INCAT Sp. z o.o.

4 Dodaj opinię
INCAT Sp. z o.o.

Opinie o INCAT Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Z firma jestem związany już jakiś czas. INCAT należy pochwalić przede wszystkim za stock technologiczny w prowadzonych projektach oraz atmosferę. Większość projektów jest prowadzonych w naprawdę nowoczesnym stocku technologicznym, jeśli w ogłoszeniu jest info o innowacyjnym zakresie, to faktycznie tak jest, co automatycznie sprawia ze projekt nie jest nudny! Firma ma bardzo otwartą atmosferę, zarówno rekrutacja, administracja jaki i praca w zespole jest naprawdę przyjemna. Duży plus, że firma dba o ofertę benefitów, widać że mają tutaj świadomość jak obecnie jest to ważne. Jak w każdym start-upie wszytko wymaga czasu, fajnie gdyby utrzymali ten poziom. Mały minus ze stawki, mogły by być wyższe, ale za to większość projektów jest realnie rozwojowa co pozwala na szybki awans również na tym poziomie. Zdecydowanie polecam INCAT jak dobrego pracodawcę!

Życzliwy
 Opinia

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony praca w INCAT. Firma ma bardzo dobre podejście do pracownika, na pierwszym miejscu zawsze tutaj jest człowiek a nie pieniądze czy zarobek. Polecam! Plusy: - podejście do pracownika - benefity - realizowane projekty Minusy: - zasięg organizacji - rozpoznawalność na rynku

M
 Opinia

Bardzo polecam pracę w INCAT. Jest to młoda, prężnie rozwijająca się firma, w której panują pozytywne stosunki międzyludzkie. Szefostwo bardzo dużą uwagę przywiązuje do terminowych wypłat i zadowolenia swoich pracowników. Wszystkie problemy i uwagi są wysłuchiwane oraz rozwiązywane natychmiast. Pracując tutaj człowiek czuje, że się rozwija i wspólnie tworzy sukces. INCAT z daleka trzyma się od negatywnych korpo-standardów - typu "procedury na oddychanie" (za to incatowe benefity są super). Pracowników traktuje się tu bardzo dobrze - począwszy od słodkich poniedziałków, fajna atmosfera trwa tu przez cały tydzień :)

Tak6Nie

Aktualność
WESOŁYCH ŚWIĄT OD INCAT :)

Aktualność
W zeszły piątek, INCAT bawił się na firmowym Zajączku! Dziękujemy za cudowną atmosferę oraz tak liczne przybycie. :)
Po fotorelację zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.incat.com.pl – więcej zdjęć znajdziecie w zakładce „z życia firmy”

Aktualność
INCAT z dumą wspiera wszelkie akcje charytatywne! Dlatego 2 marca wzięliśmy udział w 4. Biegu dla Hospicjów! Każdy z nas pokonał trasę ponad 4 kilometrów. Poza zaangażowaniem w tak szczytny cel, mogliśmy sprawdzić również swoją kondycję oraz spotkać się tym razem poza pracą.  :) Mamy nadzieję na szybką powtórkę w takim dream teamie!

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Aktualność
Kiedy rok temu życzyliśmy sobie, aby kolejnym razem spotkać się w jeszcze większym gronie, nie sądziliśmy, że nasz team powiększy się aż trzykrotnie!

Teraz pragniemy, by każdy dzień przynosił nam tyle radości, ile piątkowa wigilia w gronie przyjaciół z INCAT!

Aktualność
Z cyklu: Trochę branżowego humoru...
Z okazji Halloween, INCAT życzy wszystkim "Upiornej Zabawy" :)

Aktualność
24 października INCAT uczestniczy w konferencji "Enterprise Automation Forum 2018" organizowanej dzięki współpracy z firmą Evention sp. z o.o.. To dla nas ogromny sukces, gdyż na tej konferencji mamy przyjemność zaprezentować BOS - Banking Operation System!

Wszystkich pasjonatów nowoczesnych rozwiązań IT, zapraszamy do śledzenia wydarzenia oraz odwiedzin naszego stanowiska :)

#EnterpriseAutomationForum #EAF18 #EAF #CognitiveAutomation #AutomateNOW! #INCAT

Aktualność
Niedługo koniec roku… a my nie zwalniamy tempa! Z przyjemnością informujemy, że główna siedziba INCAT, mieszcząca się przy ulicy Braniborskiej 40 we Wrocławiu, powiększyła się o kolejne pokoje :) Zapraszamy do odwiedzin!

Aktualność
13 września czyli "międzynarodowy dzień programisty"!
Z okazji tego wielkiego święta, wszystkim programistom życzymy samych sukcesów oraz wszelkiej pomyślności we wszelkich działaniach... a na marginesie nowych aplikacji do INCAT! :)

W ramach świątecznej rywalizacji, przygotowaliśmy dla naszych pracowników konkursy z nagrodami. Zwycięzcami zostali Karolina Brenzak oraz Adrian Strugała
Serdecznie gratulujemy!

Aktualność
Stare polskie przysłowie mówi: "Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz..."
W INCAT wiemy, że rozwój zawodowy powinien iść w parze z tym wewnętrznym, będący tym samym zgodnym ze swoimi pasjami.

Dlatego w ramach benefitów naszej firmy, uruchamiamy fundusz szkoleniowy, dzięki któremu nasi pracownicy mają możliwość uczestniczyć w szkoleniach według własnych preferencji, mając tym samym realny wpływ na swój zawodowy progres!
#INCAT #Developyourself  #Benefits

Aktualność
W INCAT wiemy, że oprócz pracy równie ważny jest czas na chwile przerwy, podczas których możemy się bliżej poznać... z małym elementem rywalizacji.
Dlatego czwartkowe popołudnia spędzamy na logicznych łamigówkach przy najlepszych planszówkach :)

Aktualność
Już 24 października INCAT, będzie uczestniczyć w konferencji "Enterprise Automation Forum 2018" organizowanym dzięki współpracy z firmą "Evolution", na której mamy przyjemność zaprezentować nasz system "BOS Core".

