Opinie o AVR w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AVR. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AVR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVR w Kraków

Bullit

Niestety avr to kiepski wybór pracownicy wporzadku lecz kierownictwo do niczego robi się powoli (usunięte przez administratora) średnia godz w miesiącu 260.sa zwolennicy i przeciwnicy takiej ilości godz. Ja osobiście nie polecam

Piwko

Witam Chciałbym się przyjąć do pracy w AVR w Chrzanowie, jak już się zatrudnię , to proszę mi doradzić czy grać w H.. czy być uczciwym? Bo słyszałem od kolegi że Ci co grają w H..... , mają lepiej od tych uczciwych. Lepiej zarabiają, i podobno lepiej są traktowani, czy to prawda?

Sklejone jaja

Ja tam nie narzekam! Wydam łopaciarzom łopaty,podpowiem jak mają łopatować a potem gra w bierki przez cały dzień. Zbierałem przez rok śmieci na patrolu Ożarowice to teraz mi się należy.

@Sklejone jaja

Żebyś się na tym patrolu nie zmęczył czasami....kolejny leń co po roku nic nie robienia poszedł jeszcze mniej robić na dyżurkę...

Tesknie za chumptym

Omijać bo zostaniecie bez pieniędzy ,firma przeżywa kryzys finansowy, zalegają wszędzie z płatnościami .Potrzebują ludzi do łopaty a jak zobaczą że umiesz myśleć to stajesz się wrogiem.Koordynatorzy to nieudacznicy którzy nie dali rady w firmach typu Strabag czy Polimex,jeden z nich ma wiecznie sklejone jaja które odkleja podczas rozmowy wiec to świadczy o jego poziomie.Najczęstsza odpowiedz na zadane pytanie to „nie wiem” Dyżurni to tak naprawdę portierzy i stopień ich niewiedzy przeraża.Prawdziwą wartością w tej firmie są pracownicy fizyczni jednak są kierowani do prymitywnych prac bez jakichkolwiek perspektyw na poprawę wiec jest rotacja.Poza tym praca szczególnie niebezpieczna a pensja to 2900brutto czyli kiepsko.

Chumpty
@Tesknie za chumptym

Pisze to były pracownik , ktory wyleciał dyscyplinarnie ( wreszcie) . (usunięte przez administratora) i nierubstwo twoim motto !

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

BYKU

Chłopie to wszystko co opisałeś to prawda! Ja bym Ci radził żebyś się nie wybierał tam! Kiedyś w tej firmie pracowałem, bo teraz pracuję w wodociągach Jaworzno. Jestem zadowolony. Jeżeli chodzi o firmę w Chrzanowie to w tym biurze siedzi (usunięte przez administratora) na chamie! Jeden inteligentny człowiek to Wojtek, młoda Pani która wydaje karty pracy siedzi z nogami na stoliku. Obok niej siedzi Pani która segregowala pety na wysypisku w Trzebini. I trzeci gościu był kierowcą ładowaczem , Ci ludzie nie mają żadnego szacunku i zielonego pojęcia o rządzeniu , za czasów kiedy tam pracowałem to nawet dyrektora widziałem raz kiedy nie było wypłaty! Bo przyjechał z przymusu! Jak będziesz chciał się tam przyjąć do pracy to od razu się zastanów po której stronie będziesz stał-po stronie uczciwych czy po stronie donosicieli, jak będziesz po stronie uczciwych , to o pracę się nie martw, będziesz ja miał codziennie do 18. A jak będziesz po stronie donosicieli to będziesz miał lepiej- troszeczkę lepiej, będziesz pracował do 11-12 , nie będziesz jeździć nikomu pomagać , tylko do godz 14 będziesz się bez sensu platac po mieście, jak to robiły pewne osoby, za czasów kiedy tam pracowałem. JA bym Ci lepiej proponował przyjdz do pracy do nas do wodociągów do Jaworzna. Nie wiem skąd jesteś, ale jest jeszcze taka firma w Trzebini co się nazywa MIKI i polecam Ci ja, bardzo fajnie ludzie w biurze, pozartuja posmieja się z każdym , nawet sam prezes lubi z pracownikami pozartowac, aż chęć była do pracy chodzić,

