kross sa

Przasnysz

Opinie o kross sa

Alicja

Słyszeliście, że Kross organizuje darmowe testy swoich rowerów? Akcja rusza już 26 marca - http://www.kross.pl/pl/news-list/kross-organizuje-darmowe-testy-swoich-rowerow Co sądzicie o tej inicjatywie?

mus

2-3 letnie doświadczenie to nie jest duży wymóg do spełnienia, a przynajmniej można być pewnym pewnej umowy.

Abc

Oj dowcip sie Ciebie trzyma :)

Robocop

Czy to lakiernia, czy montaż, czy tzw Engineo, to tak samo jesteś traktowany. jest kilku ludzi ustawionych i jeżeli nie grasz z nimi w drużynie, to zawsze Cię wystawią. Tak jest z Preezesem Engino i tak jest z v-ce z Kross. Po ostatnich samoredukcjach u technologów, pozatrudniali sobie samych z LG, udających że wiedza o co chodzi, a w rzeczywistości nie mają o niczym pojęcia. W samej firmie awansowac można tylko po znajomości i wchodzeniu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cie, jak się nie podporządkujesz, to jak wyżej 'zostajesz wystawiony do odstrzału'. W całej tej zabawie wewnątrz firmy nie chodzi o dobro klienta tylko o to aby się przy korycie utrzymać imitując jednoczesnie prace ' specjalistą w tym jest znów jest wymieniona wyżej dwójka'. Na dzisiaj ta firma to stagnacja, export nie idzie, w polsce coś tam osiągneliśmy ale ceny leGranda (pomysł Preezesa) i Krossa, nie dla szarego kowalskiego. Kązdy rower jest montowany i produkowany na tych samych komponentach, dzisiaj nie ma już róznic w technologiach, sa tylko w specyfikacjach, więc szukajcie czegoś co ma dobra specyfikację i kupujcie, nie warto dopłacac za markę, bo w rowerach to nic nie znaczy.

Cassavetes
@Robocop 24.11.2015 17:14

Kolega Robocop trafnie to ujął, widać stary pracownik Krossa :-) Dodam od siebie, że wymagania stawiane przez przełożonych oraz ich "cudowne" pomysły warte są naprawdę jedynie popukania się w czoło. A, byłbym zapomniał, polityka finansowa leży i kwiczy... na szczęście nie dotyczy to na razie wypłat, które każdego 10tego są na koncie.

kg

Silną pozycję można uzyskać nie tylko "wiedzą"

Kpina

Żeby nie PR to nie było by tam ładu i składu. Na tą chwilę jest to jedyna osoba która ogarnia lakiernię. Jak by nie spełniał wymogów dyrektora N to napewno by nie miał tak silnej pozycji na lakierni.

powodzenia

(usunięte przez administratora)zrobił sobie z tej lakierni prywatny folwark. Za ciasto i kawkę załatwia podwyżki. to jest fenomen tej firmy, Osoba bez pojęcia trzyma się tak długo, ale kto tak nie podkłada świni jak on. kilu się przekonało i jeszcze kolejni też się przekonają, chociaż po ostatnim donosie podobno chcą mu ręce połamać.

egon

Dionizy daje radę:):):) przy okazji jak na lakierni, trzyma sie jeszcze? Szczerze mowiąc to porócz Piotra to raczej nikt tam dłuzej nie wytrzymał

rowerzysta

Ktoś pytał o Dionizego - efekt 6 miesięcznej pracy to pomalowanie wszystkiego na biało :) dużo mówi a efektów nie ma i chyba nie będzie. Gość tzw. opowiadacz. Nr.1 to i tak nowa kier. HR

jogurt

O co chodzi z exportem ?? Znowu kogoś zwolnili z tego działu ?? Podobno znowu szukają ??

A

Wiosna Panie sierżancie:)

lolek

mam pytanie, co się dzieje na lakierni, ciągle jakieś zmiany, a co sie stało z obecnym kierownikiem lakierni, i czy ludzie maja odpowiednie kompetencje czy wszystko jest łapanki, bo jak patrzę na komentarze to nie wygląda to dobrze

ofrahaza

Co myslicie o dionizym?k8YZ

day
@ofrahaza 27.09.2014 11:01
Co myslicie o dionizym?k8YZ

facet z wizją, ale nie wiem czy dostanie tyle czasu, aby wszystko

lakiernik

Powrót jest jeden i to w końcu chyba najlepszy od kilku lat. wreszcie na lakierni zaczyna panować normalność. szanujcie takich ludzi jak nowy kierownik

marge

Witam,czy ktoś może mi podpowiedzieć jak w tym momencie wygląda sytuacja w firmie? Czy warto starać się tam o pracę? Czytając opinie zastanawiam się czy będzie jak zawsze - niskie zarobki, ogromne wymagania, fatalna atmosfera oraz ciągłe poniżanie przez kierownika i prezesa?

