Euronet Polska Sp. z o.o.

1.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Euronet Polska Sp. z o.o.

Katarzyna

Chcę aplikować na Specjalistę ds. reklamacji. Zdradzicie, jakie są widełki? Czy to akurat stanowisko pracy też jest bez podwyżki? Po lekturze wpisów mam wrażenie, że nie doczekaliście się waloryzacji, a macie bardziej merytoryczne stanowiska (jeśli mogę tak to ująć). Co z działem reklamacji? :0

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Katarzyna

Może warto złożyć aplikację, spotkać się z menadżerem i sprawdzić samemu a nie polegać na opiniach innych. Moim zdaniem bardzo dobrze pracuje się w tym dziale ale dla każdego dobrze to będą inne rzeczy. Widełek nie znam. Ale chyba jeżeli oferta będzie nie atrakcyjna to możesz ją odrzucić.

Były kandydat Nowy wpis
Kandydat
@Pracownik

Również rozważałem aplikowanie ale nie znam możliwego wynagrodzenia…. Jeśli ktoś sądzi ze będę brał 2 dni wolnego, marnował Wasz i mój czas żeby poznać te super tajne widełki, których nikt nie może zdradzić…. Trochę absurd w 2023 roku… Gdybym przyszedł do sklepu gdzie zamiast cen byłby napis „ spytać na kasie” to bym wyszedł. Spory minus!

Paweł Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam, jakie są widełki na młodszego specjalistę do spraw monitorowania sieci? Czy jest możliwość innej umowy niż o prace? Co znaczy „praca zmianowa”, weekendy wolne? Ocena firmy 1.1, jest się czego bać? Proszę o odpowiedz Pozdrawiam

Pracownik Nowy wpis
Pracownik

Czytam te wszystkie opinie i mam wrażenie, że to nie o tej, w której pracuję. Jestem tu od ponad 8 lat. Rozwijam się i moje wynagrodzenie również wzrasta. Uczę sie cały czas od ludzi, z którymi współpracuję. Fakt, dla mnie rozwój to nie tylko zmiana stanowiska, choć i to mnie dotyczy. Widzę tu osoby , które awansują, zmieniają działy, trudno zatem zgodzić się z opinią, że nie ma na to szans. Mam rownież doświadczenie z korzystaniem ze wsparcia ZFŚS. Moja opinia jest taka, że wiele zależy ode mnie (oczywiscie nie wszystko). Mam jednak wpływ na atmosferę jaką mam wokół siebie, mam wpływ na własny rozwój, na to jak współpracuję z ludźmi i z czego korzystam i jak mi tu jest. Nie czekam z założonymi rękami aż samo się wszystko zadzieje. Ja polecam firmę osobom, które poza oczekiwaniami dają coś od siebie, szukają stabilnego miejsca pracy, w której rozwój to sprawa indywidualna. Wiadomo, że są różne momenty czasem lepsze czasem gorsze jak w każdym innym środowisku poza pracą.

Usunięty wpis
Były pracownik

bardzo dokładnie opisałem kwestie wynagrodzenia, braku podwyżek (nawet tych inflacyjnych) i niestety wpis usunięto. Szkoda, że pracodawca nie chce ukazywać prawdy

Magdalena
@Usunięty wpis

Może napiszesz jeszcze raz co i jak. Z tego co napisałeś wynika że nie było podwyżek. Dlaczego? Szefostwo jakoś to argumentuje?

1
MICHAEL SCOTT
Były pracownik
@Usunięty wpis

Tak

 Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Euronet Polska Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Monitorowania Sieci (dispatcher) ? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Pytanie
 Pytanie

Co jaki czas w Euronet Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

były pracownik
Pracownik
@Pytanie

ja starłem się i po 5 latach wpadło 300zł brutto - porażka :( a na ocenach rocznych zawsze wyrobiony plan z nadwyżką

Hmm
Pracownik
 Pytanie
@były pracownik

W jakim dziale?

