Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
On

Wymienić kierownictwo i może coś się ruszy ZANAM powinien nazywać się ZAŁAM nie ma przyszłości w tym (usunięte przez administratora) psy w schronisku mają lepiej niż pracownicy w tej firmie ja też będę się zwalniał niech młodzi nieudaczni i nic niewiedzący pracują tylko kto ich roboty nauczy obsługi maszyn itd jak stara kadra pójdzie (usunięte przez administratora)

ZnamZanam

Mogę zaręczyć, że tylu maruderów, co tutaj na forum od dłuższego czasu, to przez całe kilkadziesiąt lat pracy w Zanamie nie widziałem, ani nie słyszałem. Jakaś ustawka przed wyborami? Głodne, oderwane korytka postanowiły robić porządek swoimi sposobami? Latałoby mi to koło nosa, gdyby nie fakt, że prawie całe życie tu przepracowałem, bo to był i jest najlepszy pracodawca w regionie. Praca godna i godziwie wynagradzana, mnóstwo programów i dofinansowań. Sprawne zarządzanie, liczne zmiany, równe traktowanie. Ze świecą szukać takiego pracodawcy nie tylko w okręgu, ale i województwie, więc proszę państwa piszących i czytających o refleksję nad poniższymi komentarzami.

Waldemar

Ile gruchy w tym roku ?

Kasia

Jak to było jak przyszedl nowy prezes? Narzekacze nieroby i ci co sie zwolnili co mowiliscie? Jak narzekaliscie na firme? A teraz druga nagroda w tym roku,wczasowe wkoncu ze mozna gdzies pojechac,jak jestes dobrym lojalnym pracownikiem to dostajesz 2 podwyzki w roku,doplaty do biletów,multisporty,barbórka,kasa zapomogowa,pozyczki mieszkaniowe,na kazde swięta jakas kaska wpada,dzien dziecka,ubezpieczenia jakie chcecie itd itd zwalniajcie sie dalej :-)))) nikt was na sile nie trzyma

pół.sztygara

elo gdzie te smieszne "zyski" miały byc do 5.07 płacone ..

Gumiś Nowy wpis
@pół.sztygara

Jest przelew

Bubu Nowy wpis
@Gumiś

Trzy papcie i dwa gumowce

Zajechany pracownik

Szanowny Panie cyganie Prezesie i nieudolne kłamliwe związki 1350 zł nagrody czy wy kurw... naprawdę juz macie sieczkę zamiast mózgu. Co wy robicie z ludźmi, Macie nas za (usunięte przez administratora) Ludzie wkoncu przejżą na oczy wparuja do tego waszego biurowca i zrobią z wami porządek. Nadajecie się wszyscy do wyjeb...Człowiek sobie flaki wyprówa w tej pracy. Pieniądze z podatku prezes i te tempaki ze związków przepuszcza pewnie gdzieś na wczasach. Ja pierdo... Brak słów (usunięte przez administratora) jesteście jak te pijawki . Macie za nic pracowników fizycznych którzy robią na was nieudaczników z biurowca

Magma

Cała prawda.!

@Magma

Dokładnie cała prawda!Ale jak ktoś pisze prawdę to zaraz usuną wpis i zablokują .Bo im się nie podoba jej ktoś mówi prawdę.

operator Nowy wpis

szczera prawda

grzesio Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 godzin.

co robia ukraincy na Zanamie ? nic hehehe kase biora

Zwiazki

2000 brutto zysków dodatkowo pieniądze dla pracujących bez chorobowego do 14 dni!! Nast spotkanie wrzesień

Tyup
@Zwiazki

Czyli mamy rozumieć, że to jest ta II transza nagrody tj. de facto1000 zł brutto tak?

@Tyup

2000 brutto + sierpień chorobowe

@Tyup

Ustalili dodatkowe 2000 brutto

Sylwia
@Zwiazki

I za jaki okres tą kase się dostaje?

Niedowiarek.
@Zwiazki

Związki ja się wypisuje, szkoda na Was płacić, vo nic nie możecie pomóc.

