Opinie o Miloan Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Miloan Polska Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Miloan Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miloan Polska Sp. z o.o. w Warszawa

FRITZ Nowy wpis
Klient

Ranking pozyczek pomaga zaoszczedzić czas. Sprawdź, moze znajdziesz coś dla siebie https://turboforsa.pl

SALAMON Nowy wpis
Klient

Niskie oprocentowanie a sama pozyczka udzielona przez Miloan bardzo szybko bez zbednych formalnosci. Refinansowanie, dzieki tej opcji uratowalam sie przed zla historia w BIK. W Miloan.pl zalogowalam sie na swój profil i zlozylam wniosek o dodatkowe 30 dni za rozsadna prowizje. https://miloan.pl/

GRZEGORZYNA Nowy wpis
Klient

Wygodna strona internetowa Miloan, mila obsluga polecam poniewaz to jedna z przyjemniejszych firm z jakich korzystalem Miloan to godna zaufania firma, która moge polecić praktycznie kazdemu! https://miloan.pl/

Karolinna Nowy wpis
@GRZEGORZYNA

Szybka Gotówka to firma, którą uważam za najbardziej rozwiniętą i dostosowaną do klienta. Ma pożyczki online na stronie www, ale również posiada swoją aplikację mobilną, to jest takie wygodne kiedy jesteś poza domem, a potrzebujesz pieniędzy szybko na koncie! Korzystam zawsze kiedy potrzebuję gotówki natychmiastowo i nigdy się na nich nie zawiodłam, polecam. https://szybkagotowka.pl/

Ania
Klient

Najlepsze oferty pozyczki tylko od Szybka Gotowka, co chwile wrzucaja kody promocyjne na facebooka, warto zagladac, polecam :) szybkagotowka.pl/

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Miloan Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

HENNY
Klient

Chcialem podziekować za pomoc w wyborze oferty. Polecam (usunięte przez administratora)

PETRIKIS
Klient

Miloan fajna firma, calkiem dobre warunki. Malo formalności, wniosek szybko sie wypelnia i kasa idzie szybkim przelewem. Miloan.pl jest The Best! https://miloan.pl/

TEODORIA
Klient

Jak dla mnie Miloan jest spoko, potrzebowalem szybko kasy, szybka rejestracja tego samego dnia mialem juz kase. Teraz bez problemu dostalem druga pozyczke , da sie porozumiec ,zadzwonić - zawsze coś doradza, a do tego za kazdym razem sa uprzejmi i mili. Miloan.pl to idealny partner finansowy:) https://miloan.pl/

IVANA
Klient

Bardzo szybkie porównanie i duza mozliwość wyboru na turboforsa to najwiekszy plus. Polecam https://turboforsa.pl

ŁUCJA
Klient

Szukasz pozyczek, które sa analizowane na biezaco? Dobrze trafilaś! Zawsze sugeruje sie rankingiem h(usunięte przez administratora)

ARNFRIED
Klient

Nie spodziewalem sie takiej róznicy w warunkach. Najlepsze oferty róznych firm pozyczkowych tylko na https://pozyczkaportfel.pl

DALILA
Klient

Od wlaczenia komputera do momentu, w którym cieszylem sie pieniedzmi na koncie minelo 20 min. Jestem w szoku jak szybko mozna to zalatwić :) Mozna szybko coś wybrać i tylko na tym skorzystać, https://gotowka-online.pl

ORLAN
Klient

Miloan firma godna polecenia bo krótki formularz, dobry kontakt na infolinii oraz szybkie przyznanie pozyczki na warunkach jakie byly opisane w regulaminie. W mojej ocenie Miloan wypada dobrze. https://miloan.pl/

SPIRIDION
Klient

W firmie Miloan szybka decyzja, prosty, intuicyjny program do wpisywania danych. Mnie nie zawiedli, sprawdź sam:) https://miloan.pl/

BER
Klient

Porównując pożyczki na turboforsa, dowiemy ile wynosi minimalna i maksymalna kwota pożyczki w danej firmie, jakie istnieją w niej wymagania odnośnie wieku pozyczkobiorcy, ile czasu będziemy mieli na splate i jakie jest RRSO danej oferty. Sprawdź, moze znajdziesz coś dla siebie https://turboforsa.pl

LASZLO
Klient

Dzięki Turboforsie szybko znalazłem odpowiednia ofertę. Same najlepsze firmy. Szczerze polecam porównywarkę https://turboforsa.pl

FLAWIA

Dzieki stronie pozyczkaportfel wybralem firme pozyczkowa Miloan. Rankin i opinie pomogly mi dobrze wybrać pozyczcke. Weszłam na https://pozyczkaportfel.pl

MUGOSŁAW

Sprawdziłem Miloan dwa razy. Za każdym razem działali tak jak należy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. (usunięte przez administratora)

MATRENA
Klient

Masz klopoty finansowe, potrzebujesz pozyczyć troche „grosza”? Wszystkim moge polecić marke Miloan.pl. Wniosek zlozylem przez internet, a po chwili środki byly juz na moim koncie. Wszystko trwalo max. 15 minut. Jenda z lepszych ofert pozyczek w Miloan.pl. https://miloan.pl/

MYROSLAV
Klient

Strona Miloan czytelna, wszystkie zasady przejrzyste. Prosta w obsludze a sam wniosek czytelny. Ludzie potrzebujecie kasy? Sprawdźcie oferte Miloan.pl. https://miloan.pl/

ŚWIĘTOCHNA
Klient

Dobra oferta. Malo prowizji. Podoba mi sie, ze strona Miloan jest czytelna oraz sensowna.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Miloan Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Miloan Polska Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.