KGHM S.A.

Głogów

Opinie o KGHM S.A.

Agata

@Ślusarz mechanik to dopiero Twoje dwa dni pracy, ale jak już dłużej popracujesz to napisz tutaj jak Ci się pracuje. Może Ty odpowiesz użytkownikowi @NOWY na temat tego działu? A innych zainteresowanych pracą w polskim oddziale KGHM zapraszam do zajrzenia na tą stronę z ofertami pracy: https://rekrutacja.kghm.com/?AspxAutoDetectCookieSupport=1 zaś młode osoby wkraczające na rynek pracy zachęcam do zgłoszenia się na staż: http://kghm.com/pl/kariera/dolacz-do-nas/studenci-i-absolwenci

NOWY

Witam mam pytanie dostałem zaproszenie na rozmowę do polkowice sieraszowic SLUSARZ MECHANIK "MT w dział transport poziomego" może ktoś wie cos więcej co to za dział ????

Ślusarz mechanik

Po roku oczekiwania udało się przez ten czas odbyłem trzy rozmowy kwalifikacyjne. Rekomendowany ślusarz mechanik pod ziemią. Życzę wszystkim powodzenia

Zainteresowany

Czesc wszystkim, Orientuje się ktoś jakie szanse ma osoba, która wcześniej nie miała sztyczności z górnictwem, a ma zamiar złożyć CV. Dodam, że wcześniej miałem do czynienia tylko z marketingiem reprezentując jedna z firm na pozycji dyrektorskiej. Mimo dużych pieniędzy czuję się wypalony, ale to pewnie że względu na ciągłe zmiany w firmie. Szukam czegoś nowego. Górnictwo mnie w jakiś sposób zainspirowało i chciałbym spróbować się odnaleźć w tym zawodzie.

Agata

@Zawiedzony możesz powiedzieć coś więcej o swoich odczuciach na temat układów? Masz jakieś konkretne odczucia/przeczucia, które świadczą, że w firmie KGHM za rekrutację na stanowisko odpowiadają znajomości? Odczułeś może to podczas rozmów rekrutacyjnych? Podzieliłbyś się tym z innymi? A może jest ktoś na forum, kto w ostatnim czasie dostał pracę w firmie KGHM i chciałby się podzielić swoimi odczuciami z rekrutacji dla przyszłych kandydatów.

Zawiedzony

Ja bynajmniej się poddaje...Tak jak napisał ktoś wcześniej na układy nie ma rady.Tyle co ja już rozmów kwalifikacyjnych przeszedłem to aż głowa boli.Brak słów co tam się wyrabia.I chyba już nic ani nikt mi nie pomoże.

Waldek

Witam, na ile może liczyć technolog w ZWR-ach?

Strzalowy firma

Witam mam pytanie czy podania o prace mozna skladac tylko przez serwis e rekrutacje? Czy istniejie mozliwosc skladania Cv osobiscie bezposrednio do kierownictwa w biurach?

Brak Słów

Opinia będzie niemerytoryczna, ale panie z audytu KGHM może i mają wykształcenie i znają sie na pacy to niestety zasady kultury są im totalnie obce. Pomijając panoszenie się w biurach, zostawiają po sobie niesamowity wręcz bałagan. Stoły w pokojach wyglądają jak po libacji, pełne śmieci i rozlanych napojów. Inne pomieszczenia z których korzystają (nie wykluczając łazienki!) są zapaskudzone.

mechanik

Witam , czy ktoś dostał informację 31 października informację , że jest rekomendowany do zatrudnienia na stanowisko ślusarz-mechanik - dział transportu poziomego w o/zg ''polkowice-sieroszowice'' ? Orientuje się ktoś kiedy zatrudnią te osoby , które pomyślnie przeszyły proces rekrutacji ?

