Opinie o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KGHM S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KGHM S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - wydobywanie metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Szymek

Ktoś wie jak wygląda rozmowa na GC ? Dużą wiedzę z mechaniki wymagaja ?

xxx
@Szymek

Test z podstawowej wiedzy mechanicznej, później rozmowa - pytania raczej zależne od tego czy jesteś osobą młodą czy jednak posiadasz jakiś staż.

ColaZero

Witam, Dostał już ktoś zaproszenie na rozmowę do działu wentylacyjnego - pomiarowego?

@ColaZero

Ja dostałem odpowiedź w poniedziałek, że nie są mną zainteresowani ;)

Maciej
@ColaZero

Ja dostałem na 29 września pozdrawiam

Marek P

Witam, zostałem przyjęty na taśmy w ZG Rudna. Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda dokładniej ta praca? Co nieco wiem ale zawsze lepiej dowiedzieć się o tym od osoby tam pracującej. Mam 14 lat stażu pracy lecz nie pod ziemią. Na jakie zarobki można liczyć? Pozdrawiam wszystkich

Zdwa grosze
@Marek P

Zostałem przyjęty na dół bez stażu dołowego ?

Pawlo

Cześć, jak wyglądają badania wstepne na kopalnie? Niestety jestem w tym zielony. Słyszałem, że do zwykłych badań dochodzą jeszcze wydolnościowe. Czy trzeba to wszystko zrobić w jeden dzień czy można rozbić np na dwa? Pozdrawiam

@Pawlo

Na badania wstępne jest 2 dni z czego na drugi dzień jest wydolnosciowe oraz komora cieplna.

@Mechanik

Tyle chciałem wiedzieć. Bo jednak wydolnościowe będąc na czczo to tak średnio. Dobrze, że można to zrobić w dwa dni.

na czczo ?
@Pawlo

Nie polecam się przejadać przed wydolnościowymi. Odpuść kawę, czy herbatę ( browarek dzień przed badaniami też), jesli uważasz, że nie dasz rady pobawić się na rowerku i w saunie na czczo ( to zabawa, bo w kopalni panują nieporównywalnie trudniejsze warunki) , to zjedz coś mega lekkiego, co nie podniesie Ci wyników. Ja o ile dobrze pamiętam zjadłem jedną kromkę chleba z twarożkiem i wypiłem szklanke mleka przed wydolnościowymi. W między czasie piłem wodę. Badania wyszły na piątkę i zostały podbite na 5 lat. Po badaniach wleciał tłuściutki kebsik, żeby nadrobić bilans kaloryczny :)

@na czczo ?

Dzięki za odpowiedź, dziś miałem wydolność. Na rowerku troszke za wysoki puls, sauna rewelacja. Podbite na 5 lat. Rano wjechały 2 banany i jogurt naturalny z płatkami owsianymi. Polecam to innym. W poniedziałek zadzwonię do kadr, że wszystko ogarnięte i co dalej.

standardowy schemat dla HR tj. przywitanie, przedstawienie się, pytania z puli poniżej, a później pożegnanie. Skład komisji: 2x osoba z HR, 1x "kierownik/sztygar oddziałowy/zainteresowany/a" i 1x kandydat, czas trwania ok. 15 minut. Wywołują co 15 minut i rozmowa jest umawiana na konkretną godzinę, także nie ma sensu być dużo wcześniej.

Co wiesz o naszej firmie? Dlaczego chcesz u nas pracować? Co motywuje Cię do pracy? Co chcesz robić za następne 5 lat? Proszę opowiedzieć coś o sobie. Jakie są Twoje słabe / silne strony Co odróżnia Cię od innych kandydatów Czy masz jeszcze jakieś pytania ogólne lub odnośnie pracy. Wymień etapy ciągu technologicznego, czy pracowałem na produkcji

Świeżak

Panowie na jakie zarobki może liczyć „telefonista” p/z Rudna na 10grupie 40% karty górnika ? Trudna robota ?

świeży
@Świeżak

Okolo 3200 netto. Z pięciowa weekendaami w miesiącu.