Taki gość

Nie wiem jak tam u was płacą ale u nas 2800 czyli najniższa krajowa mają wszyscy czy patrolowy tylko z kat B czy c+e jeżdżą solarkami czy na robotę. Wczesxniej patrolowy mieli po 2600 ale jak podnieśli najniższa krajowa to wszystkim się zrównali aż się odechciewa robić. Z 5 osób ma 100-200 zł więcej brutto co pracują od początku a reszta jedną stawka . To teraz przyjdzie nowy tylko z b i zarobi tyle co ten 3 letni pracownik z c+e i wszystkim ma umieć robić. Śmiech na sali

Kreatywny
@Taki gość

To się zwolnij Skoro masz takie kwalifikacje to nie wiem po co się marnujesz w obozie koncentracyjnym avr

Jacek
@BYKU

Co za bzdury !Wypowiada sie pracownik firmy Miki , ktora lada dzien bedzie bankrutem . Wodociągi w Jaworznie szukają naiwnych za minimalna stawkę i jeszcze wciskają dodatkowe godziny do przepracowania za free

Mr X

Sama prawda kolego. Omijaj firmę szerokim łukiem. Rok tam spędziłem na łopacie. Nigdy więcej takich rzeczy. A te 240 godzin to w sumie takie minimum jest. Szukaj gdzie indziej. Powodzenia.

Chumpty

Nie prawda, firma w której możesz sie wiele nauczyć i niezle zarobić , ale trzeba pokazać ze sie chce pracować. Jesli chcesz tylko kombinowac i w h..a lecieć to odradzam- bo cie złapią i od razu wylecisz !

Na jakie benefity można liczyć w AVR?

Mr X

Na własną łopatę co najwyżej.

Robol

Żywiec to jakaś porażka. Koordynator ora ludźmi jak tylko się da tłumacząc się, że na 1 miejsce ma 5 chętnych. Robota typu czyszczenie rowów wykonywana jak w średniowieczu starymi łopatami, noszenie trawy z ziemią w wiadrach i ładowanie na pakę samochodu bez kipra. Jeżeli komuś podoba się niewolnicza robota to serdecznie polecam przyjąć się do obwodu żywieckiego.

Pipi_papa

Koordynator tak ora czy kierownik? Podaj inicjały albo imie -zweryfikuje

Chudy
@Robol

Pszczyna to jeszcze większa porażka, choć tu jest odwrotnie bo na 5 miejsc jest jeden chętny. A jeśli już ktoś jest chętny to czeka go 80% robota fiz. czyli kopanie i czyszczenie rowów (jak za komuny), koszenie, mycie ekranów i znaków... mopem, zbieranie śmieci itp... a 20% to patrole zabezpieczania, czyli robota za kółkiem. Roboty wykonywane głównie ręcznie... Brak socjalu. Wypłata prawie na czas. Jak się pociągnie po godzinach (240 i wiecej) to można wyciągnąć te 3500-3600, czyli wychodzi coś koło 15zł za godz. Zastraszanie, jeśli ktoś ma już dość np. koszenia w 40 stopniowym upale to jest zastraszany i dyskryminowany. Ciągłe braki w zaopatrzeniu w cokolwiek, zgodnie z dewizą firmy "To jutro" będzie ;) Sprzęt "prawie nowy"... choć zdarzają sie wyjątki. Problemy z ubraniami roboczymi, najlepiej mieć swoje. Do tego jeszcze koledzy ze wschodu, nie wszyscy chętni do współpracy... Praca po 12h również w niedziele i święta i noce w/g grafiku, ale w miesiącu może jedna sobota lub niedziela wolna... Z plusów to pełny zus i grafik na miesiąc no i na patrolach jest po dwóch ludzi więc jeden może w nocy oko przymknąć.

