Opinie o Aforti Exchange w Warszawa Chałubińskiego 8

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Aforti Exchange. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aforti Exchange o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aforti Exchange w Warszawa Chałubińskiego 8

Jaka atmosfera jest między działami w Aforti Exchange?

andrzej
@Mikołaj

to dlaczego nikomu nie placą swoich zobowiązań ,ma to wzubić zufanie do firmy? ciekawe jak długo bedą panu placic,wyciągneli od ludzi 230 mln a ich aktywa są wycieniane na gora 50,zobaczymy jak długo pociągną jak przyjdzie góra pozwów z nakazami zapłaty,a lawina juz ruszyła

Były pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Mam pytanie do byłych pracowników- kiedy i po jakich działaniach jest szansa otrzymać zaległe wynagrodzenie? Bo właśnie mierzę się z takim problemem i tak myślę czy jest sens rozmawiać z samą firmą czy lepiej szukać pomocy od zewnętrznych instytucji. Z góry dziękuję za informację.

Czy nowo zatrudnione osoby w Aforti Exchange otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

UWAGA Nowy wpis

Ostrzeżenie: inna spółka z grupy Aforti - Aforti Holding - została przez prasę opisana jako piramida finansowa oraz jej problemy ze zwrotem pieniędzy klientów. Sprawę opisuje Gazeta Wyborcza oraz inne media. Postępowania prowadzi prokuratura, PANA, UOKiK, KNF i GPW.

Czy w Aforti Exchange możliwa jest praca na podstawie B2B?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Aforti Exchange spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jaka atmosfera jest między działami w Aforti Exchange?

Jeśli chcesz pracować za darmo to powodzenia bo @Aforti nie płaci wynagrodzenia w terminie albo wcale

Były

Niestety musze potwierdzić, że nie dostałem wynagrodzenia za kwiecień do dzisiaj... :(

Mikołaj

Bzdura. Pracuję w Aforti, co prawda dopiero 3 miesiąc, ale z wynagrodzeniem nie ma żadnych problemów.

andrzej
@Mikołaj

Ola

Twój wynik jest dobry tylko przez kwartał a potem … pożegnanie.

Ilona
@Ola

Co to znaczy? Po kwartale dziękują za współpracę czy jak?

pozytyw
@Ilona

musisz po prostu starac sie od poczatku, nie jest ciepła posadka tylko praca w sprzedazy, zaangazowanym firma daje szanse

pozytyw

pracuje od ponad 5 ciu lat, bywało różnie , zmiany przełozonych sposobu wynagradzania ale gdy podchodzi sie do pracy sumiennie i pracuje systematycznie, wynagrodzenie jest przyzwoite i na czas

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Aforti Exchange?

M.

Rodzaj umowy to B2B.

Ilona
@M.

Tylko taki? :O Nie ma normalnej umowy o pracę ani chociaż zlecenie?

M.
@Ilona

Być może uruchomimy też umowy zlecenia w Warszawie.

Małgorzata
@M.

A skąd tego typu pomysł i plan do wdrożenia?

Kaśka

Ta firma to (usunięte przez administratora) i wodorosty. Kolesiostwo, niższa kadra menedżerska z problemami psychicznymi (umieją tylko krzyczeć gdy przerywasz im siedzienie na fejsie), brak rozwiązań, brak strategii, brak dobrej bazy z kontaktami (ale targety same się nie ZROBIO), brak urlopu, brak jakichkolwiek praw, mobbing na poziomie dziennym, brak szkoleń, (usunięte przez administratora) na poziomie dziennym. pracownik jest nikim, premie udzielone według humoru, który zmienia się częściej niż pogoda, angielski przełożonych na poziomie A-0,1, jeżeli jesteś dobra i robisz dobrą robotę jesteś odsunięta gdyś kadra menedżerska ma same kompleksy, nic im się nie udało bez kolesiostwa, kręcenia i krzyczenia. Czystki (zwolnienie pracowników) przeprowadzone regularnie aby uszczuplić budżet i aby kadra menedżerska utrzymała swoją pozycję (w żadnej normalnej firmie by nie mieli szans nawet na stanowisku specjalisty), o awansie zapomnij lub jak dostaniesz bądź pewna, że w najbliższym czasie zostaniesz zwolniona bo dostałaś za dużo. Prezesik holdingu karateka S... kręci się po open spejsie jak kułak na swojej ziemi, zagląda w komputery, poniża itp. Niższa kadra menedżerska tworzy siatkę wokół prezesika i do niego docierają tylko wybrane informacje. O zwykłych pracowników nikt nie zadba. Kiedy tylko upominasz się o swoje od razu menedżerka robi dzióbek i jesteś na czarnej liście.

