Excellent Office

Opinie o Excellent Office

wrozka

Czy w sklepie pracownicy mogą siedzieć czy muszą stać ? Na zmianie jest jeden pracownik czy dwóch ?

Mika

Pracuje w jednym z oddziałów Excellent Office i nie mam nic do zarzucenia. Wszystko na swoim miejscu, umowa od początku, przemili ludzie a praca nie taka ciężka i straszna jak niektórzy opisują wręcz przyjemna jeśli oczywiście ktoś chce pracować i nie ma problemu w nawiązaniu kontaktu z klientami. Polecam każdemu jako pracę stałą jak i dorywczą. Grafik dopasowany do potrzeb każdego z pracowników. Ważne sprawy załatwiane szybko i bez problemowo. Zatrudniając się w sklepie trzeba zdawać sobie sprawę, że nie będzie to tylko siedzenie na krześle... wszystkie obowiązki podane są od początku na umowie. Jak wiemy każda praca ma swoje wady i zalety jednak ta jest jedyna w swoim rodzaju i posiada same zalety!

Anonimowa

Pracowałam tam dość krótko, bo nie wytrzymałabym dłużej psychicznie, bądź to co zarobiłabym poszłoby na psychiatrę i nikomu nie polecam pracy akurat w tym oddziale. Miałam okazję pracować w Excellent Office na Kabatach i wszystko byłoby dobrze gdyby nie kierowniczka Anna. Pretensje dosłownie o wszystko, ataki zazdrości nie wiadomo o co i fochy, bo kogoś z pracowników poparłeś. Podburzanie na siebie pracowników i próby wyciągania od Ciebie co inni złego zrobili , bądź co mówili są na porządku dziennym. Darcie się na Ciebie na zmianę ze słodkim głosikiem niewinnego dziecka to również nic nietypowego. Oraz bardzo częste wykorzystywanie z jej strony pracowników innych sklepów, by jej coś kupili na Tesco a Tobie nie jest dane wyskoczyć do łazienki , jeśli ma akurat zły dzień i stara się na Tobie zemścić. Również dużym problemem jest jej dysleksja, bo maile pisane do klientów często są z błędami ortograficznymi i czasem aż wstyd było na to patrzeć a zwrócenie uwagi równało się z wydarciem na Ciebie. Zamawianie towaru w ogromnych ilościach a potem wszystko zalega , bo ceny bardzo duże a sąsiedztwo Tesco nie pomaga. A na koniec zerwanie warunków umowy zlecenia , na której jasno jest napisane że przysługuje okres 2 tygodniowego okresu wypowiedzenia, tylko każe Ci po prostu opuścić sklep natychmiast.

Agata

@pracownica, a wiadomo kiedy ją otrzymasz? Na jakiej umowie jesteś zatrudniona? Firma nie prowadzi obecnie żadnej rekrutacji, więc nie znam warunków zatrudniania, posty zamieszczane na forum mają kilka miesięcy,być może wśród nas są osoby które obecnie pracują w firmie i podzielą się wszelkimi informacjami?

kolejny anonim

Nic mi nie zaproponowali, bo nie dałem im tej możliwości. W normalnej firmie dzielą się korzyściami obie strony, bo łażenie po urzędach do przyjemności nie należy. A to niestety należy do obowiązków stażysty

LODZ

Anonim, pracuję w Excellent Office od trzech lat. Pisząc o oszczędnościach przy umowach pewnie masz na myśli, że zaproponowali Ci staż. Excellent Office to firma, która bardzo szybko się rozwija i korzysta z różnego rodzaju dofinansowań. Myślę, że to nie jest złe, że chce zaoszczędzić by móc dzięki temu zainwestować pieniądze w coś innego. Ja sama zaczynałam od stażu, od początku byłam traktowana jak normalny pracownik. Dziś zarabiam godziwe pieniądze i jestem zadowolona z pracy. Jak zauważyłaś pracuje tu wiele sympatycznych ludzi i Ci ludzie nie pracują tu z przymusu oni chcą rozwijać się z firmą. Polecam!

Anonymus, prawda w oczy kole. Masz w domu lustro, chyba nie. Ta firma jedzie na wariackich papierach, kombinacje z dziwnymi umowami, byle by parę złotych zaoszczędzić. Czy stary, czy młody nie ma różnicy byle taniej. Roszczeniowość, no tak jeśli domagasz się normalnej umowy, to można w tej firmie uznać, że jesteś roszczeniowy. Praca ile chcesz, do oporu. Ale żeby nie było, są też plusy pensja w terminie i większości sympatyczni ludzie, którzy tu pracują i wlewają do tej beczki dziegciu, łyżkę miodu. Krótko mówiąc praca tu jest gwarancją - krwi, potu i łez. A parafrazując motto firmy, oferuje ona pracownikom - mniej niż oczekujesz

Anonymous

Nikt kto pracuje nie zamieszcza negatywnych opinii, najczęściej Ci zwolnieni szukają winnych wszędzie tylko nie w sobie. Przychodzi teraz taki młody roszczeniowy człowiek i od razu chce stawkę kierownika za nic. Tak nie ma. W każdej firmie jest raz lepiej raz gorzej, ale pracę się szanuje.

