Opinie o Miloan Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Miloan Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Miloan Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miloan Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Mirosław

Trochę tu spamujesz reklamując inną stronę niż firmowa. Brałeś tu pożyczkę i jesteś zadowolony z warunków? Weź się pochwal.

CAROLINA

Jako stały klient polecam firme Miloan.pl, na pewno będę jeszcze korzystać z ich usług. Polecam Miloan.pl https://miloan.pl/

Barbara
@CAROLINA

napiszesz coś wiecej dlaczego tak tą firmę zachwalasz, co ma w sobie takiego że do niej wrócisz z zamówieniem?

RENATE

Pozyczki na dobrych warunkach. Nie zastanawiaj się :) https://pozyczkaportfel.pl

OKSANA

Szybko, bez zbednych formalnosci. Jak bedzie trzeba to na pewno skorzystam ponownie z uslug. https://miloan.pl/

Firma Miloan Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. obsługi klienta. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
LAURENA

Interfejs przejrzysty i czytelny, prosty i szybki wybór. Fajna sprawa, bardzo dobry przeglad rynku, dzieki przegladarce(usunięte przez administratora)

Izabela
@LAURENA

a jak z kosztami w porównaniu do innych firm? Trochę mnie przeraża ten rynek no ale potrzebuje pieniędzy na szybko...

FIEDA

W Miloan jest mila obsluga. Genialne! https://miloan.pl/

SALAMON

Niskie oprocentowanie a sama pozyczka udzielona przez Miloan bardzo szybko bez zbednych formalnosci. Refinansowanie, dzieki tej opcji uratowalam sie przed zla historia w BIK. W Miloan.pl zalogowalam sie na swój profil i zlozylam wniosek o dodatkowe 30 dni za rozsadna prowizje. https://miloan.pl/

ROSMARIA
@SALAMON

Witam! Polecam Ci Miloan – zaciagam u nich chwilówki od dluzszego czasu i jestem bardzo zadowolona, Marzy ci sie wakacyjny wyjazd, a moze czeka cie naprawa samochodu? Spokojnie jest Miloan.pl pozyczka na czas:) https://miloan.pl/

Mirosław
@ROSMARIA

A jak ze zwrotem? Nie dowalą odsetek takich że dech zapiera??? Bo wiesz, łatwo się bierze, a oddaje z dużym bólem :) Jakby sytuacja życiowa się pogorszyła to dają jakieś wakacje kredytowe od spłaty?

BRUNHILDE

Dzieki Miloan.pl znalazlam pozyczke bez wychodzenia z domu! Ułatwia sprawę, jeśli poszukuje sie najlepszego dla siebie rozwiazania, https://miloan.pl

ROZWITA

10/10, super strona. Bardzo dobra strona https://miloan.pl

GRZEGORZYNA

Wygodna strona internetowa Miloan, mila obsluga polecam poniewaz to jedna z przyjemniejszych firm z jakich korzystalem Miloan to godna zaufania firma, która moge polecić praktycznie kazdemu! https://miloan.pl/

Karolinna
@GRZEGORZYNA

Szybka Gotówka to firma, którą uważam za najbardziej rozwiniętą i dostosowaną do klienta. Ma pożyczki online na stronie www, ale również posiada swoją aplikację mobilną, to jest takie wygodne kiedy jesteś poza domem, a potrzebujesz pieniędzy szybko na koncie! Korzystam zawsze kiedy potrzebuję gotówki natychmiastowo i nigdy się na nich nie zawiodłam, polecam. https://szybkagotowka.pl/

Najlepsze oferty pozyczki tylko od Szybka Gotowka, co chwile wrzucaja kody promocyjne na facebooka, warto zagladac, polecam :) szybkagotowka.pl/

HENNY

Chcialem podziekować za pomoc w wyborze oferty. Polecam (usunięte przez administratora)

PETRIKIS

Miloan fajna firma, calkiem dobre warunki. Malo formalności, wniosek szybko sie wypelnia i kasa idzie szybkim przelewem. Miloan.pl jest The Best! https://miloan.pl/

TEODORIA

Jak dla mnie Miloan jest spoko, potrzebowalem szybko kasy, szybka rejestracja tego samego dnia mialem juz kase. Teraz bez problemu dostalem druga pozyczke , da sie porozumiec ,zadzwonić - zawsze coś doradza, a do tego za kazdym razem sa uprzejmi i mili. Miloan.pl to idealny partner finansowy:) https://miloan.pl/

IVANA

Bardzo szybkie porównanie i duza mozliwość wyboru na turboforsa to najwiekszy plus. Polecam https://turboforsa.pl

ŁUCJA

Szukasz pozyczek, które sa analizowane na biezaco? Dobrze trafilaś! Zawsze sugeruje sie rankingiem h(usunięte przez administratora)

ARNFRIED

Nie spodziewalem sie takiej róznicy w warunkach. Najlepsze oferty róznych firm pozyczkowych tylko na https://pozyczkaportfel.pl

DALILA

Od wlaczenia komputera do momentu, w którym cieszylem sie pieniedzmi na koncie minelo 20 min. Jestem w szoku jak szybko mozna to zalatwić :) Mozna szybko coś wybrać i tylko na tym skorzystać, https://gotowka-online.pl

ORLAN

Miloan firma godna polecenia bo krótki formularz, dobry kontakt na infolinii oraz szybkie przyznanie pozyczki na warunkach jakie byly opisane w regulaminie. W mojej ocenie Miloan wypada dobrze. https://miloan.pl/

SPIRIDION

W firmie Miloan szybka decyzja, prosty, intuicyjny program do wpisywania danych. Mnie nie zawiedli, sprawdź sam:) https://miloan.pl/

Zostaw merytoryczną opinię o Miloan Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Miloan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miloan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miloan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miloan Polska Sp. z o.o.
  • Domaniewska 39