Opinie o Sts (Star-Typ Sport) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Star-Typ Sport. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Star-Typ Sport o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star-Typ Sport w Warszawa

Widze ze naprawde cos jest nie tak w tej firmie skoro we Wroclawiu nie mozna znalesc pracownika od 3 miesiecy caly czas ogloszenie na olx

Pola

Odradzam !!! Jak najdalej. Zero szacunku i wdzięczności dla pracowników + nędzne pieniądze, praca po 11.5 h, prace w święta (26.12, 11.11,) itd. Warto wspomnieć o klientach , którzy przychodzą do punktów...wielu z nich odnosi się bez szacunku i jest nieuprzejma, a połowa to alkoholicy. Menagerki i ich Asystentki tragiczne - udają miłe i pomocne ... wystarczy podpaść to "suchej nitki nie zostawią". Aby żyć z nimi w zgodzie - to trzeba na siłę podlizywać się , słodzić i na wszystko się zgadzać. Moje sugestie dla Star-Typ Sport: Prawda

Złaaa

Praca maskatra, może nie jest sama w sobie zła chociaż klienci są różni, nie mamy monitoringu, ochrona przyjeżdża po 30 min więc mogą spokojnie Cię zabić pokroić i wynieść! Zero zabezpieczeń, nawet same musimy gaz lzawiacy sobie kupić, żenada!!! Dla firmy liczą się zyski i tylko to. Śmieszne jak piszą że musimy w okresie jesienno - zimowym zwracać uwagę na wszystko i zamykać furtkę, która u nas od 6 miesięcy jest zepsuta chociaż niejednokrotnie zgalszalysmy usterkę! Nie miła asystentka co grozi i obraża!!!nie odbiera telefonu jeśli dzwoni się do niej popołudniu albo w weekend, a jeśli ona dziwni to musisz odebrać bo SMS wypisuje! Zero premii na święta! Zero motywacji dla pracowników! Zenada!!! Szef STS wstydzilby się żeby nic pracownikom nie dać na święta! Praca mało płatna za tak "niebezpieczna" pracę, gdyż klienci myślą że kokosy mamy i stąd te napady!

Tutu

Mozecie napisac opinie na temat pracy w sts we Wroclawiu? W ogloszeniu pisze ze jest umowa o prace... Jestem ciekawa czy odrazu czy trzeba czekac nie wiadomo Ile... I jaka jest kierowniczka na Wroclawiu

No
@Tutu

Tutu daj sobie spokój lepiej poszukaj cos innego.

Brałeś udział w rekrutacji do Star-Typ Sport. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Pracownik STS

Ja lubię swoją pracę. Ale myślałam że coś na święta będzie. Jest mi smutno. Bo takie wsparcie finansowe na święta to by było bardzo pomocne. U nas nikt nic nie dostał. Moje sugestie dla Star-Typ Sport: Oprócz 50 tys dla klientów. Pomyślcie raz w roku przed świętami o pracownikach.

ByłaPracownica

I jak tam w tym roku ? Szarpneli się na jakąś premię dla pracowników na święta czy nie ??

SS

totalnie kpienie a kandydatów - praca w biurze w Katowicach na Porcelanowej 4 przeprowadzone rozmowy - 1h , 1h zdalnie + 40 minut na miejscu + ponad godzina na miejscu od pierwszej rozmowy kwota wynagrodzenia dogadany pomiędzy 3 a 4 spotkanie zostałem poproszny o przygotowanie strategii (25godzin pracy) zaakceptowali strategie (notatki z niej zrobili) zaproponowali kasę 35% mniejszą niż dogadaliśmy podczas 1 rozmowy NIE POLECAM Moje sugestie dla Star-Typ Sport: nie oszukujcie ludzi

Owca
@SS

SS, czy to była rekrutacja na stanowisko związane z marketingiem internetowym? ;-)

Aabcd

Pierwsza umowa 3 miesiace, potem rok a kolejna na jaki czas?

asystent

No to teraz będzie się działo jak nie ma asystentki I.J.. Szkoda , wielka szkoda.Ona wszystko za wszystkich robiła!!! Moje miasto już za nią tęskni. Szanowna Pani W. wszystkich wykończy !!!!

ropucha
@asystent

Zgadzamy się w zupełności jesteśmy bliskie wykończenia , tęsknimy za panią I i K , które były normalne

Justyna

Myślę, że mocno przesadzacie w swoich opiniach. Nie ma idealnych firm, wszędzie jest raz lepiej raz gorzej.

