KGHM ZANAM S.A.

Polkowice

Opinie o KGHM ZANAM S.A.

John

Wiadomo kiedy dadzą wolne za 6. stycznia? Chodzą słuchy że 2 stycznia, we wtorek

Wiem to powiem
@John 18.12.2017 07:15

19. stycznia będzie za Trzech Króli

Micky

Coś jeszcze będzie w stycznu oprócz karpiowegi 400 brutto?

Rico
@Micky 17.12.2017 07:26
Coś jeszcze będzie w stycznu oprócz karpiowegi 400 brutto?

To nie jest karpiowe

anonymous

Przepracowałem 8 lat w serwisie pod ziemią ,żenada wstyd przyznać się gdzie ,i za ilę się pracuję ,praca ciężka za grosze , zero poważania , firma nie dba o swojego pracownika tylko o własną du..pę ,kochałem tą pracę ale mam rodzinę na utrzymaniu . Zegnam. Zawiedziony.

hutnik

Kiedy będzie nagroda najgorszego Prezesa w historii ZANAMU

@hutnik 15.12.2017 19:55
Kiedy będzie nagroda najgorszego Prezesa w historii ZANAMU

Jak policzyć ile zostało po wypłacenia extra kasy dla swoich przydupasow.

jaSemJA

firma jak kazda wszedzie dobrze gdzie nas nie ma ale tutaj to robi sie dno bylo fajnie za czasow legmetu bo jak juz kghm to juz kur wa jest total dno pzdr

Pracownik z doświadczeniem

Niech Pan prezes KGHM zajmie się sprawą zanamu bo to co się dzieje ostatnio to paranoja.Nowi pracownicy zarabiają na starcie tyle co ludzie z 10 letnim stażem lub większym, premie dzielone po znajmości,rozrośnięte biura i wszystkie stanowiska nie robotnicze.Pracy jest tyle że obecni pracownicy nie są w stanie temu sprostać, powstaje nerwówka ze strony dozoru i obrywają zwylki pracownicy.Nowych doświadczonych z wiedzą pracowników brak, ci co przychodzą są kompletnie bez wiedzy i doświadczenia, starzy pracownicy muszą poświęcać swój czas pracy by przyuczyć młodych co odbija się na produkcji. I jeszcze jedno jaka jest motywacja do sumiennej i wydajnej pracy skoro płace są tak niskie że wstyd komuś powiedzieć ile się zarabia, trzeba dodawć by sie nie zbłaznić. Poczekam na ruchy ze strony głównego właściciela zanamu KGHM jeżeli dalej będzie tak jak jest obecnie to zwijam się z takiej firmy dalsze trwanie w takiej firmie będzie bezasadne. Dodam jeszcze że sam popieram obecną władzę, i liczę że prezes wybrany przez PIS zajmie się tą sprawą w końcu zanam liczy 2600 tyś pracowników ile to potencjalnych głosów w wyborach które szkoda stracić przez głupie ruchy obecnego zarządu.

@Pracownik z doświadczeniem 14.12.2017 20:48

Trzymam kciuki żeby coś to dało. Może trzeba w prasie nagłośnić. Tak dłużej być nie może.

pracuś

Panie A.D. z Solidarności pokojowo się nie da.. Rusz Pan (usunięte przez administratora) i nie broń przegrańców

Olok

Pismo do prezesa kghnu poszlo zmiana tusz tusz

@Olok 14.12.2017 15:37
Pismo do prezesa kghnu poszlo zmiana tusz tusz

Pismo? A co w tym piśmie? Przestań się ośmiesza.

Kasy nie ma a kadra znowu po cichaczu lewą kasę od zarządu dostała. Kolejny raz są równi i reszta.

Stary pracownik
@Pracownik 12.12.2017 14:31

A związki dalej nic nie robią. Może strajk włoski żeby zobaczyli że nie można tak nas traktować?

Rozczarowany dobra zmiana
@Pracownik 12.12.2017 14:31

To już jest przesada.

Piko

W hm Głogów na bramie złapali pijanego majsterka z zanamu ciekawe czy dyrekcja go wybroni?

piko
@TH 13.12.2017 15:45
A ktorego? Pomidora?

Jakiś salamela

TH
@piko 13.12.2017 17:08
Jakiś salamela

No to pomiadora :) lub rudolfa jak kto woli taka salameli ksywki :)

MACIEK

Siema. Czy jak się zatrudniasz w ZANAM to widnieje się w jakiejś bazie KGHM? Zatrudniłem się ale chce za jakiś czas przejść do ZG

ZGol
@p r a c o w n i k 12.12.2017 22:42
Przechodzą tylko jak wcześniej sie zwolnią z Zanamu!!!Masz zero pojęcia o czym piszesz, złóż choć raz podanie do ZG to sie prze...

pierdoły gadacie, powtarzam nie po raz pierwszy da się! ja i moich 5 kolegów jest tego najlepszym przykładem byłem normalnei na umowie o pracę w załamie i zadzwoniła pani ZG i co i sie zwolniłem (miesiac na wypowiedzeniu) kghm na mnie poczekał i od czerwca zarabiam normalne pieniądze. Więc przestancie (usunięte przez administratora) ze sie nie da jak sie da!

specuszok
@ZGol 13.12.2017 15:20

Każdy tu pisze że trzeba sie zwolnic z Zanamu to wtedy cie przyjmą do ZG. Czytaj wyraźnie!

Sws

Ja pracuję w dziale TN tzn wydział usług strzałowych i transportu po 5 latach pracy nie narzekam jakieś 4400 netto plus świąteczne co kwartał.Sumując to razem daje ok 5200 netto na miesiąc.Praca ciężka bo na przodkach i z MW ale warto jako operator SMG ciężko tyle zarobić w innej firmie pozdrowionka .

goornik
@Sws 05.12.2017 14:13
Ja się nie chwalę tylko pytali o zarobki to napisałem

potwierdzam ja też mam podobna wyplate, okolo 5500 na lape na miesiac

magazynier
@Sws 03.12.2017 18:33

Ja mam lekko 6000 i to na magazynie :-) No i glut mi nie wybuchnie hehe

taro

jak sie komuś nie podoba w firmie,niech s pi erdala a nie swoje żale na forum wylewa

Be
@taro 10.12.2017 18:34

Tylko jak wszyscy uciekną to kto będzie na was robić. Heh

ebola
@Be 10.12.2017 23:43
Tylko jak wszyscy uciekną to kto będzie na was robić. Heh

zawsze sie ktos znajdzie

Już jest jasne że podwyżek w tym roku nie będzie.

Lucek

Po komentarzach widzę że pracują tu prawie sami degeneraci. Z takimi ludźmi ten zakład schodzi na psy. Nie podoba się to wypad wraz z tą bandą nieudacznikow przyjętych po znajomości.jakbym był prywaciarzem to połowę bym zwolnił i wtedy kasa by była na wszystko.

Lucek
@pracownik załamu 02.12.2017 19:57
Niestety nie jesteś prywaciarzem tylko mułem umysłowym i do tyrania,bo od tego jest takie forum aby sie wypowieszieć...

Tak masz rację dyskusja wskazana ale policzyłem na palcach jednej ręki komentarze poruszające meritum naszych wspólnych problemów. Więcej jest kto komu zrobił l...da za awans. Na chwilę obecną widać gołym okiem że centrala steruje nami i nie idzie to w dobrym kierunku. Ciekawe czy nie jesteśmy oslabiani celowo. Famur już czuwa z byłym prezesem. Niestety ale Nasz prezio nie podskoczy za wysoko i tyle w temacie.

BRUTUS
@Lucek 02.12.2017 10:20

Degenerat to z Ciebie, albo Narcyz -Ja to, Ja tam to. Chwalisz się zarobkiem ,a ludzie mają niewiele ponad połowę z tego -mają żartować, klepać się po plecah, nie wszyscy są rodziną kierownika.

No ładna wypłata wpadła

jato
@John 07.12.2017 17:49
No ładna wypłata wpadła

ładna to gdzie ty robisz

BRUTUS
@anonymous 08.12.2017 04:32
a w skali roku ? wszystkie pieniądze zarobione podzielić na 12 ???

Ale pojechałeś , wszystkie pieniądze! To ile ich było, bo jakoś ciężko zliczysz i jeszcze podzielić?

toja

Tak w MOPS ie w Sokolnikach nad Łabą

Bob

Będzie dzisiaj wypłata?

