Opinie o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KGHM S.A., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KGHM S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Seba
Kandydat
 Pytanie

Witam. Z racji przeprowadzki i znalezienia drugiej połówki myślę nad szukaniem pracy w KGHM. Pracuje obecnie w JSW, metaniarz pomiarowiec, 7 lat dolu, 4 lata powierzchni 60% karty gornika. Czy w KGHM mogę liczyć na podobne zarobki, tzw ok 4 tys bez weekendowych na rękę? Barbórkę, 14tke, węgiel macie? Istnieje takie stanowisko jak metaniarz pomiarowiec u Was? Z góry dzięki za info.

Nowy
Klient
 Pytanie

Witam. Po rozmowie kwalifikacyjnej wysyłają informacje o tym czy ktoś się dostał czy nie? Jak to jest?

Zg
Kandydat
 Pytanie

Dostałem rekomemdacje do zatrudnienia. Ile trzeba czekać na przyjęcie?

Banan
Klient

Jakie zarobki są na hucie miedzi

G Nowy wpis
Pracownik
@Banan

Zależy od Wydziału, stażu pracy, itd, itp

POLSKA ZAWIŚĆ
Kandydat
 Pytanie

Inżynier ds. Logistyki i Specjalista ds. Gospodarki materiałowej w SAP-ERP chce się swobodnie rozwijać zawodowo w Firmie KGHM... Zgodnie z publicznymi słowami przedstawicieli partii rządzącej, że obecnie w Polsce mam "SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY"... A co robi Firma KGHM, a więc SPÓŁKA SKARBU PAŃSTWA ZARZĄDZANA PRZEZ PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ? Ano bezczelnie nasyła na tego inżyniera LUBIŃSKĄ POLICJĘ i LUBIŃSKI SĄD REJONOWY, żeby czasem inżynier ten nie zajął stanowiska, na którym śmiało przecież może pracować SYN, CÓRKA, MĄŻ, ŻONA, WUJEK, CIOCIA, KREWNY lub ZNAJOMY kogoś już zatrudnionego w Firmie KGHM, byłego pracownika tej firmy, kogoś powiązanego z jednym ze ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH funkcjonujących przy Firmie KGHM, kogoś powiązanego z obozem PIS lub kogoś powiązanego z jakąś osobą pracującą w jednej ze SPÓŁEK-CÓREK Firmy KGHM... Oto SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY WEDŁUG PISU... Przedstawiciele partii rządzącej tak ostro ostatnio krytykują CORAZ CZĘSTSZE PRZYPADKI JAZDY PO PIJANEMU NA POLSKICH DROGACH... I taka krytyka jest bardzo dobra - ja też się z tym zgadzam: pijany kierowca za kierownicą to gwarantowana chwila nieuwagi i tragedia gotowa... A co zrobili przedstawiciele PISOWSKIEJ ADMINISTRACJI FIRMY KGHM jak inżynier ten zgłosił im FAKT SPOŻYWANIA ALKOHOLU W FIRMIE PEBEKA?... Ponieważ spożywanie alkoholu w tym przypadku dotyczyło obszaru funkcjonowania SPÓŁEK SKARBU PAŃSTWA, a więc obszaru bezpośrednio kontrolowanego przez PARTIĘ RZĄDZĄCĄ, no to w tym przypadku - ABY NIE NARAŻAĆ SIĘ SWOIM PEBEKOWSKIM i INNYM PARTYJNYM KOLEGOM i żeby jak najszybciej zamieść sprawę pod dywan, nasłali na tego inżyniera LUBIŃSKĄ POLICJĘ i LUBIŃSKI SĄD REJONOWY... Oto swobodny SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY i WALKA Z NEPOTYZMEM W SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA, którymi tak pięknie w TELEWIZJI PUBLICZNEJ chwali się PARTIA KACZYŃSKIEGO...HAHAHA...