Sara
@Justyna

Myślę że najpierw może popracuj kilka lat w tej firmie i pogadamy kto przesadza. Sama menager przyznala na koniec że firma nie szanuje pracowników i nie chce dawać podwyżek przez co są braki kadrowe. Nic dziwnego, jak za najniższa musisz robić wszystko, od sprzątania po obsługę, rozliczanie miesięczne, wizyty na poczcie i uzeranie się z patologia. Odradzam każdemu tego typu pracę, a w tej firmie szczególnie. Ktoś wcześniej napisał o karcie multisport z dobrym dofinansowaniem. Otóż płacisz 40 zł za miesiąc za kartę classic, która u mnie w mieście nie obowiązuje na żadnym obiekcie. W mojej obecnej pracy za kartę plus płacę też 40 zł i mogę iść na 15 obiektów nielimitowanie czasowo. Nie wiem więc czy jest się czym podniecać. Każda praca ma swoje plusy i minusy, to fakt, ale w tej firmie przeważają minusy i to bardzo, przekonasz się sama lub jeśli już pracujesz to niedługo przejrzysz na oczy, gwarantuje Ci to. W każdej innej pracy na tą chwilę dostaniesz większą pensje, lepsze warunki. Ale pogadać o tym mogę jak przepracujesz tak z 5 lat i będziesz wiedziała że to kompletny kanał. Szkoda czasu na tą firmę, każdemu do skutku będę to powtarzać.

@Sara

Co Ty piszesz za bzdury ? Ja mam kartę Plus i płace 38 zł !

Szczecin

Serdecznie nie polecam tej firmy. Kobieta która przyjmuje do pracy ma takie podejscie ze nie dziwię się ze wiecznie potrzebują tam ludzi do pracy. Powinna zmienic robotę bo ta nie jest dla niej i wprowadza balagan. Teraz praca szuka czlowieka a pracodawcy robią naprawdę wiele aby przekonać do siebie pracowników wiec lepiej odrazu wybrać cokolwiek innego niz STS.

Jarosław
@Szczecin

Rozumiem, że współpraca z pracodawcą Ci nie odpowiadała. Czy rozmowa z przełożoną mogłaby coś zmienić i poprawić relacje i atmosferę w pracy? Czy mogłeś liczyć na premie lub podwyżki? Wysokość pensji i dodatków to bardzo istotny aspekt zatrudnienia. Pracodawca na swojej stronie https://www.sts.pl/pl/footmenu/o-star-typ-sport/oferty-pracy/ szuka pracowników w różnych miejscowościach. Co sadzicie o tych rekrutacjach?

Lenek

Na zmianie pracuje się samemu czy w dwie osoby ?

olek
@Lenek

chyba samemu na zmianie ale nie jestem pewny

Nina
@olek

Zależy od wielkości punktu i czy jest przystosowany ja jednego czy dwóch pracowników

Aaa

Mozecie napisac jak jest z umowa? Pierwsza to umowa o prace na 3 miesiace a potem na czas nieokreslony? Czy np na rok, dwa? Czy to za lezy od kierownika?

