Opinie o AVR w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AVR. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AVR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVR w Kraków

Pracownik AVR

Nie zdziwiło panią PREZES w Krakowie dlaczego w ten sam dzień w Czechowicach złożyły dyżurne wypowiedzenia bo chyba musi być coś nie tak... Jako Kobieta powinna się tym zainteresować szkoda dziewczyn. Pozdrawiam was zawsze będziecie mieć u mnie poszanowanie!!.

Estera
@Marcin

O co chodzi może Ty napiszesz? Czy nie wolno tu podjąć decyzji o zwolnieniu się? Ty jesteś tu aktualnie zatrudniony?

Fajna firma, podbno obciąża kierowców za złapanie kapcia, każe wymieniać na lewym pasie, bo przejechanie na pobocze niszczy oponę. Witać nowy kierownik też dobry agent.

Kris

W jakim sensie kapcie? Chyba nie pałasz do nich sympatią, masz jakieś konkretne powody?

Jola Nowy wpis

Chłopak znalazł ofertę dla pracownika autostrady i nie jest wymagane doświadczenie. Wtedy można liczyć na kompleksowe wdrożenie w obowiązki i naukę od podstaw? Nie bardzo wiem jakich zarobków chłopak może się spodziewać, bo opisują je jako atrakcyjne, ale nie wiem ile to może być, skoro doświadczenie nie trzeba mieć....

Pracownik Nowy wpis

Dobra propozycja tam nie tylko dyżurni przymykają oko i nawet wiedzą kiedy mają zrobić kontrolę trzeźwości aby wyszło 0%

Lidka Nowy wpis

Dlaczego w ogóle sprawdzana jest trzeźwość w tej firmie? Jeszcze nigdy się z tym nie spotkałam. Czy są jakieś problemy z pracownikami w tej firmie? Czy to tak dla bezpieczeństwa zakładu pracy? Dajcie znać, bo dla mnie atmosfera w pracy jest bardzo ważna i to, co dzieje się wokół.chciałam złożyć CV :)

Zima zima zima pada pada śnieg Nowy wpis
@Lidka

Alkohol w tej firmie sprawdza się po to, żeby dać Pracownikowi premię. Im więcej promili tym większa premia. Trzeba później zrekompensować takiemu Panu niepotrzebny stres, związany z kontrolą i jeszcze prosić, żeby został, żeby nie podejmował pochopnych decyzji o "rzuceniu roboty". Osobiście uważam, że takie kontrole psują atmosferę w pracy i robią kierownikom tylko pod górkę a przecież oni i tak mają już ciężko.

Zdarzało się w ogóle kiedykolwiek żeby alkomat wleciał w trakcie pracy? ktoś tu kontrole sugerował i stało się to dla mnie zastanawiające. Tak poza tym szukają obecnie kogoś do utrzymana drog. Kat B oraz C posiadam a to pierwsze z wymogów do spełnienia. Widełki placowe mnie ciekawią bo podają je na poziomie od 5 do 8 tys, ta trojka to z czego będzie wynikać? W jaki sposób można ósemkę wyrobić?

Praca żywiec

Czy to prawda że avr oddział żywiec kończy za niedługo działalność?

Kiedy ma się to wydarzyć? I co w ogóle jest tego powodem? :/ Rozumiem, że w takiej sytuacji nie zatrudniają już pracowników do tego działu? No i co będzie dalej z pracownikami, którzy tam jeszcze pracują?

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Jak wygląda sprawa grafiku w AVR. Czy pracodawca idzie na rękę?

Anula

Tylko za to są obciążenia czy jakoś jeszcze? Dużo za takie rzeczy potrafią odciągnąć z wypłaty? Jak sie nic takiego nie zdarza to dobrze można zarobic?

Kris

Pracownik AVR

Wojciech

możesz wyjaśnić dlaczego dyżurne złożyły wypowiedzenia? I szerzej opisać, jak tu się pracuje? Żeby człowiek przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu wiedział z czym może mieć do czynienia?

