Opinie o AVR w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AVR. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AVR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVR w Kraków

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z AVR? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Mr X

Sami. Powodow sa dziesiatki. Zero bhp, marna placa, min 240godzin pracy, glownie przy lopacie w rowie. Zero socjalu, auta, kierownictwo...ogolnie wszystko. Oplaca sie jesli jestes po znajomosci albo jak pojdziesz kablowac. Wtedy masz lepszy zywot. Ogólnie idz jak nie masz wyjścia ale poza tym omijaj szerokim lukiem.

lenovo
@Mr X

Moim zdaniem praca jest ok tylko ludzie robią kwas, jak komuś nie pasuje to się zwalniam a nie płacze, jak płaczki z zywca narzekać i obgadywać jak to źle ale jakoś nikt się zwalnia tylko każdy się trzepie nad robotą bo gdzię będzie tak jak w avr. Zapomnieli jak było w dromilu?

Avr numer jeden
@lenovo

Masz rację jak się komuś nie podoba to po jakiego tam siedzi i płacze pracy jest od groma wszędzie trzeba pracować

Tycuś
@lenovo

W Żywcu ogólnie kiepska atmosfera, dużo starych kapusiów i starych kawalerów z byłej firmy Dromil, mających krótkie języki, które bardzo odpowiadają koordynatorowi tegoż obwodu utrzymania.

Rolf

Na Sośnicy zdarzyło się, że kogoś zwolnili. Lecz większość zwalnia się sama, od początku kontraktu to podwyżek nie było do teraz. Pewnie pupile dostawali, ale normalni ludzie to nie... Wręcz były obniżki stawek podczas zmiany umów jakoś 2/3 lata temu to było bodajże. Ja osobiście nie polecam, są dużo lepsze zajęcia niż koszenie trawy zimą bądź w cholerny upał! Niejednokrotnie z kolegą na zmianę szelki... Spocone zakładasz po koledze a on po Tobie i zmiana co 100/200 metrów ???? Jeśli lubisz zbierać (usunięte przez administratora) i odchody po kierowcach to jak najbardziej się do tego nadajesz! No i ta robota w Święta! Wigilia, Slywester, Nowy Rok, Wielkanoc z "kolegami" w pracy... Ostatnio cała Polska się śmiała z tych noszących chłopów w internecie, przypomniały mi się czasy AWRu! ???? No i pamiętaj: na Twoje miejsce jest dziesięciu!!!! ???????????? Rozpisałem się, w sumie to nie na temat... Powodem większości jest kasa! Stawka to przeważnie najniższa krajowa, chyba rzadko kto ma coś więcej. Jedyna podwyżka jaką dostaniesz to wtedy kiedy najniższa krajowa idzie do góry! Najlepiej poznać to na własnej skórze jeśli nie wierzysz opiniom. Pozdrawiam nielicznych! Trzymajcie się ciepło! Bajo jajo! ????

krzan

nie idźcie tam , najniższa krajowa , pomiatanie , zero socjalu , pojazdy złom

herflik

chopaki jak tam, cesorz dalej rządzi na s1? pozdrawiam cieplutko

fizolek

DLACZEGO KOORDYNATORZY I KIEROWNICY NIE ROBIĄ PO 12 GODZIN COO? NO POWIEDZ (usunięte przez administratora) Z BIURA?? FAJNIE SPĘDZIĆ CZAS Z RODZINĄ. NO ZOSTAŃ NA 12 GODZIN ZA TE SUPER SETKI