Marek

Zadałem pytanie serwisowi KROSDS-a o symbol wkłądu suportu roweru szosowego podając im numer produkcyjny roweru.No i co i nic klapa nie potrafili znaleźć odwiedzi pytali o zlecenie o typ potem porośli o skany roweru i NIC zamilkli.Zaraz rozbiorę suport i się dowiem sam.Wniosek pracownicy KROSSA maja daleko w tyle użytkowników rowerów produktu nawiasem mówiąc dobrego .

planning man

Wielkie powroty. Kross wraca na tory. Witamy ponownie.

kross

słaba płaca, niezrozumiałe decyzje personalne, wyniki realne ale jak jest towar na magazynie, ciężka komunikacja wewnętrzna, co do produktu 2 lata temu rower był naprawdę na dobrych komponentach ale gorzej składane (więcej pracy przy sprzedaży w sklepie), obecnie może i uda się dobrze poskładać ale podzespoły już są słabe, obecne ceny są z sufitu a niezrozumiała polityka rabatowa nie pozwala na utrzymanie uzyskanego rabatu, nadchodzą ciężkie czasy dla tej firmy

klient
@kross 28.05.2014 10:27

A jako pracownicy Kross możecie taniej kupić rowery? Chciałbym kupić 2 rowery - może się dogadamy jak ktoś chce łatwo zarobić. mail: ristofor@gmail.com

gosc

A wie ktos moze kto jest obecnym kierownikiem produkcji?

wwww
@gosc 23.05.2014 21:38
A wie ktos moze kto jest obecnym kierownikiem produkcji?

nowy dyrektor w kross to taka ku.. jebana ze glowa boli chodzi sie panoszy jak by byl niewiadomo kim wprowadzil jakies poj..bane zakazy a sam ich nie przestrzega przez niego to ta firma upadnie albo ludzie sie pozwalniaja :)

lucky

nie pracownicy, tylko kadra (z-ca kierownika, kierownik ) nie chcą się zaangażować w produkcję, bo są to przyloty z innych miast. Ich praca to "aby do piątku". Gdyby nie zwykli pracownicy, którzy ciągną tą firmę to naprawdę było by kiepsko. Zacznijmy stawiać na swoich lub na sprawdzonych,z którymi kiedyś rozstała się firma z rożnych powodów. Stawiajmy na to co kiedyś przyniosło rozwój tej firmie, czyli oddanej kadrze, bo tak była. powodzenia

Lila

Jeżeli na każdym stanowisku tak macie (no bo przecież przykład idzie z góry) to trochę kiepsko, że jest firma której pracownicy nie mają o niczym pojęcia.

welcome

Aplikujcie na produkcję niedługo kończy się sezon i znowu będą połowę kadry wymieniać

quamiro

był ktoś na rozmowie w sprawie exportu?

blagarodie

Witam Startowałem na to stanowisko juz w 2012. Pewnie chca placic niewiele a wymagania wysokie.Firmy chyba "nie stac" (i emotikon usmiechu) na ludzi z doswiadczeniem a niedoswiadczony nie ma wynikow na rynkach wschodnich. Po jakims pol roku przypadkiem trafilem na takie samo ogloszenie czyli ktos kogo wybrali albo sie nie sprawdzil albo zrezygnowal. Taki dziwny pracodawca.

Nowy

A co sie stało z kierownikiem lakierni i montowni, był i już go ma nie byc, ktoś coś wie? Pryz okayji jak oceniacie jego odejscie, bedzie lepiej czy nie koniecznie?

quamiro

startujesz na tego dyrektora exportu? powodzenia i daj znać jak było na rozmowie, free generalnie odradza ale - do odważnych świat należy:)

free

Sorki, ale nie wiem za dużo o dziale handlowym. Osoby zajmujące się rynkiem rodzimym owszem pracują długo i chyba ze dwie dziewczyny z eksportu. Natomiast na wyższych stanowiskach jest rotacja. Próbuj chłopie. Powodzenia

quamiro

Free - w każdej firmie jak mija 3 miesiące i się nie sprawdzisz to wylatujesz. Z tego co widze jest wiele osob w Kross którzy pracują tam wiele lat. Pytanie jaka jest w Krossie atmosfera pracy i jakie perspektywy ma firma jeżeli chodzi o zwiększenie sprzedaży w kraju i zagranica. Czy jest na fali wzrostowej czy spadkowej?

free

Niestety nie mam takiej wiedzy, ale jeżeli nie pracowałeś jeszcze na takim stanowisku i nie znasz rynku rowerowego to się tam nie pchaj. Czasami lepiej zacząć z niższego pułapu.