1
Brak podwyżek
Pracownik
@były pracownik

Bo sam starałem się i mimo wyrobionych KPI zawsze ponad 25% wzwyż - nie udało mi się przez kilka lat dostać podwyżki, ani nawet premii sprzedażowej...

Gość
Kandydat
 Pytanie

Czy firma w swoich benefitach oferuje wczasy pod gruszą?

Pracownik
Pracownik
@Gość

Nic mi o tym nie wiadomo

Halina
@Pracownik

Oh czyli jest opcja że takie wczasy pod gruszą od firmy są ale ty o tym nie wiesz? Może są dla pracowników z innego działu lub innego szczebla?

Pracownik
Pracownik
@Halina

Nie ma tu zadnych wczasow pod grusza.

pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

są wczasy pod gruszą. przeczytaj sobie regulamin ZFSS. tak. jest taki. dlaczego mało kto o nim wie? taka strategia!

Olga
@pracownik

To czekaj chwilę, bo chciałabym się upewnić. Ogólnie są dostępne ale jeszcze nikt z nich niby tu nie korzystał? To by było poniekąd zaskakujące

Pracodawca

@Olga

Pojawiają się kolejne pytania o dofinansowanie do wypoczynku więc pragniemy wyjaśnić, że firma dofinansowanie przyznaje według zasad opisanych w Regulaminie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Informacje o Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych są przekazywane pracownikom na onboardingu pierwszego dnia pracy, a Regulamin jest dostępny przez cały czas dla każdego pracownika. Szczegółowe informacje odnośnie dofinansowania zawsze może uzyskać kontaktując się z działem HR.

A
Pracownik
@Gość

za moich czasów nie bylo.... choć może nieliczni dostawali "dodatki"

Riki
Klient

Nie polecam bankomatów Euronet co drugi w moim mieście jest na awarii, wczoraj jeden wciągnął moja karte i mimo telefonu do serwisu nie oddzyskam jej. Konsultanci są tak nie mili i nie kompetentni, jak by pracowali z przymusu.

Agata
@Riki

I jak się w końcu potoczyło? Odzyskałeś już kartę? Bo przecież nie mogła tam zostać

anonim
Klient
 Problem

Witam, nie polecam bankomatów Euronet, zostałem (usunięte przez administratora) przez bankomat Euronetu w Lublinie na 4000 zł! Przy awarii pojawił się komunikat o tym iż konto nie zostało obciążone to jednak bankomat zdjął kasę. Mimo błyskawicznej reakcji zgłoszeniu do Euronatu i do banku chwile po zdarzeniu, dostałem odpowiedz że u nich wszystko się zgadza i nie przyjmują reklamacji. Sprawa jest w sądzie. Ciekawe jak są liczone kasetki skoro nikt nie dopatrzył się manka na 4 tysiące zł, zgroza. Po prostu jak mogą to (usunięte przez administratora) bo czują się bezkarni.

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, chcielibyśmy wyjaśnić tę sytuację. Bardzo prosimy o podanie numeru reklamacji pisząc na adres marketingPL@euronetworldwide.com lub przesłanie szczegółów transakcji przez formularz kontaktowy pod linkiem: https://kontakt.euronet.pl/.

klient
Klient

osoba o pseudonimie były klient doskonale opisała rózniez i moje stanowisko. Mam nadzieję, że z czasem euronetów będzie coraz mniej.

Pytanie
 Pytanie

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Euronet Polska Sp. z o.o.? Na GoWork.pl jest 29 lipca kilka ogłoszeń.

Pracodawca

@Pytanie

Proces rekrutacji jest zależny od specyfikacji stanowiska, najczęściej rekrutacje są dwuetapowe.

