Longin

Byłem pracownikiem produkcji tej firmy i wszystko było OK. wynagrodzenie niezbyt duże a nawet małe. ale atmosfera w pracy była bardzo dobra to właśnie rekompensowało zarobki. Kadra w porządku brygadzista jeszcze lepszy. Koszmar zaczął się wtedy jak nie douczona karierowiczka z montera awansowała w sumie nie wiadomo kim jest, ale wpieprza się do wszystkiego w dodatku jest bezczelna i całą atmosferę zepsuła, którą przez całe lata budowano, a najgorsze jest to że była najgorszym pracownikiem produkcji a teraz nosa zadziera (usunięte przez administratora).

Nick*

Pracowałem dobrych kilka lat w tej firmie. Na początku zawsze jest ok,ale do czasu. Widziałem dużo gówna,awanse z donosicielstwa. Nie jest prawdą ,że w dziale handlowym jest super atmosfera. Jest sztywno,nie ma dobrej,luźnej atmosfery , jest zapieprz i znoszenie "humorów " jednego z szefów. Byłem niedoceniany,podkreślano moje niepowodzenia,wykorzystywano, nadmiernie kontrolowano. W innych działach też nie lepiej. Więcej szefów i rządzących niż samych pracowników. Rozmowy z przełożonymi nic nie dawały.Bagatelizowano sprawy/ konflikty ,traktowano na odczep się. Dużo wartościowych pracowników odeszło.

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest wkład kierownictwa Domar Sp. z o.o. sp.k. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Dagmara

Czyli głównie firma skupia się na wyniku?

didi Nowy wpis
@Dagmara

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć że Domar to firma taka jak wszystkie inne, każda firma prywatna skupia się na wyniku ale nie za wszelką cenę

Jarosław Nowy wpis
@didi

Masz doświadczenia związane z firmą Domar, więc w tym właśnie momencie chciałbym Cię zapytać, czy Twoim skromnym zdaniem firma ta jest godna polecenia pod względem oferowanego wynagrodzenia oraz warunków pracy, które tam obowiązują? Z wielką chęcią dowiem się tego od Ciebie. Mogę liczyć, że coś mi napiszesz? Dziękuję.

didi Nowy wpis
@Jarosław

Wynagrodzenie jakie otrzymujesz zależy od zajmowanego stanowiska, oraz wiedzy i wykształcenia. a także od tego co sobie wywalczysz u pracodawcy. Jeśli oczekujesz że ktoś na stronie napisze Ci ile zarabiał to ja wątpię że ktoś tak zrobi., bo tak jest w każdej firmie. Mogę się wypowiedzieć co do warunków pracy, praca biurowa np. siedzenie za biurkiem 8 godzin, praca z komputerem i programami, przerwy na papierosa, czy obiad bez problemu możliwe, jeśli chodzi o pracowników delegowanych, to dużo jeżdżenia po Polsce, bo firma obsługuje firmy z całego kraju, wyjazdy służbowe są czasem w dwie osoby czasem, w jedną, samochody służbowe są zapewnione. Jak dla mnie firma jest godna polecenia.

Czy w Domar Sp. z o.o. sp.k. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

didi

Z tego co wiem to nie

Jakie wartości są cenione w Domar Sp. z o.o. sp.k.?

Nick

Pieniądze.

PracowNick*
@Nick

Pieniądze to nie wszystko :-)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nick*

PracownNick*
@Nick*

Dział handlowy nie ma kilku szefów w DOMAR Sp. z o.o. Sp. k. ...

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Domar Sp. z o.o. sp.k.?

A.

Wybiórcze

Longin

Kandydat
@Longin

Witam , jeśli ktoś jest zainteresowany tą pracą niech lepiej nie idzie miesiąc czasu robiłem badania przez covid a po miesiącu i dwóch tygodniach firma stwierdziła że mnie zwalnia nie podając przyczyny , prawda jest taka że szukali osób do zapchania dziury bo w tedy stałe osoby były na kwarantannie

didi
 Rekomendacja

Jeśli chodzi o pracę w dziale obsługi klienta, praca przyjemna, ale wymagająca dużego skupienia i odpowiedzialności. Atmosfera w dziale jest swobodna, każdy może wyrazić swoje myśli. Przełożeni są zawsze blisko i tłumacza na bieżąco początkującym pracownikom. Szczerze polecam pracę w firmie Domar.

Justyna

Jak pracuje się w dziale obsługi klienta w Domar Sp. z o.o. sp.k.? Widzę, że aktualnie szukają asystenta do tego działu: https://www.pracuj.pl/praca/asystent-dzialu-obslugi-klienta-warszawa%2Coferta%2C7003579 Jakby pojawiło się trochę informacji od obecnych pracowników, to na pewno kandydatom będzie łatwiej podjąć decyzję o wysłaniu CV.

Czy według ciebie przedsiębiorstwo Domar Sp. z o.o. sp.k. w mieście Warszawa zasługuje na miano super pracodawcy? Wypowiedz się. Rynek pracy czeka na twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Domar Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Domar Sp. z o.o. sp.k.
3/5 Na podstawie 4 ocen.