Hej

Witam Wszystkich mam takie pytanie odnosnie pracy na kopalni w Kghm chce u was pracowac jako operator maszyn gorniczych posiadam uprawnienia na msszyny typu łk, toro 1250,650,cb, swks, sws również na maszyny wiercaco katwiace tamrock monomtic, akxera tamrock, minemaster . mam 27 lat i doświadczenie w pracy na kopalni 5 rok leci pracuje obecnie na wiertnicy (wiercenie przadkow do strzalu z braku ludzi z doskoku na powyższych maszynach) w kopalni olkusz pomozany kopalnia o tych samych specyfikacjach. podanie zlozylem ostatnio jak sie pokazala oferta o moim doswiadczeniu i uprawnieniach . jak myslicie mam szanse na dostaniu sie ? Prosze o kontakt ukigt@wp.pl pozdrawiam wszystkich ;)

Ele

Witam panowie czy operatorzy na sierpolu nadal zjezdzaja na 7.5 godziny czy cos sie zmienilo w tej sprawie? Pozdrawiam

nowy

cześć, dostałem zaproszenie na rozmowę o pracę jako ślusarz-mechanik (kghm) czego mogę się spodziewać na tej rozmowie? Z tego co słyszałem są jakieś testy ktoś może napisać coś więcej ?

mickey

Hej chłopaki ja miałem rozmowę na początku czerwca o dziwo szybko się do mnie odezwali rozmowę miałem we wtorek a w piątek już zadzwonili, że się dostałem dzisiaj byłem na badaniach i nie wiem czy testy wysiłkowe nie są już obowiązkowe bo ja ich nie miałem a lekarz wpisał że jestem w 100 % zdolny do pracy nie wiem jeszcze na którą kopalnie idę wiem tylko że na dział taśmowy (ZG Rudna)

ar

Zarobki elektromontera na 9 grupie w oddziale wydobywczym 3 lata stażu w górnictwie + 1 sobota 3328.24 zł. A praca kiepska użeranie się z dozorem górniczym itp. Jak ktoś ma większe ambicje to nie do kopalni może kasa spora ale jak na takie warunki i atmosferę w pracy to ja dziękuję. PS. Szukam innej pracy nawet za najniższą krajową (Tauron, ewentualnie przenoszę się na powierzchnie)

strzal

witam powie mi ktoś ile zarobi gornik strzałowy pod ziemia?

olka

Witam, a ktoś wie ile mniej więcej można liczyć na stanowisku biurowym?

Sztygar

Ok,to wporządku, ja już mam czym się pochwalić. Słuchaj a jakie stawki dają?

Sztygar

Przyjmują studentów, albo już przed zatwierdzeniem oug?Jak wygląda sprawa przyjęć oraz stawek zaszeregowania?

magnat

Ja bylem na mechanika wiertni ale nikt sie nie odezwal.Pewnie nic z tego.

magnat

Witam!Koledzy moze mi ktos powiedziec czy pebeka to ta sama firma co KGHM bo tez bylem na rozmowie i nikt sie nie odzywa, jest sens jeszcze czekac?

Ss

Typowe cebulaki... Wymyślają mi zarobki rzędu 9 tys./m-c... Żałośni i zawistni kompleksiarze... Jeszcze piszą o znajomościach jako jedynym "wejściu" do kombinatu. TRZY lata biegałem z kwitami i przez TRZY lata wy kaleki życiowe kształciłem się i pracowałem w "podfirmach". Teraz jestem już od 10 lat pracownikiem KGHM i jakieś lebiody będą pisać o mnie jako o gościu, który zawdzięcza wszystko "plecom", tudzież o tym, żeby "im uciąć połowę zarobków"? Wy degeneraci z peło opłacający czarny PR, to WY nikt inny psujecie markę Naszemu Zakładowi; tylko wy byliście przyjmowani po studium k"rwa cukierniczym, to dzięki waszym "premiom" ludzie zaczęli się żreć między sobą... TO WSZYSTKO obróciło się przeciw wam- niedojdy życiowe, puste łby. Wreszcie to WY szmaciarze "nie ograbiliście firmy z zysku". Mam nadzieję, że ten nowotwór w waszej postaci zostanie wycięty w szybkim tempie. Normalnym- życzę powodzenia, a zakłamanym zawistnikom- pęknięcia żył z żalu.

mefisto

może ktoś cos powiedzieć o zarobkach na dole np. ile gornik zarabia albo kotwiarz czy strzałowy?

