Opinie o Sts (Star-Typ Sport) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Star-Typ Sport. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Star-Typ Sport o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star-Typ Sport w Warszawa

Aabbcc

U was też nie przedłużają umów na czas nieokreślony ? Bo u mnie już kilku dziewczynom nie przedłużyli

Weteranka
@Aabbcc

Ja dostałam na nieokreslony. 7 lat pracy mam

Rozgoryczona

Hahahaha. Widzieliście maila od Pana Wakczysko? Koszulki firmowe... Taaa... Zeby się jeszcze bardziej z nas śmiano? Już pędze do zakładania ich. 'wy ciężka praca sprawiacie ze firma pnie się do góry' ale i tak zapomnijcie o podwyżkach, bo wolimy wydać kasę na bezsensowne koszulki, zamiast chociażby jednorazowo wspomóc pracowników. To jest jakaś kpina naprawdę. Skoro twierdzi, ze ciężka praca, to niech to doceni w sposób finansowy. I to ostatnie zdanie 'wiemy ze koszulka sama w sobie nic nie zmieni' ale mimo wszystko wolimy wyrzucić pieniądze do smietnika niż dać pracownikom.

@Rozgoryczona

Tak ten mail to śmiech. Zgadzam się w zupełności z Twoją opinia. Może trzeba zorganizować jakiś protest aby pan prezes zauważył, że nie samymi koszulkami człowiek żyje

Zainteresowana

Czy punkty są otwarte w każda niedziele czy tylko handlowe?

Do zainteresowanej
@Zainteresowana

Sts to usługa a nie handel. Otwarte w każda niedzielę i święto. 26 grudzień , boze cialo, trzech króli, swieto niepodległości itp idziesz do pracy...

pracownica z konkurencji

Zastanawiam się nad przejściem do Waszej firmy. Raczej zlikwidują mój punkt i nie mam szans na przeniesienie. Jaką macie atmosferę w firmie?

Brałeś udział w rekrutacji do Star-Typ Sport. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
podpowiedz

podpowiedz do zarzadzajacych, wezcie troche podniescie ten hajs bo zaraz nikt u was nie bedzie pracowal! z tego co rozmawiam z ludzmi w firmie to bardzo duzo osob szuka nowej roboty bo za "czapke drobnych" nikt nie chce robic. w katowicach jest coraz wiecej pracodawcow ktorzy daja duzo wyzsze wynagrodzenia

zainteresowany

zainteresowała mnie praca jako menadżer kasyna na Malcie. Powiedzcie czy praca faktycznie jest na Malcie? Czy zapewniają jakąś lokacje na początku czy coś? Dzięki z a info

Neon

Haha lokale premium otwierają, chwalą się na prawo i lewo a wynagrodzenie pracowników kuleje, zainteresowanie tym co się dzieje na punktach żadne no chyba, że któryś bardziej piśmienny klient jakąś obelgę na pracownika wysmaruje to wtedy w te pędy z opierniczem. Niestety ale nadal większość zysku to zwykle lokale stancjonarne w których 10 czy 12 godzin spędzają pracownicy i to oni muszą się niejednokrotnie użerać z różną klientelą, więc może to o nich warto pomyśleć w pierwszej kolejności, a nie rankingi, pierdoły i maile z życzeniami na święta.

@Neon

Napisałeś o niskich wynagrodzeniach osób, które pracują w Star-Typ Sport. Mógłbyś sprecyzować, jak obecnie one wyglądają? Przede wszystkim chciałbym sprecyzować, czy osoby z większym doświadczeniem mogą liczyć na bardziej atrakcyjną stawkę wynagrodzenia. Liczę, że zechcesz uzupełnić swój komentarz.

@Adrian

Coś podejrzewam, że ktoś z firmy węszy. Po co takie dziwne pytania? Przecież wszyscy dobrze wiemy, że wypłata jest jedną niezależnie czy pracujesz rok, czy 5 lat. Po co tu wchodzi ktoś z centrali? Zajelibyscie się lepiej czym innym niż szpiegostwem

bbcc
@Neon

Wchodzą z firmy i faktycznie węszą. Dodają pozytywne komentarze. Jedna manager nie wytrzymała ciśnienia i się nawet podpisała:) (jest gdzieś taki komentarz). To już też o czymś świadczy.

@bbcc

W ten sposób w tej firmie nic się nie zmieni. Ja tak szczerze to tkwie tu tylko dlatego, że w miejscowości w której mieszkam nie ma pracy, nic się nie rozwija a z czegoś żyć trzeba ale z każdym dniem mam coraz większą ochotę na wybranie zaległego urlopu i pokazanie im środkowego palca

@Neon

Źle zinterpretowałeś moją osobę. Dla Ciebie pytania, które zadałem, mogą wydawać się dziwne, jednak nie znam zarobków w tej branży, dlatego też zapytałem o tę kwestię. Osoby pracujące w przeszłości w tej branży mogły mieć wiedzę na ten temat, jednak pamiętaj, że są również osoby, które tego nie wiedzą. Może chociaż na pytanie o rodzaj umowy mógłbyś mi odpowiedzieć? Ciekawi mnie, czy zatrudnienie jest na podstawie umowy o pracę.

