Opinie o Euronet Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Euronet Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Euronet Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euronet Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Czy firma w swoich benefitach oferuje wczasy pod gruszą?

@Gość

Nic mi o tym nie wiadomo

Halina

Oh czyli jest opcja że takie wczasy pod gruszą od firmy są ale ty o tym nie wiesz? Może są dla pracowników z innego działu lub innego szczebla?

@Halina

Nie ma tu zadnych wczasow pod grusza.

są wczasy pod gruszą. przeczytaj sobie regulamin ZFSS. tak. jest taki. dlaczego mało kto o nim wie? taka strategia!

Olga
@pracownik

To czekaj chwilę, bo chciałabym się upewnić. Ogólnie są dostępne ale jeszcze nikt z nich niby tu nie korzystał? To by było poniekąd zaskakujące

@Olga

Pojawiają się kolejne pytania o dofinansowanie do wypoczynku więc pragniemy wyjaśnić, że firma dofinansowanie przyznaje według zasad opisanych w Regulaminie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Informacje o Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych są przekazywane pracownikom na onboardingu pierwszego dnia pracy, a Regulamin jest dostępny przez cały czas dla każdego pracownika. Szczegółowe informacje odnośnie dofinansowania zawsze może uzyskać kontaktując się z działem HR.

A
@Gość

za moich czasów nie bylo.... choć może nieliczni dostawali "dodatki"

Riki

Nie polecam bankomatów Euronet co drugi w moim mieście jest na awarii, wczoraj jeden wciągnął moja karte i mimo telefonu do serwisu nie oddzyskam jej. Konsultanci są tak nie mili i nie kompetentni, jak by pracowali z przymusu.

Agata
@Riki

I jak się w końcu potoczyło? Odzyskałeś już kartę? Bo przecież nie mogła tam zostać

Witam, nie polecam bankomatów Euronet, zostałem (usunięte przez administratora) przez bankomat Euronetu w Lublinie na 4000 zł! Przy awarii pojawił się komunikat o tym iż konto nie zostało obciążone to jednak bankomat zdjął kasę. Mimo błyskawicznej reakcji zgłoszeniu do Euronatu i do banku chwile po zdarzeniu, dostałem odpowiedz że u nich wszystko się zgadza i nie przyjmują reklamacji. Sprawa jest w sądzie. Ciekawe jak są liczone kasetki skoro nikt nie dopatrzył się manka na 4 tysiące zł, zgroza. Po prostu jak mogą to (usunięte przez administratora) bo czują się bezkarni.

Dzień dobry, chcielibyśmy wyjaśnić tę sytuację. Bardzo prosimy o podanie numeru reklamacji pisząc na adres marketingPL@euronetworldwide.com lub przesłanie szczegółów transakcji przez formularz kontaktowy pod linkiem: https://kontakt.euronet.pl/.

klient

osoba o pseudonimie były klient doskonale opisała rózniez i moje stanowisko. Mam nadzieję, że z czasem euronetów będzie coraz mniej.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Euronet Polska Sp. z o.o. na stanowisko Junior Cash Management Specialist? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Euronet Polska Sp. z o.o.? Na GoWork.pl jest 29 lipca kilka ogłoszeń.

Proces rekrutacji jest zależny od specyfikacji stanowiska, najczęściej rekrutacje są dwuetapowe.

Były klient.

Nie wiem jak praca ale podejrzewam, że podobnie jak jakość bankomatów i obsługi. Euronet to synonim dziadostwa. Firma na tyle niepoważna i niegodna zaufania, że celowo zrezygnowaliśmy ze wszystkich jej usług przechodząc do jej konkurencji czyli bankomatów Planet. Zmianą limitu z 1000 do 800 zł dla zwiększenia zysków z prowizji wypłat Euronet pogrążył już się doszczętnie. Jakość bankomatów i wpłatomatów w większości przypadków jest tak marna, że strach z nich korzystać. Po zatrzymaniu zagranicznej karty przez bankomat w wyniku jego awarii firma nie widzi problemu i nie chce pokryć kosztów wyrobienia nowej. Co więcej pracownicy firmy rozłączają się gdy tylko słyszą, że rozmowa jest rejestrowana, zgodnie z polityką firmy. Brawo, (usunięte przez administratora) największych lotów ???? O takiej konkurencji marzy chyba każda poważna firma ????????