Nina
@Aaa

Na rok czasu

Natalia

@Lenek, interesujesz się zatrudnieniem w firmie? Na stronie pracodawcy jest sporo ofert pracy w różnych lokalizacjach https://www.sts.pl/pl/footmenu/o-star-typ-sport/oferty-pracy/ na stanowisko pracownik punktu przyjmowania zakładów. Przyjmowani są też studenci, którym pracodawca oferuje elastyczny czas pracy, współpracę w oparciu o umowę zlecenie, możliwość pracy według grafiku, który dopasuje się do swoich zajęć, wynagrodzenie w systemie godzinowym. Jeśli zdecydujesz się aplikować możesz to zrobić bezpośrednio na stronie. Napisz jaką podjąłeś decyzję?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Star -Typ Sport sp. zoo? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Sara

Atmosfera? Ciągłe naciski i groźby że jeśli nie poprawią się obroty to punkt do zamknięcia a pracownicy na bruk. Dziwi mnie że ktoś tam jeszcze pracuje. Traktują ludzi jak śmieci.

Atmosfera to zależy z kim się siedzi na zmianie. Ogólnie praca męczy. Nieraz 12godzin po4dni. Weekendy ? Niby co drugi wolny ale dostajesz telefon że któraś na l4 i trzeba iść. I tak robi się ze Ani jeden weekend nie masz wolny. Zarobki? Masakra!!!wstyd . Jałmużna.

adam
@Kasia

na zmianie jest jedna czy dwie osoby ?

Natalia

@Hejx, Mógłbyś napisać więcej na temat warunków zatrudnienia? Czy pracodawca dodaje do wynagrodzenia bonusy w postaci premii, szkoleń lub pakietu socjalnego? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane w firmie? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i kontrakty długoterminowe? Czekam na Twoją opinię.

@Natalia

Wypłata na czas. Premie! ?Od trzech lat nie widziałam. A tyle pracuje. dziewczyny uciekają i się nie dziwię. Sama się zastanawiam kiedy to rzucić.Świątek, piątek siedzisz po 12godzin. Zero Doceniania. Zarobki niskie. Za pracę od sprzątaczki po biurowej. Wszystko na punkcie ogarniasz sama. Grafiku się nie trzymają. Na rozmowie wszytko ładnie wygląda. A później po 4dni po 12godzin siedzisz

Olek

Czy jest tak dobrze i dlatego bardzo rzadko piszecie?

Hejx
@Olek

Nie jest dobrze. Wszyscy wykończeni upałami. Praca po 12 godzin w nieklimatyzowanym pomieszczeniu ze śmierdziuchami i alkoholikami. A pieniądze śmieszne.

Natalia

@Koszmar jak rozumiem - ta pierwsza premia to pewna ironia? Możesz napisać coś więcej na temat tego rankingu? Czy zależny on jest od obrotu danego pracownika na kasie fiskalnej? Star -Typ Sport sp. zoo chyba nie poszukuje obecnie pracowników - na pewno nie za pośrednictwem sieci. Kiedy ta sytuacja w Warszawie może się zmienić?

Koszmar

Premia za pucowanie się do mgr-ki Premia (raz w roku) za brak l4 w ostatnim kwartale danego roku kosmicznej kwocie 100 złotych czyli wychodzi 33 złote na miesiąc, gdzie w innych firmach ma się o wiele więcej z tego tytułu. Premia z rankingu który jest dosłownie gowniany i osoby z małego miasta nie mają szans na uplasowanie się w tymże rankingu Tak zarobki od stycznia poszły w górę o hmm 100 zł około i to tylko dlatego że dziewczyny odchodzily do innych buków ...

Natalia

@Brak slow sts i podstawa zagwarantowana w umowie jest jedynym składnikiem wynagrodzenia, czy też istnieje jakaś premia? A może wynagrodzenie wzrasta wraz ze stażem pracy? Wszelkie dodatkowe informacje na ten temat będą cennym uzupełnieniem, które nakreślą sytuację nowego pracownika w Star -Typ Sport sp. zoo.

Zostaw merytoryczną opinię o Star-Typ Sport - Warszawa

• Jak się pracuje w Star-Typ Sport?

Zobacz opinie na temat firmy Star-Typ Sport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star-Typ Sport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 6 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Star-Typ Sport