@Adrian

Umowa o pracę i 1700 z groszami na rękę, ale odechce Ci jak tylko zobaczysz grafik, w jednym miesiącu masz połowę wolna w drugim robisz 9 dni z jednym dniem przerwy. To jest chore. Pracowałem w markecie to człowiek może i się narobił i nadzwigal ale 8 godzin i do domu, niedzielę wolne, święta wolne. A tu? Najgorsza decyzja w życiu to pójście do pracy w StS

@Neon

Dzięki za odpowiedź. Rzeczywiście wynagrodzenie początkowe nie jest zbyt wysokie, dlatego zastanawiam się, czy wraz z upływem czasu jest szansa, aby wynagrodzenie to wzrosło? Ciekawi mnie, czy staż pracy ma jakiekolwiek znaczenie przy wypłacie wynagrodzenia.

Nie i jeszcze raz nie

tfu

Przeglądam ogłoszenia i widzę, że(usunięte przez administratora) rekrutuje.....Cóż ....zarobki słabe , problemów zdrowotnych normalnym ludziom po pracy w tym nikt nie rekompensuje (bo założyciele tej firmy byli kiedyś przestępcami - kiedyś było to nielegalne - tak jak burdele w tej chwili i o to legalne sie stało - niestety nikt normalny w tym jako klient nie brał udziału....czas płynął tu i ówdzie znajomi (zapewne klienci z problemami finansowymi skąd nikąd i wzięło i się rozrosło bleh aż mi na pływa do gardła )a ja po kilu latach w patologii z patologią będę już chora do końca życia........Nie polecam

TuTego

A jak z samą pracą? chodzi mi o te rzeczy komputerowe, łatwo to się ogarnia? nie ma problemu po jakimś czasie ?

Weteranka
@TuTego

Akurta z tym problemunie ma. System jest intuicyjny. Jezeli np cos sie zeosuje wtedy gorzej bo wisisz na tel z IT i probujesz naprawiac

greg

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hiszpan
@greg

Ciekawe czy Ciebie ktoś by polecił do pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja nie polecam przyszły pracodawco !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

greg
@hiszpan

heheh...…nie można mieć odrębnego zdania od ciebie, bo od razu atakujesz...no ale nie ma co rozśmieszyłeś mnie. Teraz powinienem wykrzykiwać do wszystkich którzy nie polecają swoich prac, że ja ich nie polecam przyszłym pracodawcom.

Pracownica

Pracuje w tej firmie juz 3 lata . Punkt ruchliwy , testy dobrze pisane , nigdy menagerka nie miała jakiś problemów , a mimo to premii jeszcze nie otrzymałam ani razu przez te 3 lata . Dlatego uważam ze jest to bardzobaczymy niesprawiedliwe. Może dobrym pomysłem było by zamienienie tej premii on menagerow np. Na jakieś premie zależne od obrotu czy coś w tym stylu . Wiadomo że pewnie dawali by ciężkie limity do wyrobienia ale już myślę że już bylod by to lepsze i bardziej mobilizujace. I co najważniejsze sprawiedliwe i czytelne . Co o tym myślicie? ??

Mery

Poprosiłam klienta by podyktował mi numery meczy, które napisał na kartce, bo zrobił to starsznie niewyraźnie, facet okazał się być mocno zawiany, że sam nie wiedział co tam jest napisane, w dodatku wychodzac zwyzywał mnie od (usunięte przez administratora) na tyle głośno, by było go słychać w obrębie dwóch wojewodztw, planowej przerwy nie miałam nigdy, no chyba że nakleje sobie tabliczkę z przerwa na czoło i zacznę się z nimi kłócić, bo inaczej nie ma opcji, maja głęboko w poważaniu że ja mam przerwę, jakby od wczoraj ta informacja widniała na drzwiach, a kłócić się z nimi? Kto wg menagera ma rację? Klient, który wydaje pieniadze, czy pracownik który chce w spokoju zjeść. Grafik jest tak zrobiony, że w ostatnim miesiącu jestem w pracy non stop bez 4 dni, juuhuuu! A kasa? Buahahaha

