Opinie o Miloan Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Miloan Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Miloan Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miloan Polska Sp. z o.o. w Warszawa

MILAN Nowy wpis

Super, że działają też w weekend’y. Ogólnie to polecam. https://miloan.pl/

Administrator Nowy wpis

Jaką umowę oferuje Miloan Polska Sp. z o.o. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Kierownik działu.

SWIETOSŁAW Nowy wpis

Rzetelne opinie o firmach i skóry najważniejszych informacji tylko na turboforsa.pl Bardzo przejrzysta strona. Wszystko jak na dłoni https://miloan.pl

KOLE Nowy wpis

W internecie widziałem mnóstwo ofert pożyczek, ale wybrać odpowiednią jest bardzo ciężko. Korzystajcie z https://miloan.pl

Firma Miloan Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. obsługi klienta. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
KOLE

Szybko, sprawnie i najwazniejsze – rzetelnie. Jeśli ktoś potrzebuje pozyczki szybkiej i bezproblemowej to polecam sprawdzić oferty na https://miloan.pl

CLAUDYNA

Szybko i wygodnie. Dostalem oferte ciekawej pozyczki w Miloan. Polecam. https://miloan.pl/

CZCIMISŁAW

Jestem zadowolona z skorzystania z oferty. Szybko, sprawnie i bez miliona papierków. Super strona https://miloan.pl

EILALIA

Dziś zlozylem wniosek o pozyczkew Miloan.pl. Weryfikacja nie byla zadnym problemem. Otrzymalem prawie jednocześnie smsy o rozpatrywaniu wniosku i o jego pozytywnym rozpatrzeniu. Po odczytaniu smsow sprawdzilem stan konta. Pieniadze juz na nim byly. 1000, 3000, a moze 5000 zl? Sprawdź oferte Miloan.pl mnie jeszcze nigdy nie zawiedli! https://miloan.pl/

WLADYSŁAW

Inne porównywarki moga sie schować. Jasno, przejrzyście, na temat. Tak ma być. Godny partner finansowy! https://miloan.pl

ELIDA

Bez zadnego problemu znalazlem odpowiednia oferte. Fenomenalna strona https://miloan.pl

Marcin_88

Szybka Gotówka jest lepsza i to jest niepodważalnym faktem. Polecam!

Martyna

To jest (usunięte przez administratora) bo wprowadziłam wszystkie swoje dane , zdecydowałam się, poświęciłam czas na to,a okazało się że mogę dostać ile? 700zł! Śmiech na sali jest napisane 1400 zł. Uważam, że to jest (usunięte przez administratora)

Barbara

taki pracownik od kredytow to ma w kazdym miesiacu prowizje od wartosci udzielonych pozyczek czy tylko goła pensja ? widzialam jakis czas temu ogloszenie ale była podana jedynie goła pensja

CHARALAMBOS

Bralem pozyczke w Miloan i milo wspominam. Miloan.pl solidny partner w sprawach finansów. https://miloan.pl/

MATRENA

Skorzystalem z porównywarki pozyczkaportfel, ranking super firm, sprawdzone oferty i rzetelna opinia. Dzieki nim udalo mi sie wybrać najlepsza oferte pozyczki, https://pozyczkaportfel.pl

Gabriela
@MATRENA

A faktycznie na pierwszym miejscu tam są. A jest pewność, że ten portal przypadkowo nie jest z nimi jakoś powiązany?

KIRIAKOS

Bardzo ciesze sie, ze trafilem na pozyczkaportfel. Jestem bardzo zadowolony, polecam https://miloan.pl

Iwona
@KIRIAKOS

A napiszesz moze więcej konkretów? Ile to wszystko trwa, jak obsługa kienta?

REINHARDT

Dzieki porównywarce udalo mi sie zaoszczedzić pare stówek i trafilem na spoko firme. Super porównywarka https://miloan.pl

KIRIŁ

Przez przypadek natrafilam na turboforse , nie moglo być lepiej :) Szybko, zwieźle i na temat - polecam wszystkim https://miloan.pl

MALWIN

W Miloan.pl uzyskalem pozyczke bez zbednych formalności. 3 proste korki, a wyplata przyszla szybkim przelewem. Ja im zaufałem :) https://miloan.pl/

Ewelina
@MALWIN

A ile musisz oddać ile wziąłeś? To jest najważniejsze pytanie ha ha

EDWIRA

Miloan.pl nie (usunięte przez administratora) swoich klientów, strona dziala naprawde szybko i nigdy nie mialam problemów z przyznaniem pozyczki. Serdecznie polecam firmę (usunięte przez administratora)

Gabriela
@EDWIRA

Ja naprawdę nie wiem co aż tak pozytywnego musiałaś napisać, ze ta cenzura się pojawiła. A nie masz czasem dylematu podczas wyboru oferty?

Zostaw merytoryczną opinię o Miloan Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Miloan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miloan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miloan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miloan Polska Sp. z o.o.
  • Domaniewska 39