@Były klient.

Dzień dobry, przykro nam czytać taką opinię. Chcielibyśmy wyjaśnić sytuację wewnętrznie, dlatego zachęcamy do podzielania się szczegółami przez formularz kontaktowy pod linkiem: https://kontakt.euronet.pl/ lub pisząc na adres marketingPL@euronetworldwide.com.

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej 2022-06-10, do dziś nie otrzymałam wiadomości pozytywnej/negatywnej (usunięte przez administratora)(mimo zapewnienia, że niezależnie od decyzji, taka informacja zostanie przekazana). Jest to wysoce nieprofesjonalne...

No cóż, widocznie okres urlopowy już zapanował. lub nie mają odwagi, czasu i chęci by dotrzymać danego słowa Zobaczymy czy mając dostęp do konta firma usinie tę wypowiedź?

@były pracownik

To co, że jest okres urlopowy, chyba ktoś tam musi być na posterunku?

Dziękujemy za wiadomość. Rzeczywiście, brak informacji zwrotnej po rekrutacji jest z naszej strony uchybieniem, za co przepraszamy. Obiecujemy jak najszybsze przekazanie feedbacku.

@Euronet Polska Sp. z o.o.

Nie zmienia to faktu, że po ponad dwóch miesiącach dostania odpowiedzi zwrotnej jest po prostu bezczelne, nieprofesjonalne i pokazanie brak szacunku do kandydatów . Teraz błagając na kolanach nie poszłabym tam pracować za żadne skarby. Nie dziwię się, że ludzie odchodzą lub szukają prawdziwej porządnej firmy , która szanuje ludzi.

Julia

A pomijając brak feedbacku, co nie jest zbytnio profesjonalne, jak wypadła sama rekrutacja? To znaczy jej przebieg :)

Ile osób obecnie pracuje w biurze w Warszawie?

Renata

Czy w firmie działa obecnie home office? A jeśli tak to w jakim wymiarze? 50/50 czy jakiś inny?

kandydat HR

nie widziałam tak złej treści ogłoszenia o pracę. tym bardziej, że to stanowisko do działu HR. kusi nazwą - HRBP, ale zakres to zuepłnie inna bajka. fatalna wizytówka.

Jolanta
@kandydat HR

a chociaż na to HRBP to pensja była wyższa czy nic więcej za tak duzo obowiazkow?

kandydat HR
@Jolanta

po weryfikacji treści ogłoszenia i zasięgnięciu informacji z wew. firmy nie zdecydowałam się aplikować. zarządzanie HR podobno tam nie istanieje a fukcja HRBP jest tylko z nazwy. z reszta z ogłoszenia wynika, że szukaja rekrutera... bo wszyscy odchodzą.. wynagrodzenie poniżej rynku(usunięte przez administratora)

Morticia Adams
@kandydat HR

Istnieje zarządzanie w zespole HR! Pod warunkiem ze się wpiszesz w oczekiwania. A jak nie, to Twój rozwój i awans zostanie zablokowany a następnie zostaniesz zmuszony do odejścia.

Olga
@Morticia Adams

To w sumie chyba logiczne i zrozumiałe? Bo po co trzymać firmie kogoś nieskutecznego i po co taka osoba miałaby się męczyć mając problem z wyrobieniem z czymkolwiek?

@Bibi
@Olga

pod warunkiem, że te oczekiwania i zarządzanie zespołem są prawidłowe. w tym przypadku nie było. odeszło od niej tyle osób, że ciężko zliczyć. na szczeście Pani Kierownik została wysłana w kosmos. biletem w jedną stronę. tylko tych ludzi szkoda..

Klient wpłatomatu

Wpłatomat zjadł mi 170 zł po czym wypluł 50 zł zwinięte cudem udało się wyjąć urwany banknot numer podany na wplatomacie nie odbiera pozdrawiam

Sunny

Hej, ile się czeka na umowę o pracę na czas nieokreślony w tej firmie? Jak atmosfera? Zastanawiam się nad złożeniem cv. Proszę o odpowiedzi.

Wanda
@Sunny

a na jakie stanowisko? zazwyczaj po 3 miesiacach dają umowe na czas nieokreślony.