neutralna
@Kaśka

pracuje w firmie prawie 3 lata i nie potwierdzam słów powyżej, trzeba miec porównanie do innych miejsc pracy zeby soe wypowiadac, moj staz jest 20 letni w tym ponad 10l w bankach, najlepiej obsmarować pracodawce, nigdzie nie jest idealnie ale relacje z ludźmi to podstawa wszędzie, jesli ktos się stara i pracuje ciężko i ma predyspozycje to jest doceniany, premie i system wynagrodzen jest systemowy, stabilny i wypłacany na czas odkad pamiętam, polecam Aforti Exchange

Barbara
@neutralna

Również polecam Aforti Exchange,była tam bardzo dobra atmosfera pracy.

Anka

Są tu dodatki na święta? Jakieś paczki, bony?

Gregor

Dobry pracodawca, dba o pracowników, polecam tu pracę.

Cinkciarz
@Gregor

Jesteś pewien tego co glosisz?

Dorota

Dużo piszecie o samochodach służbowych, dlatego zastanawia mnie, czy od takiego dodatku do pensji, w postaci samochodu służbowego, firma odprowadza składki ZUS?

Iza

@anonymous, jak poza tym wszystkim na co zwróciłaś uwagę w swoim poście, oceniasz swoją współpracę z Aforti Exchange? Czy jesteś w stanie wymienić jakieś plusy pracy w tej firmie? Premia kwartalna, jest jedynym rodzajem premii w tej firmie? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

@Iza

Premia to prowizje naliczane co miesiąc od % wykonania planu. Tak jak pisalem wcześniej zadzwoń do handlowców którzy aktualnie pracują będziesz miała aktualne relacje . Z tego co widać rotacja średnio co kwartał.

martyn
@Iza

rozliczą cię z każdej kropli benzyny, cały czas flet cię monitoruje na gps, twój wynik będzie tylko przez kwartał dobry, a później ....... pożegnanie.

Kacy

Jaki samochód otrzymują PH?

@Kacy

Z gepes, jesteś cały czas na monitoringu.

Iza

@anonymous, czy własna działalność gospodarcza to jedyna forma w oparciu, o którą można z Aforti Exchange współpracować? Rozumiem, że premie występują w tej firmie. Możesz wymienić warunki jakie należy spełnić, żeby mieć realną szansę na ich otrzymanie?

@Iza

Tak własna działalność. Wykonasz plan zaczynają się premie. Plany zmieniane co kwartał, żeby nie było lekko. Jak chcesz mieć aktualne wiadomości o premiach zadzwoń do handlowców są podani na stronie w kontaktach.

Spock

Potwierdzam opinie anonymousa. Radzę nie aplikować do tej firmy.

Iza

@anonymous, czy za zrealizowanie wyznaczonego planu Aforti Exchange zapewnia pracownikom jakiegoś rodzaju premie? Co możesz powiedzieć na temat ewentualnego pakietu socjalnego i pakietu benefitów? Z uwagi na znikomą aktywność na tym forum, każda informacja będzie ważna dla osób interesujących się tym pracodawcą.

@Iza

Pracujesz na zasadach samozatrudnienia ( własna działalność gospodarcza) więc zapomnij o pakietach socjalnych czy innych benefitach. Co do premii są , ale ich realna wartość to jak praca w Micie o Syzyfie. Jak się będziesz zbliżała do celu to dostaniesz ,,wyższą górkę,,

Nie polecam. Zarobki małe i brak możliwości rozwoju. Plany narzucane nieczytelnie i mające na celu tylko podniesienie target. Praca telemarketera albo akwizytora w zależności jak się ustawisz w stosunku do zarządzających sprzedażą - nie mających umiejętności utrzymania zespołu. Rotacja co trzy miesiące.

Zostaw merytoryczną opinię o Aforti Exchange - Warszawa

• Jak się pracuje w Aforti Exchange?

Zobacz opinie na temat firmy Aforti Exchange tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aforti Exchange?

Aforti Exchange
2.7/5 Na podstawie 30 ocen.

Aforti Exchange