Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

4.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,
Dziękujemy za wszystkie opinie pojawiające się na naszym profilu. Staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki, dlatego zależy nam na tym, aby dyskusja na forum była merytoryczna i kulturalna.
Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, naruszania czyjejś godności czy szerzenia nieprawdziwych informacji. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnej obsłudze naszych pracowników, jesteśmy liderami na polskim rynku złota inwestycyjnego.
Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: biuro@mennicakapitalowa.pl
Grzegorz

Inwestuje w złoto od 2010 roku, niewielkie ilości ale systematycznie. Kupowałem w wielu sklepach internetowych ale tu pasuje mi najbardziej. Szybko i sprawnie, bez niedomówień i w atrakcyjnych cenach. Polecam

Jowita
@Rafał

Jestem pracownikiem Mennicy Kapitałowej od listopada 2020 r. Potwierdzam słowa Joanny i Rafała. Nie mogłam trafić lepiej :)

Rafał
@Joanna

Potwierdzam słowa Joanny, jestem pracownikiem Mennicy Kapitałowej prawie dwa lata i o firmie mogę powiedzieć same dobre rzeczy. Przejrzyste warunki, dobra atmosfera i pomoc w razie potrzeby. Opinia szczera niewymuszona przez pracodawcę :) Firma na 5+

Joanna

obserwuję "od środka" firmę jako pracownik od ponad roku. Nie spotkałam się z żadną nieuczciwością i z czystym sumieniem mogę polecić pracodawcę.

Arek Nowy wpis

wszystko gra

Maciej Nowy wpis
Klient

Realizacja była blyskawiczna. Obsługa w pełni kompetentna.

Henryk Wasilewski Nowy wpis
Klient

Moneta była dostępna od ręki tak jak to mieli na swojej stronie. Po przybyciu zostałem szybko obsłużony.

Sebastian Nowy wpis

Wszystko ok

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Wanda

Mennica Kapitałowa Sp. z o.o. dodała ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. produktów inwestycyjnych. Czy ktoś z pracownikow lub tez bylych pracownikow podzieli sie doswiadczeniem i opinią co wg firmy znaczy : a trakcyjny system wynagrodzenia (wynagrodzenie stałe oraz prowizja) ? czy srednia krajowa rzedu 5-6 tys netto na tym stanowisko jest realna ?

Kamila
Klient

Pan z którym rozmawiałam telefonicznie chętnie mi doradził, był przy tym bardzo uprzejmy. Pozdrawiam.

Mikołaj

Wszystko ok

Karol
Klient

Współpraca z tą firmą okazała się być owocna. Zawsze wywiązywali się ze swoich zobowiązań. Pozdrawiam serdecznie.

Aneglika
Klient

Realizacją zajęli się od ręki, moneta zgodna z moim zamówieniem.

Katarzyna Woźniak
Klient

Bardzo dobre warunki dokonywania zakupów. Dostawa błyskawiczna.

Patryk
Klient

Zdecydowanie polecam mennicę kapitałową. Cena skupu złota atrakcyjna, w zasadzie lepsza niż gdzie indziej.

Kornelia
Klient

Bardzo dobre warunki mają dotyczące inwestycji w złoto. Polecam każdemu.

Monika
Klient

Obsługa była bardzo pomocna i życzliwa, moje zamówienie zrealizowali szybko.

Tomek
Klient

Szybkie i bezpieczne zakupy.

Weronika

Transakcja przebiegła pomyślnie.

Krystian
Klient

Firma wywiązała się ze swojego zobowiązania.

Kuba
Klient

Szczerze polecam mennicę kapitałową. Mają atrakcyjne ceny a realizacją mojego zamówienia zajeli się od ręki,.

Kinga
Klient

Moneta kolekcjonerska dotarła do mnie bardzo szybko za co bardzo dziekuję.

Barbara
Klient

Zamówienie zrealizowano zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Grzegorz
Klient

Mennica na wysokim poziomie. Wybór monet kolekcjonerskich spory, ich ceny są dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Kapitałowa Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mennica Kapitałowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 10 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Mennica Kapitałowa Sp. z o.o., to 1138, z czego 745 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a, 299 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.