@Wanda

Do działu produktów innowacyjnych. Czyli po 3 mc umowa na czas nieokreślony tak? A jaka jest atmosfera? Trudno się dostać?

kandydat

tam chyba nawet proponowali 6 miesięcy a potem czas nieokreslony

@Sunny

A skąd wiadomo ze w ogóle ta firma daje umowę o prace na czas nieokreślony?? Bo jeśli tak to super

@Anna

P. Wanda tak odpowiedziała. Raczej umowa na czas nieokreślony to standard w takiej firmie.

Hym

Na pracuj pojawiły się dwie oferty pracy do działu produktów innowacyjnych - wymagania na stanowisko kierownika i przedstawiciela są niemal identyczne/ czym praca się różni?

@Hym

Odnośnie do tych dwóch, podobnych stanowisk mówimy m.in. o różnym poziomie doświadczenia zawodowego / samodzielności i przy okazji ścieżce rozwoju

Hym
@Euronet Polska representative

Jaka jest ścieżka rozwoju? umowa na jaki czas i czy na czas nieokreślony jest proponowana?

Lissid

Nie polecam Firma Euronet to fakt pierd.. prowizja 30zł absolutnie dotyczy bank euronet.pl

Sklep Rtv,Euro,Agd w Olawie.

Kierowniczka sklepu osoba nie uprzejma,srednia jakosc obslugi, mobinguje swoich pracownikow az zal na to patrzec. Atmosfera czuje sue presje i strach, az nie milo dokonuje sie zakupow. O dziwo, ze kierownictwo firmy Euro.net nie reaguje , nic nie robi z tym faktem. Wspolczuje osobom ktore tam pracuja i przyszlosci beda tam pracowac.Pozdrawiam klient.

Wanda
@Sklep Rtv,Euro,Agd w Olawie.

opinia oczywiście nie dotyczy Euronet Polska tylko sieci sklepów EuroAGD ale jakby się tak przyjżeć kilku działom w firmie, to wszystko się zgadza!

дядя Ваня

Czy Euronet wyprowadził się już z Rosji? Euronet Services O.O.O. 16 Tverskaya St., Building 1 125009 Moscow Russia

дядя Ваня
@дядя Ваня

Hallo! jestm tam kto? jakiś spec od Public Relations?

@дядя Ваня

Euronet na początku marca zawiesił wszystkie usługi w Rosji i nie prowadzi działalności biznesowej w Rosji.

Mone Christo

Najgorsza sieć!!! Celo dziala na niekorzysc klienta , wprowadza w blad nie informujac o ponoszonych oplatach za transakcje . Na moim kanale bede odradzal wszystkim korzystabie z uslug , znajomym rowniez .ponioslem jednarazowa strate ale euronet za wprowadzenie mnie w blad bedzie ponosic wieksze straty, bo ja poinformuje duża rzesze ludzibo bandyckich praktykach tej sieci . Nawet nie zareagowali na moje kilkukrotne skargi i prosby o wyjasnienie ... totalne przedszkole ...

@Mone Christo

Szanowny Kliencie, bardzo chętnie jeszcze raz zweryfikujemy Pana transakcję tylko potrzebujemy poznać szczegóły. W związku z tym mamy do Pana serdeczną prośbę o kontakt na adres: marketingPL@euronetworldwide.com.

Kandydat IT

Odbyłem rozmowę na junior dispachera. Dowiedziałem się ze przez okres próbny zarabia się tam (usunięte przez administratora)trochę mało szegolnie ze pracuje się tam 12h i nocami. To dobre miejsce na pierwsza prace w IT? Mam tez inne oferty za większe pieniądze ale czy opłaca się tam pójść i się czegoś nauczyć czy olać sprawę?

Anon
@Kandydat IT

Na pierwsza prace w IT lepiej wybrać firmę, która Cię czegoś nauczy. Po specyfice pracy widać raczej ze szukają nocnego stróża a nie pracownika IT zawsze możesz uczyć się sam czy to programować czy administracji systemami/sieciami. Pójść do roboty gdzie nic się nie nauczysz i będziesz biedował raczej jest głupim pomysłem....

Pointerview
@Anon

Nie wiem jak tobie ale mi z doświadczeniem zaproponowali 5k brt po okresie próbnym. Nie jest to moja pierwsza praca w IT tylko dodam.....