S17
@Robol

Na s17 cały czas się pracuje jak w średniowieczu Dobrze że j.m. kos nie każe klepać Bo rejestratory pracy kosy już pozakładal

@Pipi_papa

J.M.

piotrus dyzurka

Oddzial Maciejow - afera straszna , kierownik zwolniony. Afera paliwowa, inni dyzurni mają przesrane. Nie szukajcie tu roboty, uklady sa wieksze tu niz w mafii pruszkowskiej. Mostowcy, Dkzety tak zwani masarze i przylakapni na kradziezy. Zle sie dzieje

Sieeeda
@piotrus dyzurka

Układy były i sie skończyły razem z byłym pseudo kierownikiem i jego pupilami . Porządki na całego . Nowe zasady i nowe kierownictwo .

fizol
@piotrus dyzurka

a za co kierownika zwolnili Ponoć jakiś Piotruś go wrobił???

Robol z czechowic

Witam wszystkich tych kturzy pracują w AFR Czechowice i zamieszczający opinie ja pracowałem w czechowicach na bazie ul barlickiego na początku obiecywał kierownik szkolenia na hds i piły i minoł rok a tu cicho bez efektu zadnych szkoleń na sprzet nie ma zeby pracownik został i pracował zmotywowany ze w razie wypadku nieponiesie konsekfencji ze nie miał uprawnien na zwyszke czy wspomnianego hdsa i piły tam są omuwienia sprzetu na placu bazy z wybranymi przez brygadzistuw osoby czyli (usunięte przez administratora) a potem do roboty zakładać ekrany na hdsa i zwyszke ktura siega powyżej 3 metry czyli bhp sie kłania i jak sie zbuntujesz to zaliczasz sie do rowu i łopata stara gratis a kierownik jeden drugi i trzeci ma tylko nastawienie regulaminowe nie liczy sie z ludzmi jak i

JFK
@Robol z czechowic

Faktycznie cała firma powinna cię przeprosić i zaoferować najmniej stanowisko koordynatora. W swoim poście dokładnie pokazałeś że jesteś jednym z nielicznych zwolnionych z obowiązku ukończenia szkoły podstawowej, błyszczysz intelektem oraz posiadasz nieograniczoną wiedzę w dziedzinie ortografii języka polskiego.

Olo
@Robol z czechowic

Po co takiego nieuka jak ty motywować?

abc

co słychać u związków zawodowych? są jeszcze? jakieś sukcesy? cele? działania? założenia? pozdrawiam uczciwie pracujących.

@abc

abc zapisz sie to sie dowiesz. Sugerujesz ze Ci w zwiazkach nie pracuja uczciwie? Widac znasz sytuacje tylko najlepiej "dxiubac" incognito bo tak latwiej. Tu wszyscy odważni pod pseudonimem a zapisac sie do zwiazkow to brak odwagi a moze czegos jeszcze w spodniach.

@MR

Haha dobry jestes. Ktos Ci ego uraził? Sam sobie pseudonim zlikwiduj i pod Imieniem swoim publikuj opinie Panie uczciwie pracujący. Serio, rozbawiłeś mnie ????

@Mr X

Kolego podalem swoje inicjaly. Wole byc dwoma literkami niz X. A poza tym moje ego w zupelnym porzadku, robie swoje

wałęsa lech.
@MR

a co to mamy 1980r że ludzię boją się zapisać do związków? MR rozwiń swoją myśl.

@wałęsa lech.

No najwyrazniej sie boją. Ciekawe przed czym lub przed kim ten strach?

Hampti01

Bardzo mi się podobało, zaprzyjaźniłem z ciekawymi i wartościowymi ludźmi aż żal było odchodzić Pozdro Piotruś Jak tam traktor? Naprawiony? Czy jeszcze trzy razy go oddać trzeba?

