Opinie o AVR w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AVR. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AVR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVR w Kraków

Byłem na rozmowie (usunięte przez administratora) która przeprowadza rozmowę raczej mało inteligentna i kompetentna. Raz jedno mówi a potem zmienia zdanie a w sumie to nie potrafi nawet powiedzieć na czym polega praca. W dodatku umawiasz się na godzinę a potem okazuje się że musisz czekać aż łaskawie ktoś ci powie gdzie i do kogo iść W dodatku portier niemiły cham zdecydowanie odradzam

Ziom
@Kandydat

A gdzie byłeś na rozmowie. Ja słyszałem na rozmowie, że ludzie tam po 6 tys na rękę zarabiają. Prawda to?

Zbigniew
@Kandydat

Coś jeszcze się na rozmowie dowiedziałeś? Bardziej chodzi mi o warunki i wynagrodzenie. Czy jeszcze nie doszedłeś do tego etapu gdzie mówią o finansach?

Mistrzuniu
@Zbigniew

Na rozmowie kwalifikacyjnej nie rozmawia się o pieniądzach tylko o robocie. Najlepiej dużo roboty. A jak chcesz dobrze i dużo zarobić to kup sobie bilet i wsiadz do autobusu, tam jest odpowiednia kasa.

@Ziom

Pewnie że zarobisz 6tys ale z tymi fuchami co robią. Tego ci ta pani nie powiedziała na rozmowie??

Małolat

Dzisiaj gdzieś ok godziny 12 moze trochę wcześniej może trochę później jadłem kebaba na ul listopada. Przejechala mala śmieciarka IVECO taka mala , z której tak śmierdziało ze zwymiotowałem, i wszystko musialem wyrzucić do kosza. Kierowca - pan z brodą może bylby taki miły i umyl ten samochód!!! No nie było to fajne!!

Czy w AVR zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Dino

Na okresie próbnym musisz zszatkowac ze 2 kapusty , rozrzucic obornik, musisz umieć wykopac ziemniaki, wtedy burak po szkole rolniczej cie przyjmie do pracy.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w AVR?

Szoszon

Nie ma żadnych etapów, przychodzisz, rozmawiasz i tyle :) albo Ci pasuje co proponują i masz pracę albo dziekujesz i wychodzisz :)

Cracovia

Pierwszy etap koszenie trawy 12 godzin drugi etap łopata w rowie trzeci etap Zwolnienie dyscyplinarne

@Cracovia

Tak racja w 100%.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Mr X

Witam kolege z Czechowic ???? Niestety musze sie zgodzic. Trzeba sluchac i robic, nie moze Ci sie cos nie podobac. Deszcz, upal, dzien, noc, nie ma roznicy. Pozdrawiam i wytrwalosci zycze.

Władza

A do pracy się przychodzi poleżeć czy zrobić swoje za co pobiera się pensję? Najlepiej nie robić nic i kasa ma się zgadzać... Droga wolna. Pracowici pracy nie szukają, bo ją mają.

AVRek...

Czechowice to jedno wielkie (usunięte przez administratora) zaczynając od góry kierownicy dzieciaki którzy nie maja żadnego szacunku do pracowników ,(no chyba ze któryś to dobry znajomy) wymyślają sobie stanowiska typu brat kierownika został nadbrygadzistą a co niech ma chłopina nie nadaje się, ale to brat kierownika ;D kolejnych dwóch brygadzistów to śmiech na sali dostali stanowiska by rozpisywać sobie robotę i siedzieć na bazie . Ty jako zwykły szary pracownik albo należysz do ekipy któregoś z brygadzistów albo ładnie umiesz się podlizywać to masz w miarę zacznie sie pod górę jak masz swoje zdanie , albo co najgorsze masz lepsze pomysły i jesteś mądrzejszy od panów nad i brygadzistów to wtedy w avr Czechowice doświadczysz każdej najgorszej roboty ( nawet tej którą normalnie robi się na koparce ale ty za wymądrzanie się robisz łopatą ) Smutne jest to ze Kraków przymyka oko na to co dzieje się w Czechowicach ale rodzinny interes kwitnie ;) o rozpisywaniu grafiku nie ma co pisać każdy wie kto tam pracował że jest tragedia osoba odpowiedzialna za grafik nie ma pojęcia jak go rozpisać bo woli się zajmować gnojeniem ludzi że za wcześnie na bazę zjechali albo tym że ktoś podskoczył brygadziście i trzeba go zwolnic .;) Rozpisywać można się dużo oj dużo ale i tak znajdą się ci co będą wybielać , robota sama w sobie jest dobra wiadomo idziesz do pracy pracować ale niestety to co dzieje się w Czechowicach jest tragiczne ;) tak że panie i panowie z innych oddziałów avr chcecie lepiej zarabiać to musicie wymyślać sobie stanowiska i będzie lepiej ;).