@Kandydat IT

Praca jako dispatcher nijak się ma do pracy w IT, dwie różne dziedziny więc porównanie nie na miejscu. Prace zmianowe rzeczywiście po 12h, ale dzięki temu wyrabiasz dużo nadgodzin co rekompensuje w jakiś sposób kwotę brutto. Można ją przy pomocy nadgodzin które i tak wyrobisz na dwunastogodzinnych zmianach przerobić na netto. W ostatnim czasie jest przemiał pracowników co niestety niekorzystnie wpływa na morale i całą pracę zespołu. Premie i benefity wedle własnego uznania, co komu potrzebne. Nocne zmiany to trochę stróżowanie, ale na tyle spokojne, że można we własnym zakresie poświęcić czas na rozwijanie innych umiejętności. Na pierwszą pracę ok, jeśli ktoś planuje po 2 latach uciec.

Laku

Ja wszystko rozumiem ale 5k brt i nocki w Warszawie to nie są godne warunki pracy imo. Weźcie Panowie pod uwagę ze w Lidlu na kasie zarabia się 4,8k brt (na kasie, nie kierownik) wiec takie 5k w przypadku kiedy jest to wielka amerykańska korporacja to stawka śmieszna. Weźcie tez pod uwagę 5% inflacje, ja rozumiem ze ta firma to (usunięte przez administratora) i 1.2/5 w ocenach, ale są pewne granice dobrego smaku. Btw sam się zastanawiałem nad ogłoszeniem ale po tym co tu znalazłem „dziękuje bardzo”.

Starszy kolega
@Laku

1. Mój syn pracował kiedyś na tym stanowisku w tej firmie, praca to monitoring IT wiec IT, 3 lata temu 5k to jeszcze był akceptowalny pieniądz. 2. Jak pracujesz 12 godz jak wół to wiadomo że zarobisz więcej, jak masz rodzine, która musisz utrzymać i poświecić jej czas przestaje być kolorowo. 3. Sam mam juz trochę lat na karku i uważam ze młodzi są zbyt roszczeniowi zawsze tak było ze na początku pracowało się w (usunięte przez administratora) pracy i (usunięte przez administratora) firmie, 1,66 minimalnej w Warszawie (mówię minimalnej z 2022, 3k brt) to dobra stawka na pierwsza prace, nie będziesz tam pracował całe życie, jak będziesz sie rozwijał to i przyjdą pieniądze. 4. Takich firm jest pełno w Warszawie, jak im sie udaje znaczy ze są ludzie, jest popyt jest podaż, firma amerykańska nie równa amerykańskiej, młodsi koledzy, to nie Apple albo Microsoft tylko 1,2/5 co z tego ze zza oceanu :)

@Starszy kolega

Pracuję aktualnie od x lat i mając porównanie wiem, że obok IT ta praca nawet nie leżała. Coś więcej o stanowisku? Dziale? Jedyne powiązanie to pingowanie routera i PC bankomatu i praca na samym PC. Nie pracuje się codziennie po 12h tylko max 4 dni w tygodniu więc spokojnie np. od środy do piątku można swoje sprawy załatwić. Nocki jak to nocki, dzięki nim jest wyższa stawka godzinowa. Pieniądz mały, ale skoro w Lidlu(hemegon sprzedaży na rynku europejskim) na kasie można zarobić więcej to nikt nie broni, kwestia nerwów i stanu psychicznego bo tu nie trzeba się męczyć bezpośrednio z klientem tylko z osobami które wiedzę jakąś mają więc w 90% przypadków sprawa zamykana jest w kilka minut. Ta praca jest dobra jako pierwsza, bądź druga żeby mieć co w CV wpisać chyba, że jesteś w obrotny i umiesz się sprzedać.

