Partner CRLS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Opinie o Partner CRLS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

def

Wiadomo czy są jakieś benefity socjalne? W końcu dbałosć o dobre zatrudnienie jest dość popularne, zwłaszcza, że wypłata jest terminowa. Dzięki za odpowiedź

Klient

Też chciałbym trafić na taką uprzejma panią ale nikt nie odpowiada na moje zgłoszenia i monity. Zero kontaktu.

Wielkie jest moje zdziwienie, że ktoś tak napisał. Ja co prawda zadzwoniłem tak tak zły bo przesłali mi wczesniej kosztorys a za kwotę jaka tam widniała nie naprawiłbym nawet połowy uszkodzeń. Ta Pani wszystko mi wytłumaczyła i uspokoiła a przede wszystkim kazała zgłosić się z tą szkodą do serwisu i załatwić to bezgotówkowo - tak też zrobiłem i jestem super zadowolony i to właśnie ta Pani wszystko sprawnie załatwiła z serwisem. Ja już dziękowałem i dziekuje jeszcze raz,jeśli to Pani przeczyta to prosze się nie przejmować tym komentarzem anonima, są ludzie i ludziska. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Partner CRLS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Partner CRLS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.