8
Agamemnon
Kandydat
@POLSKA ZAWIŚĆ

Jeśli Ynżynier wykłada jogurty i płacze że nie wzięli go do KGHMu to wyjaśnienie jest jedno - musiał być niesamowicie kiepski w swoim fachu, że nie może znaleźć lepszej pracy

piter
Były pracownik
@Agamemnon

Hej,pisal ze nie pil moze donosili na niego. Ale powinien juz nie pisac tych glupot tylko wziasc sie za siebie,bo zasmieca forum

INZYNIER
Kandydat
 Pytanie
@Agamemnon

Polki (usunięte przez administratora) zapraszam do pracy w Kauflandzie - zobaczymy ile wytrzymasz - może z 10 minut?... Zobaczymy jaki z ciebie jest fachowiec hahaha

1
INŻYNIER
Kandydat
 Pytanie
@piter

Polski (usunięte przez administratora)..(usunięte przez administratora) zapraszam do pracy w Kauflandzie - zobaczymy ile wytrzymasz - może z 10 minut?... Zobaczymy jaki z ciebie jest uniwersalny fachowiec hahaha

1
Agamemmnon
Kandydat
@INZYNIER

Dziękuję, ale nie chciałbym Ci robić konkurencji nawet takiej wątpliwej, to raz, a dwa to przestań z łaski swojej pisać te ciągłe bzdury, bo ludzie mają własne problemy i nikogo nie interesuje życiorys jakiegoś tam (usunięte przez administratora) bo nie jest to forum do zwierzeń, a trudno się przekopać przez te wszystkie Twoje posty w poszukiwaniu czegoś wartościowego o rekrutacji. KGHM to nie jedyna firma na świecie, jeśli jesteś takim wybitnym specjalistą, za jakiego się uważasz, to na dzisiejszym rynku pracy w innych firmach przyjmą Cię z otwartymi ramionami, albo wykładaj dalej jogurty a czas wolny spędzaj na pisaniu paszkwili po forach na firmy i nieznanych ludzi zamiast na szukaniu dobrej pracy.

INŻYNIER Nowy wpis
Kandydat
@Agamemmnon

Skoro Firma KGHM nie jest jedyną firmą na rynku to zapraszam Cię do pracy do Kauflandu... To jest forum dla ludzi z określonym poziomem inteligencji, a ty najwyraźniej do takich nie należysz... I nie zaśmiecaj tego forum swoimi opowiastkami, że piszę bzdury, bo takich cwaniaków jak ty to ja zjadam na śniadanko:) Bezczelne przyjęcia do pracy w Firmie KGHM po znajomości i po mocnym wsparciu krewnych synusi, kolesi, córeczek i innych znajomych, którzy są tak nieporadni życiowo, że aby zdobyć pracę w Firmie KGHM potrzebują wsparcia najbliższych lub kolesi... A swoje bzdety to możesz małym dzieciom na dobranoc opowiadać, a i tak wątpię, czy by cię zrozumiały. Inżynier ds. Logistyki bez jakichkolwiek nałogów nie będzie pracował w Firmie KGHM, m.in. dlatego, że jest przeciwnikiem spożywania alkoholu w pracy... Boże w jakim my skrajnie (usunięte przez administratora) i zacofanym kraju żyjemy!!!

piter Nowy wpis
Były pracownik
@INŻYNIER

No to wyjdz na ulice i demonstruj.WYKLADAM JOGURTY PROSZE ODWOLAC DOZUR I PREZESOW. No to chlopie raz mogles sie napic jak jestes i inteligentny to wypil bys z nimi piwo zero piwo to piwo.

Robert Nowy wpis
Kandydat
@POLSKA ZAWIŚĆ

(usunięte przez administratora) pajacu (usunięte przez administratora) z tej strony. Ludzie tu przychodzą, bo chcą poczytać coś o pracy w KGHM-ie, a ty zryty łbie cały czas to zaśmiecasz swoimi wypocinami. (usunięte przez administratora) mnie obchodzi twój zasrany problem, idź się leczyć na łeb, chociaż po twoim sposobie pisania już chyba i tak za późno, a ludziom daj poczytać to co ich interesuje i ma im pomóc w podjęciu decyzji/pracy i zrozum to (usunięte przez administratora) że skutecznie to im utrudniasz.

Kto wie
Klient
 Pytanie

Witam na jakie zarobki może liczyć na początek stażysta na oddziale górniczym?? Licząc wszytko .

Kamols
Kandydat
@Kto wie

Mi się nie udało dowiedzieć nic konkretnego ale napewno dostaniesz 12 grupę czyli jakieś 2850zł w zaokrągleniu plus węgiel który jest podobno do wypłaty oraz kartą górnika zależy ile masz lat przepracowanych . Niewiem czy są premie i jakie duże . Napewno jest duży socjal ale ile to nie wiem .

Rubio
Pracownik
@Kto wie

2480

Patryk J
Kandydat
 Pytanie

Miał ktoś jakiś odzew po rozmowie z 30 września Rudna dział energomechaniczny? Już trochę minęło,a mi nic nie przyszło.

Nowy
Kandydat
@Patryk J

Tez czekam bo żadnej informacji zwrotnej nie ma. Nawet nie podali do jakiego czasu dadzą jakaś odpowiedz

Patryk J
Pracownik
@Nowy

Z tego co pisało na e-mailu który dostaliśmy z zaproszeniem na rekrutacje to czas dali do 19.10.2021.Tylko nie wiem czy tak czekają na ostatnią chwile.Może się nam jeszcze uda,powodzenia kolego :)

Nowy
Kandydat
@Patryk J

Trzeba cierpliwie czekać. Wrzuć info jak cos dostaniesz Powodzenia

Patryk J
Kandydat
@Nowy

Oki jak ty coś dostaniesz to też możesz wrzucić.Ogólnie pierwszy raz staram się na kopalnie i złożyłem 5 aplikacji i na 5 rozmów idę.Jutro idę na elektromontera na Rudna.Może gdzieś mi się uda.

Nowy
Kandydat
@Patryk J

Tez zlozylem kilka aplikacji i jutro ide na rozmowę do Lubina na szybowy Powodzenia

gornik
Kandydat
 Pytanie
@Nowy

I jak ta rozmowa na szybowy?Dali szanse na przyjecie?

Nowy
Kandydat
@gornik

Rozmowa była nawet okey Ale przyjęcia planuja po nowym roku wiec nie wiadomo kiedy bedzie jakaś informacja zwrotna

ŚM. MT
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa bez testów, zwykła rozmowa sprawdzająca wiedzę na temat przenośników taśmowych. Miła atmosfera oraz rozmowa bez żadnego (usunięte przez administratora)

Pytania

1. jakie są rodzaje taśm stosowanych w przenośnikach taśmowych 2. co przenoszą przenośniki taśmowe 3. z czego jest zbudowana taśma czy z samej gumy czy coś jeszcze w niej jest 4 budowa przenośnika taśmowego 5. jakie są zagrożenia podczas pracy przy przenośniku taśmowym ewentualnie może zapytać o zagrożenia tez ogólnie na dole polecam poszukać takich pytań w internecie na pewno wszystko jest.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Cześć, orientujecie się ile moze miesięcznie zarobić specjalista na powierzchni? Chodzi o prace w biurze

Kalifaktor
Pracownik
@Kandydat

9/10 grupa plus dodatki mniejsze niż ślusarz na powierzchni :)

Szyb r7
Pracownik
 Pytanie

Jak to jest z przedłużeniem ymowy po roku czasu czy ktos miał z tym problemy?

Ja
Były pracownik
@Szyb r7

Ponoć teraz trza pisać podanie czy coś w tym stylu o przedłużenie miesiąc przed zakończeniem umowy.

123
Pracownik
@Szyb r7

Piszesz podanie miesiac/2tyg przed... Najważniejszym kryterium jest to czy nie miałeś chorobowego, jeśli miałeś KILKA dni umowa znowu na rok.

Ja
Pracownik
@123

Przez to trzeba szanować urlop :) i niestety wykorzystać go podczas choroby. Trudno. Rok trza się pomęczyć. Choć z drugiej strony częste chorobowe mimo umowy na stałe ... .

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Piotr
Były pracownik

Cos w tym jest, jednak mowia ze kazdy ma szanse pracowac w kghm.Ja mysle ze to ktos z zg lubin z dzialu szybowego lub g5 to wypisuje te brednie i probuje wrabiac.Na poczatku myslalem ze chodzi o mnie bo mnie zwolnili w styczniu 2021 i tez mam inz log ale specjalnosc Bhp. I mam kwalifikacje nadsztygara ds.bhp. Jezeli faktycznie cie zwolnili to sie spruboj zatrudnic w zg rudna,polkowice lub lubin w czym problem.

Alicja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
Kandydat
 Pytanie

Czy jest tutaj ktoś, kto pracuje lub pracował w Departamencie Zakupów? W sieci krąży kolejne ogłoszenie, że szukają tam kogoś i jestem ciekawa czy warto?

gornik
Pracownik

chcecie chodźcie zmuszają do weekendów sw1 nie będziesz robił przeniosą na inny odział lub szyb dalej nie robisz zwalniaja

Przemek
Kandydat
 Pytanie

Był ktoś na rozmowie ślusarz mechanik na rudnej dział energomechaniczny. 30.09? Dostał już ktoś jakiś e-mail z przyjęciem bądź nie? Ja jeszcze nic nie mam i nie wiem ile tak trzeba czekać.

Nowy
Kandydat
@Przemek

Tez czekam bo nie ma żadnego odzewu jak narazie

Hubert
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam, na jakie zarobki moze liczyc elektryk w hucie miedzi głogów?

Nowy
Kandydat
 Pytanie

Witam dostałem oto takiego e-mail ile czasu czekaliście na telefon? Ślusarz-mechanik Zg Rudna. Została Pani/Został Pan zarekomendowana przez Komisję do zatrudnienia na to stanowisko. Uprzejmie dziękujemy za interesujące spotkanie i rozmowę oraz podzielenie się z nami własnymi doświadczeniami. W przedmiotowej sprawie będzie kontaktował się z Panią/Panem właściwy pracownik HR.

Przodowy
Pracownik
@Nowy

Różnie Panie. Różnie. Ogólnie pewnie na dniach. Teraz dostaniesz skierowanie na badania i potem kwestia wypowiedzenia w wcześniejszej firmie. Ale fakt jest że już jesteś przyjęty. I fakt jest też taki że kopalnia jest coraz mniej atrakcyjna. Jest coraz ciężej i głębiej. No ale i tak gratulacje.

Paweł
Kandydat
 Pytanie
@Nowy

Kiedy kolego byłeś na rozmowie? W lipcu?

Nowy
Kandydat
@Paweł

W czerwcu

Nowy
Kandydat
@Przodowy

Ja się tam wyzwań i pracy nie boję. I tak lepiej wyjdę na tym jak na najniższej krajowej

Ochotnik
Kandydat
 Pytanie
@Nowy

Witam Moge podpytac jak przebiegala rozmowa kwalifikacyjna o co pytali ?

Ja
Pracownik
@Ochotnik

Nie ma reguły. Mogą pytać o wszystko i o nic :) Pewnie staż czy był dołowy. Praca na zmiany czy pasuje. Dojazd. Praca na wysokości itp. Poprostu trza być sobą i szczerze odpowiadać. Powodzenia

123
Kandydat
@Ochotnik

Przygotuj się na głupie pytanie nie mające związku z pracą, a za to wkraczające w strefę prywatną. Szczerze przyznam, że po rozmowie byłem trochę zniesmaczony takimi pytaniami.

Tejs
Pracownik
@Nowy

Na jaki oddział i jaka grupa,przeważnie 1-2 tyg

Ja
Kandydat
 Pytanie
@Nowy

Witam. Mam pytanie o rowerek. Czy stres może wpływać na wynik badania ? Dostałem na rok ale niepotrzebnie się stresowałem i podejzewam że miałem niepotrzebnie wysokie tętno. Nikt nawet nie powiedział o co chodzi w tym badaniu i jak do niego podejść na spokojnie. Ogólnie też byłem chory na covid wcześniej . Też się zastanawiam czy to mogło wpłynąć na wynik. Pozdrawiam

Nowy
Kandydat
 Pytanie
@Ja

Powiedz jak możesz na którą kopalnie się dostałeś?

Nowy
Kandydat
 Pytanie

Jako?

Ja
Kandydat
@Nowy

To ja zadałem pytanie pierwszy . Jako górnik :) zresztą czy to ważne. Każda praca jest tam ciężka

Jack
Kandydat
 Pytanie
@Nowy

Ile czasu po rozmowie dostałeś meila z informacja o rekomendacji przyjecia?

Przemek
Klient
 Pytanie

Był ktoś na rozmowie Ślusarz Mechanik dział energomechaniczny? Był to test czy sama rozmowa?

Ja
Pracownik
@Przemek

Raczej rozmowy są

Nowy
Kandydat
@Przemek

Test i rozmowa 30.09

PO ZNAJOMOŚCI
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
Kandydat
 Pytanie

Inżynier ds. logistyki nie będzie pracował w firmie KGHM, bo trzeba zatrudnić jakiegoś partyjnego kompana, czyjegoś syneczka lub kolesia… Pracowity Inżynier ds. Logistyki i Gospodarki Materiałowej bez jakichkolwiek nałogów nie będzie pracował w Firmie KGHM, bo nie umiał integrować się ze swoimi PEBEKOWSKIMI współpracownikami, którzy swobodnie spożywali sobie alkohol w pracy kiedy tylko chcieli, spali sobie po 3-4 godziny w pracy, grali sobie po kilka godzin dziennie w dziecięce gierki komputerowe, drukowali sobie co chwilę przepisy kulinarne, wyzywali tego inżyniera od SZMACIARZY lub całymi dniami serfowali sobie po Internecie, tak jak robił to ZASTĘPCA PANA KIEROWNIKA, który najpierw dawał pełne przyzwolenie na swobodne spożywanie alkoholu na MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH, potem jako jedyny donosił o tym fakcie temu samemu kierownikowi, a na końcu bezczelnie (wraz z tym kierownikiem) to właśnie on oskarżył tego inżyniera o PSUCIE ATMOSFERY WŚRÓD PRACOWNIKÓW NA MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH!!!Teraz inżynier ten musi wykładać jogurty w LUBIŃSKIM KAUFLANDZIE, bo jakiś TOTALNY AMATOR w Firmie PEBEKA dokonał takiego podziału pracy na MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH, że inżynier ten prawie cały czas miał coś do roboty, a inni pracownicy nie wiedzieli co zrobić z wolnym czasem…No to inżynier ten poinformował pracowników CENTRALI FIRMY KGHM o wyżej opisanym fakcie spożywania alkoholu w Firmie PEBEKA, ale też i o niezaprzeczalnym fakcie bezczelnego przyjmowania kandydatów do pracy w Firmie KGHM PO ZNAJOMOŚCI I PO MOCNYM WSPARCIU KREWNYCH… I co zrobiła PISOWSKA ADMINISTRACJA FIRMY KGHM? Ano nasłała na tego inżyniera LUBIŃSKĄ POLICJĘ i LUBIŃSKI SĄD REJONOWY, żeby tylko nie narażać się swoim PEBEKOWSKIM KOLEGOM, żeby jak najszybciej zamieść sprawę pod dywan i zamknąć buzię temu inżynierowi, ale też żeby czasem inżynier ten nie zajął stanowiska, na którym śmiało może przecież pracować ŻONA, MĄŻ, CÓRKA, SYN, CIOCIA, WUJEK, WNUCZKA, WNUK, KUZYNKA, KUZYN, SZWAGIERKA, SZWAGIER, KREWNA, KREWNY, ZNAJOMA lub ZNAJOMY kogoś już zatrudnionego w Firmie KGHM, byłego pracownika Firmy KGHM, kogoś powiązanego z obozem PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI, kogoś powiązanego z jednym ze ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH funkcjonujących przy Grupie Kapitałowej KGHM lub kogoś pracującego w jednej ze SPÓŁEK-CÓREK FIRMY KGHM… Oto WALKA Z NEPOTYZMEM W SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA i SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY, którymi tak pięknie w TELEWIZJI PUBLICZNEJ chwali się PARTIA KACZYŃSKIEGO… HAHAHA… Inżynier ds. Logistyki bez jakichkolwiek nałogów nie będzie pracował w Firmie KGHM, bo nie będzie uczęszczał na wszelkie integracje i to nie będzie podobać się wielu osobom… Ciekawe, czy wszystkie osoby notorycznie blokujące zatrudnienie tego inżyniera w Firmie KGHM, które wychowały córki, taką samą niechęć i odrazę jak do tego inżyniera okazywałyby również w stosunku do kandydatów na przyszłych mężów tych córek, gdyby również i oni byli osobami bez jakichkolwiek nałogów, porządnymi i pracowitymi?... Inżynier bez jakichkolwiek nałogów nie może pracować w Firmie KGHM, bo nie podobało mu się spożywanie alkoholu w Firmie PEBEKA, w której od swojego kierownika dostał następujące ULTIMATUM: „ALBO DOSTOSUJESZ SIĘ DO PANUJĄCYCH WARUNKÓW W TEJ FIRMIE, ALBO ZOSTANIESZ ZWOLNIONY” i w Firmie, w której też często słyszał i takie stwierdzenia: „JAK TY NIE PIJESZ ALKOHOLU, TO TY TU DŁUGO NIE POPRACUJESZ…” A ustawę o ZWALCZANIU NEPOTYZMU W SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA (CZYLI RÓWNIEŻ W FIRMIE KGHM), przedstawiciele PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI to mogą co najwyżej czytać swoim wnukom i wnuczkom na dobranoc, ponieważ jest ona zwykłą BAJKĄ…Tak bardzo chwalą się w telewizji publicznej, że „OBECNIE W POLSCE MAM SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY”… Chwalą się i chwalą, a NEPOTYZM W FIRMIE KGHM dalej trwa, bo przecież nie można pozwolić, żeby jakiś inżynier ds. logistyki bez jakichkolwiek nałogów zajął stanowisko, na którym przecież śmiało może pracować jakiś krewny lub dobry znajomy… Bronią dostępu do Firmy KGHM nasyłając na tego inżyniera LUBIŃSKI SĄD REJONOWY… Pozamykali się szczelnie w Firmie KGHM, ponastawiali wszędzie ochroniarzy i szlabany ochronne i robią sobie z Firmy KGHM FIRMĘ RODZINNĄ I FIRMĘ PRYWATNĄ… Oto WALKA Z NEPOTYZMEM WEDŁUG PARTII KACZYŃSKIEGO…

PO ZNAJOMOŚCI
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
Kandydat
 Pytanie

Inżynier ds. logistyki nie będzie pracował w firmie KGHM, bo trzeba zatrudnić jakiegoś partyjnego kompana, czyjegoś syneczka lub kolesia… Pracowity Inżynier ds. Logistyki i Gospodarki Materiałowej bez jakichkolwiek nałogów nie będzie pracował w Firmie KGHM, bo nie umiał integrować się ze swoimi PEBEKOWSKIMI współpracownikami, którzy swobodnie spożywali sobie alkohol w pracy kiedy tylko chcieli, spali sobie po 3-4 godziny w pracy, grali sobie po kilka godzin dziennie w dziecięce gierki komputerowe, drukowali sobie co chwilę przepisy kulinarne, wyzywali tego inżyniera od SZMACIARZY lub całymi dniami serfowali sobie po Internecie, tak jak robił to ZASTĘPCA PANA KIEROWNIKA, który najpierw dawał pełne przyzwolenie na swobodne spożywanie alkoholu na MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH, potem jako jedyny donosił o tym fakcie temu samemu kierownikowi, a na końcu bezczelnie (wraz z tym kierownikiem) to właśnie on oskarżył tego inżyniera o PSUCIE ATMOSFERY WŚRÓD PRACOWNIKÓW NA MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH!!!Teraz inżynier ten musi wykładać jogurty w LUBIŃSKIM KAUFLANDZIE, bo jakiś TOTALNY AMATOR w Firmie PEBEKA dokonał takiego podziału pracy na MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH, że inżynier ten prawie cały czas miał coś do roboty, a inni pracownicy nie wiedzieli co zrobić z wolnym czasem…No to inżynier ten poinformował pracowników CENTRALI FIRMY KGHM o wyżej opisanym fakcie spożywania alkoholu w Firmie PEBEKA, ale też i o niezaprzeczalnym fakcie bezczelnego przyjmowania kandydatów do pracy w Firmie KGHM PO ZNAJOMOŚCI I PO MOCNYM WSPARCIU KREWNYCH… I co zrobiła PISOWSKA ADMINISTRACJA FIRMY KGHM? Ano nasłała na tego inżyniera LUBIŃSKĄ POLICJĘ i LUBIŃSKI SĄD REJONOWY, żeby tylko nie narażać się swoim PEBEKOWSKIM KOLEGOM, żeby jak najszybciej zamieść sprawę pod dywan i zamknąć buzię temu inżynierowi, ale też żeby czasem inżynier ten nie zajął stanowiska, na którym śmiało może przecież pracować ŻONA, MĄŻ, CÓRKA, SYN, CIOCIA, WUJEK, WNUCZKA, WNUK, KUZYNKA, KUZYN, SZWAGIERKA, SZWAGIER, KREWNA, KREWNY, ZNAJOMA lub ZNAJOMY kogoś już zatrudnionego w Firmie KGHM, byłego pracownika Firmy KGHM, kogoś powiązanego z obozem PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI, kogoś powiązanego z jednym ze ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH funkcjonujących przy Grupie Kapitałowej KGHM lub kogoś pracującego w jednej ze SPÓŁEK-CÓREK FIRMY KGHM… Oto WALKA Z NEPOTYZMEM W SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA i SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY, którymi tak pięknie w TELEWIZJI PUBLICZNEJ chwali się PARTIA KACZYŃSKIEGO… HAHAHA… Inżynier ds. Logistyki bez jakichkolwiek nałogów nie będzie pracował w Firmie KGHM, bo nie będzie uczęszczał na wszelkie integracje i to nie będzie podobać się wielu osobom… Ciekawe, czy wszystkie osoby notorycznie blokujące zatrudnienie tego inżyniera w Firmie KGHM, które wychowały córki, taką samą niechęć i odrazę jak do tego inżyniera okazywałyby również w stosunku do kandydatów na przyszłych mężów tych córek, gdyby również i oni byli osobami bez jakichkolwiek nałogów, porządnymi i pracowitymi?... Inżynier bez jakichkolwiek nałogów nie może pracować w Firmie KGHM, bo nie podobało mu się spożywanie alkoholu w Firmie PEBEKA, w której od swojego kierownika dostał następujące ULTIMATUM: „ALBO DOSTOSUJESZ SIĘ DO PANUJĄCYCH WARUNKÓW W TEJ FIRMIE, ALBO ZOSTANIESZ ZWOLNIONY” i w Firmie, w której też często słyszał i takie stwierdzenia: „JAK TY NIE PIJESZ ALKOHOLU, TO TY TU DŁUGO NIE POPRACUJESZ…” A ustawę o ZWALCZANIU NEPOTYZMU W SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA (CZYLI RÓWNIEŻ W FIRMIE KGHM), przedstawiciele PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI to mogą co najwyżej czytać swoim wnukom i wnuczkom na dobranoc, ponieważ jest ona zwykłą BAJKĄ…Tak bardzo chwalą się w telewizji publicznej, że „OBECNIE W POLSCE MAM SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY”… Chwalą się i chwalą, a NEPOTYZM W FIRMIE KGHM dalej trwa, bo przecież nie można pozwolić, żeby jakiś inżynier ds. logistyki bez jakichkolwiek nałogów zajął stanowisko, na którym przecież śmiało może pracować jakiś krewny lub dobry znajomy… Bronią dostępu do Firmy KGHM nasyłając na tego inżyniera LUBIŃSKI SĄD REJONOWY… Pozamykali się szczelnie w Firmie KGHM, ponastawiali wszędzie ochroniarzy i szlabany ochronne i robią sobie z Firmy KGHM FIRMĘ RODZINNĄ I FIRMĘ PRYWATNĄ… Oto WALKA Z NEPOTYZMEM WEDŁUG PARTII KACZYŃSKIEGO…

Maciej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
Kandydat
 Pytanie

Ile zarobi elektryk w HMG praca zmianowa? Podstawa plus dodatki?

