Arkus & Romet Group Sp. z o.o.

Jastrowie

Opinie o Arkus & Romet Group Sp. z o.o.

Jastrowianin

Totalny wyzysk i brak poszanowania dla ludzi a zwłaszcza przygłup pewien kierownik w Jastrowiu...Oboz pracy nie polecam nikomu.

kierowca

Nie warto iść do tej firmy bo mają chore normy paliwowe jedyne tak niskie w polsce 28 z pełnym tonazem i dodatkowo dystrybutor oszukuje przy tankowaniu bo po podniesieniu pistoleta odrazu jest naliczone pare setek i to samo jest po odlozeniu pistoletu sami kradna a potem zwalaja na kierowcow

byłizmyl

Arkus to rodzinna firma ,inni tyrają [usunięte przez moderatora]za nędzny grosz,aby g[usunięte przez moderatora] opływały w luksusie. Tu jest tolerowane donosicielstwo jeden na drugiego ,tak wiec ,najbezpieczniej na taśmie,im wyższe stanowisko tym gorzej.To wychodzi od samej góry niestety.Im więcej kogoś obrobisz tym wyższa premia,przewaznie.

Szukasz pracy?

nick

07 - 2012-03-24 20:22:23 lipaczy od 2012 coś się zmieniło na lepsze ?

ładna

Dobrze napisałaś, że nie ma żadnego pojęcia. Po co ją tam trzymają jak ona pamięta czasy zbytu i na tych czasach się zatrzymała?

romet

wczoraj odbyła się rekrutacja w Gdańsku...wizyty były umówione co 15 min i po 6 godzinach opóźnienie sięgało 2 godzin. Osoby rekrutujące nei kompetentne mimo zajmowanych stanowisk (usunięte przez administratora)dyrektor handlowy- odniosłem wrażenie że dostała to stanowisko za staż pracy, nie ma pojęcia o zasadach handlu w kanale nowoczesnym. Wypytywała tylko o zarobki w poprzednich firmach i chyba była lekko głuchawa bo zadawała po 2 razy te same pytania.) Reasumując, strata czasu na rozmowę....pozdrawiam

to chyba psal sam dyrektor tylko jemu jest tam dobrze

ludzie tam tyraja zadarmo jak na polu bawelny

lipa

Zostaw opinię o Arkus & Romet Group Sp. z o.o. - Jastrowie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arkus & Romet Group Sp. z o.o.