Opinie o Tyrens Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Tyrens Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tyrens Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyrens Polska Sp. z o.o. w Kraków

Boguśka Nowy wpis

Witam, widzę, że jeszcze na początku miesiąca wygasła mi oferta dla starszego asystenta branży konstrukcyjnej. Czy jest tu może ktoś kto brał udział w procesie rekrutacyjnym teraz i by o nim opowiedział? zastanawiam się czy nie będzie jeszcze możliwości się dostać, bo akurat spełniam wymogi

@Boguśka

Oferta na stanowisko Starszego Asystenta / Projektanta branży konstrukcyjnej jest nadal aktualna :)

Adamo

Czy firma Tyrens Polska oferuje pomoc przy relokacji z innego kraju - w moim przypadku malta. Firma oferuje prace w srodowisku miedzynarodowym - czy to tez sie wiaze z miedzynardowa pensja? Pracownicy pracujacy na rynku Szwedzkim maja Szwedzka pensje i odpowiednio rynek angleski = Uk pensja Czy praca na rynku w UK wymaga skoordynowania pracy z godzinami pracy w uk ze wzgelu na roznice czasu? Dostsowanie godzin pracy do uk Czy firme oferuje coroczna premie - jesli tak jaki to jest procen rocznych zarobkow. Jakie jest kryterium?

@Adamo

Nie zajmujemy się wsparciem w zakresie relokacji. Firma oferuje pracę w środowisku międzynarodowym oferując atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do stanowiska i kompetencji inżynierów w Polsce. Różnica czasu pomiędzy Polską, a Wielką Brytanią (1h) nie stanowi dla nas problemu – obowiązujące w biurze godziny pracy odpowiadają powszechnie praktykowanym w innych biurach. Do zmiany wynagrodzeń i premiowania pracowników podchodzimy indywidualnie.

Ciekawy

Witam. Czy pracujac wiele lat w projektowaniu (m.in. wykonywaniu rysunków warsztatowych, modeli 3D i 2D) konstrukcji stalowych na rynku US w Tekla X-Steel potrzebujecie lub może bedziecie potrzebować takiej osoby w niedalekiej przyszłości? pozdrawiam

@Ciekawy

Obecnie nie poszukujemy inżynierów o takich kompetencjach jednakże nie wykluczamy w przyszłości takiej potrzeby (dot. głównie znajomości środowiska Tekla Structures). Zachęcamy do śledzenia naszego profilu LinkedIn (niedługo również nowej, rozbudowanej odsłony oficjalnej strony www Tyrens Polska Sp. z o.o.) gdzie będziemy starać się na bieżąco przedstawiać aktualne oferty pracy.

Dzień dobry, jest teraz dostępna oferta dla projektanta, już na niektóre moje zapytania odpowiedziano w innych wątkach. chce jeszcze jednak dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie biura. w treści zostało wskazane to, że jest ono nowoczesne. Chodzi tylko o wyposażenie czy również sprzęt?

Tyrens Polska Sp. z o.o.

Mowa tutaj zarówno o standardzie biura i jego wyposażeniu (budynek oraz biuro w standardzie klasy A - Tischnera Office przy ul. Tischnera 8), jak i o dostępnym sprzęcie i oprogramowaniu.

Czy po rozmowie w Tyrens Polska Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Tak jak było napisane to faktycznie strona chyba jeszcze jest w przebudowie, bo tej zakładki na niej nie widzę. mnie osobiście interesuje zakres związany z inżynierią ruchu i planowania transportu. zdaje sobie sprawę, że raczej jak na razie naborów w tym zakresie nie będzie ale czy jest tu ktoś kto się zatrudnia w tym obszarze i podzieliłby się opinią?

Natala

Witam, już wcześniej widziałam tę odpowiedź, że osoby bez doświadczenia są zatrudniane, z tym że mam problem by odszukać jakąś ofertę. wcześniej pewna pani sugerowała stronę firmową, ale nie widzę na niej takiej zakładki. Gdzie jeszcze można znaleźć ogłoszenie? I kiedy byłaby potrzebna asystentka?