pracownica
@Anonymous 28.12.2016 16:19

Ja pracuję i pracuje 7 miesięcy bez umowy koleżanko

Nie polecam, Swoją opinnie wystawiam po przepracowaniu w firmie jakiegos czasu i muszę przyznac, że na początku wszystko było świetnie. Miła atmosfera wszyscy pomocni tylko, że przez pierwszy tydzień... Potem radz sobie sam człowieku. Przy podpisaniu umowy zaznaczałałam, że jestem osobą uczącą się zaocznie wiec weekendy muszę mieć wolne, nie było z tym problemu... przez pierwszy miesiąc, po tym MUSIAŁAM pracowac w weekendy nawet gdy miałam seminarium w szkole! Wytłumaczenie? Nie ma kto zostać w sklepie(nie powinno mnie to interesować), ale pracowałam co miałam zrobić. Tak jak pisałam wcześniej po tygodniu zostałam sama na sklepie z wiedza minimalną. Pominę fakt, że przy podpisywaniu umowy była mowa tylko o pracach zmianowych po 8h, oczywiscie to tez nie zostalo dotrzymane bo pracowalam codziennie po 12h!. I tu zaczynają się schody wszystkie pretensje, błędy szły na mnie rozliczenia miesięczne ? coś się nie zgadza w paragonach/fakturach? moja wina! A pomocy brak. Jest to żart zawiodłam się bardzo, ponieważ miało to wyglądać zupełnie inaczej. Jak jedna osoba ma wszystko zrobić sama ( zostań w sklepie przez 12h sama w tym czasie odpisuj na maile, odbieraj telefony, przyjmij dostawe/zrob dostawe, posprzataj w sklepie, zajmij się ludzmi) , bo po co w ciagu 12h w pracy masz zjesc, napic sie, wyjsc do toalety przeciez to nie jest konieczne. Jedynm plusem w całej sytuacji było to, że pieniądze otrzymywało się na czas(w miare zawachania 2-3dni max) ale co to pieniędzy za to co wykonuje sie w firmie płacone sa grosze. Przez pierwszy tydzien/dwa jest swietnie potem zaczynaja sie schody i moim zdaniem wykorzystywanie pracownika jak jakiegos konia robiacego w polu.. Odeszłam z przemęczenia, stresu i braku pomocy, mam tylko nadzieje, że przytrafiło się to bardzo małej ilosci osób....

do Hhh

@ Hhh - a mozna jaśniej? Mozna powiedziec że piszesz o nich xle (no bo skoro nie poleasz to źle), ale jednak nie podajesz żadnych konkretnych argumentów, które potwierdałyby dlaczego ci sie tam nie podoba

Hhh

W takim czymś jeszcze nie pracowałam. Żenada. NIEEEE POLECAM!!!!!!!!!!

maroko

,,no nie''- w 100% się z Tobą zgadzam. Też tu pracuję, jest tragedia

no nie

Nie polecam. Nie polecam ze względu na kłamstwo już przy zatrudnieniu, mowa była o premiach od sprzedaży, których przez kilka miesięcy pracy w jednym miejscu nigdy nie zobaczyłam. Na rozmowie mówią też o umowie zlecenie, a dostaje się o dzieło (jeżeli się nie jest studentem, szkoda, że na rozmowie tego nie powiedziano, hmmm). Mało tego, praca lekka nie jest, niekiedy po 11 godzin na nogach, fizycznie (w jednym czasie obsługuj klientów, przyjmij dostawę, rozłóż dostawę, odpowiadaj na maile, odbieraj telefon, najlepiej jeszcze sprzątnij sklep - a wszystko to samemu na zmianie jedenastogodzinnej), szef stoi po stronie klienta, a nie naszej. Wieczny problem z komunikacją wewnętrzną, od czasu nowej koordynatorki i zmian wewnątrz struktury nagle wszedł obowiązek zbierania newsletterów (gromadzenia maili od klientów, którzy nie chcą podawać swoich danych), obsługiwania w ramach marnego wynagrodzenia google+ (od czego jest dział marketingu w biurze, a nie sprzedawcy w sklepach), co miesiąc są cyrki z grafikiem. Program magazynowy też nienajlepszy, dzieją się z nim cuda niewidy... Na plus przemawia tylko i wyłącznie wypłata na czas (chociaż zdarzały się opóźnienia) i szybko pojawiająca się umowa. Podsumowując - dla studenta chcącego dorobić - dobra, dla kogoś, kto chce wyżyć i jeszcze cokolwiek odłożyć - nie. Za niska stawka jak na takie nerwy jakie tu potrafią odchodzić.

studentka

Witam, pracuję w Excellent Office już od ponad roku i jestem zadowolona. Pensja na konto i płacą nie najgorzej. Potrafią dostosować grafik do zajęć na uczelni fajny zespół.

?

Ech wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

kaskas

tragedia. jeszcze chwila i w sklepach bedzie pracowac kierownik i co tydzien inny student za kilka zl za godzine

nie polecam!!!

bobbi

pani "koordynator'" byla?? probuje poprawic opinie :) zeby wypowiadac sie o lekkiej robocie i powracaniu klentow to trzeba najpierw popracowac troche w magazynie albo w sklepie i dopiero sie mozna wypowiadac. rowniez nie polecam

zwykły pracownik

A mi sie w tej firmie pracuje nawet ok , ludzie ze sklepu fajni i robota lekka , klienci zadowoleni i wracają zeby nawet tylko porozmawiac :) ktoś kelezanko bardzO Ci na odcisk nadepnął ze takie teksty piszesz :)) i nie zgodZe sie z Tobą ze nie ma sie umowy i ze trzeba na nią czekać :O .. No albo ściemniasz albo miałaś pecha :)) na każdego narzekasz wiec to chyba z Tobą coś nie tak :/ pozdrawiam wszystkich z EO . :) . Rownież tych "byłych " :P

:))
@zwykły pracownik 03.02.2015 18:16

Pani"koordynator"?

?

Jolla a w którym sklepie miałas pracować, w jakim mieście?

Zostaw opinię o Excellent Office - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Excellent Office