Private Finance

Opinie o Private Finance

Alicja

Jakie zauważyliście plusy pracy w Private Finance? Co Wam się najbardziej podoba?

jury

Słyszałem , że w firmię kilka lat temu i uważam , że tamten czas spędzony w tym miejscu na pewno nie był czasem straconym. Teraz w pracy jest mi sporo łatwiej bo dużo się tutaj nauczyłem. Także polecam pracę tutaj

Wujek

A w jaki sposób twój znajomy skorzystał z ich usług i przede wszystkim jak duże plusy mu to przyniosło. Ja bym chciał spróbować swoich sił u nich w Warszawie chociaż obawiam się, że mogą wymagać nie wiadomo jak wielkiego wykształcenia finansowego. Ja mam wykształcenie marketingowe więc nie jestem do końca przekonany czy mogę próbować u nich swoich sił

romek

ja właśnie mam znajomego, który korzystał z usług ich a konkretni z funduszu inwestycyjneog i jest baardzo zadowolony, naprawde. Sam teraz się zastnawiam nad tą frmą, tylko, ze mnie z koeli interesuje pożyczka hipoteczna, ktoś z Was miał z tym jakąś styczność osobistą, bo szukam opinii na ten temat.

Dingo

Private Finance jest firmą oferującą różnorakie kredyty, pożyczki hipoteczne czy fundusze inwestycyjne. De facto jest to pewien zbiór usług, które proponują banki, oczywiście krąg pomniejszony chociażby o możliwość prowadzenia rachunku. Zastanawiam się tylko jak jest z tymi funduszami inwestycyjnymi, czy one w ogóle mają jakiś sens?

jury

czy nadal kogoś poszukują do Private Finance?ma ktos jakieś świeże ogłoszenia lub wie coś na ten temat. c prawda średnio interesuje mnie inwestowanie w tej firmie , tylko praca dlatego powyższe komenatarze nie rozjaśniają mi sytuacji, więc jakby ktos napisał jak z pieniędzmi, warunkami pracy czy atmosferą to byłbym wdzięczny

johnny

Ogółem jakby ktos szukał ogłoszen to poszukuja do private finance na stanowiska: Specjalista w zakresie pośrednictwa kredytów i leasingu Doradca Klienta w zakresie funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych, programów strukturyzowanych oraz lokat terminowych Konsultant sprzedaży otwartych funduszy emerytalnych Menedżer zespołu doradców Klienta Pozdrawiam!

johnny

Dobra, inwestycje, inwestycjami, ale może wrócimy do tematu i nich ktoś napisze jak w private finance jest z pracą, czy dobrze traktują ludzi?

klijent

Odradzam inwestowanie ,dasz kase a pozniej martw sie sam co dalej . obiecuja ,a wszystko tracą , szkoda kasy ,tylko sracisz. Potwierdzam to co wyżej ktos napisał.

Klijent

Odradzam wszystkim inwestowanie w tej firmie ,to co mówią to tylko brednie i naciąganie klijenta ,nie wywiązują się z umowy.Obiecują duże zyski i obracanie kasą ale jak zainwestujesz to już zapominają o klijencie ,prowizje tylko biorą i dalej ich nie obchodzi.Nie odbierają telefonów ,przesuwają spotkania ,mowią ze oddzwonią .[usunięte przez moderatora] to oszustka,[usunięte przez moderatora] to też oszust.Niechodzcie tam bo stracicie kasę.Oszczegam.

aa

Sama nie wierzysz w to co piszesz , firma krzak co nie płaci ludziom za pracę.

oko

To norma, pani prezes pożal się Boże to zwykłą oszustka nie ty jeden pracowałeś za darmo , ale się zdziwi kobieta nie długo.

gra

Pozwólcie, że odpiszę cytując mojego kolegę, który był tam dyrektorem przez 1,5 miesiąca- nie dostał umowy, nie dostał pensji!!!! pomimo wcześniejszych zapewnień: "Czołem Jak zapewne słyszałeś zadałem niewłaściwe dwa pytania po pierwsze kiedy pensja po drugie kiedy wreszcie dostane umowę. Mimo miłego wstępu “jesteś przyszłością narodu...”, rozwinięcie okazało się rozczarowaniem. Na pytanie kiedy dostane pensje? nie dostałem konkretnej odpowiedzi ponieważ nawet Pani Prezes niema pieniędzy a prowizje wejdą za 1.5 miesiąca???? na pytanie jakie prowizje i co to ma wspólnego z pensją i stałą umową, usłyszałem z jaką umową i z jaką pensją? Jak widzisz sam rozmowa nie kleiła się wcale i zmierzała do wkurzenia mnie, łącznie z inwektywami pod moim adresem. Dlatego grzecznie poprosiłem o zmianę konwencji wypowiedzi Szefowej i tu w obu tematach spotkało mnie milczenie. Wnioski: 1 żadne ustalenia nie są szanowane przez Panią Prezes; 2 to typowe oszustwo w momencie zatrudnienia wie, że nie zapłaci nawet grosza bo niema???!!! 3 podpisuje umowy z których nic nie wynika, a tych prawdziwych nie podpisuje odwlekając temat w nieskończoność Z przykrością informuję , że od spółki z o.o. nic nie odzyskasz nawet sądownie – dlaczego- bo się zlikwiduje lub nic nie będzie miała. pozdrawiam" Serdecznie odradzam, chyba że lubisz prace za free................

ow

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie

gg

Sami sobie wypisują te super opinie na forach ;) Nawet nie wiedzą że jest ślad IP

marica

Zdecydowanie polecam pracę w tej firmie. Świetna, przyjacielska atmosfera, dobre warunki pracy, no i co najważniejsze, naprawdę da się dobrze zarobić.

ROBSON

Firma Private Finance jest firmą bardzo uczciwą , zatrdniającą doradców na wysokim poziomie, Pracuję w tej firmie od 2010 i nigdy nie miałam żadnej nie miłej sytuacji w sprawie nieterminowych wypłat i całokształtu współpracy Robson

Zostaw opinię o Private Finance - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Private Finance