Hampti

Smutno mi

Były

Prawda to że w Czecho nie ma kierowców i zatrudnili jakąś babkę na solarkę ?.

Hampti

Hampti dampti na murze siadl Hampti dampti z tego muru spadł :) bardzo dobre warunki pracy polecam wszystkim

Na pozytywnie
@Hampti

Hej panowie jeżeli czujecie się bogami to fatalnie. Mitomani macie sumienie czy nie? (usunięte przez administratora)pomagający swoim k&k wasze wspaniałe prace nie dla firmy już dobiegną końca. Hej ci z wyższej instytucji już nie wykorzystujcie i nie okradajcie firmy bo spadniecie z krzesła tak jak Hampti:-)

Były pracownik.

A co tu tak cicho po zwolnieniu Kierownika? Jestem głęboko rozczarowany.... piszcie, relacjonujcie.... Czy wszyscy kradli? Czy tylko wybrańcy mogli?

BYKU
@Były pracownik.

A w Chrzanowie w AVR wszyscy co jeżdżą na smieciarkach to kradną, a nawet dostają instrukcję od jednego Pana z biura z brodą , jak oszukać GPS, ale to są tylko wybrańcy Boga! Szkoda tylko firmy MIKI co traci na tym dużo pieniędzy! Najlepiej byłoby założyć na samochodach kamery , tak jak jest u nas w Jaworznie i sprawa była by rozwiązana,

Sieeeda
@Były pracownik.

Cicho, bo ci co kradli z kierownikiem wylecieli

Obserwator

Co do oddziały Czechowice kierownictwo pseudo brygadziści do wywalenia jak w czasie intensywnych opadów można dopuścić żeby na bazie żeby brakło paliwa i soli to jest skandal pozatym ludzi nie zatrudnia i kierowcy ostatnio po 36h robili skandal i tyle

@Obserwator

To dlatego ostatnio zaden pług nie wyjechał? Mam nadzieję, że generalka im dobrą karę da za to, bo to faktycznie skandal. A Ci niby brygadziści to fakt. Za moich czasów też tak było...widzę, że zmienia się wszystko na lepsze....trzymajcie się tam Panowie.

MISTRZU
@Mr X

Brakło soli? Akurat z tego co wiem, sól załatwia GDDKiA i za nią płaci, a nie AVR...

Neo

W AVR się wspaniałe pracuje. Nie miałem nigdy lepszego pracodawcy. Zawsze można przyjść i pogadać o problemach. Wysłucha i doradzi, nawet w sprawach osobistych. Miałem raz pewnego czasu problemy z żoną. Problem rozwiązany. Czasem z dzieciakami. Wystarczy pójść i porozmawiać. Kierownictwo jest wporzadku. Pieniądze nie są najważniejsze w życiu a atmosfera w pracy bardzo ważna.

Dziadzia
@Neo

Ziomal ty nie piles cos dzisiaj? A moze dzis jest prima aprilis? (usunięte przez administratora)

Wans
@Neo

Popieram. Nie ma na co narzekać. Pieniądze nie są najważniejsze.

DG
@Neo

Kolega chyba nie rozwinął wypowiedzi... Może ja pomogę... "miałem problemy z żoną..." Szef (usunięte przez administratora) mi dodatkowe służby, żebym nie musiał siedzieć w domu i po problemie :D

Mały
@Neo

Choć jeden zadowolony nie tylko z pracy ale i z tego że w pracy można rozwiązać swoje problemy rodzinne brawo

Michal

Witam mam zapytanie Przyjąłem się do firmy na oddział pszczyński tylko i wyłącznie na akcje ZUD czy to jest norma na innych oddziałach że pracownik jak jest na Zud jest wysyłany na doraźne i inne pojeban..... Roboty nie powinien siedzieć na bazie czekając na solenie itd co na to GDDiA moim zdaniem powini jena...za to kary jak się to nie zmieni trzeba to ruszyć w generalne bo jest to trochę niebezpieczny proceder

@Michal

Norma. Rok temu bylo identycznie. Rowy, sprzatanie, wycinka samosiejek...a jak cos to biegiem do bazy bo trzeba jechac hehe....ot i caly ZUD w wykonaniu AVR

Michal

A co na to Generalka

Kogo
@Michal

Spytaj generalki, skoro nie ma zagrożenia opadów śniegu to się zapiernicza z łopatą w rowie. Jak jest zagrożenie to się czeka, tak przynajmniej było w zeszłą zimę.