Witam, Pytanie, ile zarabia się na stanowisku stażysta pod ziemią w ZG Rudna, a następnie jako sztygar zmianowy w oddziale wydobywczym? Obecnie pracuje na węglu. 8lat pracy w dozorze, 50 procent karty górnika.

Robert
@Michał

Nikt ci nie napisze tego. Jest to tajemnicą.

@Robert

Chodzi mi o widełki, mniej więcej ile. Górny pułap, dolny pułap.

Widziałem te stawki zaszeregowań, ale same stawki nie mówią nic o zarobkach, bo do zarobku wliczają się premie, karta górnika i inne dodatki.

dozór ?
@Michał

Z dozoru na stażystę ... ? Nisko upadłeś. Na stażu zarobisz w zależności od godzin. Na etacie w dozorze premie 30, albo 35% na wydobywczym, do tego grupa z ZUZP, oraz ustalone szkodliwe, w ZUZP masz rowniez tabele zaszeregwań. Jakich jeszcze odpowiedzi oczekujesz Panie aspirujący na dozór ? Fizyczni Ci mają pensję szacować ? Masz wszędzie dostępne dokumenty świadczące o potencjalnych zarobkach, pracujesz w branży, a zadajesz takie pytania. Strach się bać dozoru ...

Tg

Cześć, czy ktoś wie jak wygląda praca na g7 Polkowice zachodnie? Ślusarz mechanik tg.

@Tg

Nie powiem jak jest na tym oddziale ale skoro trafiasz na Polkowice zachodnie to masz wielkie szczęście. To najlepszy szyb, ludzi mało praca spokojna i ogólnie super. Byłem kilka miesięcy ale niestety zostałem przeniesiony na (usunięte przez administratora)

Tg
@Mechanik

Dzięki za obszerną odpowiedź, pozdrawiam.

G7
@Tg

G7 to chyba oddział górniczy- drogowy i wentylacyjny, czyli wspomagający, a nie wydobywczy. Marzenie każdego pracownika kopalni. Jeśli masz możliwość, to leć, nigdzie lepiej nie zarobisz w stosunku do wykonywanej pracy. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Kamil

Cześć, czy do badan wstępnych wydolnościowych trzeba się jakoś przygotować? Można zjeść normalne śniadanie? Wypić kawe? Jak to wyglada

@glinkes
@Kamil

Zjedz porządne ale łatwostrawna śniadanie, nie pij kawy ani mocnej herbaty. Wez butelkę z woda i dużo pij. Na badaniach mierzą miedzyinnymi wysokość tętna. Ważne jest aby nie było wysokie w czasie wysiłku i sauny.

Kamil
@@glinkes

Dzięki za odpowiedź. Mimo iż uprawiam bardzo dużo sportu, dużo ponad przeciętnie to jednak stres moze zrobić swoje i może mi puls skoczyć. Więc mogą być problemy

Przyjmujący

Witam mam pytanie zostałem przyjęty na dział szybowy ślusarz mechanik oddział MM czy ktoś może mi powiedziec jak wygląda to z zarobkami itp. Czy są jakieś premie dodatki i jak wygląda praca

MMM

Czy przyjmowali już kogoś na Polkowice Sieraszowice na stanowisko ślusarz mechanik MT z rekrutacji z kwietnia?

MMM

Witam czy przyjęli już kogoś na Polkowice Sieraszowice z rekrutacji z kwietnia na ślusarz mechanik MT

Sebek

W obecnej robicie dostaje średnio 5k netto. Czy na stanowisku elektromonter p/z Rudna na 10gr , 16 lat stażu pracy dostanę więcej z jedna np sobota ?

@Sebek

Staż pracy z innych zakładów się tutaj nie liczy , zresztą jak na innych kopalniach,zaczynasz od początku jak młody po szkole????

@Sebek

Ale chyba do karty górnika się liczy ? Czy się mylę ?

anon
@@Sebek

Ale czego nie rozumiesz? Staż z zakładów pozawydobywczych nie liczy Ci się do żadnych benefitów oferowanych przez kopalnie. Chyba, że przenosisz się z np. węgla, to ci się to liczy, co kolega wyżej próbował Ci wytłumaczyć. To tak, jakby ktoś przerobił 24 lata na kasie w sklepie, na rok się przeniósł na kopalnię i zaczął się rzucać, że on za rok chce iść na emeryturę górniczą, bo ma 25 lat pracy.

@Sebek

Dostaniesz więcej nawet bez soboty ale znając specyfikę firmy, min. 2 soboty będziesz musial zrobić.

@@Sebek

Dostaniesz na start 40% kart górnika. Ja tak dostałem. Mój staż pracy przed kopalnią wynosił 18lat. Po przepracowanych 5 latach dołożą 50% a po 10 60% i to już będzie max

@anon

Masz racje, chodzilo mi tylko o dodatek % z karty górnika za staż pracy.

Złoty dwa

Hej, ktoś przeszedł lub wie jak to się odbywa i czy jest możliwe przeniesienie z systemu na prace jednozmianową ? HMG ew. Przejście na ZG Rudna na powierzchnie bez systemu

DXC
@Złoty dwa

Zależy na jakim wydziale ale jest taka możliwość w HMG

Bogusia

Praca pod ziemią odpada u mnie, ale w sumie zaciekawiła mnie ta oferta na specjalistę. ds technicznych na powierzchni. Może ktoś zna pracę od tej strony, bo tu dużo osób pisało jednak o tej podziemnej? Widziałam, że oferują socjal, szkolenia. Czy po takich szkoleniach jest jakaś szansa, żeby jeszcze awansować? Bo nie ukrywam, że mam duże doświadczenie zawodowe i nie chciałabym stać w miejscu, zawsze na to patrzę.

Jonson

Witam. Dostałem rekomendacje do przyjęcia na ZG Rudna. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak to teraz będzie wyglądało? Jaki mniej więcej czas oczekiwania do zatrudnienia, jakie zarobki na oddziale taśmowym itp. Pozdrawiam

Grzechu
@Jonson

Kolego kiedy byłeś na rozmowie?

@Grzechu

Koniec maja. Najpierw trafiłem do bazy, a parę dni temu dostałem maila o rekomendacji.

Grzechu
@Jonson

Dzięki za informacje, też byłem wtedy na rozmowie i dalej jestem w bazie danych czekając na telefon :)

@Jonson

Ma ktoś na tą chwilę tak samo? A może jednak ktoś wie jak będzie to wyglądać? Zarobki itp

Brodam

Ale co Ty gadasz? Ja bez żadnych znajomości dostałem się do KGHM. Prywatnie zrobiłem parę kursów jak spawacz, WO czy na przenośniki taśmowe. Zawsze coś by wpisać w CV. W międzyczasie pracowałem w spółce KGHM. Starałem się o pracę w KGHM około roku i w końcu się udało. Nie zawsze pracuje się zgodnie z wykształceniem. Porób parę kursów i składaj papiery. Praca fizyczna nie hańbi

Ryl

Nie jestem pracownikiem KGHM-u tylko robię na węglu i uwierz mi, że 30 kg to nie ma dużo...

Jan

Idę na rozmowę na stanowisko operator zespołu maszyn i urządzeń przeróbczych w Oddziale Hydrotransportu Odpadów KGHM Polska Miedź S.A. O/Zakład Hydrotechniczny, Rudna . Jakie zarobki na tym stanowisku ? Czy spoko praca ?

Dam
@Jan

Siema, praca w miarę spoko. Zarobki średnie, na komorach w kopalni ma się więcej. Fakt faktem rąk sobie nie pozrywasz. P.S. bez znajomości i osoby która by Cię pchnęła ciezko o dostanie się tam.

@Dam

A poza zarobkami, to dacie info o rodzaju umowy. Jaka jest umowa startowa? Czy inna jest początkowa i na jaki czas? Średnie, znaczy jaka kasa, dajcie chociaż widełki, ok?

