Opinie o Aforti Finance S.A. w Warszawa Chałubińskiego 8

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Aforti Finance S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aforti Finance S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aforti Finance S.A. w Warszawa Chałubińskiego 8

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy pracownicy w Aforti Finance S.A. dogadują się między sobą?

UWAGA! Nowy wpis

UWAGA, Ostrzeżenie: inna ze spółek grupy Aforti (Aforti Holding) została przez prasę opisana jako piramida finansowa oraz jej problemy ze zwrotem pieniędzy klientów. Sprawę opisuje m.in. Gazeta Wyborcza. Postępowania prowadzi prokuratura, PANA, UOKiK, KNF i GPW.

Wiecie, czy Aforti Finance S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Sylwester Nowy wpis

Pracowałem tam do momentu aż covid nie zniszczył biznesu. Do dziś nie doczekałem się zapłaty za ostatnią fakturę.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Aforti Finance S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Aforti Finance S.A.?

Bart

B2B albo umowa o dzieło. Na umowę o pracę nie licz. Trzeba znać odpowiednie osoby, najlepiej z rodziny pana Sytka.

Kinga

Jak u was się liczy premia ?

Gona
@Kinga

Zasady są proste - liczy się kogo znasz. Tak się liczy... Umowa jedno, układy drugie. Nie polecam.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Aforti Finance S.A.?

Ben

Atmosfera fatalna. Open space wielkości powierzchni 2/3 PIĘTRA tego biurowca. Hangar. W czasie COVID to idealne miejsce na złapanie nie tylko COVID ale też wszystkich innych patogenów. Zresztą zaraz na początku pandemii gdy ludzie w Aforti zaczęli chorować prezes nie wprowadził pracy zdalnej. Ani hybrydowej. Dopiero gdy rząd naciskał to zrobili lekkie ustępstwa. Na kilka tygodni. Aforti to firma do wyzysku ludzi i klientów. Nie polecam. Sam odszedłem z tej firmy. Powodem było wiele kwestii. Ale open space i brak szacunku do prywatności pracownika poraził mnie totalnie. Po złożonym wypowiedzeniu (miałem etat) kamień z serca. Inna firma zatrudniła z pocałowaniem ręki (w moim sektorze). Warunki niebo lepsze. Nie polecam Aforti.

Hej, czy w firmie Aforti Finance S.A. płacą za nadgodziny?

Nikt

Nie ma nadgodzin. Pracujesz do bulu.

Grupi

Absolutnie nie. Trzeba mieć już dobry staż aby były bonusy. Nadgodziny to nie bonus tylko należne pieniądze. Niestety gdy dochodzi do rozmowy to możesz spodziewać się negatywnych reakcji. Oczywiście wszystko zależy od tego, kogo znasz. W Aforti jest przykra sytuacja z kastą równi i równiejsi. Nie znasz odpowiednich osób to masz problem... nadgodziny to normalka ale już gratyfikacja to fikcja. Nieważne co potrafisz. Ważne kogo znasz...

Paulina

Zaniepokoiły mnie informacje o ogromnym open space, nie wiem, czy będę potrafiła się skupić w takich warunkach. Skoro pracuje tu tak dużo osób, czy można liczyć na dobre zaplecze socjalne (kuchnię, kawę z ekspresu)? Może macie zapewnione jakieś miejsce do odpoczynku-chillout room?

Grupi
@Paulina

Cześć, open space jest przytłaczający. Na skupienie nie masz co liczyć. Kuchnia to jedyne pomieszczenie dostępne przy open space (nie licząc mikroskopijnych WC). Jest przeszklona i w zasadzie stoisz tam jak na scenie - na spokojny posiłek lub kawę nie ma co liczyć. Firma zapewnia kawę i mleko. To drugie szybko się kończy ponieważ dają tylko 2 kartoniki litrowe z rana. Przy kilkudziesięciu kawoszach kończą się w godzinę. Ogólnie nie polecam tam się zatrudniać. Open space zabija...

Pracowałem w tej firmie

Firma to jeden wielki open space. Dosłownie. Całe piętro w budynku przy Chałubińskiego 8 to jedna wielka hala. Praktycznie zero przepierzeń czy ścianek. Hałas nie do zniesienia. Miernik wykazywał ponad 60 decybeli! Jeśli musisz się skupić na pracy i być wydajnym to zapomnij, że w Aforti Ci to wyjdzie. Z pewnością nie! Szefostwo jest oporne na sugestie co do optymalizacji pracy. Ważne jest aby było wszystkich widać gdy pan Prezes przechadza się po tzw. kurniku. Jest to korpo kotłownia w czystej postaci. Dodam, że moja praca była typowo koncepcyjna, zero powtarzalności. W warunkach jakie zafundował nam pan (usunięte przez administratora)nie dało się nawet robić najprostszego zadania aby nie było opóźnione co oczywiście skutkowało nieprzyjemnymi rozmowami. Dodam, że sam odszedłem z firmy, nikt mnie nie zwolnił. Nawet chcieli dać nowe warunki finansowe... lepsze. Ale praca tu to prosta droga do wariatkowa więc zdecydowanie ODRADZAM!

aaaa

Lichwiarska firma (usunięte przez administratora) na kredyty zajmuje hipoteki po czym nie wypłaca środków, nie chce zwolnić hipotek, brak kontaktu telefonicznego. Nie ma pieniędzy a udziela kredytu sprawą powinien się zająć KNF !!!!

firma

Będzie pozew, wykiwali mnie z kosztami o kilka razy więcej. Na szczęście nagrałem całą wizytę i rozmowę pseudo przedstawiciela z Rzeszowa, który mówił całkiem coś innego a zrobiono co innego. Koleś był chyba jeszcze na "imprezie" mocno polewanej.