Jadzia

Sts duzooo by o nich napisać najniższa krajowa pracujesz niedz sob zero premi !! Wieczne pretensje menager , zero szacunku do pracownika . Menager przyjeżdżająca raz na 3 mies na 10min . Zero bonów na święta . W ogłoszeniu maja napisane bilety na różne sportowe wydarzenia haha tak jak sama sobie kupisz :) wiecznie brakuje ludzi do pracy wtedy jedziesz do innych miast na zastępstwa gdzieś maja czy masz jak dojechać . Nie polecam tej firmy .

hiszpan
@Jadzia

Jadziu, tak się zastanawiam ile by można było napisać o Tobie gdybyś przestała być anonimowa? Napisz proszę o tym, że w ramach pracy w te niedziele i święta mamy również wolne dni w tygodniu jak w większości pracujemy w systemie czasu równoważnego , nie jest łamana doba pracownicza, delegacje rozliczane, w zasadzie jak nic się nie wydarzy to pracujemy w systemie 2 dni pracy i 2 dni wolnego przy dwóch etatach, w licznych punktach są zatrudniani studenci do pomocy itd. :) bądź uczciwa jeżeli już obsmarowujesz naszego pracodawcę. Kij ma dwie strony tak jak i marchewka. Oczekiwania w stosunku do pracodawcy wielkie ale patrząc na Twój poziom to pracodawca raczej ocenił Cię na wyrost dając pracę? To taka rada dla niego , bo może powinien Cię odszukać i zweryfikować Twoją osobę od nowa ? ;) Jeżeli masz w sobie tylko jad i pretensje ( bo prawie tylko takie osoby tu piszą- a nas ok jest niestety garstka)to proszę nie szargaj opinii na wyrost. Hejt może dopaść każdego , nawet i Ciebie a uwierz mi zaboli. Może gdyby firma wprowadziła najniższą krajową i wyznaczała progi do wypracowania to Twoje zaangażowanie byłoby większe? A tak siedzisz w pracy, nikt nad Tobą nie siedzi, robisz co chcesz, wyśmiewasz Klientów, może wychodzisz na chwilę z pracy jak nikt nie widzi w nadziei , że się uda , godzinami siedzisz na telefonie , w internecie i co tam jeszcze . Wówczas zamiast siedzenia na takich forach zajęłabyś się pracą aby mieć troszkę więcej pensji ? A może załóż własną działalność, zatrudnij pracowników , opłać wszystkie zobowiązania i po wszystkich wysiłkach i prawie do decydowania jako szef o własnych profitach zostań jeszcze obsmarowana przez swoich pracowników " bo ich oczekiwania względem Twoich dochodów były przecież troszkę inne " - wówczas zobaczysz na własnej skórze jak to jest ? Co Ty na to ? Wspominasz o zerowym szacunku ze strony menagera , a czy Ty droga Jadziu szanujesz jego ? Opluwając jego czy firmę raczej wątpię - może mały rachunek sumienia przed koleją wypowiedzią ? a nie przepraszam - przed kolejnym hejtem :)

@hiszpan

Wyśmiewam klientów ?? Masz coś z głową czy jak ? Wychodzenie jak nikt nie widzi ? .... nie wymyślaj czegoś czego nie ma . Wyraziłam swoją opinie o tej firmie a ty swoją . Po co wymyślasz jakieś chore historie ???....... i po to jest ta strona żeby być anonimowym . Praca dwa na dwa ?? Proszę cię może u ciebie tak jest .

Zawiedziona
@hiszpan

Niestety na rozmowie o prace wszystko wyglada inaczej, obiecują złote góry a potem wychodzi inaczej . i to nie tylko o sts chodzi. I nie każde wyrazenie opinii to hejt.

@Jadzia

A u mnie jest ok. Manager zawsze jest dla pracowników. Z każdą sprawą można zadzwonić. Zawsze otrzymuję pomoc. Asystentka też zawsze pomaga. Premie dostaje regularnie - wystarczy współpracować. Pensja zawsze na czas. I wierzcie-nigdzie nie płacą już najniższej krajowej. Więc Jadziu Twoje informacje są nieprawdziwe. Sobota, niedziela - co drugie pracujące, naprzemiennie z trzema dniami wolnego - Jadziu kolejna nieprawda. Jak już piszesz to pisz prawdę. Ja polecam pracę w STS. Pracuję już ponad 10 lat i mi pasuje :)

@STSiara

Chodziło mi o to ze zarabiasz 1700zl i nic więcej . Jeśli dostajesz premie to gratuluje. To masz dobrą menager . Powiedziałam jak jest u nas . I fajnie ze pracujesz naprzemiennie bo ja nie . U nas traktowana jesteś jak śmieć . A wymagają sporo . Wiec się nie dziwie ze wiecznie pracowników szukają bo po dłuższym czasie przychodzi rozum do głowy . Współpracować owszem ale jak się już na coś nie zgodzisz to wielka afera się robi .