antyplatfus

wirth wraz z sitwą swoich dyrektorów poobsadzali swoich ludzi na wysokich stanowiskach bez kompetencji i odpowiednich szkół. Czy w takiej firmie mozna zostać nadsztygarem bez przepracowania ani jednego dnia na danym oddziale? za wirta i jego dyrektorów można. Można mieć technikum gastronomiczne i byc kierownikiem oddziału? można.. Można skończyć tez ochrone środowiska i być kierownikiem mechanicznym. Jak przyjeżdza nowy pracownik po dobrych studiach to dla zachowania własnych stołków kopie się pod nim dołki i napuszcza ludzi poprzez fałszywe plotki

strzalowy

w pazdierniku było ogłoszenie a w grudniu była rozmowa kwalifikacyjna pierwsza w styczniu druga i badania a od maja jesteśmy przyjęci a interesuje mnie ile zarobi strzałowy na minimalnej kategorii 12 grupie

strzalowy

ooo widze ze nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie no coz trudno tylko po co to forum pozdrawiam

strzalowy

witam dostałem się do pracy na kghm Polkowice sieroszowice na stanowisko gornik strzałowy prace mam zacząć od maja może mi ktoś powiedzieć ile zarobi taki gornik strzałowy i po ile sa kartki za zjazd proszę jakas odpowiedz od osoby pracującej a nie jakies madrosci od tych co nie pracuja

lucek

a czy gornik strzałowy na 12 grupie zarobi 5.500 czy ciężko widze ze nie chce się ludzie chwalić ale można odpowiedzieć tak albo nie :)

gerygery

witam czy może mi ktoś powiedzieć szczerze i nie zlosliwie ile zarabia gornik strzałowy na Polkowice sieroszowice

etik

bardzo ale to bardzo ciezko, masa inzynierow po dwoch kierunkach pokonczonych po renomowanych uczelniach w Polsce. wydaje mi sie ze takie kierunki gornictwo, mechanika, elektryka,elektronika inforamtyka przemyslowa maja troszke lepsze przebicie....ale wiadomo do tego jeszcze co trzeba tam miec:) Pozdrawiam i zycze powodzenia

news

witam, jest ktoś w stanie powiedzieć czy po skończonych studiach na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji jest szansa dostać pracę w KGHM obojętnie czy to będzie na powierzchni czy na dole? Jest jakiś adres email gdzie można wysłać swoje CV aby mieli je u siebie w systemie?

mlody25

A i jakie sa zarobki na poczatku? I ile kosztuje wynajem w Polkowicach?

mlody25

Wlasnie zobaczylem ogloszenie,że potrzebują elektromontera p/z prawdopodobnie do szybowego,atutem będzie praca w ruchu zakladu gorniczego. Pracuje na KWK w JSW,wiadomo jak probuja wykonczyc kopalnie u nas i zastanawiam sie na zmiana pracy. Pracuje na powierzchni jako elektromonter na rozdzielni 6 kV na wentylatorach glownego przewietrzania,przez rok pracowałem w firmie przy obsłudze po stronie elektrycznej na nadszybiu,mam uprawnienia powyżej 1 kV i pracuje na kopalni 4,5 roku. Są szanse na przyjęcie? Ktoś z Was dostał się do szybowego lub na dół?

volkav

to wszyscy poszli by w ( usunięte przez administratora ) Ty sam bys tyral tam w kopalni ludzi z wyksztalceniem jest w cholere, a specialistow nie, dlatego ty masz 3 tys, a oni 9 lub 10 tys, a druga rzecz kto najwiecej wrzeszczy ten najmniej z siebie daje. co nie kolego??

zastanawiam się

Zastanawiam się, dlaczego w oświadczeniach wysyłanych do emerytów/rencistów potrzebny jest termin ważności legitymacji emeryta/rencisty?

JimBeam

Witam, jakie firmy zewnętrzne pracują na HM Głogów?

Lubelskie

Witam panowie mam pytanie ile czekaliscie aż się do was odezwa z KGHM na rozmowę?

inżynier

Ile inżynier górnictwa zarabia u was w KGHM?

Biedny KGHM, kłamią na potęgę, ale prawda jak oliwa i tak na wierz wypływa

Podobno niebawem do kadr ma dołączyć nowa pracownica po znajomościach, he...

@. 21.04.2015 20:18
Podobno niebawem do kadr ma dołączyć nowa pracownica po znajomościach, he...