@Wojciech

Kolega pewnie nie wyjaśni Ci sytuacji a dlaczego? To proste - boi się. Nikt nie powie prawdy co się dzieje. Chcesz podejmuj pracę, ale nie oczekuj cudów. Dobra rada - poszukaj innego pracodawcy.

@Wojciech

Dziewczyny dokonały najlepszej decyzji miały odwagę nie jeden tylko mówi że się zwalnia a do dzisiaj PRACUJE . Rządzącym u góry teraz jest ciężko bo wiedzą o co poszło i zrobili z dyżurki cyrk każdy kto pracuje na Czechowicach wie o co chodzi ale nie mówię miło teraz na to popatrzeć tylko popcornu brakuje

Estera
@Marcin

Wojciech

Dyspozytor Obwodu Drogowego - Czechowice Dziedzice, Żywiec, Skoczów. Piszą w dziale "kariera", że ktoś na to stanowisko by się przydał. Napisali że praca jest zmianowa. Jak to dokładnie wygląda, czy pracuje się również w nocy i czy za taką pracę jest jakiś dodatek, tak samo zresztą jak za nadgodziny, jeśli występują? No i ile możemy jeść pensja zasadnicza?

Wanda

Ale tak generalnie czy w jakiejś kwestii? Powiedz, jeśli jest jakiś konkretny problem, np. z reagowaniem na zgłaszane problemy. Można tam uzyskać pomoc jakąś, jak ma się jakiś kłopot?

Agent Tomek

Są przyjęcia do AVR Maciejów do patrolu autostrady czy warto na czym polega praca tam i jaka kasa na początek..

Romi

same wypadki w tej firmie się zdarzają Pracownicy bez uprawnień jeżdżą sprzętami Na dniach przewróciła się ładowarka. To już kolejny wypadek. Co z BHP Ktory koordynator wyznaczył na operowatora ładowarki osobę nie potrafiącą nią operować Ja się pytam!? KTO!? Ludzie opamiętajcie się Wyciągnijcie konsekwencje Pewnie biednemu powiedzieli albo jeździsz albo do domu

Robolollll
@Romi

Zawsze możesz zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy

Mr X
@Robolollll

Juz nie raz bylo zglaszane.

Poltek
@Robolollll

Zgłosić do inspekcji pracy , to tak jakbyś nigdzie nie zgłaszał. Inspekcja pracy dobrze wie jakie jeżdżą sprzęty. I nie tylko w AVRze. Gdyby chcieli wszystkich sprawdzać ,to niedziela była by codziennie. Nikt by nie pracował.

Juliusz Słowacki

Hejka, W Żywcu dalej rządzi ten synek z syndromem małego członka?

Ziom
@Juliusz Słowacki

Drogowiec

Bardzo fajna praca dużo na plus. Od zmiany kierownika .Dobra Atmosfera . Ten co chce pracować będzie pracował narzekają nierobole Pozdrawiam

Gienek
@Drogowiec

Ciekawe co wam obiecał i na jak długo będzie ta dobra atmosfera. Pogadamy wiosną jak ruszy koszenie. Cieszcie się chwilą

Iza
@Gienek

w jakim kontekście o tym koszeniu piszesz? i na podstawie czego przewidujesz, że coś może być tym razem nie tak?

Mr X
@Iza

Co roku jest nie tak. 12godzin z kosą pod pełnym słońcem. Non stop przez 3tyg bez dnia wolnego i 20minut przerwyna dzień kosząc skarpy, z których można w każdej chwili spaść. Linki do koszenia wydzielane co do centymetra. Myślą chyba, ze wszyscy je tam kradną. W nocy to samo. Koszenie bez przerwy...nie no co może pójść nie tak. Przecież to praca marzeń.

Ryl z AVRu
@Mr X

Może Iza wskoczy na skarpę i pokosi o ile pracuje w tym kołchozie i pokaże jak to fajnie

Iza
@Mr X

i komuś już stała się jakaś krzywda odnośnie tego opisu warunków? bo jak to czytam wygląda dość nieubezpieczenie... i jeszcze raz ile za taką pracę się tu dostaje?