@Natala

Strona internetowa jest obecnie w przebudowie i przez jakiś czas nie będą na niej dostępne ogłoszenia o pracę. Aktualnie poszukujemy osób na kilka stanowisk, w tym m.in. w zakresie branż instalacyjnych (MEP) – branża HVAC (wraz z instalacjami rurowymi) i elektryczna (niskie prądy / automatyka), akustyki budynkowej, certyfikacji BREEAM, geotechniki, geokonstrukcji oraz BIM. Osoby zainteresowane w zakresie ww. branż (jak również w zakresie innych, niewymienionych powyżej) mogą składać aplikacje na adres e-mail rekrutacja@tyrenspolska.com. W przypadku branż niewymienionych powyżej mamy w inne zespoły związane z budownictwem, tj. w zakresie projektowania mostów, dróg i ulic, inżynierii ruchu i planowania transportu, czy konstrukcji budowlanych. Wprawdzie w chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji na te stanowiska ale nie wykluczamy ich w najbliższej przyszłości.

Czy w Tyrens Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Tyrens Polska Sp. z o.o.

Dotychczas praktykowane były upominki świąteczne.

Widziałem, że ktoś spytał się o umowę na czas nieokreślony dla projektanta budowlanego. Czy na każdym stanowisku jest ona możliwa? a czy od samego początku jeśli już czy jednak trzeba trochę popracować? Czy występują okresy próbne? Na jakich ewentualnych zasadach?

Tyrens Polska Sp. z o.o.

Każda osoba zatrudniona w Tyrens Polska Sp. z o.o. (bez względu na stanowisko) jest od początku zatrudniona na podstawie Umowy o Pracę. Kwestia okresu próbnego może (ale nie musi) się pojawić. Do każdej osoby, która dołącza do Tyrens Polska podchodzimy indywidualnie i w zależności od konkretnego kandydata ustalane są indywidualne warunki zatrudnienia (w tym m.in. wspomniana kwestia wprowadzenia lub niewprowadzana okresu próbnego).

Czy w Tyrens Polska Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Projektant Budowlany?

Tak, jest możliwa.

Czy osoby z angielskim na poziomie podstawowym mają szanse na zatrudnienie? Gdzie znajduje się Państwa biuro? Czy jest dostępny parking dla pracowników?

Tyrens Polska Sp. z o.o.

Aktualnie nasza działalność skupia się na rynkach zagranicznych, głównie na realizacji projektów w Szwecji i UK. Ściśle współpracujemy z naszymi oddziałami zlokalizowanymi właśnie w tych krajach i codziennym językiem komunikacji jest język angielski - stąd wymóg znajomości języka angielskiego przynajmniej w stopniu dobrym. Nasze krakowskie biuro zlokalizowane jest przy ul. Tischnera 8 (Tischnera Office). Odpowiadając na pytanie dot. miejsc parkingowych - jako firma mamy dedykowane kilkanaście miejsc parkingowych (ponieważ miejsc parkingowych jest mniej niż pracowników korzystamy z nich poprzez ich wcześniejszą rezerwację. Lokalizacja naszego biura umożliwia również bardzo dobre połączenie oparte na transporcie publicznym (tramwaj, autobus - Łagiewniki, kolej - stacja Bonarka). W budynku znajduje się również świetnie przygotowane zaplecze dla rowerzystów (wewnętrzne stanowiska rowerowe oraz możliwość skorzystania z natrysków) - sprawdza się to bardzo dobrze, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnio-jesiennym.

Czy w Tyrens Polska istnieje możliwość zatrudnienia na zasadzie kontraktu B2B?

Tyrens Polska Sp. z o.o.

Na chwilę obecną jeszcze nie praktykujemy takiej formy zatrudnienia.

Ewelina
@Tyrens Polska Sp. z o.o.

Co w zasadzie może być powodem? Żaden z zatrudnionych jeszcze nie wyszedł po prostu z tego typu propozycją czy firma sama z siebie nie jest skłonna do podejmowania tego typu współpracy? Dobrze widziałam na linku, że obecnie zatrudnia się 28 osób? Kiedy jest planowane jakieś powiększanie zespołu?

@Ewelina

Dotychczasową praktyką firmy jest zatrudnienie na Umowę o Pracę i właśnie taką formą zatrudnienia byli dotychczas nasi Pracownicy. Firma obecnie zatrudnia ok. 35 osób, a w najbliższych miesiącach dołączy do nas kolejne 5 lub więcej. Nie planujemy na tym poprzestać - mamy ambicję wciąż się rozwijać. Proces rekrutacyjny w wielu dyscyplinach jest prowadzony przez cały czas. Osoby zainteresowane zachęcam do wysyłania zapytań na adres e-mail: rekrutacja@tyrenspolska.com

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Tyrens Polska Sp. z o.o.?