Były klient.
Klient

Nie wiem jak praca ale podejrzewam, że podobnie jak jakość bankomatów i obsługi. Euronet to synonim dziadostwa. Firma na tyle niepoważna i niegodna zaufania, że celowo zrezygnowaliśmy ze wszystkich jej usług przechodząc do jej konkurencji czyli bankomatów Planet. Zmianą limitu z 1000 do 800 zł dla zwiększenia zysków z prowizji wypłat Euronet pogrążył już się doszczętnie. Jakość bankomatów i wpłatomatów w większości przypadków jest tak marna, że strach z nich korzystać. Po zatrzymaniu zagranicznej karty przez bankomat w wyniku jego awarii firma nie widzi problemu i nie chce pokryć kosztów wyrobienia nowej. Co więcej pracownicy firmy rozłączają się gdy tylko słyszą, że rozmowa jest rejestrowana, zgodnie z polityką firmy. Brawo, (usunięte przez administratora) największych lotów ???? O takiej konkurencji marzy chyba każda poważna firma ????????

Pracodawca

@Były klient.

Dzień dobry, przykro nam czytać taką opinię. Chcielibyśmy wyjaśnić sytuację wewnętrznie, dlatego zachęcamy do podzielania się szczegółami przez formularz kontaktowy pod linkiem: https://kontakt.euronet.pl/ lub pisząc na adres marketingPL@euronetworldwide.com.

anonim
Kandydat

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej 2022-06-10, do dziś nie otrzymałam wiadomości pozytywnej/negatywnej (usunięte przez administratora)(mimo zapewnienia, że niezależnie od decyzji, taka informacja zostanie przekazana). Jest to wysoce nieprofesjonalne...

były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@anonim

No cóż, widocznie okres urlopowy już zapanował. lub nie mają odwagi, czasu i chęci by dotrzymać danego słowa Zobaczymy czy mając dostęp do konta firma usinie tę wypowiedź?

Ewa
@były pracownik

To co, że jest okres urlopowy, chyba ktoś tam musi być na posterunku?

Pracodawca

@anonim

Dziękujemy za wiadomość. Rzeczywiście, brak informacji zwrotnej po rekrutacji jest z naszej strony uchybieniem, za co przepraszamy. Obiecujemy jak najszybsze przekazanie feedbacku.

anonim
Kandydat
@Euronet Polska Sp. z o.o.

Nie zmienia to faktu, że po ponad dwóch miesiącach dostania odpowiedzi zwrotnej jest po prostu bezczelne, nieprofesjonalne i pokazanie brak szacunku do kandydatów . Teraz błagając na kolanach nie poszłabym tam pracować za żadne skarby. Nie dziwię się, że ludzie odchodzą lub szukają prawdziwej porządnej firmy , która szanuje ludzi.

Julia
@anonim

A pomijając brak feedbacku, co nie jest zbytnio profesjonalne, jak wypadła sama rekrutacja? To znaczy jej przebieg :)

Gość
Kandydat
 Pytanie

Ile osób obecnie pracuje w biurze w Warszawie?

Renata
Kandydat
 Pytanie

Czy w firmie działa obecnie home office? A jeśli tak to w jakim wymiarze? 50/50 czy jakiś inny?

kandydat HR
Kandydat

nie widziałam tak złej treści ogłoszenia o pracę. tym bardziej, że to stanowisko do działu HR. kusi nazwą - HRBP, ale zakres to zuepłnie inna bajka. fatalna wizytówka.

Jolanta
@kandydat HR

a chociaż na to HRBP to pensja była wyższa czy nic więcej za tak duzo obowiazkow?

kandydat HR
Kandydat
@Jolanta

po weryfikacji treści ogłoszenia i zasięgnięciu informacji z wew. firmy nie zdecydowałam się aplikować. zarządzanie HR podobno tam nie istanieje a fukcja HRBP jest tylko z nazwy. z reszta z ogłoszenia wynika, że szukaja rekrutera... bo wszyscy odchodzą.. wynagrodzenie poniżej rynku(usunięte przez administratora)

Morticia Adams
Były pracownik
@kandydat HR

Istnieje zarządzanie w zespole HR! Pod warunkiem ze się wpiszesz w oczekiwania. A jak nie, to Twój rozwój i awans zostanie zablokowany a następnie zostaniesz zmuszony do odejścia.