Mechanik

Pierwsza umowa na rok. Kasa zależna od zaszeregowania na start dla wszystkich 10grupa plus dodatki wynikające z regulaminu zakładu plus karta górnika zależna od stażu pracy. Jak jesteś przed 26rokiem życia to kasa wieksza bo bez podatku. Myślę że na początek możesz spodziewać się wynagrodzenia między 5 a 8 tys w zależności od sobót. Niestety nie da się dokładnie powiedzieć ile bo na to mają wpływ właśnie te dodatki.

Mmm
@Jan

Miał ktoś informacje zwrotna czy się dostał czy nie z tej rozmowy??

@Mmm

Cisza. A mówili Ci czy będą dzwonić czy mail przyjdzie ?

Mmm

No mówili że będzie odpowiedź na maila czy dostaniesz czy nie

RODZINNEKLANY

POLACY: NAJBARDZIEJ ZADZIORNY I ZAWISTNY NARÓD ŚWIATA... KGHM: FIRMA RODZINNO-KUMPELSKO-PARTYJNA... MAGISTRA-INŻYNIERA DS. LOGISTYKI BEZ JAKICHKOLWIEK NAŁOGÓW I ZNAJOMOŚCI - POD ZIEMIĘ, DO SZOROWANIA WAGONÓW, DO NAJWIĘKSZEGO S-Y-F-U-I-C-H-L-E-W-U, DO DŹWIGANIA 30 KG CIĘŻARÓW, NA JAKIEŚ ZADUPIA ODDALONE JAK NAJDALEJ OD DYREKCJI, KIEROWNICTW I GŁÓWNYCH SIEDZIB POSZCZEGÓLNYCH ODDZIAŁÓW FIRMY KGHM… A TAKIEGO WAŁA!!! Magister-inżynier ds. Logistyki bez jakichkolwiek nałogów został bezczelnie pozbawiony środków do życia przez Firmę PEBEKA za BRAK INTEGRACJI z pracownikami i pracowniczkami tak skrajnie leniwymi, że nawet nie chciało im się wypisywać zwykłej przepustki materiałowej [w sytuacjach gdy inżynier ten np. zajmował się i nadzorował wydanie odpowiednich materiałów na oddziały produkcyjne Firmy PEBEKA], bo chcieli sobie w pracy pospać i odpocząć, z pracownikami i pracowniczkami swobodnie spożywającymi sobie alkohol kiedy tylko chcieli, urządzającymi sobie kilkugodzinne drzemki w pracy, serfującymi sobie przez 8 godzin po Internecie, grającymi sobie całymi dniami w dziecięce gierki komputerowe i wyzywającymi tego inżyniera od S-Z-M-A-C-I-A-R-Z-Y po wizytach w biurze kierownika… I to wszystko bez jakiejkolwiek kontroli i nadzoru DYREKCJI tej Firmy… Dodatkowo inżynier ten już OD PONAD 10 LAT STARA SIĘ O PRACĘ W FIRMIE KGHM, ale dalej wykłada jogurty w LUBIŃSKIM KAUFLANDZIE, bo FIRMA KGHM musi zatrudniać PO ZNAJOMOŚCI I PO MOCNYM WSPARCIU KREWNYCH SYNUSI, KOLESI, CÓRECZKI, ŻONECZKI, PRZYJACIÓŁECZKI, DZIECI ADWOKATÓW MAJĄCYCH KUMPLI I KUMPELKI W TEJ FIRMIE, DZIECI KUMPLI P-I-S-O-W-S-K-I-C-H POLITYKÓW, DZIECI ZWIĄZKOWCÓW, itp, itd. na najlepsze odizolowane od zamroczenia alkoholowego i ciężkiej pracy fizycznej stołeczki... Synusi, kolesi, córeczek, żoneczek i przyjaciółeczek przyjmowanych po znajomości to zawzięte, zadziorne, pałające nienawiścią, arogancją, zazdrością i mające W-R-E-D-N-E charaktery KGHM-owskie C-W-A-N-I-A-K-I-I-C-W-A-N-I-A-R-Y nie dadzą do SZOROWANIA WAGONÓW, POD ZIEMIĘ, DO DŹWIGANIA 30 KG CIĘŻARÓW LUB DO NAJWIĘKSZEGO S-Y-F-U, bo oni mają protegowanych