Roszczeniowy

Młodzież to za dużo chce, ja za dużo chciałem wiec odszedłem jakoś przed pandemia…. Za 3600 na rękę w Warszawie jak nie mieszkasz z rodzicami to sobie możesz pożyć, kawalerka na wynajem Ok 2 tys. Ta młodzież to chce za dużo! Brońcie dalej, w przyszłym roku już na kasie zarobisz więcej niż w korporacji jako specjalista…

Kasjer/sprzedawca
@Roszczeniowy

Ja pracuje w Lidlu na kasie i nie naszekam. Mam 23 lata, przyjechałem do Polski jakoś ponad 2 lata temu, w lidlu faktycznie 3500 po 1,5-2 latach w Warszawie, jak na Warszawę to mało ale kolego ja głodny nie chodzę, przy tych cenach jedzenia to ważna sprawa, tez mam benefity. Dużo nie dużo ale jest perspektywa rozwoju, zastępca kierownika sklepu już na dużo więcej niż 3500 a przez rotacje, często zostaje się zastępca po 3-4 latach. Pojedź na Ukrainę jeden z drugim tam jest bieda, tam 3-4 tyś. zarabiają ludzie ze studiami i co znają angielski, w miastach a ceny te same.

ALLosza
@Kasjer/sprzedawca

Pokazał mi ten wpis kolega bo nie wierzyłem. 3-4 na rękę w Ukrainie?! 4 to może w 2,3 miastach, w zachodnich firmach w dobrych zawodach i z dobry doświadczeniem i to dopiero teraz, tego już nie napisałeś, 85% zarabia mniej i mówię tu o miastach. „Narzekam” się pisze to nie wyjątek j.pol, szanuj Polskę bo ci daje na chleb. W Polsce na prowincji zarabia się 3,5 z hakiem na rękę na stałe i to tez dopiero teraz jak ceny wystrzeliły… widomo u nas tańsze mieszkania i ceny różne nie pisz ze takie same to nie prawda jedzenie faktycznie ostatnio drogie ale tańsze ciagle niż w Polsce, tylko ze u nas bezrobocie prawdziwe to 15-18% a w Polsce to niby 3% a tak na prawdę to praca ciebie tutaj szuka a nie ty jej, znam takich co piją i śpią w pracy a nie zwalniają ich bo nie ma rak do roboty. Koleżanka siostry mojej żony pracuje na recepcji w Krakowie i po roku ma 4,5 brutto, pracuje godzinę dziennie, ma luxmedy, bonusy roczne i 7 godzin gada przez telefon albo maluje paznokcie. Dali jej jakieś rzeczy teraz do roboty bo prosiła „żeby do CV sobie wpisać” i jej źle i szuka nowej. 8 lat tu mieszkam i bardzo sobie chwale, na początku tez miałem żal do Polaków ale były inne czasy ja zmądrzałem ty tez powinieneś. Nie dziwie się ze Polacy wkurzają się na Ukraińców jak zachowuje się jak psy, piją, plują i w 2 robocie bez studiów średnia krajową mu dajcie! Ile pracujesz na kasie dni 2, reszta magazyn, kasy samoobsługowe albo wykładanie, czosnkowa bułeczka za darmo jedna druga po roku tyle kasy żeby samemu mieszkać i źle jeszcze menager i struktury firmy bo jak nie to do Niemiec jadę. 8 lat temu na 29 metrach kawalerka, pol roku z kolega spałem a firmy to się śmiały z nas. Pogadaj trochę z Polakami oni nas dobrze traktują, jak gości i braci a nie tylko „Polsza to eurosojuz”, to bzdura, włada i zachód traktują nas podobnie, Polak to żaden Niemiec ani Francuz, w niektórych kwestiach bliżej im do nas niż do Niemców. Przeanalizuj sytuacje gospodarcza, w Polsce wynagrodzenia rosną a rak do roboty nie ma, zobaczysz za 2-3 lata jak to się nasyci ale tobie pewnie tez będzie źle. To ze na U zarabia się 3-4 to tak jakbym napisał że w Polsce w dużych miastach po studiach zarabia się 12-16k na rękę…. Do firmy nic nie mam, daje neutralna, odnosiłem się tylko do posta roszczeniowego i kolegi.

Polak
@ALLosza

A u Was zarabia się 1,7 minimalnej na stałe w korpo i tyle samo co na kasie? Polsce jest bliżej do Ukrainy niż do zachodu nie tylko w kwestii kasy, mentalność mamy wschodnia…. Nie dziwne że zachód się z nas śmieje jak widza co się tutaj dzieje….