Wszystkich pasjonatów nowoczesnych rozwiązań IT, zapraszamy do śledzenia wydarzenia :)

#EnterpriseAutomationForum #EAF18 #EAF #WLA #RPA #AI #ML #CognitiveAutomation #AutomateNOW!

Aktualność
Cieszymy się, że możemy być częścią akcji charytatywnej dla Fundacji "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci".

Fundacji udało się zebrać 60 182,80 kg plastiku o wartości 78 237,64 zł dzięki, którym będzie w stanie codziennie pomagać nieuleczalnie chorym dzieciom na terenie całego Dolnego Śląska.
#wartopomagać

Życzliwy

@Życzliwy 29.08.2018 15:56

Bardzo dziękujemy za wystawioną opinię. Wspólnie dokładamy starań aby praca w naszych zespołach była nie tylko obowiązkiem ale i przyjemnością. Jednocześnie jesteśmy nadal młoda firmą pracujmy nad tym aby nasza rozpoznawalność na rynku IT była coraz szersza :) Pozdrawiamy !

Aktualność
Jakość rekrutacji to potęga sukcesu w naszej branży.  Dlatego aby sprostać wymaganiom rynku oraz potrzebom najlepszych kandydatów, dziś szkolimy dział HR.
Dziękujemy za owocną współpracę firmie szkoleniowej "EDU90".

Czas na wykorzystanie teorii w praktyce!
Kuba
 Opinia

Podpowiedzcie czy trudno jest się dostać do pracy w firmie? Czy w ogóle prowadzą aktualnie jakieś rekrutacje?

@Kuba 05.08.2018 11:51

Panie Jakubie, aktualne oferty pracy są dostępne na stronie internetowej http://www.incat.com.pl, w zakładce kariera. Zachęcamy również do przesłania swojej aplikacji za pośrednictwem maila : rekrutacja@incat.com.pl Pozdrawiamy

Aktualność
"Praca Zdalna" - czyli kilka słów o jednym z obecnie najbardziej pożądanych benefitów pracowniczych.
Czy rzeczywiście ma tyle zalet jak się wydaje, i czy to odpowiednia forma pracy dla każdego?

Zachęcamy do zapoznania z bardzo ciekawym artykułem portalu It-Leaders.pl
Jak przedstawia się wasze zdanie na temat takiej formy współpracy?

Aktualność
INCAT to nie tylko praca w ramach technologii informacyjnej, to także własna społeczność, którą wspólnie staramy się tworzyć, jako jeden TEAM grający do tej samej bramki!

Dlatego też jesteśmy obecni na platformie LinkedIn:  https://www.linkedin.com/company/incat-sp-z-o-o/ oraz na portalu  "FACEBOOK", gdzie za pośrednictwem autorskiego funpage możecie śledzić informacje o naszej firmie... z lekkim przymrożeniem oka ;)

Aktualność
Czasem poszukiwanie wspólnych rozwiązań, warto przenieść z za biurka komputera w teren, a logiczne myślenie wykorzystać w praktyce!

Dlatego ekipa INCAT, wczoraj odwiedziła wrocławskie "Escape room-y", gdzie po raz kolejny udowodniła, że współpraca w teamie, jest niezbędna... nie tylko w pracy!

Dziękujemy wszystkim za waszą obecność!

#pomaganiejestsuper

Zachęcamy wszystkich do wspierania Fundacji "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci". INCAT właśnie przystąpił do akcji zbierania nakrętek, nasza beczka już systematycznie się zapełnia :) A czy wy już macie swoją beczkę?
 Opinia

Co teraz dzieje się aktualnie w INCAT Sp. z o.o.? Ostatni post zamieszczony został 30 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym pracodawcy?

Aktualność
SPRAW BY WSZYSTKIE TWOJE DNI BYŁY SZCZĘŚLIWE - DOŁĄCZ DO ZESPOŁU INCAT!
CZEKAMY NA CIEBIE!

Kamil
 Opinia

Jak zaczynałem pracę w INCAT było tutaj kilka osób, w tym momencie jest ich kilkadziesiąt, co oznacza że firma się rozwija. Wypłaty na czas, warunki pracy sprzyjające rozwojowi, dobry kontakt z pracodawcą oraz przyjazna atmosfera w zespole sprawiają, że zostanę tutaj na dłużej. Polecam

Kamil
 Opinia

Jak zaczynałem pracę w INCAT pracowało tutaj kilka osób w tym momencie jest kilkadziesiąt co jest naturalnym wyznacznikiem rozwoju firmy. Kontakt z pracodawcą jest bardzo dobry, wypłata zawsze na czas, a warunki w pracy sprzyjają rozwojowi. Polecam.

M

Tak6Nie

Aktualność
WESOŁYCH ŚWIĄT ORAZ WIOSENNEJ ENERGII NA KOLEJNE DNI!

Aktualność
Świąteczna rywalizacja we wrocławskiej kręgielni "Miraż", czyli "INCAT-owe" poszukiwanie Wielkanocnego zajączka:)

POSZUKIWANY! POSZUKIWANA!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Senior .NET Developer!
Zachęcamy do przesyłania swoich aplikacji na adres: rekrutacja@incat.com.pl

Rekrutacja trwa...

>https://lnkd.in/dpPKrhx
TakNie

Zostaw opinię o INCAT Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INCAT Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie