ARKUS & ROMET GROUP SP. Z O.O.

Podgrodzie

Opinie o ARKUS & ROMET GROUP SP. Z O.O.

użytkownik zarejestrowany

@Tomasz czemu pytasz o najgorszą pracę? Zarobki pewnie są zależne od stanowiska, kwalifikacji, rodzaju umowy, więc ciężko stwierdzić. Może bardziej sprecyzuj swoje pytania, żeby pracownicy ARKUS & ROMET GROUP mogli Ci odpowiedzieć.

Tomasz

Na jakim stanowisku praca jest najgorsza? Ile max w miesiącu można zarobic? Proszę o informacje.

użytkownik zarejestrowany

@obiektywny wspominasz, że w zależności od działu praca w firmie może się znacznie różnić. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w poszczególnych działach. Wspominasz, że na produkcji według Ciebie panuje brak poszanowania pracownika. Co przez to rozumiesz? Jak się to przejawia?

obiektywny

Na produkcji praca ciężka. Częste nadgodziny i brak poszanowania pracownika. Jest jednak trochę osób, które pracują już lata więc chyba nie jest najgorzej. Benefity są: 20% premi, ktora jest ucinana za chorobowe, kasa na święta czyli 2 x w roku. W biurach tak marnie płacą (najniższa krajowa), że jedyne chętne do pracy osoby to studenci,którzy jak skończą szkołę to od razu zmieniają pracę. Kariery tu raczej się nie zrobi. Tak jak wszędzie, zależy do którego działu się trafi. W jednych kierownicy/ dyrektorzy są ok a w innych koszmar. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

rozczarowany

warunki są żadne, zero benefitów, zero dodatków, zero wczasów pod gruszą, zero uznania, premii też nie ma, a wręcz przeciwnie - premia miesięczna obcinana za byle co - kierownikowi coś nie wyszło - obcinają premię, produkcji coś nie wyszło - obcinają premię, za mało ludzi do pracy - obcinają premię......i tak bez końca. Dodatkowo 15 minut więcej każdego dnia za darmochę.... Jedyna wartość tej firmy to ludzie, którzy niestety przez złe warunki pracy zaczynają tą firmę traktować na samym wstępie jak krótki przystanek w karierze - zdobywają wiedzę i doświadczenie a później odchodzą do konkurencji....

użytkownik zarejestrowany

A na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy firmy? Chętnie też usłyszmy więcej na temat Waszej codziennej pracy. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

przyjezdny 2

Hej, byliśmy chyba na tej samej rozmowie :) Moje wrażenia są raczej przyjemne, a większość z tych rzeczy które wymieniłeś na minus w mojej ocenie były pozytywne. Jeśli chodzi o ubiór - dla mnie był jak najbardziej odpowiedni, ale ja to sobie tłumaczę specyfiką pracy w tej firmie, firma produkuje i sprzedaje rowery więc te firmowe polary zrobiły na mnie pozytywne wrażenie, z tego co zauważyłem mieli również firmowe kurtki. W moim odczuciu to ja składałem cv więc to mi zależy na tym żeby się tam dostać do pracy, a nie im więc również poszedłem w garnierku. Rozmowa odbyła się w bardzo przyjemnym i luźnym tonie, przedstawiono mi realizację planów (więc myślę, że ten Pan się nie wygadał skoro mówił to wszystkim), dla mnie to ogromny plus, bo rzadko się zdarza, żeby ktoś jawnie mówił o tym, że jest ciężko i że firma się rozwija, co wiąże się z co raz wyższymi planami. Jeśli chodzi o wypłatę to chyba jedyny minus, bo 2500 na rękę dla handlowca to straszna lipa, do tego premie kwartalne, więc jeśli nie uda Ci się wyrobić planu to jesteś pół roku bez dodatkowej kasy, a to masakra.

Przyjezdny

Byłem na rozmowie. Niestety rozczarowanie ogromne. Przywitała mnie Pani w bluzie dresowej a obok siedział Pan (chyba szef - nie przedstawil sie) w bluzie polarowej. Ja, nadmieniam jak to na taka rozmowę, ubrany w garnitur, koszula, krawat. Padły tylko dwa pytania: "Od kiedy może Pan zacząć prace?" i "Czego Pan od Nas oczekuje?". Cóż, jak na zdawałoby sie poważna firme skromna "rozmowa rekrutacyjna". Pan (chyba szef) wygadał sie natomiast że Prezes w tym roku podwyzszył cele do realizacji w przy tym premiowe o 30% w stosunku do poprzedniego roku i że zwolniło sie paru handlowców. Co przy fakcie iz kazdy z Nich ma po 2 wojewodztwa, co daje 8 handlowców mobilnych w Polsce. Nadmienił że i owszem cięzko bedzie je zrealizowa a przy tym jakby odradzając od pracy w tej firmie. Wynagrodzenie podstawowe ? 2,5tys + hyuindai i20. Po 20min pogawedki podziekowano mi i kazano czekać na telefon od Pani Joli. Poziom wiec marny rozmowy a tyle to mogli mnie sie zapytac przez telefon.

Rookione

Wie ktos jak wyglada praca ph w tej firmie? Warunki, zarobki?