Warszawski Gopnik
@Polak

Nie macie, nikt na Ukrainie nie robi za trochę więcej niż 1,5 minimalnej w Kijowie po nocach 12 godzin puknij się w głowę… Ukrainiec to tylko na kasie może robić?! Większość Ukraińców robi za 4,5-5,5k na rękę w dużych miastach, oczywiście po kilku latach, a to że chłopak ma 2x lat i poszedł na kasę na pierwsza robotę w PL to żaden wstyd.

Looooooool
@Warszawski Gopnik

E to słabo ja znam tylko Ukraińców co zarabiają po 387k w Januszpolach i we wioskach! Skąd żes się urwał Ukraińcy właśnie w takich firmach robią. Ciśniesz ich a połowa jak nie 3/4 tam to Iwany i Saszę! Nie podoba się to wracaj na wschód, nikt nie wola!

Nauczyciel
@Looooooool

To ciekawe co ma powiedzieć nauczyciel?! Poprzewracało się w głowach!

Kuki
@Looooooool

Trafiłem tu przez przypadek, wypłacałem pieniądze, myśle globalna firma sam szukam lepszej pracy zobaczymy co piszą a tu stand UP nie nowa robota :p! Całe życie mieszkałem w Krakowie, w 2019 byłem na powiedzmy stażu (entry/trainne) i zarabiałem właśnie 5k i wtedy nie były to kokosy(w Krk, mniej jest roboty), wcześniejsze doświadczenie miałem tylko w serwisie komputerowym w wakacje XD i byłem na 2 roku infy… Nic dziwnego ze Polacy nie chcą za to robić, z dziewczyna 2 pok mieszkanie nie w lesie kabackim ani białołęckim + telefon i opłaty to 1500 lekko, a to przecież ciagle taniej niż kawalerka, a weź jeszcze utrzymaj samochód albo miej dziecko. Ktoś tu pisze że „jak umiesz się sprzedać to ooo panie” chłopie to że zarabiasz 3600 z groszami to nie jest kwestia tego ze nie umiesz się sprzedać tylko mało umiesz. Więcej jest roboty niż rąk do roboty tylko trzeba coś umieć. Marketing przestaje być ważny jak coś trzeba zrobić, prawda? No właśnie, to się kolego nazywa EKONOMIA…XD Co wy tu piszecie o minimalnej jak wszystko w tych warunkach jest płynne, minimalna za rok może być 5 albo 7k kwestia po ile będzie chleb, dolar i ojro. Firma tez geniusze biznesu, lol, przecież jak odejdzie od was chłop wyszkolony to i tak włożycie hajs w nowego, który i tak nie będzie gorszy niż ten wyszkolony bo wartość kasy spada i minimalna rośnie a do tego musicie go wyszkolić… XD

Dlaczego jest przemiał pracowników? Pomyślmy... coś nie pykło... Wiem co i tego nie da się naprawić bez zmiany decyzji strategicznych na najwyższym poziomie, ale obowiązuje mnie tajemnica byłego pracownika. Kiedyś wiele lat temu naprawdę nie było rotacji. Praca nie jest zła na dobry start dla młodzieży bez ukończonych studiów kierunkowych i bez doświadczenia. Koło IT ta praca nie leżała aczkolwiek jak masz podstawy IT i dobry angielski to jest szansa przenieść się do innego działu. Jest jednak szklany sufit i menadżerem nie zostaniesz. Praca ok na 1 rok+1 rok. I to max.

15 herbat o różnych smakach
@Roszczeniowy

Miałem nosa, w lidlu faktycznie w tym roku na kasie więcej…

Niedawno miałem nieprzyjemność odbyć rozmowę rekrutacyjną w tej firmie. Uderzył mnie brak profesjonalizmu a co najważniejsze KULTURY zarówno ze strony pseudo ,, menagera" jak i o zgrozo działu HR. Na spotkaniu zostałem potraktowany z góry, menager nie był zainteresowany rozmową na którą przyszedł, większość spotkania przesiedział gapiąć się w telefon a pytania zadawał od niechcenia. Typowy objaw zadufanego w sobie chama - dramat. Pani reprezentująca dział HR wcale nie wypadła lepiej, rzucała uszczypliwe żarciki w moją stronę puentując to zdaniem, że czasami nie może się powstrzymać, chyba miało być śmiesznie a wyszło no cóż - żenująco. Chciałem wyjść w połowie spotkanie ale gdy zobaczyli, że jestem wkurzony spuścili z tonu. Byłem na wielu rozmowach rekrutacyjnych w swoim życiu, ale takiego cyrku i żenady nie widziałem nigdy!! Jeśli tak wygląda rozmowa rekrutacyjna to strach pomyśleć jak musi wyglądać późniejsza współpraca. Do wszystkich, którzy zostali tam zaproszeni na rozmowę - nie idźcie szkoda waszego czasu i nerwów.

