Opinie o Aforti Holding S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Aforti Holding S.A., i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Aforti Holding S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aforti Holding S.A. w Warszawa

Zenek

SZCZERA PRAWDA !!!! Wystarczy prześledzić CV dyrektorów zarządzających !!! Skąd się wzięli, czym się wcześniej zajmowali a przez to, co sobą reprezentują ???!!!??? Czy szkoły zawodowe - zawodówki byliby w stanie ukończyć ? Oprócz darcia gęby i metod terroru nic innego nie potrafią....

Stackhold

Trudno wyobrazić sobie dyrektora bez podłoża merytorycznego, bez kwalifikacji. Ale Doszliśmy niestety do czasów gdy zdarzają się takie firmy gdzie ważniejsze są inne cechy niż znajomość branży, przepisów, ustaw a także tabliczki mnożenia. Pomijając doświadczenie, kompetencje, inteligencję, logikę, doświadczenie. Nie potrzeba kompetencji ale świadczy to tylko i wyłącznie o... No właśnie o czym? Czy wyobrażacie sobie to w zwykłym PKO? A może Deloitte? Ja nie...

Hałubiński

Pracuje tam już jakiś czas. Kase można zarobić nie powiem z tym ze musisz być na własnej działalności i dla formalności dostaniesz umowę na 1/64 etatu. Biuro (usunięte przez administratora) brudne biurka i rozpadające się krzesła o które trzeba dosłownie walczyć (przyszedłem rano krzesła nie było). Panowie DYREKTORZY ciągle na kacu lub na czymś mocniejszym. Dodatkowo teraz pozatrudniali ludzi z GetBacku i LionsBank tylko czekać aż się sypnie. Sam wytrzymam góra do końca roku bo nowy dyrektor dopiero co zaniżył prowizje nie robisz 100k nie ma hajsu .

Pytanie Nowy wpis

Czy nowo zatrudnione osoby w Aforti Holding S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Marek Nowy wpis
@Pytanie

Jest to zależne od departamentu – w zależności od departamentu obowiązują różne formy umowy (również umowa o pracę od pierwszego dnia).

Agata Nowy wpis
@Marek

Też właśnie miałam dopytywać o formę zatrudnienia w firmie Aforti Holding, więc miałam szczęście, że zobaczyłam Twój post. Wiem, iż obecnie firma szuka kogoś na stanowisko doradcy klienta zamożnego. Czy osoba właśnie na tym stanowisku może liczyć ze strony pracodawcy na umowę o pracę na czas nieokreślony?

Gosc

Pracuje w Aforti od ponad roku i nie mam problemów z wypłatami. Na święta dostaliśmy tez premie.

@Gosc

Czy Aforti Holding oferuje jeszcze jakieś benefity? Bardzo dobrze, że są dodatki świąteczne, ale czy istnieje regularny, comiesięczny system premiowy?

max Nowy wpis
@Grażyna

w zależności od stanowiska albo jest stała pensja albo pensja + comiesięczna premia

Klient

Ktoś kto dodaje takie negatywne komentarze i oczernia w nich pracowników pisze nieprawdę to tylko dlatego ze robi to z zazdrości bo jemu się w tej firmie nie powiodło

@Gość

Zaciekawił mnie Twój wpis. "Pisze to z zazdrości bo mu się w tej firmie nie powiodło"- z tego fragmentu wnioskuję, że są osoby który skorzystały z ścieżki kariery w Aforti Holding. Czy znasz kogoś takiego?

max
@Grażyna

na stronie www Aforti masz namiary na pracowników - pogadaj sama i oceń.

Grażyna

Znalazłam ofertę pracy od firmy Aforti holding na stanowisko Wealth Manager. Czy ktoś może mi powiedzieć jaki jest zakres obowiązków na tym stanowisku i czy jest ono nowe?

Marek
Kandydat
@Grażyna

to jest forum i tu się prawdy nie dowiesz, jak chcesz dowiedzieć się prawdy to idź na rozmowę rekru i pogadaj

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista IT - pracownik działu HelpDesk w firmie Aforti Holding S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klient

Rzetelna firma. Polecam współpracę.

@Gość

Cieszę się, że zdecydowałeś się wypowiedzieć na forum. Napisałeś, że polecasz pracę w Aforti Holding, możesz dopisać dlaczego? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w firmie?

Klient

Nie zgadzam się z takimi negatywnymi opiniami Pracownicy firmy są w porządku i współpraca z nimi przebiega bardzo dobrze Nigdy nie straciłam swoich pieniędzy wręcz przeciwnie zawsze są z dużym zyskiem i na czas

Hałubiński

marcinkowski
@Hałubiński

Całkowita PRAWDA !!! Dyrektorzy to jakaś wielka rodzina - znajomości, niewątpliwie brak kompetencji. Dostali wolną rękę i robią co chcą z pracownikami, a sami nie potrafią NIC oprócz donosów do prezesa.