śmiech na sali

Niestety ale manager regionalna mająca pod "nadzorem" woj.zachodniopomorskie(Szczecin) i wielkopolskie(Poznań) niestety ale nie nadaje się na to stanowisko. Przyjeżdżając na 10-15 min kontrole skarży się pracownikom na innych pracowników w wulgarny sposób "jak ona mnie wkur..." , nie raczy przeliczyć gotówki "zgadza się? nie chce mi się liczyć" - jedynie potrafi doczepić się do brudu na punkcie jednak gdy zostaje poinformowana o manku bądź brudzie po poprzedniej zmianie nie raczy wyegzekwować od poprzedniego pracownika wykonywania swoich obowiązków służbowych. Zamiast wyegzekwować od pracownika porządek potrafi bezczelnie wysłać innego pracownika z innego punktu aby posprzątał lokal z brudu. Przykrym faktem jest wykorzystywanie pracowników przez panią manager(usunięte przez administratora) pracowników do wykonywania swojego zakresu obowiązków służbowych. (usunięte przez administratora) Brak informacji o zmianach grafików, brak wysyłania formatek godzinowych na czas, dzwonienie w wolnym czasie do pracowników w celu ściągania ich do pracy w dzień wolny lub wysyłania ich na delegacje ( nie wszyscy jeżdżą na delegacje - Ci którzy mają chody nie jeżdżą na żadne delegacje). (usunięte przez administratora) "W weekendy i święta oficjalnie zarówno Manager jak i Asystent pracują od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00, w weekendy i święta mamy wolne, jednakże o ile nie jesteśmy na urlopie jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem. Tylko w sytuacjach awaryjnych i nagłych również w weekendy i święta oraz w godzinach porannych i wieczornych. Szanujmy się wzajemnie, siebie i swój czas wolny. My również mamy rodziny, dzieci i chciałybyśmy poświęcić im trochę czasu". (usunięte przez administratora)

On
@śmiech na sali

Niestety ale szacunek w tej firmie jest w jedną stronę. Wymagania ogromne a pensja marna. Jak dobrze "wchodzisz w d..e" wtedy masz dobrze. Tak jest wszędzie nie tylko w sts ie

Kolega po fachu
@śmiech na sali

Kolego lub koleżanko szkoda że zapomnieliście o kilku istotnych sprawach ;))))) a. Cytując wewnętrznego maila złamaliście klauzule o poufności wewnętrznej korespondencji a za to możecie ponieść konsekwencje b. RODO się kłania ;)) pisanie publicznie o kimś w sposób w który można w łatwy sposób przypisać opinie do konkretnej osoby a co dopiero używania inicjałów itp. Osoby nie będącej osoba publiczna medialnie jest pogwałcenie jej praw . Za pierwsze i drugie może ona wystąpić do odpowiedniego organu o wszczęcie postępowania . Sądowe uzyskanie adresu IP nie zostanie większego problemu :) . A co do samej pracy to ja mam tego samego menedżera i nie mam żadnych problemów jeżeli nie patrzy się tylko na czubek własnego nosa a na uczciwa prace . Jeżeli jest się złośliwym zawistnym i szukającym problemu we wszystkim pracownikiem to nie oczekuj ze ktoś będzie tańczył tak jak ty mu zagrasz . Zostań sam przełożonym takie pracownika jak ty i tobie podobni a nie wróżę ci pozytywnych opinii i dobrej współpracy . Ja osobiście współczuje jej takich ludzi bo człowiek może nabawić się depresji po kilu tygodniach pracy a co dopiero po kilku latach . Żal się tego wszystkiego czyta . A jeżeli macie jakies zastrzeżenia i są one uargumentowany i uczciwymi zarzutami to miejscu moralna odwagę powiedzieć to wprost osobie która się obsmarowuje . I nie piszcie ze w odwecie zostaniecie zwolnienie bo nikt nikogo nie zwalnia za prawdę szczerość i uczciwość . A dodatkowo przecież nie lubicie tej pracy nie podoba wam się to co robicie wiec jej utrata nie powinna być pokrzywdzeniem :)))) no chyba ze jest się nieuczciwym i traktuje się ta firmę jako koło zapasowe na przetrwanie ? To i nie dziwi mnie takie zakłamanie z waszej strony i brawo dla którzy to widza i nie doceniają takich pracowników :))(((( Pani K. mam nadzieje ze ta opinia trafi do pani i zrobi pani to co należy . Proszę wystąpić do prokuratury i osoba odpowiedzialna za publiczne pomówienie i użycie pani danych poniesie odpowiednie sankcje karne !

