Opinie o Aforti Factor S.A. w Warszawa Chałubińskiego 8

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aforti Factor S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Aforti Factor S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aforti Factor S.A. w Warszawa Chałubińskiego 8

Filip

Wiecie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jakie są szanse na pracę?

były
@Filip

Call Center to najgorsze (usunięte przez administratora). Były tygodnie, że z tego działu odchodziło po kilka osób. Przez pól roku nic nie sprzedali. Kupione bazy, ludzie którzy nie chcą z nimi rozmawiać, bardzo trudny produkt do sprzedaży. Opinia tej firmy jest bardzo negatywna, nie do końca znane ich intencje co do dalszego działania. Może to się skończyć aferą finansowąś większą niż Amber Gold.

Na jakie benefity można liczyć w Aforti Factor S.A.?

Filip

Wiecie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jakie są szanse na pracę?

@Filip

Z tego co mi wiadomo, to poszukują do cc.

NICK

Tak , do CC

@Filip

Jakie są warunki zatrudnienia w Aforti Factor S.A.?

jj

Warunki zatrudnienia są następujące: Umowa B2B, Część stała oraz część zmienna uzależniona od realizacji planów Karta sportowa, Prywatna opieka medyczna.

Alicja
@jj

Na każdym stanowisku b2b? Czyli wszyscy jesteście współpracownikami de facto? Chodzi mi o stanowiska niższego szczebla niż np. Regionalny Dyrektor, na którego chyba jest akurat nabór.

@jj

Nie zapomnij o tym, że w przypadku problemów finansowych B2B jako pierwsi nie otrzymają wynagrodzenia. Lepiej na UoP lub UZ. Trzeba tylko pamiętać, że nie płacą ZUS-u, warto na to zwrócić uwagę.

Otrzymałam zaproszenie na spotkanie w biurze, składałam aplikacje na stanowisko konsultanta. Nikt do mnie nie dzwonił, dostałam tylko SMS z zaproszeniem, datą i miejscem spotkania. Czy ktoś orientuje się w jaki sposób przebiega rekrutacja (zaplanowany czas to 2 godziny). Czy praca jest zdalna? Nie jestem z Warszawy niestety. Nie dostałam też żadnej informacji o podstawie wynagrodzenia. Nie wiem czy jest sens jechać :( Trochę słabo ze strony firmy, że sprawę załatwiają poprzez SMS, bez żadnego kontaktu telefonicznego.

@Marta

Pracowałem tam. Rekrutacja to grupowa prezentacja w sali konferencyjnej. Na pewno w jednym z kolejnym postów (będzie w tytule słynny 9 czy 19 stycznia) będzie opis takiego spotkania. Weź pod uwagę, że aplikujesz do firmy, która jest na czarnej liście KNF. Ogólnie nie polecam, dział sprzedaży oprócz kilku wyjątków ludzie z przypadku. Zarząd nie szanuje ludzi. Zdecydowanie nie polecam.

Brałeś udział w rekrutacji do Aforti Factor S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy w Aforti Factor S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

UWAGA

Ostrzeżenie: inna spółka z grupy Aforti - Aforti Holding - została przez prasę opisana jako piramida finansowa oraz jej problemy ze zwrotem pieniędzy klientów. Sprawę opisuje Gazeta Wyborcza oraz inne media. Postępowania prowadzi prokuratura, PANA, UOKiK, KNF i GPW.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Aforti Factor S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

M.

W Aforti Factor nie ma nadgodzin.

Jak się pracuje z ludźmi z Aforti Factor S.A.?

Wszedłem na gowork z powodu innej firmy, ale chciałem zobaczyć jak wypada moja była firma. Aforti Factor jest jak każda inna firma - są osoby z którymi dogadasz się lepiej a są i takie z którymi zażyłe relacje raczej odpadają. Ja mimo, że nie pracuję tam ponad rok nadal spotykam się na piwo z 2-3 osobami. Atmosfera w firmie dobra, pracujesz w biurze typu open space, więc można łatwo poznać wszystkich. Osobiście polecam pracę tam.

Ala

Czy jest możliwość zawarcia umowy B2B?

A.
@Ala

Można umowę B2B.

Natan

Mam pytanie jakimi autami jeżdżą doradcy przy formie umowy B2B?

Jak ze studentami w Aforti Factor S.A.? Chętnie zatrudniają?

Stan

Tak, nie ma problemu z zatrudnianiem studentów.

Mateusz

Hej, czy firma oferuje benefity dla pracowników ?

NICK
@Mateusz

Tak, oferuje , kartę sportową oraz prywatną opiekę zdrowotną.

GL

Polecam, pracuję od ponad 5 miesięcy i muszę przyznać że zmiana z mBanku na Aforti Factor była dobrą decyzją

Lidia
@GL

Możesz proszę wymienić zalety z pracy w Afori Factor z Warszawy? Jakie możliwości oferuje ta firma swoim pracownikom, że cenisz sobie tego pracodawcę? Czy daje możliwości awansu i ciągłego rozwoju? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

GL
@Lidia

Na pewno możliwość awansu , firma istnieje nie co powyżej roku czasu i już były pierwsze awanse. Drugą ważną rzeczą że tutaj możesz przedstawić swoje pomysły i masz pewność, że przełożeni się nad nimi pochylą a nie tak jak w bankach , że pomysły możesz zatrzymać dla siebie. Dodatkowo pracownicy mają premie miesięczne więc jak ktoś daje z siebie trochę więcej to jest możliwość fajnego zarobku

Jestem bardzo zadowolony z pracy w Aforti Factor , fajny zespół , przyzwoita pensja, wyjazdy integracyjne, karta sportowa, prywatna opieka. Pensja zawsze na czas, można wiele się nauczyć .

Zostaw merytoryczną opinię o Aforti Factor S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aforti Factor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aforti Factor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aforti Factor S.A.?

Aforti Factor S.A.

Aforti Factor S.A.