Euronet Polska Sp. z o.o.

Opinie o Euronet Polska Sp. z o.o.

Agnieszka

@rozczarowany, nie odpowiedziałeś na moje pytania dotyczące wyjaśnienia całej sytuacji. Piszę o tym jeszcze raz bo na stronie pojawiły się nowe ofert pracy i w tej sytuacji dobrze byłoby wiedzieć, czy np. Twoja sprawa została wyjaśniona i jakie masz teraz zdanie o Euronet Polska Sp. z o.o.? Dla poszukujących pracy to przecież bardzo istotne kwestie.

Agnieszka

@rozczarowany według Ciebie w firmie Euronet Polska Sp. z o.o. nie ma możliwości rozwoju. Czy piszesz tutaj o jakimś konkretnym stanowisku/dziale czy o całej firmie? Wspominasz również o tym, że pracownicy nie są równo traktowani. Co to oznacza? Czy masz na myśli jakąś sytuację, w której takie zachowanie się przejawiło?

Agnieszka

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Euronet Polska Sp. z o.o.? Jak przebiegła owa rozmowa? Jakie pytania usłyszeliście? Czy może coś szczególnie Was zaskoczyło? Podziel się swoimi radami z przyszłymi kandydatami.

rozczarowany
@Agnieszka 08.05.2017 14:26

Firmy Euronet Polska Sp. z o.o. nie polecam, zwłaszcza młodym i ambitnym. Firma niby uważa sie za prestiżową a tak naprawdę jest pseudokorporacją bez procedur i jasno sprecyzowanych obowiązków. Swoje czasy rozwoju i świetności już miała, teraz kierunek trochę zawraca. Jesli szukasz wyzwania i możliwości rozwoju tudzież szybkiego awansu to zdecydowanie NIE polecam, kwalifikacje przełożonych są niskie, bo to kolesioskie towarzystwo. Profesjonalizmu tam na próżno szukać. Pracownicy nie są traktowani równo. Atmosfera dość napięta, nikomu nie warto ufać, wszystko jest załatwiane w poufności, a pracownik dowiaduje sie (o tyle sie w ogóle dowie ) o wszystkim w ostatniej kolejności. Ma tylko przyjść zrobić tylko swoją robote, bo ktoś z góry musi za to premie dostać. Na temat szkoleń i integracji, nie bedę się wypowiadać mozna się rozczarować. Plusem jest jedynie wypłata na czas i biuro w atrakcyjnej lokalizacji, ale jeśli szukasz firmy na dłużej z perspektywą rozwoju, czy poszerzenia swoich kompetencji to zdecydowanie nie tam, nawet jesli HR bedzie o tym zapewniał podczas rekrutacji ! Szkoda czasu.

,aja

masz rację, przykkładowo na stanowisku Regionalny Reprezentant ds. Sprzedaży Znajomości technik sprzedaży bezpośrednie są wymagane aby dostać pracę u nich

Jak przebiega proces rekrutacji na staże i praktyki w firmie Euronet Polska Sp. z o.o. ? Czy trudno jest się dostać do pracy u nich? Czekamy na Wasze opinie.

Zostaw opinię o Euronet Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euronet Polska Sp. z o.o.