Opinie o AVR w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AVR. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AVR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVR w Kraków

JA

A wypłaty jak nie ma tak nie ma i nikogo nie obchodzi że trzeba płacić rachunki ????

Człowiek

(usunięte przez administratora) .Dodam jeszcze że w Czechowicach z Radka(usunięte przez administratora) miał jeden racje który z nim wcześniej pracował i to mówił.

wryn

co tam chłopaky, co tu taki spokój? tak się wam dobrze pracuje czy może kierownictwo znów coś naobiecywao i w to wierzycie?

@wryn

Ta...kolejna premie za koszenie ????

Avrr
@wryn

W czechowicach Powini sie wziasc wkoncu za ten cyrk u kierownictwa pseudo.. jak i smiesznych brygadzistow..z ktorych sie śmieją juz wszystkie odzialy haha..

Avr

Czechowice to jedno wielkie nieporozumienie zaczynając od góry kierownicy dzieciaki którzy nie maja żadnego szacunku do pracowników ,0 pojęcia jakich brygadzistów mają kto pracuje kto w h.uja ciągle wali..wymyślają sobie stanowiska typu brat kierownika został nadbrygadzistą a co niech ma chłopina nie nadaje się, ale to brat kierownika ;D.Jeżeli jesteś z rodziny kierownictwa bądź przydupasem "brygadzistów" to masz się dobrze.. kolejnych dwóch smiesznych brygadzistów to śmiech na sali dostali stanowiska by rozpisywać sobie robotę i siedzieć na bazie . Kiedyś się to pokonczy jak sie obudza w lasku :))

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Kierowca

A teraz coś o chłopakach którzy pracują przy asfaltach. Naprawdę fajna ekipa, wszyscy zgrani, (usunięte przez administratora) w tym smrodzie po 15 godz. do Czechowic dojeżdżają z maciejowa w domu są gośćmi dziwi mnie to jak oni to wytrzymują. Panowie asfalciarze szacun bo wiem że firma was nie docenia i jeszcze mają do was pretensje.

Też kierowca
@Kierowca

Zgadzam się z tobą. Byłem świadkiem jak harowali 24 godz a na drugi dzień kierownik Daniel K. dzwonił do kierowców do mnie też czy oni czasami nie spali, a może pili kawe itp a chłopaki 4 godz czekali na samochody z masą. Kompletny brak organizacji ze strony kierownika a potem pretensje do chłopaków. Jeden z nich potrafił wszystko zorganizować ale Daniel K. wyczuł konkurenta i się go pozbył.

Staszek

Witam czy prawda jest to że firma ma problemy finansowe? Bo wybieram się do pracy na Chrzanów A nie chce spaść z deszczu pod rynnę?

Jarek
@Staszek

250 h za 2600 porazka zanic nie placa a zmuszaja i strasza ze cie zwolnia a szczegolnie pan (usunięte przez administratora)z chrzanowa

Rolnik
@Jarek

Gdzie ty widziałeś 250 h ? Chyba 150 .... :)

@Staszek

dzis byly wyplaty w chrzanowie i kazdy pi 400 zl mniej porazka

RUDY
@Marek

To ja mam więcej. Ale się nieprzyznaje w takim razie :):):)

Gery
@RUDY

Ogulenie nie było by tragedia bo robota jak robota, ale..... coś się popsuje i jak trzeba reperowac to gdzie się nie pojedzie nie chcą robić bo kasy nie ma...ale co jak co autka są fajne:)

@Rolnik

Jakie 150 ? W tej firmie 240h to norma :) a kolega z wynagordzeniem się wiele nie pomylił za taką ilość godzin :D

zainteresowany
@SZOFER

Ale z tymi godzinami to w odpadach czy na drogach? Czy to jakaś różnica? Ja chcę iść w odpady. Napiszcie bo jestem zainteresowany. Rozmawiałem z pracownikiem z Jaworzna i tam podobno rzadko są nadgodziny, czasami trzeba przyjść w sobotę. Nie chce się (usunięte przez administratora) bo ostatnio pracowałem w innej firmie po 280-290 h.

@zainteresowany

Na drogach :) I jak ? zasiliłeś szeregi AVR ?

