karol

Dzień dobry, w temacie stawek zachęcamy do kontaktu z działem HR.

CV

Witam, @Pracodawca czy w tej chwili jest prowadzona rekrutacja na stanowisko operatora CNC? Badz inne stanowisko produkcyjne oparte na sterowaniu podobnym urządzeniem produkcyjnym?

@CV

Dzień dobry, jak najbardziej. Prosimy o wysłanie CV na adres hr@bucherunipektin.pl

Cv
@Bucher Unipektin Sp. z o.o.

Dziękuję za szybką i treściwa odpowiedź, pozdrawiam.

@Cv

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu.

Aktualność
Bucher Unipektin Sp. z o.o. laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej

Z radością informujemy, że firma Bucher Unipektin otrzymała statuetkę Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej za wybitny wkład w lokalną gospodarkę w kategorii „Przedsiębiorstwo Zagraniczne w Polsce”.

Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w dostarczanie innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań dla globalnego przemysłu spożywczego i napojowego. Nasz zespół odegrał istotną rolę w realizacji tej misji i jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy wyróżnieni za nasz sukces i wkład.

Chcielibyśmy podziękować organizatorom Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej za to wyróżnienie oraz naszemu oddanemu zespołowi za ciężką pracę i nieustającą pasję do innowacji.

Świętując ten moment, nadal koncentrujemy się na naszym zaangażowaniu w dostarczanie wyjątkowej jakości, usług i wsparcia dla naszych klientów. Z niecierpliwością czekamy na dalsze napędzanie innowacji i zrównoważonego rozwoju w branży spożywczej i napojowej w Polsce i na całym świecie.

Co wchodzi w socjal Bucher Unipektin Sp. z o.o.?

Na tą chwilę oferujemy dofinansowane prywatne pakiety medyczne oraz partycypację Pracodawcy w ubezpieczeniu grupowym.

Mish

Aktualność
Bucher Unipektin Sp. z o.o. w Polsce

Bucher Unipektin Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, które w ostatnich latach stało się niekwestionowanym liderem oraz jednym z najbardziej rozpoznawalnych na krajowych i zagranicznych rynkach producentem kompletnych linii technologicznych oraz maszyn i urządzeń dedykowanych dla branży przetwórstwa owocowo-warzywnego. Od blisko 20 lat tworzymy zaawansowane rozwiązania technologiczne, nowoczesne aplikacje oraz systemy znajdujące zastosowanie w sektorze sokowniczym i nie tylko.

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i montażem urządzeń inżynieryjnych do produkcji soków i koncentratów oraz zbiorników ze stali nierdzewnej. Zakład produkcyjny zlokalizowany w Przeworsku, posiada nowoczesne zaplecze do produkcji części i zbiorników. Wykwalifikowani konstruktorzy, programiści i technolodzy, doświadczeni inżynierowie sprzedaży, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania i wizualizacji stanowią mocną bazę do świadczenia wysokiej jakości usług. Stałe inwestycje, modernizacje  i przebudowa istniejących linii technologicznych utrzymują nas wśród liderów na rynku światowym.

Pod koniec ubiegłego roku firma (funkcjonująca dotychczas pod nazwą B&P Engineering) została przejęta przez szwajcarską jednostkę biznesową Bucher Industries AG, wiodącego na świecie producenta systemów i komponentów dla przemysłu sokowniczego i piwowarskiego oraz technologii suszenia. W wyniku finalizacji powyższej transakcji przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność jako Bucher Unipektin Sp. z o.o. Zmiana nazwy nie miała żadnego wpływu na kontynuację realizowanej przez zakład działalności. Jesteśmy jedną z większych spółek w dywizji Bucher Specials. W dalszym ciągu budujemy rozpoznawalność rynkową, a naszym celem jest konsekwentne rozwijanie nowoczesnej i efektywnej spółki produkcyjnej, oferującej szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produktowych. Nasze portfolio to w dalszym ciągu kompleksowe rozwiązania, jak i posprzedażowe wsparcie.

Jednym z naszych priorytetów jest znaczna poprawa warunków i jakości środowiska pracy przez modernizacje pomieszczeń socjalnych oraz wprowadzanie nowych benefitów, takich jak dofinasowanie kosztów dojazdu do pracy, prywatna opieka medyczna czy partycypacja w ubezpieczeniu grupowym – mamy wiele planów i stale dążymy do ich realizacji, ponieważ komfort pracownika to coś więcej niż jakość naszych produktów i urządzeń.

Stawiamy na stabilny i konsekwentny rozwój wdrażając społeczną odpowiedzialność biznesu ze szczególnym naciskiem na interesy społeczne, aspekty środowiskowe i relacje z pracownikami. Planujemy kolejne inwestycje, mające na celu zmniejszenie śladu węglowego poprzez znaczące oszczędności w zużyciu energii elektrycznej.

