Robert Bosch Sp. z.o.o.

Opinie o Robert Bosch Sp. z.o.o.

Kolega

Pracują tu zepsute panie i wredne mamusie

ABC

od dawna już

romek

to była kiedyś bardzo fajna firma. Od kilku lat wprowadzono zasady korporacyjne i przestało być fajnie. Bosch, to bardzo znana marka i naściągało tu całe mnóstwo chorobliwie żądnych sukcesu gałganów i hołoty i niestety piastują nierzadko kierownicze stanowiska. A zarząd to milcząco akceptuje. Panowały dobre zasady wzajemnej współpracy, ludzie się szanowali. Wszystko to zostało wypaczone, wielu dorabia na boku mimo, że nie wolno tego robić. Uczciwi są traktowani jak naiwne miernoty. Człowiek jest tu tylko numerem na liście płac. Gąszcz wewnętrxnych przepisów paraliżuje swobodną pracę; nie ma ścieżki kariery, więc awanse zdarzają się niezwykle rzadko. Znam przypadki bezzasadnych zwolnień długoletnich pracowników, więc jest tu dyskryminacja wiekowa. Jednak warunki pracy są bardzo dobre i jeśli ktoś chce rozpocząć karierę to jest to dobre miejsce.

[usunięte przez moderatora] pilnowanie pracowników jak w przedszkolu, [usunięte przez moderatora] zero podwyżek

Zostaw opinię o Robert Bosch Sp. z.o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robert Bosch Sp. z.o.o.