@Kandydat

Bardzo nam przykro czytać opinię, że rozmowa rekrutacyjna w naszej firmie pozostawiła na kandydacie niemiłe wrażenie. Żałujemy, że nie poznaliśmy Pana opinii od razu, kiedy jeszcze mogliśmy ją omówić na bieżąco. Dostrzegamy w Pana ocenie wiele negatywnych emocji. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego w celu wyjaśnienia opisanej sytuacji. Nie zdarza nam się czytać tego rodzaju opinii. Nasz Zespół HR reaguje na wszystkie sygnały, które zgłaszają nasi pracownicy, bądź osoby ubiegające się o pracę. Zapraszamy więc i zachęcamy do indywidualnego kontaktu z naszym działem HR

@Euronet Polska Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź, widać, że Państwa dział komunikacji działa. Myślę, że nie powinno się wyjaśniać rzeczy oczywistych. HRBP, który był obecny na moim spotkaniu jak i menager powinni wiedzieć jak budować candidate experience a są kompletną antyreklamą Państwa firmy. Naprawdę trzeba bardzo się postarać, żeby wzbudzić niechęć u potencjalnego pracownika już na etapie rekrutacji. Zresztą widać, że nie jestem jedyną osobą która odniosła takie wrażenie, wystarczy poczytać opinie.

Zatrudniony
@Kandydat

Powiem szczerze, że nie rozumiem Pana negatywnej opinii procesu rekrutacji. Będąc na rozmowie rekrutacyjnej, wieloetapowej, zarówno online jak i osobiście, odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Osoby będące na rozmowie, z działu HR jak i Pani manager działu do którego się zgłosiłam, w trakcie rozmowy ani razu nie spojrzały w telefon, nie były znudzone, czy były niekulturalne w stosunku do mojej osoby. Pełen profesjonalizm bez zbędnego, nadętego charakter wypowiedzi. Co do charakteru rozmowy to może warto czasem wziąć niektóre zwroty przez pryzmat, a nie dosłownie każdą uwagę do siebie. Pozdrawiam

Aaa
@Kandydat

Post poniżej, uchodźca zarobkowy z Ukrainy przekonuje pracowników ze na kasie ma lepsze opcje rozwoju i zarobków niż w tej firmie a ty piszesz post w którym używasz zwrotu „candidate experience”! You made my day chłopaku XD!

@Aaa

Pieniądze to jedno a brak profesjonalizmu to drugie a brak kultury to trzecie. Odbyłem rozmowę na stanowisko menagerskie w tej firmie, od 20 lat pracuje w kadrze kierowniczej. O kasie nie wspomnę bo jeśli specjaliści w tej firmie o trzymają takie wynagrodzenia to… Natomiast osoba, która prowadziła (chyba tak trzeba ja nazwać) moja rekrutacje nie zapoznała się z moim CV, zadajecie Państwo te same pytania na każdej rozmowie menagerskiej, to absurd! Szczegóły pozostawię sobie, dodam tylko że od 10 lat prowadzę szkolenia jak prowadzić rekrutacje, to co zastałem tu to farsa…

@Kandydat

Drogi Kandydacie, nie prowadzimy aktualnie procesów rekrutacyjnych na stanowiska managerskie. Obawiam się, ze komentarz nie jest skierowany do naszej firmy. Jeśli jednak dotyczy dawnych procesów, chętnie poznamy Pańską opinie i wyjaśnimy sprawę. Proszę o kontakt na rekrutacja@euronetworldwide.com

Ona
@Zatrudniony

Ty zatrudniony chyba się tam nadajesz do tego cyrku bo widać u ciebie duże braki w umyśle skoro czytasz co ci ktoś pisze ale piszesz ze nie rozumiesz. To ze ty byłeś na rozmowie i jesteś zadowolony to nie znaczy ze ktoś inny jest… żal mi cię…