Dydelf

Matoly z AVR-U , DLACZEGO NA OSIEDLACH NIE WYWIEZIONE SA (usunięte przez administratora) JEST WEEKEND I BĘDZIE (usunięte przez administratora) Z TEGO CO WIEM , TO DO KONCA ROKU MACIE UMOWĘ. I NAWET OSTATNIEGO DNIA MOZECIE ZAPŁACIĆ KARĘ,

XD

Maciejów jak tam wasze klamoty do akcji zima, w weekend pierwsze przymrozki, a u was pewnie będzie zdziwienie, że nic nie wyjedzie. Ale co się dziwić jak sprzęt od conajmniej 10 lat porządnie nie był serwisowany.

Mariano italiano
@XD

W klamotach pewnie tabliczki znamionowe piaskarko-solarek odświeżone i roczniki aut dopuszczonych do akcji zima w papierach się zgadzają :D wyjechać może wyjadą, ale ile sprzętu wróci ? Szofery rezerwujcie już miejsca w kolejce pod warsztatem :D no chyba, że Łukaszek na kolanach poszedł do Krakowa i będziecie mieli w końcu nowy i porządny sprzęt jak na prawdziwą firmę przystało :) i uważajcie, żeby nikomu "bliźniak" podczas jazdy nie odpadł :D z fartem mordeczki, najważniejsze aby jezdnia była czarna ! :)

Pracownik utrzymania
@Mariano italiano

Ty się o nas nie martw, bo my sobie poradzimy, a takich "wujków dobra rada" co to potrafią doradzać, a uciekli bo bali się prawdziwej roboty mamy gdzieś

Twojstary
@Pracownik utrzymania

Kolego Trzeba was zakablowac do różnych instytucji za (usunięte przez administratora) Do GDDKiA warszawa inspekcja drogowa itp nadal przeglądu są załatwiane na lewo w mostostalu?

Robol

Koledzy powiem tak szanujcie to co macie bo może być gorzej kordynatorzy na Maciejowie nie są źli tylko więcej współpracy z nimi proponuję a będzie dobrze pozdro dla całego AVR

Szatan
@Robol

Dla kogo może być gorzej kukiełko? Rynek pracy mamy taki że każdy ma w (usunięte przez administratora) co się dzieje w Avr bo są inne firmy które same oferują lepsze warunki fb itd Walka o pracownika zrozum to Pozdro dla wykorzystywanych fizoli Nie dajcie się Bez was ta banda nie istnieje

Darek

Oj tam można się przywyczaić, także nie jest źle. Zrobisz nadgodziny to zarobisz.

Bolo

Tyle tutaj dziwnych oskarżeń, ale wszyscy wiedzą że na Maciejowie kradną wszyscy żeby dorobić do wypłaty, jak się dasz złapać masz pecha jak nie to masz premię oczywiście im więcej ukradniesz tym lepsza premia.

TenLepszy
@Bolo

Bolo ile da rade tej premijki wyrobić, bo czytam że da się z ucha strzelić i mieć fajną, lekką robotę a do tego premia grzech nie przyjść

Jeba

Ja bym chciał Darka pozdrowić nowego byłego kierownika co mnie policja postraszył jak żarówkę wymieniłem. BardO fajny styl miałeś. Szczególnie podobały mi się się ta obciachowa kurtka filotowa z ceraty. Naprawdę super z Ciebie gość.

Maximus

Czy nadal Avr naprawia auta pracowników GDDKIA w zamian za pobłażliwość przy rozliczaniu z wywiazywaniu się z kontraktów?????

Zostaw merytoryczną opinię o AVR - Kraków

• Jak się pracuje w AVR?

Zobacz opinie na temat firmy AVR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AVR?

Kandydaci do pracy w AVR napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AVR
1.7/5 Na podstawie 652 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042