Jak swego czasu zatrudnili w kadrach córkę byłego Wice Prezydenta Głogowa i dyr. jednego z LO, to w miedziowym biuletynie hutniczym ukazał się artykuł, że pod nadzorem tej pani będzie w kadrach taki porządek, że ...hoho. Najwyraźniej "laur pochwalny" był przedwczesny hehe.

policjant
@, 28.05.2015 12:29

sprawdzamy Ciebie:) jak faktycznie jestes ksiegowym, za ujawnienie wiesz co Ci grozi

z zapytaniem

Czy kadrówy HM Głogów nauczyły się już zasad podlegania pod ubezpieczenie zdrowotne członków rodziny, zwłaszcza dzieci pracowników? A do czego zmierzam? A do tego, że dzieci mogą być zgłoszone u swoich rodziców do 26 roku życia (poza pewnymi wyjątkami), ale pod warunkiem, że się uczą i nie są nigdzie zatrudnione na etacie. A co zrobiły panie tam pracujące. Z automatu wyrejestrowały moja osobę z ubezpieczenia w wieku 26 lat, nie pytając ojca kiedy zakończyłam edukację, czy nie podjęłam pracy itd. Nie wspomnę, że ojciec zgłaszał moje wyr. z ubezp. z powodu tego, że zarejestrowałam się w PUP, ale najwyraźniej gdzieś zawieruszyły papiery. A po chyba 5 latach zrobiły moje wyrejestrowanie z ubezp.zdr. w wieku 26 lat, tylko że ja edukację zakończyłam w wieku 24 lat i podjęłam pracę na umowę o pracę. A że ojciec wyrejestrowanie (druk) przyniósł do domu, to przypadkiem to zobaczyłam i załączyła kartkę, z infor. kiedy zakończyła naukę i rozpoczęłam pracą, co zostało do nich dostarczone. A co panie z HM, że wszystko już zostało załatwione. Ale co? Zmieniły datę zakończenia przeze mnie nauki, pominęli, że byłam w PUP zarejestrowana i to że zaczęłam pracę? Ciekawe?

Mlody górnik

staz na oddziele gorniczym 3 lata swt duzej mocy lkp przod. i wozy przod tech. gornik (plus specjalista) i mechanik niewiele ponad 20 lat i co ? nie ma orzyjec!!!!!! a ku...a co chwile nowych widac

beduin

KGHM to szmaciarze ludzie liza se [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za premie i podpierdola nawet niewinnego człowieka żeby brygadzista był zniego zadowolony ze coś robi to banda ktura nie zna umiaru zawsze mało forsy KGHM to najdrosze sprzątaczki w Polsce technolodzy jaki technolog jak 90% jest po podstawówce to tempaki a warza się po mieście Sam tam pracuje nie mawidze mentalności takich osób i tez mniałem załatwione za siano to proste to jest wielka miafia

student

Jak wyglądają praktyki zawodowe dla studentów? Czy ciężko jest się dostać? Jakie warunki trzeba spełniać? Czy warto składać podanie?

Romek

Witam, dostalem sie na stanowisko slusarz-mechanik. Wykształcenie PWR wydział Górnictwa. Rozmawiałem z kierownikiem robót na R1 powiedział mi, że jego to nie obchodzi, ze mam studia awansu zadnego nie dostane. Mimo tego, ze mam doswiadczenie i kwalifikacje. Sprawa jest prosta nie mam znajomosci to nic ze mnie nie bedzie w tej firmie licza sie tylko uklady.

Basar

Iść zawsze mozesz co Ci szkodzi tylko pytanie czy Cie przyjma? to juz inna historia ja pracuje w spolce w prywatnej jako elektromonter p/zw firmie juz 5 lat skladam aplikacje do KGHM i mam wyksztalcenie srednie mechaniczne i techniczne elektryczne uprawnienia tez mam i co? W aplikacjach pisza ze wystarczy zawdowe wysylam i jesszcze nigdzie nie bylem to jest tak ze mozesz miec podstawowke ukonczana wieczorowo ale jak masz wielkie plecy to mozesz zostac i sztygarem

gość

Witam Panów mam prośbę czy może mi ktoś powiedzieć ile zarabia operator samojezdnych urządzeń transportu bo dostałem zaproszenie na rozmowę w sprawie tego stanowiska i czy wogóle warto tam iść do tej huty pozdrawiam

PRAWDA

KORUPCJA TO PRZESTEPSTWO !!!

Zostaw opinię o KGHM S.A. - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KGHM S.A.