Taki jeden przyzwyczajony
@Michal

Wszędzie tak jest, z tego co się orientuję, że robi się wszytko a jak spadnie śnieg to się rzuca wszystko i atakuje. GDDKiA to nie interesuje jak ich podwykonawca traktuje ludzi chcą tylko mieć samochody na drodze w czasie opadów a że akurat kierowca 6 godzin siedział w rowie z łopata i nie zdążył nawet zjeść tylko biegiem na solarke bo zaczyna padać śnieg to nie ich problem. W zasadzie tu nie ma takiego czegoś jak kierowca tylko pracownik drogowy jest w umowie więc pod tym hasłem kryje się wszytko inne pretensji więc mieć nie możesz bo tu słowo mówione z ust przełożonych nie jest nic warte tylko to co na papierze. Dziwne też jest Twoje rozumowanie że chcesz tylko jeździć jak wiesz że nie ma teraz bardzo zim, to też za siedzenie sam nie kwapil bym się płacić chyba że ewidentnie na dany dzień przewidują opady wtedy ok naszykuj samochód i bądź gotów ale jak jest ciepło to co ty chcesz robić w pracy???. Ciekawe czy będą dyspozycję w tym roku bo potrafili nawet w środku nocy dzwonić żeby za chwilę przyjechać, albo ściągają cię na dniówkę bo pada a z grafiku masz nockę i musisz zostać.takie jaja. Ale to zalezy jaki kierownik na waszym kontrakcie. Druga sprawa że podnosza od stycznia minimalną na 2800 Tym co mieli minimalną np. byli bez uprawnień podnosza bo muszą a reszta co mieli ciut więcej w miejscu zostaje więc nie ma sensu się w tej firmie starać bo zaraz ten co ma różne uprawnienia będzie zarabiał tyle co ten co jeździ na sztukę na robocie bo w zasadzie nic nie potrafi. Nie ma tez takiego czegoś jak czekanie na śnieg a jak już spadnie to znam takich co po 20 godzin bez przerwy nacinali żeby ogarnąć droge. Wszytko tu się da, AVR to jutro i stan umysłu. A znając ,,motywowanie" pracowników jak będziesz wojował to będziesz więcej z łopata w rowie siedział albo na najgorsze roboty trafiał żeby ci się odechcialo mądrzyć i wszytko to będzie zgodne z przepisami bo praca to praca a że akurat ty caly czas od czarnej roboty się trafiasz .... No chyba że na waszym oddziale jest bardziej cywilizowanie i tego życzę wszystkim pracownikom AVR - żeby nas szanowali i GODNIE zaczęli płacić a ludzie sami będą zmotywowani i dobrze pracować a kierownictwo nie będzie musiało mieć utargów z pracownikami.Amen

Jakie narzędzia pracy zapewnia AVR? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

NIE BĄDŹ ŚMIESZNY

Tak, patrolowym do domku sobie możesz śmigać i z rodzinką na wakacje co roku, jako pracownik drogowy, ale obowiązkowy pomarańczowy uniform dla całej rodziny.

KETY

Partactwo przez AVR niepolecam zdala od tej formy.

Zostaw merytoryczną opinię o AVR - Kraków

• Jak się pracuje w AVR?

Zobacz opinie na temat firmy AVR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AVR?

Kandydaci do pracy w AVR napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AVR
1.7/5 Na podstawie 652 ocen.

AVR