Internity S.A.

Opinie o Internity S.A.

Anowi

Miałam okazję być na rozmowie rekrutacyjnej w ww. firmie. Byłam mile zaskoczona jej przebiegiem, gdyż była to luźna rozmowa, więc cały stres z nią związanych nagle zniknął. Była to zasługa Pani, która ową rozmowę prowadziła. Jedyne do czego mogę mieć zażalenie, to niespełniona obietnica poinformowania o rezultacie spotkania.

adam
użytkownik zarejestrowany

aplikowałem do firmy Internity sieć salonów sprzedaży materiałów wyposażenia wnętrz.czy ktoś tam pracujący może powiedzieć coś o zarobkach i czasie pracy?W ofercie pracy o tym nie wspominali nie wiem czego się spodziewać

Mg

Pracuje w Internity od 5 lat. Jest super!

nowowaw

Witam! Bardzo proszę byłych oraz obecnych pracowników firmy Internity S.A. w Warszawie o opinię na jej temat. Atmosefera pracy, zarobki, szefowie, współpracownicy. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Internity S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Internity S.A.