Władza
@AVRek...

Oj, z tym masz 100% racji ;) Człowiek tutaj to tylko liczba do zastąpienia, najlepiej ustawić swoich, powymyślać coś, żeby się nie narobili a kasa ma się zgadzać, nic dziwnego, że mają siłę chodzić do pracy po więcej niż 250 godzin w miesiącu.

@Władza

logo firmy AVR to jutro robote zrób natychmiast a pensja to jutro albo za tydzień

Anty AVRek
@AVRek...

Jesteś mądrzejszy to się facet marnujesz. Normalny niezadowolony pracownik z minimum kwalifikacji rezygnuje w takim przypadku. No ale ty jesteś mądrzejszy . A tak normalnie pomyśl gościu jeżeli robotę zrobi koparka to po co ty tam jesteś potrzebny?

Mr X
@Anty AVRek

Bo jest rozkaz z gory, a jak nie to wypad bo tzw kierownik na biurku ma stos CV i zaraz sie ktos znajdzie chetny do pracy. Takie zachowania sa norma. Nieoficjalny system motywacyjny np. Trzy zolte kartki i wylatujesz itp...tak jak ktoś pisal wcześniej. Jesli nie jestes po znajomosci lub z rodziny to masz jednym slowem grubo...

S17
@Anty AVRek

A od kiedy AVR ma koparki? Chyba ze szpadel i łopata to wasze koparki

@AVRek...

Tak tak sama prawda o Czechowicach.

Przemysław
@Człowieku

Cześć. Pracujesz tam? Jestem ciekaw jaka obecnie panuje atmosfera w AVR i jakie jest tu podejście do pracownika... wiesz coś na ten temat? Będę wdzięczny za odpowiedź.

fizol
@Przemysław

Bardzo dobra atmosfera Wszyscy się szanujemy Jest super

@Władza

Tylko jak się chce coś od władzy to ucieka.Ja chciałem akumulator do przyczepy na zabezpieczenie to z-ca kier Radek uciekł do biura bo akumulatora brak I straszna władza hahahhaa..

Krzysztof ż.

@Krzysztof ż.

Tak sama prawda napisana.

AVR to wielkie dno jak Żywiec tak i Czechowice, ścigali kierowców na zimę naobiecywali a później zwolnili mówiąc że to nakaz od górny, (usunięte przez administratora) konfidenty na każdym kroku nie warto mieć nawet znajomych w tej firmie bo jak się później okaże lecą do kierownika na górę, a późnej tacy maja dobrze w firmie jak dobrze (usunięte przez administratora) wyliżą, Panowie kierownicy z czechowic nawet jaj nie mają żeby powiedzieć prawdę tylko ściemniają na każdym kroku, (usunięte przez administratora) na kółkach, robota (usunięte przez administratora) dyspozytorki myślą że są królowymi zakładu, auta trupy nie ma mechaników jeździ się do końca aż auto padnie później pretensje jak to się stało, nie polecam zarobki okey ale firma to jedno wielkie dno, może jak by inna świnia była przy korycie było by lepiej ale teraz to jest dramat nie polecam były pracownik. Jak nie jesteś kolega kierownika lub brygadzisty to lecisz do rowu a jak nie chcesz być tam to wyślą Ukraincow żeby pokazać ze się da a ty dostajesz naganę gdzie taka robotę może robic koparka ale wola żeby ludzie to robili łopata, jak szef z Włoch ma przyjechać to plac ma być czysty zero pracowników na bazie(żeby nie powiedzieli jak jest) a pozniej bo wyjeździe dalej (usunięte przez administratora) i nie ład brak Sprzętu kluczy czego kolwiek nic nie ma w tej firmie, brak odzieży dodatkowej jedno spodnie polar i kurtka na rok, dramat oby jak najszybciej zlikwidowali to i jakiś normalny pracodawca weźmie to i doceni pracowników :) a nie oczekuje ze pracownik robot drogowych mechanik i nagi w jednym a dostajesz wypłatę jak każdy w firmie nie ważne czy masz B kat czy C zarobisz tyle samo dramat. Proszę o nie usuwanie komentarzy :)