Janek
@SZOFER

Do dziś nawet rękawiczek jak nie było tak niema trza prac w domu lub swoje przynosic

Staszek
@zainteresowany

Przecie avr to "jutro" więc pewno jutro będą rękawiczki i szkolenia :)

@Janek

Ja od samego początku kupuje swoje :) bo w tych co firma zapewnia (których często brak) pracuje się tragicznie.. Firma moim zdaniem ledwo funkcjonuje, brak odpowiedniego zarządzania. A my się tu nad rękawiczkami rozwodzimy. Czekać tylko kiedy ogłoszą upadłość

Mr X

Ciekawe na ile maja starczyc? 2lata jak koszulki? ????

Witek

Wam to nie idzie dogodzić rękawiczek nie ma to źle jak są to też źle hahaha zastanówcie się co wy chcecie w życiu lepiej robić

@Witek

Taka firma środków BHP powinna mieć cały czas pod dostatkiem. Sytuacja,że trzeba się o coś prosić jest nie do przyjęcia, a pracownik powinien odmówić w takim wypadku wykonania pracy.

Ważniak
@Mr X

To czemu nie odmawiasz? Może czas najwyższy? Wreszcie kierownictwo otworzy oczy jak robota nie będzie wykonana...

Mr X

W Czechowicach ostatnio wysylali nas na koszenie bez okarow bo się skonczyly. Na szczescie pozyczylem sobie od kogoś. Brak rekawiczek tez znam, tak samo jak mydla w WC badz cieplej wody w kranie haha.

Czy pracodawca AVR organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Lermax

Zapomnij. BHP przez Skype to max co dostaniesz.

Janek

I znowu dziś musiem zabrać SB rękawiczki z domu bo standard dalej niema oczywiście chodzi o chrzanów

pipi

opowiedzcie jak sie pracuje w tej firmie , ile godzin, jaka stawka , jakie kierownictwo

Kyler
@pipi

Godzin w (usunięte przez administratora) stawka (usunięte przez administratora) kierownictwo (usunięte przez administratora)

Czy firma AVR w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Cesarz

Do łopaty nie potrzebujesz szkolenia pozdrawiam

Mr x

Szkolenie BHP przez Skype (pod warunkiem, ze go uruchomia) to max co dostaniesz.

Car

I kolejny miesiąc ze zmniejszoną ilością godzin

Ubolewam

Odddzial Gliwice , fajna praca - jedynie kierownik źle traktuje ludzi, straszy degradacją, nie podnosi kwalifikacji ludzi traktuje arogancko. C8agly mobbing zastraszanie. Ludzie drżą o swoją przyszłość.

@Ubolewam

W fermie AVR jutro S.A. jest masa samozwańczych kierowników, jak już zdobyłeś się na odwagę a w tych czasach to rzadkość , określ m/w o którego Ci chodzi ? Dam ci radę kolego /koleżanko jak już oskarżasz firmę (firma to pracownicy) którą od kilku lat próbujemy utrzymać na Polskim skorumpowanym do szpiku kości rynku to rób to porządnie, idź do sądu , załatw sobie dobrego prawnika a przede wszystkim nie oceniaj w ciemno jednego z " kierowników" bo może akurat On włożył najwięcej siebie w (wyłazi cały zleceniodawcom w odbyt) oddział by inni mieli pracę. Reasumując nie wieżę że przed podjęciem pracy w naszej firmie Nie czytałeś opini na forum , stawiam że ktoś cię przyprowadził do nas a teraz się za ciebie wstydzi. Do oddziału w Gliwice można dostać się w dwojaki sposób albo jesteś fachowcem i posiadasz potwierdzone uprawnienia i doświadczenie albo wprowadza cię podobny wichrzyciel . Jeszcze mam jedno pytanie na jakim ty jesteś stanowisku że boisz się o degradację ? Proszę cię byś nie psuł nam 8 lat zapieprzania na zawołanie. Jak coś to polecam Amazon tam może cię wprowadzi jeden z byłych urobionych po pachy pracowników naszej firmy pozdrawiam (usunięte przez administratora)

obilan
@Ubolewam

trzeba go wywiesc na toczkach albo mu podlozyc swinie tak jak to w zywcu zalatwili

Puli

To nie będzie opinia o firmie. To będzie opinia o jej pracowniku ktory (usunięte przez administratora) ludzi i podaje nieprawdziwe nazwisko. Rzeszów i okolice.