Pyra
@fizolek

Tak pracują koordynatorzy z kierownikiem: godz 6.00 wydanie kart pracy kierowcom, godz 6.30 nie ma już nikogo na bazie, I tutaj się zaczyna. Do godz 7.00 picie kawy , no tak z 40 minut, później do godz 8.00 papieros godz8.00-9.00 służbowym autem do McDonalda-śniadanko. Powrót na bazę z McDonalda sprawdzić co słychać, gdzieś tak po 10.00 służbowym autem do domu przespać się z godzinkę (lub 1,5h). Powrót na bazę już wypoczęty ,trzeba znowu zahaczyć o McDonalda- drugie śniadanie. Spowrotem do firmy ,włączyć komputer i jakiegoś pracownika zgnoic. Tak można pracować nawet 23h, bo 1h zostawiłbym na seks z żoną. A pracownicy robią od rana-zdarza się do wieczora- zdarza się bez jedzenia. Myślę że dyrektorzy dużo nie wiedzą co się dzieje w zakładzie dyrektorzy to wspaniali ludzie-ale są (usunięte przez administratora)przez swoich pseudokierowników.

Henry
@Pyra

To prawda zapomniałeś dodać że co nie spojrzysz do biura to albo w gierki grają albo gazetki Lidla i przegadaja A wy charujecie na lebrow w pocie i słońcu

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kawa

Witam Wszystkie wpisy ,które były pisane na tej stronie na firmę AVR i pracowników są nieprawdziwe, ponieważ były pisane po pijanemu. Chciałbym wszystkich pracowników ,którzy czują się urazeni PRZEPROSIĆ!!!! A w szczególności Pana Michała.

Onet

Ciekawe fizyczna praca Pieniażki średnie sprzęt niskiej jakości dużo wymagań od pracownika

Gnój

Czy to prawda że tam w rowach pracują więźniowie ?

Wiezien
@Gnój

Tak prawda ja siedziałem za głowę ale każdy ma szansę na nowe życie AVR jest ok pozdrawiam

Nata
@Gnój

Nie, więźniowie takiej roboty sie nie chytaja Bardziej (usunięte przez administratora)

Star

Nie polecam nikomu obiecują dużo a kończysz na kosie lub lopacie kasa slaba

Wkurwiony

Witam Panowie jak wrażenia po wczorajszym spotkaniu z Panią Prezes w Skoczowie?

Jakub
@Wkurwiony

Czy zaszły jakieś wielkie zmiany w firmie po tym spotkaniu ? Nie widzę zadowolenia po komentarzach, można wiedzieć co się zmieniło lub wydarzyło ? Dzięki.

Anty avr
@Jakub

Tak zaszła zmiana ,jednemu doszyją rękawy do koszuli

Xyz
@Anty avr

Słyszałem że podobno krawców będą zatrudniać, żeby szyli ubrania pod indywidualne zamowienie

Jakub

Może po prostu się martwi o swoich pracowników, nie ma co od razu źle posądzać, teraz jest etap grypowy, może sie martwi czy będą ludzie do pracy ????

Robol

Słyszałem że na Maciejowie Super się pracuje macie nowego kierownika wprowadził Super atmosferę u nas taki by się przydał tylko Wam pozazdrościć "szczesciarze"????

Bóbr
@Robol

Jak jest dobry kierownik to i ludzie z chęcią przychodzą do pracy, a u nas w mieście (usunięte przez administratora) TO JEST wódz a nie kierownik!!!! Ale już jego i firmy czas się Kończy!!!

Cmoknijmniewwora

Maciejów Robota cieżka kasa mała wymagań dużo Dziękuję sami niech sobie kosza trawę za grosze. Frajerów szukajcie na suwałkach

Bobo

Witam mam na dniach zacząć pracę w avr odział Maciejów dk88 /A1 jako patrolowiec i.moje pytanie brzmi czy faktycznie jest tak źle w tej firmie?