Widzę, że większość opinii negatywnych, to może ja się wyłamię z tego grona. Pracuję w Euronet już ładnych kilka lat i póki co nie narzekam. Pensja zawsze na czas, klimka chłodzi, czego chcieć więcej? ;) Jak duża część pracowników zaczynałem od Dispatchu (nazywają go "kuźnią talentów") i bardzo dobrze wspominam tamten okres. Dla młodego ale i dla starego złota robota. Jest duży napływ informacji i sporo się tam dzieje ale czas szybko płynie. Potrzebujesz skończyć wcześniej, zamienić się z kimś zmianami, złapać nadgodziny i przytulić kilka stówek więcej - nie ma problemu. Jako Dispatcher z konieczności zorientujesz się czym się zajmują inne działy, coś Ci przypasuje, wpada rekrutacja wewnętrzna, aplikujesz, negocjujesz warunki, zmieniasz dział. Dodatkowe plusy to z pewnością lokalizacja (metro, pociąg, tramwaj, autobus), podziemny parking dla rowerów z prysznicami i suszarkami do ciuchów, parking dla motocykli, ponadto owoce, dobra kawa w dobrym ekspresie, 15 herbat do wyboru, dwie przestronne kuchnie gdzie spokojnie można sobie ogarnąć kanapki czy obiad, różnego rodzaju prezenty (dzień kobiet, dzień chłopa, dzień dziecka, Mikołajki, dla dzieci na święta itp.), bilety do kina, luxmedy, multisporty, przyjęcie na koniec roku i dużo dużo takich dodatkowych "pierdół", które mają wpływ na to, że chce Ci się rano wstać i iść do pracy (lub do PC jak akurat praca zdalna, bo taka też może być!). Pieniądze to jedno ale atmosfera i całe otoczenie miejsca pracy też ma duże znaczenie. Pandemia przyniosła oczywiście cięcia jak niemal wszędzie ale nie słyszałem, żeby w Euronet odbyło się to kosztem ludzi i etatów. Oczywiście korpo to korpo, jednak dla mnie Euronet jest porządnym i stabilnym pracodawcą dla porządnych i stabilnych pracowników.

Ala
@Marcin

Marcin ale przecież ty generalnie nic nie robisz więc trudno abys pisał inaczej;)

@Marcin

Cały myk polega na tym, że Marcinie nigdy nie zostaniesz kadrą zarządzającą a przez to nie zarobisz więcej niż zarabiasz. Są działy fajne i mniej fajne. Są rzeczywiście takie miejsca w strukturze, że można sobie spokojnie pracować jeżeli nie masz w życiu dużych zobowiązań czy marzeń. Tu pełna zgoda. Ale powyżej pewnego poziomu w górę struktury "za zamkniętymi drzwiami" zaczyna się (usunięte przez administratora) nawet jak na korpo. Pewnie o tym nie wiesz bo nie byłeś nigdy za "zamkniętymi drzwiami". Zadaj sobie pytanie dlaczego na świecie było już trzech papieży, a Twój szef jest ciągle szefem Twojego działu* (*nie dotyczy oczywiście nowo utworzonych działów co jest logiczne nowy dział nowy szef). I wyobraź sobie, że chcesz iść w górę. A nawet gdybyś jakimś cudem znalazł się już na decyzyjnym stanowisku to gwarantuję Ci, że zmieniłaby się Twoja optyka względem tej firmy. Kłamałbyś i byłbyś okłamywany na każdym kroku i podejmowałbyś decyzje na logikę szkodzące w dobro firmy. Może byś się dostosował. Hasło: "wierny żołnierz" to prawo ponad wszelkie inne prawa: moralne i stanowione. Pomyśl co z takiej zasady wynika. Także myśl intensywnie o tym, że Twój szef (niezależnie od działu - to nie jest atak w konkretną osobę ale opinia nt pewnego zjawiska) jest tak jakby arcypapieżem. Buziaki.

Zostaw merytoryczną opinię o Euronet Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Euronet Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euronet Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euronet Polska Sp. z o.o.?

Euronet Polska Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 31 ocen.

Euronet Polska Sp. z o.o.