Joanna
@marcinkowski

Trochę nieciekawie, jeśli tak to wygląda w firmie Aforti Holding. A co więcej mógłbyś powiedzieć o jej działaniu i traktowaniu pracowników? Czy osobom zatrudnionym w Aforti Holding przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna?

Darek
@Joanna

Tak. Pracownicy otrzymują pakiety Luxmed i FitProfit. Poza tym cyklicznie są prowadzone szkolenia z zakresu wiedzy o finansach (specjalistyczne i menedżerskie).

Zonia
Klient

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z przedstawicielami Aforti nigdy się nie zawiodłam. Pieniądze zawsze miałam wypłacone na czas.

Zenek

były pracownik biura centeali
@Zenek

Prezes to żałosny człowiek. Opowiada tylko o komandosach i niczego więcej nie wnosi. Taki typowy samiec alfa. Nie liczcie tu na głaskanie. Wycisnąć i wypluć na open space - oto jest strategia Aforti.

@Zenek

W firmie wiele się zmieniło. Poza tym dzięki tym ludziom miałeś za co żyć, wiec jak widzisz nie zawsze wykształcenie idzie w parze z zaradnością.

Klient

Polecam. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy z firmą. Konkretnie i profesjonalnie!

Jak długo czekaliście na odzew z Aforti Holding S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Olek
Kandydat
@Pytanie

Byłem na rozmowie tydzień temu, a telefon miałem przed weekendem.

Łukasz
Klient

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w centrali. Nie dostałem pracy, ale przynajmniej zadzwonili i uzasadnili dlaczego. Pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem.

Czy Aforti Holding S.A. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Gosc
@Pytanie

Jeśli wykonujesz swoją prace dobrze i się przykładasz to możesz mieć urlopu ile chcesz i kiedy chcesz. Podchodzą elastycznie

Kłamstwo
@Gosc

Wynik się nie liczy, vce prezes się cieszy jak widzi wykonane połączenia telefoniczne dzień w dzień

AP
@Pytanie

Terminy urlopów nie są narzucane, ale nie mogą być przyczyną zaniedbania obowiązków.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Aforti Holding S.A.?

Patryk Z.
@Pytanie

Nie jest to korporacja. Wyczuwa się tam atmosferę pracy, ale nie ma mowy o mobbingu.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Aforti Holding S.A.?

CH8
@Pytanie

Doświadczenie nie jest najważniejsze.

Nie wiem z czym mieli do czynienia autorzy poniższych komentarzy, ale widocznie wiele zmieniło się na lepsze. Nie mam opóźnień w wypłatach, pieniądze zawsze są na czas.

Antoni

Miałem okazję pracować w warszawskim oddziale Aforti. Muszę przyznać, że najmocniejszą stroną pracy była atmosfera i ludzie, na czele z wiceprezesem Pawłem czy dyrektorem oddziału Adrianem. Sama praca pozostawia wiele swobody i tak naprawdę już samymi chęciami i zawziętością można dużo ugrać, dlatego zdecydowanie polecam osobom, których interesuje coś więcej niż "odbijanie karty" na etacie. Ze swojej strony uczciwie polecam!

Frank

Ludzie zarządzający sprzedażą to są takie zera... potrafią tylko wykańczać psychicznie pracowników i upijać się do nieprzytomności. Gdybym chciał im życzyć jak najgorzej to wystarczyłoby żebym pożyczył im sprawiedliwości i oby ta sprawiedliwość ich dosięgnęla kiedyś, bo na to zasługują w 100%.

Stackhold

hello

jaka jest umowa? b2b w warszawie? pozdr

True
@Stackhold

Zgadza się. Praca byłego dyrektora sprzedaży holdingu i obecnego zarządzającego siecią sprzedaży przypominają uderzanie kamieniem o kamieniem przez niewidomego. Niby biegają, drą się, klną i coś robią, ale w żadnej poważnej firmie nie byłoby dla nich miejsca. Bezrefleksyjność boli, głównie ludzi wokół.

aaa
@Stackhold

To sobie wyobraź bo tak jest właśnie w pkobp

eszka
@Stackhold

Deloite dało swój pokaz kompetencji iw GETBECKU. No, chyba że było to zamierzone i zapłacone.

Kina

Tylko desperaci zostali już w tej firmie, to co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Kompetencje i wykształcenie kadry ,,wyższego szczebla’’ to porażka. Prezes nie ma za grosz szacunku do ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Aforti Holding S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Aforti Holding S.A.