Kładziemy nacisk na ciągłe doskonalenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które podnoszą naszą efektywność. Współpracujemy zarówno z małymi, jak też dużymi firmami krajowymi oraz zagranicznymi. Posiadamy liczne referencje, które potwierdzają naszą fachowość oraz rzetelność. Ciągła kontrola procesów technologicznych, modyfikacja procedur wewnętrznych, utrzymywanie wysokiej jakości wykonywanych usług, jak też systematyczne podwyższanie jakości obsługi klientów to priorytetowe kierunki rozwoju naszego przedsiębiorstwa.

Najlepszą wizytówką świadczonych przez nas usług jest bardzo szerokie grono zadowolonych klientów.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu B&P Engineering Sp. z o.o.?

Dzień dobry, wystarczyć złożyć CV wraz ze zgodą o przetwarzaniu i przechowywaniu danych osobowych na poczet rekrutacji. Jeśli jakieś stanowisko, będzie odpowiadać Pana/Pani kwalifikacjom, na pewno się skontaktujemy.

Mateusz
@Pracodawca

Ja mam z tego co wiem prowadzicie szkolki spawalnicze ale czy u was jest mozliwasc po tej szkolce pracy za granica ??

Rafał
@Pracodawca

Dzień dobry. Pod jaki adres email można złożyć CV?

@Rafał

Dzień dobry, prosimy o przesłanie CV na adres hr@bucherunipektin.pl W zakładce "O nas" są pełne dane kontaktowe, zapraszamy.

@Mateusz

Panie Mateuszu, na tą chwilę projekt szkółek spawalniczych został wstrzymany, jednak nie wykluczamy możliwości przywrócenia go ponownie. Szkółka była przeznaczona dla naszych pracowników, którzy docelowo mieli pracować w Bucher Unipektin.

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Bucher Unipektin Sp. z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Spawacz?

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu z Działem HR, odpowiemy na wszystkie pytania.

Pytajacy

Dzień dobry. Moje pytanie dotyczy zwolnienia chorobowego L4. Częstą praktyką w B&P jest, że Przełożony jeździ do domu sprawdzać swojego pracownika??

Król wód
@Pytajacy

To zupełne skrajności które nie powinny mieć miejsca. Ale w przypadku gdy jest to robione regularnie i z premedytacją niestety trzeba się liczyć z możliwością odwiedzin. Normalnie nie.

Nick nie może być pusty

Jest to dobra firma dla osób które chcą zacząć swoją przygodę z branżą i dla tych którzy mają już ugruntowaną sytuację życiową. Ci pośrodku jednak bywają mniej lub bardziej zadowoleni z wynagrodzenia. Pocieszeniem mogą być możliwe nadgodziny, które zależnie od nakładu pracy są wstanie nawet podwoić otrzymane wynagrodzenie. Sztab kierowniczy nierzadko ulega zmianom w związku z czym nie można jednoznacznie powiedzieć że jest dobrze lub źle ale to raczej + Dla osób które obawiają się obecności kamer na halach można tylko powiedzieć że dobry pracownik planuje się sam. Cała reszta która nadaje się do przysłowiowego "trzepania worków po cemencie" niestety może mieć kłopot z odnalezieniem się ponieważ firma nie prowadzi usług w tym zakresie Kończąc. Jeśli posiadasz chęci do pracy, firma znajdzie dla Ciebie miejsce. D

Lukasz

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy na stanowisko produkcyjne,rozmowa z dyrektorem HR jak i dyrektorem produkcji przebiegła w dobrej atmosferze.BHP i szereg udzielonych informacji o profilu firmy dobrze świadczy. W moim odczuciu wyrażam się pozytywnie

Helena
@Lukasz

Pytali o coś konkretnego na tej rozmowie? Można liczyć od razu na decyzję w sprawie przyjęcia do pracy czy odzywają się po jakimś czasie?

DS

Pracodawca jest w pełni uczciwy w swoich obietnicach , oferuje możliwość rozwoju dla nowych pracowników. Kadra kierownicza jak i z działu HR była bardzo kooperatywa , zawsze była możliwość rozmowy w szukaniu kompromisów. Polecam szukając stabilnej i pewnej pracy

Czy firma B&P Engineering daje również umowy B2B? Na jakie stawki można liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Bucher Unipektin Sp. z o.o. - Przeworsk

• Jak się pracuje w Bucher Unipektin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bucher Unipektin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bucher Unipektin Sp. z o.o.?

Bucher Unipektin Sp. z o.o.