Ghj
@Kolega po fachu

Wpierw trzeba miec szkolenia z rodo

@Ghj

Nieznajomość prawa nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania - takie jest prawo ale do kogo ta mowa skoro tu są tylko tacy żeby oczerniać innych a sami nic nie robią . Zresztą jak ktoś to czyta to sam zauważy jaki macie stosunek do klienta , firmy i całej reszty wiec osoba inteligentna zrozumie że takich osób nie należy doceniać w pracy bo i za co ? Tylko ktoś niespełna rozumu dałby wam premie i wychodził na przeciw . Życzę powiedzenia w sądzie i podpisuje się po ta długa odpowiedzią / brawo :)

@Zainteresowana

Dokładnie :) ja też się podpisuję :) masakra z kim musimy pracować. Zero szacunku do Klientów i Przełożonych. A potem płacz ???? bo nie dostałem/am premii. A kur.. za co pytam? Na zastępstwo ciężko pójść, olewanie testów, zero jakiegokolwiek zainteresowania, brak szacunku dla Klienta !!! - a wymagania że ho, ho... Ja jakoś zawsze dostaję premie (mój współpracownik też) Wystarczy trochę chęci. Panią Klaudie znam i wiem że jest ok. Wiele lat pracuję w tej firmie i wierzcie że naprawdę jest ok. A jak komuś nie pasuje to niech się zwolni a nie cwaniakuje tutaj anonimowo.

@STSiara

Dlaczego mierzysz wszystkich jedna miarą. Mam rewalacyjny kontakt ze swoimi klientami. Zastepstawa i delegaje się zdarzaja .test wypada ok a mimo to premia od swieta. Od czego to zależy ciezko powiedziec. Jak juz tu wczesniej napisano premie są tajne wiec skad wiesz ze twoj wspolpracownik dostaje? To że place w stsie są za niskie wiedzą wszyscy i tu nie ma czego bronić. Praca z masą obowiązku po obsluge klieta, sprzątaczke itp. I wbrew pozorom odpowiedzialna. Z dużą dozą zaufania do współpracowników. Prosty przyklad manko jeden powie ze bylo ok drugi ze sie nie zgadza i co wtedy. Słowo przeciwo słowu. Nie pisz mi tu proszę że jestem leniwa, lubie gdy w punkcie jest ruch i czas leci szybciej i pewnie nie jestem w tym jedyna. Szanuje każdą prace jaką mam a powierzone obowiazki zawsze staram się wykonywac jak najlepiej. Czy ta praca mnie satysfakcjonuje- nie. Staram się to zmienić. Nikogo nie obrażam, ale każdy ma tu prawo wyrazić swoje zdanie. Życzę właścicielowi by choc przez miesiac przezyl za taką wypłatę jaką nam płaci. A potem pisal o satysfakcjonującej wypłacie. Premie to tylko dodatek na ktory mamy niewielki wpływ. Co do pracy menadzera i asystena sie nie wypowiadam. Kazdy z nich jest rozliczamy ze swojej pracy. Pozdrawiam

@STSiara

A ty nie jestes anonimowa? Miej odwage się podpisać nie zależnie od opinii a nie oceniać innych

@Niktważny

Nie znam przypadku u nas że ktoś się stara i nie dostaje premii. Zawsze tych pracowników Manager nagradza. A wiem bo pracuje już grubo ponad 10 lat i mam dobre stosunki ze współpracownikami. Niestety niewielu jest takich ok :(

@STSiara

Co menadzer może wiedziec o pracowniku jesli na punkt wpada na może 10-20 minut? Średnio raz w miesiącu.

Zniesmaczona
@Niktważny

Sam to zrób pierwszy a później oczekuj tego od innych hipokryto .

Zniesmaczona

Żebyś się nie zdziwiła

@STSiara

To nie ja zaczęłam o anonimowości... Wiec kto tu jest hipokrytą

@Niktważny

Ale ja nie pluje na swoje "gniazdo". Oczywiście na tej stronie można się wypowiadać tylko źle o firmie. Tylko wtedy nikt się nie doczepi. A jeśli ktoś napisze że jest ok, że lubi swoją pracę i dostaje premie to już lizodup itp. Ja pracuje ponad 10 lat, mój Współpracownik ponad 6, na innym punkcie są Panie które pracują nawet 16 lat. Więc chyba musimy się czuć dobrze w tej firmie. Zarobki mogłyby być większe - jak wszędzie ha ha ha :) ale ja np wczoraj dostałam 100 zł napiwków, w weekend prawie 300 - a to tylko dlatego że lubię moich klientów i staram się być dla nich miła, więc i Oni są dla mnie mili. Następnie comiesięczny dodatek od Manager, program premiowania i można mieć całkiem przyzwoitą wypłatę . Wystarczy trochę się postarać - pomóc Asystentce w jakimś zastępstwie, wziąć czasem jakąś delegacje jak poprosi, zadbać o punkt . Naprawdę nic trudnego. JA LUBIĘ SWOJĄ PRACĘ I DOBRZE MI Z TYM :) A jak ktoś się męczy to niech zmieni pracę a nie wylewa swój jad tutaj. Pozdrawiam wszystkich fajnych pracowników STS :)