Olga
@Morticia Adams

To w sumie chyba logiczne i zrozumiałe? Bo po co trzymać firmie kogoś nieskutecznego i po co taka osoba miałaby się męczyć mając problem z wyrobieniem z czymkolwiek?

@Bibi
Pracownik
@Olga

pod warunkiem, że te oczekiwania i zarządzanie zespołem są prawidłowe. w tym przypadku nie było. odeszło od niej tyle osób, że ciężko zliczyć. na szczeście Pani Kierownik została wysłana w kosmos. biletem w jedną stronę. tylko tych ludzi szkoda..

Klient wpłatomatu
Klient

Wpłatomat zjadł mi 170 zł po czym wypluł 50 zł zwinięte cudem udało się wyjąć urwany banknot numer podany na wplatomacie nie odbiera pozdrawiam

Sunny
Kandydat
 Pytanie

Hej, ile się czeka na umowę o pracę na czas nieokreślony w tej firmie? Jak atmosfera? Zastanawiam się nad złożeniem cv. Proszę o odpowiedzi.

Wanda
Pracownik
 Pytanie
@Sunny

a na jakie stanowisko? zazwyczaj po 3 miesiacach dają umowe na czas nieokreślony.

Sunny
Pracownik
 Pytanie
@Wanda

Do działu produktów innowacyjnych. Czyli po 3 mc umowa na czas nieokreślony tak? A jaka jest atmosfera? Trudno się dostać?

kandydat
Kandydat
@Sunny

tam chyba nawet proponowali 6 miesięcy a potem czas nieokreslony

Anna
@Sunny

A skąd wiadomo ze w ogóle ta firma daje umowę o prace na czas nieokreślony?? Bo jeśli tak to super

Sunny
Pracownik
@Anna

P. Wanda tak odpowiedziała. Raczej umowa na czas nieokreślony to standard w takiej firmie.

Hym
Kandydat
 Pytanie

Na pracuj pojawiły się dwie oferty pracy do działu produktów innowacyjnych - wymagania na stanowisko kierownika i przedstawiciela są niemal identyczne/ czym praca się różni?

Euronet Polska representative
Pracownik
@Hym

Odnośnie do tych dwóch, podobnych stanowisk mówimy m.in. o różnym poziomie doświadczenia zawodowego / samodzielności i przy okazji ścieżce rozwoju

Hym
Kandydat
 Pytanie
@Euronet Polska representative

Jaka jest ścieżka rozwoju? umowa na jaki czas i czy na czas nieokreślony jest proponowana?

Lissid
Klient

Nie polecam Firma Euronet to fakt pierd.. prowizja 30zł absolutnie dotyczy bank euronet.pl

Sklep Rtv,Euro,Agd w Olawie.
Klient

Kierowniczka sklepu osoba nie uprzejma,srednia jakosc obslugi, mobinguje swoich pracownikow az zal na to patrzec. Atmosfera czuje sue presje i strach, az nie milo dokonuje sie zakupow. O dziwo, ze kierownictwo firmy Euro.net nie reaguje , nic nie robi z tym faktem. Wspolczuje osobom ktore tam pracuja i przyszlosci beda tam pracowac.Pozdrawiam klient.

Wanda
Pracownik
@Sklep Rtv,Euro,Agd w Olawie.

opinia oczywiście nie dotyczy Euronet Polska tylko sieci sklepów EuroAGD ale jakby się tak przyjżeć kilku działom w firmie, to wszystko się zgadza!

Zostaw merytoryczną opinię o Euronet Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Euronet Polska Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Euronet Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Euronet Polska Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euronet Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii