GTC

Opinie o GTC

Janusz

GTC to prężna i dobrze rozwijająca się firma z perspektywami rozwoju. Myślę, że praca tu daje satysfakcje. Szkoda, że dawno nikt nie pisał !!

Joanna

Jak w chwili obecnej wygląda praca w GTC? Jeśli masz doświadczenie w tej kwestii chętnie dowiemy się jakim pracodawcą jest firma.

opk

cyro, a nie widziałem tej oferty - gdzie ona była dostępna ? Teraz tylko widziałem, że potrzebują człowieka na stanowisko tłumacza.. Podobno ludzi po studiach technicznych nie chcą przyjmować - prawda to czy bujda ? Czekam na infromacje z rozmowy rekrutacyjnej ...

W GTC

W firmie GTC na pozór jest fajnie miło i czyściutko, tylko panuje taki organizacyjny bałagan przez który ciagle winny jest ten kto najniżej i mogą się zdarzać przykre doświadczenia. Choć nie jesteś za coś odpowiedzialny to spada na Ciebie. No i naturalnie panuje korpo-kult pieniadza.

Zostaw opinię o GTC - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GTC