Zikson
@Zwiazki

Ustalili a nie napisali że zyski tylko dla tych co mają przepracowany cały 2021 rok ... Chory zakład dojze że gówno płacą to jeszcze takie szajs...

Były

ZDZISIA

@Zwiazki

Co to jest 2000 brutto?znowu ochłapy!

Wplynelo1540 czemu kłamiesz i zanizasz ludzi straszysz

Zwiazki

Takie są realia firma zanam jest innym podmiotem niezależnym od KGHM takie zyski jakie udało się negocjować większe niż rok temu

Różnica

Nie tylko celbrytka ma 1350 zl, NIESTETY

Pewny
@Bohdan

Panie Bogdanie.... Proszę nie siać pro prezesowskich kłamstw. Wpłynęło 1350zł co jest absolutnym impulsem by pracować odekwatnie do traktowania ludzi przez ten nierząd! ! Jeszcze te aneksy ...

@Zwiazki

Innym przedmiotem,Nie zależnym?To dlaczego firma nazywa się KGHM Zanam?Sama nazwa mówi za siebie.Tak samo zap……y cały rok na te zyski .W tamtym roku było 1048 zł w tym 1350 zł,zajebiscie dużo więcej ,Jest czym się szczycić .Nie umiecie się przyznać ,ze siedzicie w tych związkach kasę bierzecie i nie umiecie nic załatwic.

@Bohdan

Ja nie kłamie,takie są realia ,I nie trzeba tu nikogo straszyć .

@Zwiazki

Ty wez sie poknij w ten swój pusty czajnik 750 zł brutto ile dostaniesz po odciągnięciu podatku i jeszcze 350 zł jak nie chorujesz przez 5 lat śmiech Kto w tych warunkach wytrzyma 5 lat bez chorobowego. Motywacja zajebi... Kurw... weźcie się za robotę a nie tylko pierdzicie w te ciepłe stoleczki i usugujecie Cezarowi

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Spawacz-Ślusarz - praca w Polkowicach (TG/GM) - KGHM ZANAM S.A. ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Doradca Handlowy
Polkowice
Over Group Sp. z o.o. S.K.
(465 opinii)
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
(237 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Zajechany pracownik

Witam wszystkich . Panie Prezesie (Cezar) I panowie z klamliwych związków popatrzcie i poczytajcie jak mają dobrze pracownicy z PEBEKI wczasowka druga wyplata, Brak absencji chorobowej 0 dni 4000 zł brutto 1-3 dni 3000 zł 4-6 dni 2000 zł 7-10 dni 1500 zł Załam 750 zł za cały rok żenada

@Zajechany pracownik

To co się dzieje w KGHM Zanam to śmiech na sali.Okradaja ludzi z ich ciężko wypracowanych pieniędzy.Dla wszystkich firm kasa jest tylko nie dla Zanamu,dziwne co?

olo

wszystkie te opinie i wpisy o kant dupy rozbić, musimy iść w końcu pod biurowiec 500-1000 ludzi przez parę dni i będziemy mieli wszystko i więcej a nie tylko wpisy i narzekanie

@olo

Zgadzam się ,ze trzeba stanac i strajkować,niech zobaczy szanowny pan prezes co robi z ludźmi.Ludzie staną upomną się o swoje ,a nie zwolnią tylu ludzi bo kto będzie pracował na ich zyski.Tu ludzie narzekają a ci na wyższych stołkach się śmieją jak czytają te wpisy

ZnamZanam

io
@ZnamZanam

W którym dziale jest takie równe traktowanie pracowników?może dla emerytów zanam jest super idealny .Gdyby tak było jak piszesz pracownicy nie pisaliby krytycznie o patologiach w zanamie .

ser
@ZnamZanam

a jakiej ustawce piszesz przed wyborami nie kręć ludżmi ich interesuje dobrze zarządzana i dobrze płatna firma a nie twoje bajki o wyborach!!!!!