Uwaga

To co w ogłoszeniu to ściema W praktyce już na rozmowie co innego mówią A cała prawda wychodzi już w praktyce Zdecydowanie odradzam

Zuzanna
@Uwaga

To z czym potrafili ściemniać w ogłoszeniach?

@Zuzanna

Przyjmiesz sie tam do pracy to się przekonasz dlaczego sciemniaja.

Ilona
@Dino

lepiej wiedziec wczesniej i unikac niespodzianek chyba?

Michalek

Macie tam jakie lanie co bym je podrywol Takie the best (usunięte przez administratora) Bo jak tak to ida tam robic

BRODA

A u nas w AVRze w mieście (usunięte przez administratora) musisz robić fuchy , wtedy masz pewne miejsce na samochodzie i jesteś nietykalny. A jak będziesz uczciwy to będą rzucali Tobą jak (usunięte przez administratora) Dziwne to co???? Ale niestety tak jest.

Bodzio
@BRODA

Tak też było

Małolat

AVR jako firma sama w sobie nie jest taka zła. To że pojawiają się takie opinie a nie inne , firma moze to zawdzięczać rzadzacym ,ale tym od pasa w dol. Bo ci wyżej sa spoko. Jak moze byc dobrze ,jak w jednej z firm kierownikiem jest ktos kto nawijał papier toaletowy na szpule?? Nie ma żadnego pojęcia o pracy przy śmieciach, a na dodatek dyrektorzy za bardzo im wierzą w to co oni im mówią. Po prostu malują świat tak jak oni to widzą. Dyrektorzy powinni więcej rozmawiać z ludźmi. Najlepiej z każdym z osobna. Wtedy dowiedzieli by się prawdy.

Zbychu
@Małolat

Zacznij myśleć Ci wyżej gdyby byli spoko to nie wybierali by tych od pasa w dół deb ili Więc od góry do dołu ludzie którzy pomylili się z powołaniem Szkoda tylko że Włoch o tym nie wie Ale się dowie

Karol

Widziałem, że przyjmują do pracy na Maciejowie. Jak wyglądają zarobki? Jaka stawka godzinowa? Jak tam kierownictwo? Da się z nimi dogadać? Jest sens wogóle wysyłać Cv?

Arczi
@Karol

Teraz podobno FB będzie na a4, ciekawe czy zostanie ktoś w AVRze????

Twojstary
@Karol

Da się dogadać Musisz zgodzić się żeby pracować w rowie i kosić hektary zepsutymi kosami i będzie ok a jak zaczniesz kablowac i pisać maile- donosy to może trafisz na dyżurnego czyli najlepsza funkcja (usunięte przez administratora)

Dkz
@Karol

Stawki kiepskie mam tylko 3700 brutto podstawy. Nikt na bazie nie robi tylko my … kierownictwo się zmienia od kiedy zwolnili Niewczasa coraz więcej roboty… Sprzęt sypie się 1 za 2 i nie maja na naprawę szczerE nie polecam chyba że lubisz wolontariat