Papcio

Witam mam pytanie czy warto chwycic prace koszenia poboczy tarnow sedziszow I jaka kasa

Donica
@Papcio

Oczywiście bardzo fajna praca dla kogoś kto lubi zapierd..c Dostajesz kosę i jazda. Ja to osobiście lobię Ale nie każdemu odpowiada niektórzy by chcieli miliony za taką pracę no ale wiadomo ... Jak się nie uczyło to trzeba się narobić polecam

kacper

hej jak w zywcu sie pracuje ???? czy idzie zarobic za normalne godziny ?? czy trzeba(usunięte przez administratora)naliczbowe ???

Mati ott

Słyszałem że szukają dyżurnego. Jakieś info??? Jakie kwalifikacje ? Czy z grupą inwalidzką mam szanse

Szczepan
@Mati ott

to najprostsza praca w strukturach tej firmy wiec każdy ma szanse.

Prezydent

Panowie czy na wszystkich kontraktach zaczeli zabierać po dniówce. ??? Miały być podwyżki po nowym roku a na razie nas okradają z godzin i pensja maleje zamiast rosnąć a przynajmniej zostać bez zmian. Umowilismy się na średnie wynagrodzenie ktore jest możliwe tylko przy wypracowaniu nadgodzin ateraz nam nawet nadgodziny już 2 miesiące zabierają. Żenada po prostu. Już nie mają na czym oszczędzać to nam zabierają.

Ciekawski
@Prezydent

Zabierają? Czyli ile godzin pracujesz? Bo z tego co my mamy ustalone to umownie 19 zmian.

Prezydent
@Ciekawski

Zmniejszyli do 17

@Ciekawski

"pracujesz" ???????????????? ale się uśmiałam , "leżaki" nareszcie ktoś z wami porządek robi haha

Widzę że trolling z góry idzie. Napisałaś ,, uśmiałam się" a kobiety z tego co wiem nie ma na żadnym kontrakcie jako pracownika tylko ewentualnie kadra kierownicza. Boli że ktoś prawdę pisze. Dla pracownika dzień nadgodzin to ok 300zl bo liczone jak dwie dniówki więc przy tych wypłatach to np. koszt dojazdów do pracy.z 3000 wypłaty zostanie 2700. Więc się nie dziw że ludzi to boli bo będzie musiał np. nie wykupić jakiś leków chociaż z perspektywy kierownictwa ciężko to sobie wyobrazić .Przy takich wypłatach to znaczna część budżetu. Śmiać to my się możemy z darmowych dyspozycji. Firma wymaga kilku dni w miesiącu być pod telefonem i do dyspozycji za darmo i bez uzgadniania tego z nami -to jest kabaret. Nie ma co się dziwić niektórym że mówią jak płacą tak robią- firma nie szanuje ludzi więc dziwne żeby ludzie dalej wierzyli że kiedyś będzie lepiej co już nie raz słyszeliśmy a jest coraz gorzej. I śmiech to brak honoru i szacunku tych co mówią co innego jak sie przyjmowalismy a teraz robią co innego.

Grażyna
@Prezydent

Rozumiem, że chodzi Ci o to, że firma nie daje możliwości zrobienia nadgodzin, które to prowadziłyby do wyższych zarobków tak? Czy coś źle zrozumiałam?

Chytry

(usunięte przez administratora), jestem pod wrażeniem :ò !

pajac

Po co te forum ? Wpisy są usuwane , czyli czysta propaganda. Pieprzenie i dezoorientacja. Prowadzenie do minimum moralnego w śród pracowników fizycznych. (usunięte przez administratora) Przykro patrzeć jak psuję się od głowy.....szkoda firmy

kadry

od 1 czerwca redukcja zalogi o 30 procent , uwazajcie co robicie i jak

Biały
@kadry

Nie siej fermentu teraz jeszcze więcej roboty bedzie

oba ma

podobno od maja zero godzin nadliczbowych

Paranoik
@oba ma

Po co siać herezję i opowiadać bajki wyssane z palca? Zacznie się koszenie, asfalty i inne, to pracy będzie tyle... Że godzin zabraknie.

koklusz
@Paranoik

taa tylko kto im zapłaci za to koszenie i z czego

dzurowa
@Paranoik

no tak nie bedzie zlecen od zleceniodawcy to sobie mozecie kosic ale chłopa po jajach

Zostaw merytoryczną opinię o AVR - Kraków

• Jak się pracuje w AVR?

Zobacz opinie na temat firmy AVR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AVR?

Kandydaci do pracy w AVR napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AVR
1.7/5 Na podstawie 652 ocen.

AVR