Nadal pracujaca

Witam. Pracuje juz tutaj rok i nie narzekam. Jesli komuś sie nie chce robić i ma wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to wiadomo ze nie będą mu odpowiadać standardy panujące w zakładzie. Niektórym jest ciężko nawet posprzatac po sobie kartony więc co się dziwić ze mistrzowie się czepiaja. Co do pensji i premii tez nie ma co narzekać bo 20% premii to nie jest wcale malo przy stawce 2000 zl brutto.

konfekcjoner bt3

to zapraszam do Tc DEBICA tam dopirro zaznacie liksusow.. zwlaszcza na bt3

Zozol

Witam, Proszę o informację jak teraz wygląda sytuacja w firmie, czy kierownicy wywiazują się z obietnic, szkolenia? Zarobki? Możliwość rozwoju? Jak to wygląda od środka?

Łukasz
@Zozol 17.01.2017, 10:03

Jak chcesz być murzynem to możesz iść ale jak się szanujesz to daj sobie spokój z Arkusem.

krk

NIE POLECAM !! Firma gdzie nie szanuje się pracownika, bardzo słaba organizacja. Bardzo zepsuta opinia na rynku przez ich politykę sprzedaży. Wszyscy po tym jak dowiedzieli się gdzie pracuję mówili w mniej lub bardziej ostrym języku abym jak najszybciej uciekał z tej firmy. Pensja hmmm to kolejny temat.... słowo dane przez Kierownictwo a propos wysokości zarobków , można sobie od razu wyrzucić do kosza Na szczęście dla mnie szybo się zwolniłem

Nieznany

Gorszej firmy nie widziałam! !!!! Wyzysk , nie szanują ludzi-praca za marne pieniądze. Omijać szerokim łukiem. Praca ponad 8 h bo niby przerwa której "Nie ma". NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!

ghui
użytkownik zarejestrowany

@ olek - ale jak to nie pąłca za nadgodziny? Może można odebrac dzień wolny, bo to byłoby w przeciwnym razie niezgodne z kodeksem pracy, raqczej sobie na to nie pozwoliliby, bo baliby się kar różnych.

olek

Ja pracuje w jastrowskim zakładzie Arkus&Romet ludzi maja za nic wyzyskują obrażaj za nadgodziny i soboty nie płacą a jak zapłacą to premi niema .wypłaty najnisza krajowa zwłaszcza na lakierni

Laszka
@ina 30.05.2016, 15:31
No wlasnie zarobki średnie, 1500zł ~ 1600 zł na reke

chyba żart, biegły angielski i wielozadaniowa praca w stresie, która ma wejść w krew i 1500 na rękę?

ina
@Laszka 31.05.2016, 08:03

Są jeszcze premie uznaniowe, w najlepszym okresie było 1800zł na ręke

Ina

Ja pracowałam 5 lat na stanowisku spec. ds. zaopatrzenia, zyskałam bardzo duze doswiadczenie dzięki temu nie miałam problemu ze znalezniem pozniej pracy. Jednakże jest to praca dość ciężka, po godzinach zostawalam tylko gdy nie bylo mojej kolezanki i musialam pracować na dwa komputery. Koledzy służą pomocą, ale nie jest łatwo. Jednak jeśli już nauczysz sie robic kilka rzeczy naraz w stresie to później wchodzi Ci to w krew. Bez doświadczenia tam jak sie idzie to praca na początku jest bardzo ciężka. Zdarzaja sie również wyjazdy do Chin i do Niemiec. Jeśli chodzi o urlopy, wychodzenie wczesniej gdy np dziecko chore to generalnie nie ma problemu.

Zielona Wyspa

Pójdziesz tam to się przekonasz jeszcze nigdy nie można skończyć pracy po ośmiu godzinach bo normy się nie wyrobiło i trzeba tyrać dodatkowe półtorej godziny jak bym kamerą nagrał ten zakład to na zachodzie by niektórzy nie uwierzyli jak może być jeszcze taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a takich zakładów w Polsce jest więcej bo ten kraj to stan umysłu.

shrek

Złodzieje i kanalie,kierownik wąsaty Janusz,opieprza ludzi a w niedzielę do kościółka na modły.Podpalić i zaorać.Babka która siedzi w kadrach stara wredna cipa.

bezrobotny

Następni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sami sobie róbcie qutasy.

Zielona Wyspa

Złodziejska firma pracowałem tam dwa dni, bo więcej nie będę robił w takim obozie życzę im bankructwa.

licke

Nie polecam! Pracowalem tam 3 lata i byl to najgorszy okres w moim zyciu. Przez pierwszy rok jedna linia miala norme 250 rowerow potem zwiekszyli na 360 a teraz jest 450 a placa te same pieniadze jak byla mniejsza norma. Jak sie ma duzo nadgodzin zabieraja ci premie.

stary drwall

jaka firma ochroniarska ochrania ten obiekt??

BB

Omijać szerokim łukiem, wyzysk totalny, traktują człowieka jak zero i tak opinia zostanie usunienta informatyk arkusa czuwa żeby dla szefa była firma cud miód.

Zostaw opinię o ARKUS & ROMET GROUP SP. Z O.O. - Podgrodzie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARKUS & ROMET GROUP SP. Z O.O.