Free - a co wiesz o dziale exportu? Czemu szukają nowego dyrektora do tego działu. To nowe stanowisko czy poprzedniemu zwineli parasol ochronny?

free

W tej firmie panuje jedna zasada. Albo dasz sobie radę sam albo..... Po 3 miesiącach parasol ochronny zostaje zwinięty.

free

Dział konstruktorów to firma "córka" pod nazwa Engineo, należącą do syna właściciela Kross. Podobno fajna ekipa, tylko tzw.Prezes tej firmy trochę mamejowaty

free

wejdźcie na Carrerjet. Wpiszcie w rubrykę miasto - Przasnysz. tam jest kilka ofert z tej firmy.

nie mogę wkleic linka, ale wejdź (usunięte przez administratora) , oferty pracy, dyrektor exportu z 12/06. wymagania trochę wyższe niż dla export managera

Faktycznie termin na pracuj już się skonczyl, ale jest nowy anons z yellow heads dotyczący dyrektora exportu w krossie (usunięte przez administratora)

wejdź na (usunięte przez administratora) - wpisz słowo kluczowe export, mazowieckie i wyskoczy ogłoszenie Krossa - aplikuj i powodzenia!

zakaz pedałowania

anonim - 2013-06-02 17:35:23 Zmieniło się coś w pracy u kross sa? Jak to mozliwe, ze tyle ludzi było niezadowolonych, przeciez to czołowa marka rowerów w Polsce, co chwile widze ich produkty na ulicach. Myslałem, że lepiej dbają o pracownika.No właśnie - od miesiąca rekrutują na export managera, był ktoś na rozmowie?

kaja

Ja też byłam na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko \"Asystent w dziale eksportu\" wymagali komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. ( przynajmniej tak było napisane w ogłoszeniu ), oraz mile widziana znajomość języka angielskiego, rosyjskiego. A na rozmowie powiedziano mi,że owszem mielili klienta z Niemiec, ale krótko i skończył im się trzy dni temu i potrzebują teraz osoby nie ze znajomością języka niemieckiego, tylko głównie języka angielskiego. Tak kręcą, że nie wiedzą już kogo potrzebują do pracy!! Podstawa to wiedzieć kogo chcieć!!! A nie nie potrzebnie ludzi zwołują na rozmowy!!! PS. musiałam dojechać w dwie strony 80 km, osoba bezrobotna!!!!!!!

jurek

Jak wygląda w tej firmie praca w eksporcie? Czy ktoś może coś napisać! Jestem zaproszony na rozmowę i właśnie się zastanawiam czy warto?

max

uuuu dzięki za opinie a już miałem tam startować na handlowca - ehhh szkoda. dzieki jeszcze raz - dobrze , że istnieją takie portale

on

Potwierdzam poprzednie opinie o tej firmie pracowałem tam na stanowisku handlowca i wiekszego burdelu nie widziałem a na temat kierowników szkoda gadać. A zapomnieliscie dodac ze oni sa najlepsi ale to bzdura . nie chce mi sie nawet rozpisywać na ich temat

sabrina

Zdecydowanie omijajcie firmę Kross z daleka. (usunięte przez moderatora) brak perespektyw , brak poszanowania, inwigilacja, słaby poziom kadr, większość ludzi na wyższych stanowiskach niż produkcyjne albo wylatuje (czesto wyprowadzana przez ochronę , lub w podobny niesympatyczny sposób) albo zwalnia się bliska załamania nerwowego. Rotacja kadr mówi sama za siebie. Zdecydowanie na nie....

celinka

Firma to (usunięte przez moderatora) ogólny syf szczególnie jeżeli chodzi o kadry i niekompetentne kierownictwo zmieniające się co tydzień, zarobki pożal się Boże. Odradzam pracy w tym syfie. Wiem co mówię bo tam pracowałam. Pierwsi do odstrzału to kierownicy jak ktoś słusznie napisał po podstawówce.....szkoda słów. (usunięte przez moderatora) i nic więcej...

Lobkowicz

A jak wygląda praca Przedstawiciela Handlowego w tej firmie, ktoś może powiedzieć?

(usunięte przez moderatora) ciężka i męcząca, wynagrodzenie żadne. Kierownictwo raczej podstawówki nie kończyło, dyrektor napewno nie

solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń

Zostaw opinię o kross sa - Przasnysz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kross sa