@STSiara

Pokaz mi osobe w jakiejkolwiek firmie, ze wszyscy są Zadowoleni. Czyli wniosek jest jeden ,że na tej stronie można się wyrażać tylko dobrze bo inaczej plujesz w własne gniazdo. Czyli nie mozna stwierdzić jak jest bo od razu jestes zjechany? Czy pomagam asystentce - tak w miarę jak mogę . i możesz mi nie wierzyć ale mam delegacje mam zastepstwa a i tak nie zawsze jest premia. Nie zadowoli sie niestety kazdego. Do tej pory nie obraziłam tu nikogo, nie wyzywalam od hipokrytow czego nie moge powiedziec o drugiej stronie. Napisałam tylko jak wygląda sytuacja z mojego punktu widzenia. Co do napiwków klienci są różni. Nie chce czekać czy dostanę napiwek czy nie. Chcialabym godnie zarabiac a wymagań w tej firmie po obsluge klienta, sprzątaczke jest masę i jest to nie adekwatne do zarabianych pieniędzy. Nikt ci emerytury nie wypłaci bo miałaś premie. Zadowolonym z tej firmy zycze jak najlepiej. Skoro kogoś to praca satysfakcjonuje to oki. Ja staram się to zmienić a mimo to moich klientow staram sie obsłużyć jak najlepiej .

Zosia45
@STSiara

Co miesięczny dodatek ?!!! Wow gratulacje . Ani razu nie dostałyśmy żadnego dodatku . Naprawdę gratuluje . ????

Pracown

Na plus : system pracy, Nie męcząca praca ( chodź nie zawsze tak jest , bo jak się zejdą Vkowicze to można źle do głowy dostać. Minusy: żenujące wynagrodzenie, system premiowania zwłaszcza od tego roku ( decyduje grafik co nie jest od nas zależne) , praca w święta bez żadnych benefiotw . Punkty które się otrzymuje za to systemu premiowania to i tak nie zagwarantują premii jeszcze a za to ten co ma wolny dzień w święto o premii może zapomnieć

Wy tak narzekacie na firmę, a drugą pensje sobie dorabiacie na lewo na tych kartach, co drugi pracownik ma kilka kart na, które sobie nabija kasiorkę hehe ale trzeba sobie jakoś radzić. Pozdrawiam

Juta muta

Hej zdarza wam się ,że klient puści bąka , a potem wyjdzie cholernik . Śmierdzi jak nie wiem , kosztuje mnie to , bo zakup odświeżacza i wogóle . Firma powinna płacić za nieswierze powietrze , bo i z niektórych gęb leci jak zajzajer . Nie chce mi się wierzyc , że u was jest inaczej.

Andzia

Jak u Was wygląda kwestia wolnych weekendów? Ja od sierpnia ub roku do tek pory miałam tylko 4 pełne wolne weekendy. Na nic zdają się prośby o to aby je zwiększyć, ponieważ firma zatrudnia u nas tylko i wyłącznie studentki, więc nie ma możliwości wolnego weekendu.

@Andzia

Nie wydaje mi się że to co piszesz jest prawda . Przez rok czas nie pracowałaś według schematu ??? Może błędnie interpretujesz pełne wolne weekendy albo zwyczajnie zamieniałaś się z koleżanką ?. A jeżeli faktycznie tak jest to podaj szczegóły aby to potwierdzić ?

Andzia
@Zainteresowana

Bardzo prosta kwestia. Pracuje na punkcie z dwiema studentka i które w weekendy maja zjazdy dlatego też każdy możliwy weekend w pracy spędzam ja. Co mi po milionów dni wolnych w tygodniu? Chxe wkoncu chociaż raz móc iść na grila lub jechać na koncert.