Hary
@Karol

Zarobki to prawie najniższa krajowa (3100) + 100% za nadgodziny. Ogólnie praca okolo 240-260h w miesiącu. Nowy kierownik jest od września zeszłego roku, na początku miał ambicje i plany, niestety brutalne warunki pracy w tej firmie go chyba zweryfikowały i lekko powietrze z niego zeszło. Więc firma póki co funkcjonuje, ale jak długo to nikt nie wie. Był czas że nie mieli pieniędzy na podstawowe narzędzia pracy, zdarzały się sytuacje, że i paliwa nie było. Także, jeśli masz wybór i ta firma nie jest Twoją ostatnią deską ratunku, to nie ma sensu składać CV. P.S na rozmowie o prace potrafią pięknie czarować co do zakresu obowiązków, które masz wykonywać. A pozniej zderzenie z rzeczywistoscią i nie rozstajesz się z łopatą w rowie, lub piłą czy kosą wycinając akacje.

Dawid
@Karol

Nie jest źle jeśli komuś zależy na pracy to będzie sobie ją szanował. Stawka najniższa krajowa ale nadgodzinami idzie dorobić

Twojstary
@Dawid

No właśnie Jeśli komuś zależy :) a trawa rosnie

Mefisto
@Karol

Nie warto aktualnie szukają frajerów do koszenia trawy bo nie ma Ukraińców Zarobki slabe

Szczerze

Ta firma to lipa Kierownictwo i dyr to banda nie szanująca ludzkiego życia Omijać ta firmę szerokim łukiem!!!!!!

Swieta

W internet jest praca dla kobiet Czy pracują tam jakieś kobiety Co robią? Czy firma uczciwą? Czy jest jakaś lekka praca? Czy trzeba coś pracować? Proszę o podpowiedz

Dawid
@Swieta

Pracują jako dyżurne chodź jedna dziewczyna jeździ w zimę jako kierowca solarki.

Ryszard

Żywiec to banda kretyńska razem z kierownictwem I związkami!!!

Otrząsnąć kierownika

Jak tam Panowie w Czechowicach kujecie jeszcze lód w rowach, czy może jakieś inne wspaniałe pomysły są aktualnie w realizacji?

Bodzio
@Otrząsnąć kierownika

Bo pracowalem w rowach w avr

Byk

Żywiec są przyjęcia??

Bóbr
@Byk

Nie licz na to że znajdziesz jakikolwiek AVR z normalnym kierownikiem, oni wszyscy są (usunięte przez administratora)

Niezadowolony

Właśnie! Najlepiej się kradnie jak nikt nie widzi :):):)

RAV
@Niezadowolony

Głodnemu chleb na myśli ????????????????????

Fazi
@RAV

Pewnie tak. Każdy wie co się na Maciejowie dzieje.

Były Pracownik

Odział Czechowice Dziedzice pieski które tylko dużo szczekaja..praca różna ogólnie ok,wypłaty na czas. Jak ktoś ma cierpliwość na pyszczenia małych piesków to jest ok. .

Daniel
@Były Pracownik

Hahha racja kolego sraja wyżej niż widzą chłopa na nich to będą cienko piszczec co nie którzy..no ale jak w życiu (usunięte przez administratora) to gdzies trzeba sie wygadać "wykazać" :)

chrzan

Nawet nie chodźcie tam , porażka najniższa krajowa a nawet na święta nie powiedzieli nic!

Arczi
@chrzan

A co chciałbyś od nich usłyszeć !? Kiedyś ras dostaliśmy takie kubki termiczne z logo AVR oraz imieniem i nazwiskiem. Koszt pewnie z 10 zeta brutto za sztukę hihihi Kiedyś to było! Ciesz się, że dostajesz gelt!

Zostaw merytoryczną opinię o AVR - Kraków

• Jak się pracuje w AVR?

Zobacz opinie na temat firmy AVR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AVR?

Kandydaci do pracy w AVR napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AVR
1.7/5 Na podstawie 652 ocen.

AVR