Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Serwis Sp. z o.o.

Kłobuck

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 46 ocen.

Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Serwis Sp. z o.o.
2 46

Opinie o Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Serwis Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Serwis Sp. z o.o.

Administrator

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 8 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń SERWIS Sp. z o.o.?

Byłyspbk

Firma krzak, najlepsi są brygadziści którzy wchodzą w (usunięte przez administratora) przełożonym ze aż miło, większość to emeryci którym nie zależy po młodych jeżdżą jak po drodze szybkiego ruchu, a wszyscy siedzą cicho bo maja nadzieje ze staż da im gwarancje przejścia do ZG. A to wszystko za 2000netto razem z bonami. Omijać szerokim łukiem, jak większość firm na r3, niczego oprócz stażu tam nie ma. Mocno odradzam komuś kto już ma papiery i staż.

Obiektywny
@AntonioBanderas 12.01.2018 22:31

Może dlatego, ze Pani w sklepie pracuje 8-10 godzin, a nie 3-4? Nie miałem okazji współpracować z ta firma, ale zastanawia mnie roszczeniowa postawa niektórych i ciagle niezadowolenie ze wszystkiego.

admin

Czekamy na Wasze opinie o firmie Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń SERWIS Sp. z o.o., pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.

Zostaw opinię o Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Serwis Sp. z o.o. - Kłobuck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Serwis Sp. z o.o.