@ZnamZanam

Prawie trzydzieści lat pracuję na suwnicach w hucie. '' Sprawne zarządzanie'' w firmie doprowadziło do sytuacji w której wieloletni pracownik z uprawnieniami UDT zarabia mniej niż młody z ulicy. Nie rozumiem też jak ma motywować do pracy obcinanie załodze 50% premii ( no chyba że takie są zasady '' Sprawnego zarządzania''). I nie chodzi tu o politykę i ustawkę przed wyborami, tylko o to że nie robi się doświadczonej załodze takich numerów.

Suwnice
@HMG H-5

Ale z nowym rokiem będzie lepiej przyjmą 12 ludzi będzie siła tylko ja się pytam kto ich będzie szkolić bo staży pracownicy za ta stawkę mają w y jej bane

Hmg suwnice
@Suwnice

Z ta propozycja od zastepcy dyra za wyszkolenie nowego dostaniesz 300 plus pod warunkiem ze w tydz g n o j a nauczysz:) a patrzac na dzisiejsza mlodziesz maja wyje...ane w to co doswiadczony pracownik mowi

@Hmg suwnice

Trzysta złotych to możecie sobie w buty wsadzić. Podstawową motywacją dla młodego pracownika ma być to, że gdy już się nauczy i będzie samodzielny to będzie zarabiał tyle co pracownik z doświadczeniem. Niestety tak nie jest bo stary zarabia mniej niż młody, więc po co ma się uczyć skoro za grzanie ławy ma więcej niż wieloletni pracownik. Obecnie różnica która wywołała by odpowiednią motywację to ponad 1000 złotych. Kolejną sprawą jest to, kto doprowadził Suwnice do tak absurdalnej sytuacji, ale to temat na inny post.

@HMG H-5

Jeszcze jedna sprawa, do kierownictwa. Na następne spotkanie z załogą przyjdźcie z konkretnymi propozycjami, bo z waszych ostatnich wypowiedzi słychać że nie macie żadnego planu, trzema stówami chcecie dziury łatać. Tym razem wam nie odpuścimy.

dyrektor niech szkoli
@Suwnice

dyrektorzy i kierownicy niech szkolą

po co
@Suwnice

po co nowi kardela utworzył od 10 lat hutę i zwr a teraz nie ma kasy zysków itd tylko koszty i koszty.....

Q
@ZnamZanam

Równe traktowanie? Czyżby? Zawsze, nawet u najlepszego pracodawcy znajdą się równi i równiejsi.....

On
@ZnamZanam

Po ocenach odrazu widać że to post sponsorowany

Nobas
Kandydat
@ZnamZanam

Czy warto aplikować na magazyniera jak kasa

Polon
Klient
@ZnamZanam

Chyba uderzyłeś się mocno w głowę albo w jajko. Buraczany opis podkreślający jak po %

Postojowy HMG
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

To mówicie ze tam po 250% dostali jeszcze na tych biednych stawkach? (usunięte przez administratora) w tym miesiącu z nagrodą wezme 450% :-) a jeszcze w przyszlym miesiącu płacą absensyjne a ze przez 7 lat nie mialem dnia na L4 to chyba na dwa razy bedą mi wypłate przelewać

Zwiazki

Świetna informacja na początku lipca będą zyski płacone 1200 złotych przypominam rok temu było 1100 w tym roku 2200 widać progress pozdrawiam serdecznie

Hehehehe
@Zwiazki

Dziś kghm-owcy dostali zyski po 2.5 wypłaty. Chłopak który pracuje w kghm 3 lata z doskoku dziś dostał 16 tyś zł a wczasowego ostatnio 5 tyś zł. Hehehehe ZANAM żenada żaden KGHM. Panie prezesie gratuluję poszanowania roboli... Nawet dzieci podzieliłeś na gorszy sort... Wstyd...