Tyrens Polska Sp. z o.o.

Tak, jak najbardziej. Staramy się tworzyć zespoły, których członkowie to osoby o różnym poziomie doświadczenia - taka jest idea zespołu (wspierać i uzupełniać się nawzajem). Aktualnie prowadzona rekrutacja w kilku branżach zakłada również zatrudnienie osób, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową. W niektórych przypadkach już mamy takie osoby, w niektórych wciąż poszukujemy. pozdrawiam, Marcin Mendocha - Tyrens Polska

Danuta
@Tyrens Polska Sp. z o.o.

To super :) Rozumiem, że oferty pracy znajdę na państwa stronie? Mam dodatkowo pytanie dotyczące doświadczenia. Skoro nie jest ono wymagane we wszystkich przypadkach, czy sa państwo otwarci również na osoby jeszcze studiujące?

@Danuta

Jeżeli w danej chwili jest w konkretnym zespole branżowym jest wolne miejsce na stanowisko dla takiej osoby (kończącej studia) to oczywiście odpowiedź brzmi TAK pozdrawiam, Marcin Mendocha - Tyrens Polska

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Tyrens Polska Sp. z o.o.?

Tyrens Polska Sp. z o.o.

Naszym pracownikom zapewniamy odpowiedni, mobilny sprzęt do pracy (wysokiej klasy laptop HP) wraz z niezbędnymi akcesoriami (klawiatura, myszka, słuchawki z mikrofonem, torba/plecak, itp.) oraz monitorem 34" typu ultra wide (21:9). Każdy pracownik na codzień korzysta z programów z pakietu Office oraz wewnętrznych, grupowych aplikacji. W zakresie specjalistycznego ("inżynierskiego") oprogramowania bazujemy na licencjach grupowych i indywidualnych (jeżeli jest taka potrzeba). Rodzaj dostępnego oprogramowania dostosowany jest oczywiście do specyfiki pracy każdego pracownika oraz realizowanych projektów. Jeżeli pytanie dotyczy innego typu narzędzi uprzejmie proszę o sprecyzowanie pytania. Tyrens Polska

Chcę zapytać o wasze doświadczenia na temat możliwości współpracy z firmą Tyrens Polska Sp. z o.o.. Czy jest możliwość podjąć pracę na 1/2 etatu? Czy spotkanie rekrutacyjne składa się z kilku etapów? Czy firma oferuje pozapłacowe bonusy? Bardzo dziękuje za wskazówki.

Marcin M.

Dzień dobry, Odpowiadając na powyższe zapytanie. W Tyrens Polska zawsze przewidujemy zatrudnienie na umowę o pracę. Preferowany zakres zatrudnienia do pełen etat. Przejściowo, jeżeli jest taka potrzeba jesteśmy skłonni rozpocząć współpracę w niepełnym wymiarze czasu jednak docelowo preferujemy pełen etat. Etap rekrutacji, w zależności od stanowiska, może składać się z kilku etapów (w tym spotkań online z naszymi partnerami ze Szwecji lub UK). Zawsze pierwszym etapem jest złożenie do nas CV oraz jego wstępna analiza. Jeżeli kandydat(ka) wpisuje się w profil poszukiwanych przez nas osób oraz profil naszej działalności odpowiada kandydatowi(tce) spotykamy się i dowiadujemy o sobie nieco więcej. Gdy po tym etapie obie strony podtrzymują zainteresowanie w zakresie ewentualnej współpracy, w zależności od stanowiska spotykamy się raz jeszcze z lub bez udziału naszych kolegów i koleżanek ze Szwecji i/lub UK. Tak, firma oferuje pozapłacowe benefity, o których najczęściej rozmawiamy na pierwszym spotkaniu.

Marcin M.