Rozczarowana

Pracowałam już w kilku miejscach, ale z takim brakiem szacunku i docenienia pracownika NIGDZIE się nie spotkałam. W(usunięte przez administratora)wynagrodzenie, więc nie rozumiem dlaczego czekają z rtm na ostatnią chwilę, jakby to miało im zmniejszyć koszty... A pracownik 10tego już powinien moc dysponować pieniędzmi. Premia? Hahahahahaha. Jest. Dla pupilkow. Tak tak można przecież powiedzieć że mamy świetny system preniowania. Tak? Jestem na 400 któryms miejscu pomimo pracy w 6 niedziel i w 3 święta na 4 możliwe w rtm całym okresie preniowania. Test 10/10. Ale ze ruch jest bardzo malutki to się nie mieszcze do czołówki gdzie najważniejsza jest ilość przyjętych kuponów. (usunięte przez administratora)Potrzebne zastępstwo 80km od domu? A co to za problem. Na nic zdają się argumenty że nie jest się mobilnym, a aby dotrzeć na miejsce zastępstwa potrzeba jest kilku przesiadek. Jaki w tym problem? 'to najwyżej wcześniej się Pani dzisjaj położyć spać i o 5 można ruszać w droge'. Natomiast ulubionym tematem jest grafik. Grafik którego nie ma. Dowiadujesz się dzień po dniu czy masz iść do pracy czy masz wolne a może jakieś zastępstwo. Nie wiem jak jest u was. Mam nadzieję że o wieeeele lepiej. Ja wymiękam. Zwalniam się. Nie dam się więcej upokazac.

@Rozczarowana

W punkt. Nic dodać nic ująć. U mnie podobnie. Jeśli odmawiam delegacji czy zastepst to nie by zrobić pani menadżer czy asystent na złość. Ale dlatego , że tak jak one mam prawo do życia prywatnego , do odpoczynku ,do spedzania czasu z rodziną itp. Z drugiej strony staram się je zrozumieć..... Premia dla ..no właśnie dla kogo i za co . tego nikt tak naprawdę nie wie. Niby są kryteria i moj punkt je spełnia, test ok zastepstwa i delegacje tez byly i co ....wiadomo. Nic. Wypłata tu pozostawiam bez komentarza. Właściciel ktory zarabia miliony a pracownicy cóż... Szkoda ze nie ma np medicovera, luxmedu itp. Multisport- placilem juz mniej za karte bez limitu. Brak poszanowania dla pracownika - już się o tym przekonałam na własnej skórze. Moje dni w tej firmie są policzone. Zadowolonym z tej pracy życzę jak najlepiej a pozostalym znalezienie lepszej pracy.

Madzia x
@Rozczarowana

U mnie nie jest najgorzej. Praca jak każda inna. Płaca jest na czas.A że przelew po południu, no to chyba zależy od banku. Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim aby kogoś odsyłano 80 km na zastępstwo. Więc nie mogę narzekać.

@Niedlugobylyjuzpracownik

Premia - no właśnie . Skoro odmawiasz bo jak napisałeś „ masz prawo na czas z rodzina i wolne „ to premie dostałam np. Twoja koleżanka , która pomimo życia prywatnego poszła do pracy . Godziny i tak nam są przesuwane wiec nie pracujemy więcej niż musimy wypracować na cały etat a za taka zmianę dostaje się jeszcze premie od menadżera i asystentki . Ja nie narzekam . Wypracuje sobie godziny i jeszcze dostanę coś więcej a pod koniec okresu pracuje mniej niż koleżanka , która swoją droga narzeka bo ma kilka dni pod rząd ale jak została poproszona to wymyślała jak mogła . Bo ale cóż takim osobom nigdy się nie dogodzi a i przy okazji myślą tylko o narzekaniu na wszystko i wszystkich bo taki ma charakter . Szkoda tylko ze takich osób tu jest bardzo dużo .

@Zainteresowana

Chyba nie zrozumialas sensu. Bylam juz na delegacji nie raz poza miejsce zamieszkania, na miejscu tez sie godze chocnie zawsze a mimo to premii nie ma.... A skoro pani menadzer i asystet moze miec zycie prywatne itp to pracownik juz nie? Dlaczego my mamy zmienia swoje plany bo w stsie brak pracownikow przez marne pensje.. Nie oszukujmy sie premie są dla wybranych. Przeanalizowałam swoje paski wypłat wiec wiem o czym pisze...

@Zainteresowana

A skad wiesz ze premie dostała koleżanka przeciez jest rodo.... A skoro wiem ze moja kolezanka czy kolega nie jezdzi?

Uczciwa
@Niedlugobylyjuzpracownik

Nie rozumiem o czym wy piszecie ? Mamy w tygodniu dni wolne , zamykamy punkt i mamy w (usunięte przez administratora) cały świat a te naiwne które was jeszcze bronią i nie zwalniają wierzą ze jesteście szczere podczas spotkań może w końcu przetarły by oczy i zobaczyły z jakim wyrachowaniem i zakłamaniem pracują :;(( porażka . A jak tak bardzo wyliczanie to może przybijazji zobaczycie ze one zasuwają 5 dni pod rząd a i w weekendy pracują a do tego pod telefonem na kazde nasze pierdniecie i jeszcze im się rzyga ze proszę o chwile odpoczynku hahahahahahah śmiech na sali . Ubawiłam się co nie miara . Mateczko co za ludzie tu pracują . A i tak całkiem przy okazji / szefzie dobrze gdzie nas nie ma bo jak jeden czy drugi pójdzie to zatruje kolejny zakład pracy takim gadaniem i narzekaniem a później ze to zakład jest zły litości na taki naród .