Firma
@firma

W Rzeszowie nie ma oddziału Aforti a nagrywanie bez wczesnojesiennej informacji o tym jest nielegalne. Jakaś ściema

Hola, hola
@Firma

Nagrywanie rozmowy (w której się uczestniczy) jest legalne. Nielegalne jest publikowanie nagrania bez zgody. Można natomiast z takim nagraniem iść na policję lub przedstawić nagranie przed sądem jako dowód.

Kris

Klientów naganiasz, przenosisz kontakty i jak już nic więcej nie możesz to rozwiązują umowę o współpracy.

Bartosz
@Kris

Teraz tam zatrudniają na doradców tylko z działalnością gospodarczą, na call center w wwa chyba są tylko umowy. jest chyba taka zasada ze jak ileś mies z rzędu się nie zrobi celu 125 000 zł w wypłaconych pożyczkach to zabierają podstawę. tyle dodam że jeśli nie ma się układów żeby ktoś ci dał klientów z błyszczącymi papierami oraz żeby analitycy ci dawali chętniej decyzje pozytywne... to ta praca jest całkiem nieowocna, jak dzwonisz zimne kontakty to tylko liczysz na fart że trafi się desperat który zgodzi się na kosmiczne ceny pożyczek- a to jest bardzo bardzo bardzo mało prawdopodobne.

Bartosz

Prawda jest taka że w każdej firmie jest coś nie tak, pracownicy też nie sa idealni zawsze ale jeśli chodzi o AFORTI FINANCE TO NAJGORSZA FIRMA W KTÓREJ PRACOWAŁEM. PRZESTRZEGAM I MOCNO ODRADZAM !!! pracowałem tam kilka mies. i zrobiłem kupe dobrej roboty z pozyskiwaniem pośredników do współpracy i (usunięte przez administratora) z tego miałem. Tylko musiałem się tłumaczyć pośrednikom (dla których chciałem dobrze) dlaczego w Aforti nic nie wypłaca, same negaty a ci sami klienci dostają spore kredyty w banku później?! Oczywiście nie każdemu klientowi da się pomóc bo zasypani itd, ale przez pare miesięcy pracy moi klienci którzy dostali decyzje negatywne powypłacali się w bankach na kwotę ponad 1 200 000 zł. Jeden klient który dostał negata w Aforti wypłacił sie w Banku ING na 500 000 Pośredniczka finansowa mnie wyśmiała !!! a ja ku*wa mam wynik robić?! W Aforti Finance jest tylko gra o klientów bankowych! Każą dzwonić po firmach i mówić że: "nie dostałeś w banku, u nas dostaniesz" (usunięte przez administratora) PRAWDA !!! Był dział sprzedaży w WWA co robili wyniki po pół miliona na wałach, były dyrektor wwa miał 90% kredytów wyje**nych ale pozytywy były. I jakoś dziwnie dział WWA został zlikwidowany... Są sytuacje że ja mam klienta ze zdolnością na miliony i muszę błagać dniami o pozytywa a ktoś inny dostaje 2 pozytyw na 150 000 w 2 godziny. Co do pożyczek Aforti- to totalne ścierwo, żal mi za siebie ze proponowałem ludziom te lichwiarskie warunki, ceny KOSMICZNE, najlepsza- HIPOTEKA na 60 miesięcy- gdzie oddaję się prawie 350 % pożyczonej kwoty hahahaha !!! Nasłuchałem się z rynku tyle złego o Aforti że głowa mała- (bo w moim oddziale byłem jedynym który na prawdę dzwonił, mój telefon miał odbarwienia od trzymania przy uchu) uwaga, To będzie mocne- Wyobraźcie sobie że pisałem maile do wiceprezesa że jest coraz gorzej, że z rynku płyną straszne opinie i może to się załamać, kilka stron szczerego tekstu jak jest... chciałem pomóc... Odpowiedzi dostawałem takie jak by wiceprezes w ogóle nie chciał przyjąć do wiadomości tego co napisałem Byłem zszokowany !!!! Aforti to firma stworzona przez człowieka który uczył się od Czarneckiego- a strategia czarneckiego to zrobić firme która będzie szarpać pieniądze z ludzi do krwi. Aforti to firma od mielenia kasy z ludzi- Biorą pożyczkę/dają obligacje żeby dać dalej pożyczkę tylko dużo droższą i tak w kółko. Ja zmarnowałem w Aforti czas i swoją ambicje- AFORTI TO FIRMA W KTÓREJ TWOJA AMBICJA I CIĘŻKA PRACA SIE NIE LICZY. Więc potencjalny pracowniku... Błagam... nie marnuj swojej ambicji w Aforti, ja straciłem czas i nerwy tam... i chce tym tekstem ochronić innych których może spotkać takie rozczarowanie jak ja miałem. Pozdrawiam Bartosz Były pracownik Aforti Finance

Alek

Zatrudniają na umowy zlecenia, na umowy próbne i zaraz zwalniają bez podawania przyczyn. Pracownik się stara, daje z siebie wszystko a w zamian dostaje kopniaka.

Zostaw merytoryczną opinię o Aforti Finance S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aforti Finance S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aforti Finance S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aforti Finance S.A.?

Aforti Finance S.A.

Aforti Finance S.A.