Kamol
Kandydat
 Pytanie

Dostałem telefon z Kadr od pani która była podczas rozmowy kwalifikacyjnej i pytała się między innymi czy dalej jestem zainteresowany .odpowiedź była oczywista . Minęło już trochę jak myślicie czy będzie coś z tego ?

Ja
Pracownik
@Kamol

Myślimy że raczej będzie.

Nowy
Kandydat
@Kamol

Tak będzie czekaj na następny telefon

Kamol
Kandydat
 Pytanie
@Nowy

Ciekawe czy się będzie opłacać hmm przenosić ?

zg
Były pracownik
 Pytanie
@Kamol

Z kad do kad?

Kamol
Kandydat
@zg

Z kopalni węgla kamiennego , czyli całkowita przeprowadzka ja i moja familia

zg
Były pracownik
 Pytanie
@Kamol

Długo na węglu ? Zarobki dobre ? Jak bierzesz ponad 4500 zł to bym nie przychodził tutaj . Dużo więcej nie weźmiesz.

Robert
Kandydat
@zg

Nie pisz mu ile na rękę bierze, tylko napisz mu jaki masz pit za cały rok. Bo jednak dodatki na węglu, a miedzi się różnią. Poza tym zależy jaka KWK, bo pewnie zaraz następne polecą do likwidacji.

Kamol
Kandydat
@Robert

Tak co do likwidacji tak moja ma być za 2 lata , obecnie zajmuje stanowisko kierownicze(zarobek obecny powiedzmy Neto z kartkami ok 7000tys z 4 świętami ) można tak powiedzieć, w KGHM zaczynam od stażysty .

Kamol
Kandydat
 Pytanie
@zg

Generalnie to już 16 lat pracuje , obecnie zajmuje kierownicze stanowisko (można tak powiedzieć) , zarobki różne ale z 4 weekend-ami ok 7000 plus kartki żywnościowe to jest max nie liczę Barbórki i 14-ej pensji to osobno. Dlatego interesuje mnie ile zarabia dozur w KGHM ? Tam zaczynam od zera czyli jako stażysta liczę się na początku z mniejszym zarobkiem pytanie ile ? I ile zarabia sztygar zmianowy na wydobyciu ?

Krzyś
Kandydat
@Kamol

Jakbyś zaczynał od zera to byś zaczynał od ślusarza-mechanika...

Kamol
Kandydat
@Krzyś

Być może ale żaden ze mnie mechanik .????

Krzyś
Kandydat
 Pytanie
@Kamol

Na miedzi większość zaczyna od ślusarza-mechanika - tak to się nazywa, a tak naprawdę jest to zwykłe fizyczne stanowisko na oddziale górniczym. Czemu tak? Nie wiem. A zaczynasz na stanowisku "stażysta z wyższym wykształceniem"?

Maciej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam na jakie może liczyć zarobki elektryk/elektronik w Hucie Miedzi Głogów? Jaka stawka na początek i jakie dodatki na początku i po roku czasu? Praca zmianowa.

Bob
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam, ile zarobi Elektryk/Elektronik w HMG? Praca zmianowa? interesuje mnie pensja podstawowa plus dodatki. I jak wyglada sprawa z dodatkami w KGHM? Na jakie można liczyc? Pozdrawiam.

opinia
Kandydat

KGHM to wyjątkowa firma

Kamol
Kandydat
 Pytanie
@opinia

Tzn?? Na czym polega ta wyjątkowość?

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM S.A. - Głogów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
KGHM S.A.
3.4/5 Na podstawie 128 ocen.
KGHM S.A.