Premia widmo

Dziewczyny zdaza wam sje dostawac co kwartal premie od menager?

Gosc
@Premia widmo

Premia co kwartał to chyba marzenie, tym bardziej, że wiele osób nigdy nie dostało żadnej. A teraz tymi premiami widmo, tylko w wersji miesięcznej wykpili się z podwyzek, a potem dziw, że brak chętnych do pracy. Zresztą ciekawe co z umowami na czas niekreslony dla tych, którym w listopadzie minęły 33 miesiące pracy, bo o tym też cichosza

PracownicaSts
@Gosc

Tel do asystentki polecam bo dział kadr mało jest poinformowany mogą nawet nie wiedzieć że komuś minęły 33 miesiące. Podwyżek nie będzie na 100% bo tak byśmy miały info w połowie grudnia jak co roku. A co do premii miesięcznych to też mydlenie nam oczu, fizycznie menagerki nie mają możliwości być co miesiąc w każdym z punktów

Była pracownica
@Gosc

Na 6 lat pracy premie kwartalna dostałam raz ! Umowy owszem przechodza automatycznie na stałe ,mnie to tylko przeszkodziło w rozwiązaniem umowy ,owszem bez problemow z ich strony..za porozumieniem stron- mimo tego ze stara umowa konczyla sie Nie dostalam od razu zasiłku dla bezrobotnych

@Gosc

Umowy są przekształcane na czas nieokreślony. U mnie mamy takie, w pobliskich ppz tez

Ata
@Premia widmo

Nie ma premii, moze jest ale kto ja zatem otrzymuje?? Menadzerka pojawia sie raz na 3 miesiace na 10 minut, wiec jak ma przyznac premie co miesiac? Dla mnie bzdura i (usunięte przez administratora)ze strony firmy! Osobiscie uwazam, ze jakbysmy sie wssystkie zebraly i zastrajkowaly mialaby to sens! Pan prezes jest w 20tce najbogatszych polakow! Brawo! Nie ma z czego Panie (usunięte przez administratora) byc dumnym pozycja wysoka ale bycie fair wobec czlowieka to juz cos innego! Nie wstyd Panu??? Ze takie wyplaty ida co miesiac do pracownika? Pewnien Pan soe wstydzic, bo to wstyd i hanba,

Desmond
@Ata

Nie podoba się to die zwolnij, człowiek prace daje i jest źle. Załóż firmę zatrudnij ludzi i użeraj się.

@Premia widmo

Ja dostaje co miesiąc premie :) i mój współpracownik też dostaje :) wystarczy współpracować z Asystantką, wziąć czasem zastępstwo, pojechać w delegację, zdać test A Manager zawsze będzie o Was pamiętać :)

jaja
@Premia widmo

Zdarza się nie dostawać przez cały rok , najwyżej kartkę z życzeniami.

Juta muta
@Premia widmo

Zdaża sie jak orzne podpitego i nawalonego .

Sts
@Była pracownica

Jak ci sie. Konczy umowa to bezrobocie sie dostaje. Po prostu jej nie przedłużasz a ona wygasa. Jeśli podpisalas porozumienie stron to czekasz na bezrobociu 3 miesiace by distac zasiłek.

Lufa
@Premia widmo

Powinna byc lista kto i za co dostaje premie

Olek
@STSiara

Jezdze na delegacje., zastepstwa sie zdarzaja , test ok. A premia od swieta. Jesli chodzi o zastępstwa to szanujmy swoj czas. My tez mamy rodziny i chcemy spędzić z nimi czas....

Ata
@Desmond

Przeczytaj raz jeszcze swoją odpowiedź! Widać że nie pracujesz za 1700zl /mc , Więc Twoim zdaniem tak powinno być, nie pasuje to się zwolnij??? Aha, a wiesz co oznacza wynagrodzenie na miarę tych czasów??? Taka pensja dla mnie czy innego człowieka wystarczy żeby się utrzymać????

Kolega po fachu
@Lufa

Niestety nie można przez RODO , ja już pytałem swojego menadżera .

Lufa
@Kolega po fachu

Czyli premia to widzimisię menadżera......

@Lufa

Jak to ? Każdy widzi na pasku a wynagrodzenie jest tajemnica wiec jak można publikować ? Jezuniu jacy tu niemyślący ludzie . Oczekujecie rzeczy które łamią prawo i piszecie łamiąc prawo .

Zostaw merytoryczną opinię o Star-Typ Sport - Warszawa

• Jak się pracuje w Star-Typ Sport?

Zobacz opinie na temat firmy Star-Typ Sport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star-Typ Sport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 6 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Star-Typ Sport