Dzień dobry, Odpowiadając na powyższe zapytanie. W Tyrens Polska zawsze przewidujemy zatrudnienie na umowę o pracę. Preferowany zakres zatrudnienia to pełen etat. Przejściowo, jeżeli jest taka potrzeba jesteśmy skłonni rozpocząć współpracę w niepełnym wymiarze czasu jednak docelowo preferujemy pełen etat. Etap rekrutacji, w zależności od stanowiska, może składać się z kilku etapów (w tym spotkań online z naszymi partnerami ze Szwecji lub UK). Zawsze pierwszym etapem jest złożenie do nas CV oraz jego wstępna analiza. Jeżeli kandydat(ka) wpisuje się w profil poszukiwanych przez nas osób oraz profil naszej działalności odpowiada kandydatowi(tce) spotykamy się i dowiadujemy o sobie nieco więcej. Gdy po tym etapie obie strony podtrzymują zainteresowanie w zakresie ewentualnej współpracy, w zależności od stanowiska spotykamy się raz jeszcze z lub bez udziału naszych kolegów i koleżanek ze Szwecji i/lub UK. Tak, firma oferuje pozapłacowe benefity, o których najczęściej rozmawiamy na pierwszym spotkaniu.

Szymon
@Marcin M.

Powiesz jakie to benefity? Bo chyba to nie tajemnica że dopiero na rozmowie można się o nich dowiedzieć.

@Szymon

@Szymon: Oczywiście, że nie jest to tajemnicą. Są to m.in. pakiety opieki medycznej (obecnie korzystamy z LuxMed)), karty sportowe (obecnie korzystamy z Benefit Systems), PPK, dajemy częściową możliwość pracy zdalnej i pewną elastyczność w zakresie godzin pracy, organizujemy również różnego rodzaju spotkania integracyjne, mamy w biurze mini pokój gier z piłkarzykami i rzutkami, niedawno zaczęły pojawiać się w biurze owoce. Aktualnie analizujemy również możliwości podpisania grupowej umowy na ubezpieczenie na życie. Firma się rozwija więc na pewno w przyszłości pojawią się inne.

Agata
@Marcin M.

A czy rozwija się na tyle, że organizowane są jakieś szkolenia dla pracowników?;)

Tyrens Polska Sp. z o.o
@Agata

Jeżeli jest taka potrzeba oczywiście organizujemy szkolenia, które ułatwią codzienną pracę i podniosą kwalifikacje naszych pracowników.

Ewelina
@Tyrens Polska Sp. z o.o

Pracownicy często zgłaszają taką potrzebę? Przychodzą z jakimiś problemami może?

@Ewelina

Na to pytanie nie ma uniwersalnej odpowiedzi. Zakres szkoleń dostosowujemy do potrzeb równocześnie wyznając zasadę "Człowiek uczy się przez całe życie" - zależy nam na tym aby nasi pracownicy mogli się rozwijać i podwyższać posiadane kwalifikacje zawodowe.

Danuta
@Tyrens Polska Sp. z o.o.

A czy szkolenia sa obowiązkowe?:) Czy ktoś musi wyrazic po prostu taką chęć?

@Danuta

Nie są obowiązkowe ale jeszcze nie spotkaliśmy się z sytuacją aby pracownik nie był zainteresowany szkoleniem.

Na etapie organizowania biurka w Krk szukali administratora. I co dalej? Dalej oddział się rozwija? Nie widzę naborów i zastanawiam się, czy po prostu jest kompletny zespół, który się nie zmienia...

@Monika

Odpowiadając na powyższe pytania. Na etapie organizacji firmy (ostatni kwartał 2020 r.) owszem poszukiwaliśmy osoby pełniącej w naszej firmie funkcję Administratora Biura. Ponad rok temu udało nam się taką osobę znaleźć i na chwilę obecną nie poszukujemy osób do działu administracji. Jesteśmy firmą w dominującym stopniu świadczącą usługi projektowe z zakresu budownictwa kubaturowego i infrastrukturalnego (skupiając się na rynku szwedzkim i brytyjskim) więc podstawowym kierunkiem rozwoju naszej firmy jest budowa i rozwój zespołów projektowych. W tym zakresie od ponad 1.5 roku aktywnie rekrutujemy i zwiększamy liczebność biura. Co więcej, zakładamy, że dalszy rozwój krakowskiego oddziału Tyrens w okresie najbliższych 18 miesięcy zwiększy naszą liczebność dwukrotnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyrens Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Tyrens Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tyrens Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyrens Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tyrens Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

• Szlak 77 lok. 222
    31-153 Kraków