Pilot
@Bobo

No to powodzenia kolego. Już lepszej firmy nie mogłeś wybrać!!! Poprostu będziesz w tej firmie zerem, no chyba że skumasz się z tymi co siedzą w biurze, i będziesz donosił na swoich kolegów. Wtedy będziesz traktowany lepiej, oddział Maciejów

Jare
@Bobo

Dużo godzin małe pieniądze (usunięte przez administratora) na lopacie i koszenie trawy non stop

Bobo

Kurde nie do pomyślenia że aż tak może być źle w tej firmie

Avr
@Bobo

Spróbuj nie jest tak źle trzeba skosztować żeby ocenić smak pozdrawiam

Bułka

Panie Piotrze P. Proszę nie chodzić po szatni z faja na wierzchu!!! Bo mi staje!! Jest to niebezpieczne , i nie odpowiadam za to jak kiedyś Pana zachaczę od tyłu!!! Jest Pan między ludźmi a nie małpami!!! Proszę się zachowywać jak cywilizowany człowiek. Bo to co Pan pokazuje to jest niesmaczne dla wszystkich pracowników.

Pilot

Doszły mnie słuchy że w lipcu Magda Gessler ma zrobić rewolucję w AVR w Chrzanowie, czy ktoś coś o tym wie? Czy to prawda?

Boss

Układy i ukladziki najbardziej w Czechowicach. Pseudo brygadziści.. o kant h@@u@@ja rozbić Masz znajomości nic nie robisz jak nie to łopata kosa.

Człowieku
@Boss

Tak racja w 100%.A brygadziści na nockę przychodzą pod wpływem % że niekiedy trzeba trzymać żeby do rowu nie wpadli.

Chudy

Zarząd z Krakowa przejął stery na Maciejowie i załatwił prezesowi z Włoch milion kary.Dziękujemy za wspieranie Polskiej gospodarki.

Chudy2CBAa
@Chudy

Jaki skład ma Patrol Autostradowy? Czy jeździ tam po trzy osoby? Czy jak to wygląda? Dziękuję za odpowiedzi

Gigant

Chce się zatrudnic w firmie na Gliwicach jak się pracuje jest spoko wypłata na czas ?

Kierowca
@Gigant

Szczerze odradzam tą firmę,a co do szczegółów to w skrócie: najniższa krajowa + nadgodziny 100% ,w miesiącu ok. 240h ,wypłata często z lekkim poślizgiem W firmie niefajna atmosfera, większość normalnych planuje lub już się zwolniło,a reszta to dupowłazy i kapusie.Kierownicto to porażka, banda niemyślących przygłupów, wydających kretyńskie polecenia Standardowe narzędzia pracy to łopata lub kosa, choć często trzeba zrobić coś z niczego Praca wygląda różnie, najlepsza opcja to patrol,więc jak chcesz się zatrudnić to nie pokazuj że coś tam potrafisz , najlepiej jest mieć dwie lewe ręce i uczulenie na trawe

Człowieku
@Kierowca

Tak masz racje w 100 %.A daj kasę na jakieś zakupy to o zwrocie zapomnij bo księgowa Bożenka Ci powie że myśli że to jest rozliczone.I temat ucięty.

Swój

A w jakim mieście ta wypłata jest z poślizgiem? Bo ja dostaje na czas , a nawet dzień wcześniej. Jeżeli chodzi o wypłaty to wszystko jest ok!

Ewelina
@Swój

Czy mogłabym Cię od razu zapytać o wysokość wypłaty w AVR? :) Oczywiście nie musi być to dokładna kwota, chciałabym się tylko zorientować na jakie zarobki można liczyć w firmie. Na jakim stanowisku pracujesz? Bo mnie akurat interesuje stanowisko pracownika drogowego :)

Swój

Jak tak mówisz to chyba z czubkow Cię wypuścili lub uciekłes ! Tylko czubek tak chwali taka pracę!

Huhy

Na jakiem dziale robisz ze takie głupoty piszes

Zostaw merytoryczną opinię o AVR - Kraków

• Jak się pracuje w AVR?

Zobacz opinie na temat firmy AVR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AVR?

Kandydaci do pracy w AVR napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AVR
1.7/5 Na podstawie 652 ocen.

AVR