Xxx

2200 brutto czy na rękę

@Zwiazki

Od kogo masz takie wiadomości. Nie ma na to żadnego pisma potwierdzającego ze będzie wypłacony jaki kolewiek zysk

@Hehehehe

Pan prezes to chyba nie wie co to wstyd!Dzieli ludzi na lepszy i gorszy sort. Zanam dostaje ochłapy aż wstyd się przyznać ile dostajemy kasy.A tak samo zapier…….y na te zyski i tak samo należy nam się pożądny wypoczynek(mówię tu o wczasowym)bo z tymi pieniędzmi co my dostajemy to jak jałmużna

Niedowiarek.
@Zwiazki

Ale wielka różnica raptem 100 zł więcej śmiać się czy płakać??? Zyski to mają inni, a my mamy(usunięte przez administratora)i nie narzekać! Tak jak pod gruszą o całe 350,00 zł mniej niż w 2021 roku.

Damianek
@Niedowiarek.

Oszuści !!! Firma oszukuje na każdym kroku pracowników. Coraz mniej płacą ... Zyski netto za 2021r firma miała rekordowe , i co z tego jak kłamcy i oszuści złodziejskie patrza jak by tu pracownika zrobić w ciula... a te zyski rekordowe dzieki pracownikom .... jak na dodatkach pieniadzach oszukuja to i na wypłatach śmiech na sali gdzieś pracowników mają

Chyba1100 złotych proszę dobrze policzyc

Kermit

Kolejny pomysł to zabranie profilaktyki!!! Niby mają być bony ale kto ich tam wie!!!!

Romek
@Kermit

Nie zgadzajcie się na żadne bony, ekwiwalent itp. Jeżeli zabiorą nam ciepłe posiłki to już nie wrócimy na stołówkę. Pomyślcie co będzie zimą, co z mlekiem dla spawaczy, co z ołowiem i arsenem. Głodni będziecie chodzić i łykać będziecie (usunięte przez administratora) z całej huty. Wszelkie takie akcje służą do pogarszania a nie polepszania sytuacji pracowników. To nie biuro w Polkowicach, tu Huta jest, z całą tablicą mendelejewa do wdychania. Pozdrawiam.

Zawsze można się zwolnić nie pasuje to do kghmu idź tam masz 2,5 wyplaty

@Bohdan

Ty wyjdz spod tego kierowniczego biurka. Bo od tego mlaskania i łykania w bani ci się poprzestawiało. Dostajesz forse w kopercie to nie narzekasz a tu takie farmazony piszesz . Powiedz to komuś prosto w oczy łbie

Kiełbasina

Dalej handlujesz izolką?

@Kiełbasina

Zastanów się co piszesz ciężej wycofać potem

olo

Jakie zyski i skąd, wszyscy powinni walnąć tymi ochłapami im na biurko, żeby się nie ośmieszali, (usunięte przez administratora) i nic więcej

Renifer

Podobno w środę rozmowy z prezesem odnośnie zysków

He
@Renifer

Skąd takie informacje i kto ma rozmawiać z prezesem?

Big
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Wie ktoś kiedy będą wypłacone u nas zyski ?

Wiem

Jutro płacą 2,5 wypłaty zysków.... Kiedy u nas płacą i ile??

Pjoter
@Wiem

Tez będą płacone zyski 2.5 wypłaty?

Nie wiem
@Wiem

Dadzą ochłap jak wczasowego że wstyd mówić... Robią z nas głupków i buraków... Jak na taką spółkę Wstyd... Takiego czegoś jeszcze nie było...

