Duolife S.A.

Więckowice

Duolife S.A.
5 5

Opinie o Duolife S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

były

onegdaj pracowalem krotko w Amplico Life- podobne, inny artykuł , spotykalismy sie w Spodku, we are the champions , super.... gdyby było inaczej - po ludzku tłumaczone pewnie bym został i dzialaL ale miałe złego prowadzącego i wszystko sie rozpadlo. powinien byc podawany oficjalnie procent ludzi którym sie powiodlo... , wszystkim zyczę sukcesu

Adam

@pawel dlaczego rzeczywistość nie wygląda tak dobrze? Czy możesz podać przykłady co obiecywano Ci na rozmowie kwalifikacyjnej, co później nie sprawdziło się w pracy? Co byś zmienił w Duolife? Osoby, które będą się tam ubiegać o pracę Twoja wypowiedź na te tematy na pewno zainteresuje.

Adam

@Paweł, możesz napisać coś więcej o firmie? Jaka jest umowa od pracodawcy? Ktoś jeszcze wypowie się o Duolife? Rekrutują obecnie nowych pracowników?

pawel
@Adam 03.05.2018 18:51

A jak trochę popada to masz darmowy basen :)

Longer Boy

Nie ma żadnej rekrutacji chcesz wstąpić do ich klubu to się porostu zarejestruj

Longer Boy

Zarobiłem 15 zł przez miesiąc ale to tylko dlatego ,że jestem nieudacznikiem

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Duolife S.A.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

pawel
@Administrator 08.04.2018 09:19

Marnie niestety :/

Ewa

Jeszcze nie zdarzyło mi się pracować w takim miejscu. Przede wszystkim chodzi o ludźi, którzy najzwyczajniej w świecie są "ludzcy", czyli zupełnie normalni. Na czele firmy stoi czterech wizjonerów, przez co codzienne wyzwania ciągle prowadzą nasz zespół do nowych odkryć. A tak po polskiemu: NIE MA NUDY. Codziennie stajemy przed kompletem nowych pomysłów na rozwój firmy, dzięki czemu rośnie w nas poczucie, że podążamy w kierunku tak wielkich przedsięwzięć jak Apple czy Tesla. Świadomość, że firma sprzedaje wysokiej jakości produkty pozwala pracować ze spokojem. Jako pracownik marketingu nie muszę wciskać ludziom kitu. Proponuję wartość, jakiej w Polsce dotąd nie było i czuję się z tym dobrze. Fajne jest również to, że mogłam znaleźć tutaj przestrzeń do rozwoju umiejętności, na których kształtowaniu naprawdę mi zależało. Przełożeni mają zaufanie do swoich pracowników i starają się doceniać nawet najmniejsze osiągnięcia każdego z nas. Z kolejnych "plusów dodatnich" (:P) DuoLife: firma oferuje codzienne posiłki, które w całości finansuje – przez co kadra Duo, zgodnie ze swoją misją, zdrowo się odżywia. Co więcej, DuoLife co tydzień proponuje swoim pracownikom lekcje języka angielskiego prowadzone nowatorską metodą, która kładzie nacisk na kształtowanie umiejętności komunikacyjnych. Zespół jest młody, więc łatwo odnaleźć się tutaj tym, którzy obawiają się "brak akceptacji" – MEGA OTWARTOŚĆ. Pracujemy w warunkach, na które nie mogą sobie pozwolić ogromne korporacje, w atmosferze zaufania i normalności, a wystarczy wyjrzeć przez okienko by ucieszyć się widokiem zielonej trawki i dźwiękiem ćwierkających ptaszków. Jak w każdej pracy codziennie zmagamy się z różnego rodzaju wyzwaniami, więc nie ma mowy o sielance, ale dobre jest to, że jako Drużyna, stajemy za sobą murem. Polecam!

GrzesKrak
@Ewa 05.06.2017 11:00

A pozniej polecialas przed szafe mowiac : "To mowilam ja Ewa z pokojucallcenter. Panie prezesie proszę pamietac o mnie " : Zenada. kto norpalny bez polecenia z gory wypisuje takie brednie

Co powiecie odnośnie o zarobkach w DuoLife? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

P

Niestety po rozmowie kwalifikacyjnej pozostał niesmak. Pani redaktor naczelna, która przeprowadzała rekrutację, obiecała, że udzieli odpowiedzi po 7 dniach. Po tym czasie żadnej odpowiedzi nie uzyskałam. Wysłałam więc wiadomość mailową z prośbą o informacje co do przebiegu procesu rekrutacyjnego. Okazało się, że pani od dobrych kilku dni jest na urlopie. Czekałam więc jeszcze 2 tygodnie do zakończenia urlopu, po czym wysłałam wiadomość znowu. Chciałam tylko uzyskać informacje na temat rekrutacji - czy wybrali kogoś innego, czy jeszcze trwa, cokolwiek, żeby wiedzieć, co dalej. Niestety i druga wiadomość pozostała całkowicie bez odpowiedzi. Pozostaje więc nazwać to zwyczajnie chamskim zachowaniem.

Zorientowany

A te momentarze pisala jedna i ta sama osoba....

sonia
@Zorientowany 03.11.2017 16:20

Dokładnie... żenada...

m

Super atmosfera, do pracy przychodzę z przyjemnością. Świetne warunki pracy, możliwość rozwoju. Wspaniali ludzie, pełni zaangażowania w to co robią.

Ja

DuoLife to ludzie i pasja. DuoLife to miejsce dające wielkie możliwości na rozwój i spełnienie. Rodzinna atmosfera,zaangażowanie,zrozumienie oraz pozytywne nastawienie wpływają na komfort i jakość pracy

xxOctoberxx

Świetna atmosfera, wspaniali ludzie. Doskonałe miejsce pracy dla ludzi chcących się rozwijać. Miejsce dla ludzi którzy nie chcą tylko pracować ale też tworzyć.

Zostaw opinię o Duolife S.A. - Więckowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Duolife S.A.