Arkus & Romet Group Sp. z o.o.

Jastrowie

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Arkus & Romet Group Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arkus & Romet Group Sp. z o.o.

Jastrowianin

Totalny wyzysk i brak poszanowania dla ludzi a zwłaszcza przygłup pewien kierownik w Jastrowiu...Oboz pracy nie polecam nikomu.

kierowca

Nie warto iść do tej firmy bo mają chore normy paliwowe jedyne tak niskie w polsce 28 z pełnym tonazem i dodatkowo dystrybutor oszukuje przy tankowaniu bo po podniesieniu pistoleta odrazu jest naliczone pare setek i to samo jest po odlozeniu pistoletu sami kradna a potem zwalaja na kierowcow

byłizmyl

Arkus to rodzinna firma ,inni tyrają [usunięte przez moderatora]za nędzny grosz,aby g[usunięte przez moderatora] opływały w luksusie. Tu jest tolerowane donosicielstwo jeden na drugiego ,tak wiec ,najbezpieczniej na taśmie,im wyższe stanowisko tym gorzej.To wychodzi od samej góry niestety.Im więcej kogoś obrobisz tym wyższa premia,przewaznie.

Szukasz pracy?

nick

07 - 2012-03-24 20:22:23 lipaczy od 2012 coś się zmieniło na lepsze ?

ładna

Dobrze napisałaś, że nie ma żadnego pojęcia. Po co ją tam trzymają jak ona pamięta czasy zbytu i na tych czasach się zatrzymała?

romet

wczoraj odbyła się rekrutacja w Gdańsku...wizyty były umówione co 15 min i po 6 godzinach opóźnienie sięgało 2 godzin. Osoby rekrutujące nei kompetentne mimo zajmowanych stanowisk (usunięte przez administratora)dyrektor handlowy- odniosłem wrażenie że dostała to stanowisko za staż pracy, nie ma pojęcia o zasadach handlu w kanale nowoczesnym. Wypytywała tylko o zarobki w poprzednich firmach i chyba była lekko głuchawa bo zadawała po 2 razy te same pytania.) Reasumując, strata czasu na rozmowę....pozdrawiam

06

to chyba psal sam dyrektor tylko jemu jest tam dobrze

02

ludzie tam tyraja zadarmo jak na polu bawelny

07

lipa

Zostaw opinię o Arkus & Romet Group Sp. z o.o. - Jastrowie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arkus & Romet Group Sp. z o.o.