@Nie wiem

Jaka wczasówka taki Prezez dno I wodorosty. Taka potężna firma a pracownikowi płacą ochłapy.Jak tak można, Druga sprawa to te sprzedajne związki nic dla ludzi nie zalatwia. Jak zapytasz związkowca czy coś działają w kierunku polepszenia warunków pracy i płacy to bedzi ci w oczy kłamał że tak będzie lepiej. Szkoda na nich płacić nawet złamanego grosza

Kasia

Katarzyna
@Kasia

Polać jej ! Dobrze prawi ;)))

spawacze
@Kasia

po tym co piszesz zanamowcy zobaczyli że jesteś dobrą lojalną pracownicą i oczywiście dostaniesz 2 podwyżkę bo uwielbiasz nepotyczne związki zawodowe NAGRODZONĄ ZOBACZYMY NIEBAWEM NA AKADEMII BARBÓRKOWEJ natomiast uczciwi,rzetelni pracownicy - zwalniają się po 15,20 latach pracy , socjalne " karta MULTISPORT za którą częściowo pracownik płaci co za rewela ,pożyczki ZFM trzeba spłacać DOPŁATA DO BILETÓW POJAWIŁA się jak przybyło zwolnionych przywrócili dopłaty które wcześniej w 2005 zabrali, to samo z tzw.premią za niechorowanie obecnie dodają do chorobowego zasiłek.opiekuńczy w związku z covid 19.Socjalne i KZP ,ZFM występują we całym KGHM-ie to samo z pakietem medycznym ,ubezpieczeniem płatnym przez pracownika .Pozostali pracownicy NIE DOSTAJĄ 2-ICH PODWYŻEK A TYCH JEST WIĘKSZOŚĆ Nie manipuluj załogą bo załoga zna sposoby wynagrodzania tych którzy DOSTAJĄ PO 2 PODWYŻKI Kultura wysoka walisz na forum epitetami : narzekacze i nieroby to powiedz nam który dział jeszcze cię trzyma w zanamie

darek
@Kasia

kim ty jesteś że piszesz pracownikom aby się zwalniali za kogo się uważasz ciekawy materiał dla PSYCHIATRÓW

marek
@darek

słuchaj kasia kolorowo masz w głowie skon z tym hejtem w biurowcu

kilo
@darek

Przecież ma rację!!!!!! Jak wam źle w zanamie to pisz wypowiedzenie a nie jakieś bezsensowne teksty piszecie na forun

jolka
@marek

Katarzyna Kolorowa biegała i biegała z wirusem aż wybiegała za zgodą zarządzajacych ,ROBIŁA CO CHCIAŁA W MARCU I OBECNIE a gdzie są procedury ,kodeksy itp.jedna ściema

monic
@jolka

cały biurowiec zobaczył jak najpierw walnęli kartki na drzwi a teraz popierają kolorową ale co z tego mają oto jest pytanie??? kim dla nich jest??w której procedurze pisze o popieraniu przez kadry hejtu kolorowej??? gdzie jest prezes ???

kasia
@Kasia

Dokladnie pełną zgoda prezes akurat jest wporzadku zrobil u nas dużo dobrego. A narzekać zawsze można tylko po co ... gdzie masz lepiej??? Daj choć jeden przykład

kasia

lijalny to jaki? SYGNALISTA

Marcin
@Kasia

2 podwyżki w roku ? jestem tokarzem i gratis frezerem dłutowaczem suwnicowym a nawet wiertaczem i ciezko do umowy 200zl dostac tacy jestesmy wartosciowi dla pana derektora ...

Oporny jak nic
@Kasia

Kasia to nieźle kindybała musi pod stołem ogarniać że jej tam dobrze

Pewny
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Kiedy płacą wreszcie te wczasowe?

Tubylec

Elegancko wczasowe wpłynęło , pole namiotowe w Sławie opłacone . Mordeczko kto ma pożyczyć namiot z tropikiem ?

Gruszkowy
@Tubylec

Chłopie, kogo stać na własny namiot?

Stefan

@Paweł

Za dobrą pracę

Zan
@Bubu

Czerpiesz satysfakcję że piszesz nieprawdę??? Czy może masz braki w uzwojeniu mózgowym?

Xxxx
@Bubu

Za pracę paszczą pod biurkiem

To pewne.
@Zan

Jedno drugiego nie wyklucza...

Paweł77
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Ile mieliście wczasowego?

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 316, z czego 64 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 195 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii klientów firmy KGHM ZANAM S.A., to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

KGHM ZANAM S.A.