kumpli i rodzinki i są DELIKATNI i WRAŻLIWI, to ich nie wolno DENERWOWAĆ, PRZEPRACOWYWAĆ, DEMORALIZOWAĆ I DYSKRYMINOWAĆ… KGHM-owskie C-W-A-N-I-A-K-I-I-C-W-A-N-I-A-R-Y zrobili sobie z tej FIRMY PRYWATNY FOL..RK RODZINNO-ADORACYJNY i wybierają sobie konkretnych kandydatów do pracy na konkretne stanowiska według powiązań RODZINNYCH, KUMPELSKICH I PARTYJNYCH... Może by tak synusie, kolesie, córeczki, czy żoneczki przyjmowane PO ZNAJOMOŚCI PO JEDNYM TELEFONIE podźwigały np. przez 5 lat 30-kg ciężary – zobaczymy w jakiej będą formie fizycznej… Inżynier ten przez całe swoje 3-miesięczne wypowiedzenie z pracy z Firmy P-E-B-E-K-A martwił się o to, gdzie znajdzie pracę zgodną ze swoim wykształceniem i wiedzą zawodową… A tymczasem jego współpracownicy i współpracowniczki z tej Firmy jak gdyby nic dalej swobodnie przechylali sobie kieliszki z alkoholem kiedy tylko chcieli, a PREZES, RADA NADZORCZA, KIEROWNICY I DYREKTORZY FIRMY P-E-B-E-K-A mieli kompletnie w D-U-P-I-E ARTYKUŁ 52 KODEKSU PRACY, dając na to pełne pozwolenie i udając, że nie widzą żadnego problemu w tym, że pracownik bez jakichkolwiek nałogów traci pracę, a jego współpracownicy i współpracowniczki dalej sobie swobodnie polewają… Ale inżynier ten jak tylko, CYTUJĘ: „poda nazwisko jakiejś osoby polecającej jego kandydaturę lub np. pokaże L-E-G-I-T-Y-M-A-C-J-Ę-C-Z-Ł-O-N-K-O-W-S-K-Ą-P-I-S-U”, to będzie miał bardzo dużą szansę na zatrudnienie w Firmie K-G-H-M… BEZCZELNOŚĆ, AROGANCJA, ZADZIORNOŚĆ i CWA-----WO ludzi pracujących w Grupie Kapitałowej KGHM nie zna granic!!!

Kuba11

Cześć wszystkim. Chciałem się dowiedzieć czegoś na temat DZIAŁU WENTYLACYJNO - POMIAROWEGO. Jakie warunki? Jaka praca? Na czym polega? Warto się tam pchać? Stanowisko ślusarz mechanik pod ziemią.

Robek
@Kuba11

Jeśli widziałeś to ogłoszenie to nawet nie aplikuj - nie ma szans się na nie dostać.

Kuba11
@Robek

Dlaczego nie aplikować? Aż tak dobra fucha, że nikt inny niż swój nie ma szans się tam dostać czy jak?

Robek
@Kuba11

Albo aplikuj i się przekonasz. Życzę powodzenia. Ja wielokrotnie aplikowałem na Sierpol, spełniając wszystkie wymagania i zero odzewu.

Nie zawsze dostaniesz odpowiedź od razu zresztą te stanowisko nie jest jakieś popularne

10k

Czy na operatorze wezmę 10k netto miesięcznie? Z premiami oddziałowymi itd?

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM S.A. - Głogów

• Jak się pracuje w KGHM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 626.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 45 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 147 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGHM S.A.?

Kandydaci do pracy w KGHM S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGHM S.A.
3.5/5 Na podstawie 137 ocen.

KGHM S.A.