Lubieser

Bylem dzis podpisac umowe.praca pod ziemia zaproponowali 2700brutto.bez zjazdowych bez dodatku do biletu bez niczego.no i zanam jest bezemnie.mila pani bedzie pamietac smiech.

@Lubieser 06.12.2017 21:10

I tak trzymać. Szkoda życia dla tej firmy. Jeszcze rok i będzie powtórka z rozrywki tj. straty , straty i zwolnienia.

db

beda płacic karpiowe albo zyski ????

skalpel
@db 06.12.2017 16:18
beda płacic karpiowe albo zyski ????

na swieta tylko 400brutto

Zwr rudna

Dziękujemy o najwspanialszy Panie twa łaska nie zna granic za twą Dobroduszność nie jestesmy godni spojrzeć w twe oblicze.O nic wiecęj nie jesteśmy w stanie prosić.

prezio
@Zwr rudna 01.12.2017 23:42

No i tak trzymać barany

prezio
@Zwr rudna 01.12.2017 23:42

No i tak trzymać barany

Tony

Witam, a na te 400zl brutto to kiedy mozemy liczyc tak z ciekawosci?

Wujek
@Tony 04.12.2017 12:11
Witam, a na te 400zl brutto to kiedy mozemy liczyc tak z ciekawosci?

Te 400 to nagroda, zgodnie z tym co prezes napisał w artykule,, chłodnym spojrzeniem,,. Żeby nikt już nie zadawał głupich pytań typu,, czy i kiedy będzie nagroda prezesa jeszcze,,

@Wujek 04.12.2017 13:22

Głupie pytania, to będzie prezes zadawał jak w końcu pożegna się ze stołkiem :)

najlepszy

Panie Kardela, Zanam pozdrawia, Zanam potrzebuje. Długo będziemy na Pana czekać? Na to by było dobrze w firmie, by ludzie wiedzieli za co robią i byli zadowoleni. Wróć Panie prosimy

Sześć
@najlepszy 30.11.2017 16:46

Wróć

Harystopelek

Ta związki walczą o swoje. Wiesz jak wygląda ich spotkanie z zarządem. Przychodzi Heniu Delirka, Grześ Ulizany i inne tego typu przewodniczący do prezesa. Pytają będzie podwyżka ? Prezes odpowiada a ile chcecie? Tyle i tyle odpowiadają. Prezio na dobra a pozostałym po 70,99 płn. Delirka odpowiada ale ludzie będą się wkurzać. Prezio odpowiada to napiszcie jakieś pismo i wywiescie w gablotce. Będzie widać że walczycie.ka ma za was myśleć!!?

Kontakt minus
@Harystopelek 29.11.2017 10:24

Ludzie po Barbórce wypisujcie się masowo z tych ofajdanych związków. Zobaczymy czy będzie jakaś różnica dla nas, nie sądzę żeby była. Uwierzcie mi że oni nic a nic nie działają. Za co wy im kasę dajecie? na pensje dla tych nierobów. Niech sobie w tych śmiesznych związkach zostaną,, dzieci legmetu,,. Chodzi o to, że związki nic nie mogą zrobić, to po co one!

Młody
@Kontakt minus 29.11.2017 12:34

Ludzie wypisujciesue i zakładajcie swoje związki przecież macie takie prawo. Ale większość z Was tego nie zrobi bo tylko tutaj jesteście mocni w gębie!! Jestem ciekawy jak niby mielibyście wtedy co kolwiek negocjować jakby nie było związków? Związek Zawodowy to ludzie, ale większość woli nic nie robić a tylko narzekać.

Kamil

Mam pytanie do prezesa i zwiazków jak sprawa podwyżek na nowy rok.Te zarobki co mamy obecnie to jeden wielki wstyd żony zarabiają więcej w marketach na ksie.Jak ktoś znajomy pyta o zarobki i pracę w zanamie to zostaje tylko uśmiech bo słów szkoda.Jeszcze trochę to wszystkie zakłady nas przeskoczą w zarobkach nawet impel sprzątajacy u nas w zakładach.

zwarcie

pekao sa juz jest

Krysia dobuziobralska

Musiał jakiś błąd się wkraść ,my z biurowca mamy już od środy pan prezes też dostał w środę ,ja dzisiaj spotkałam dyr.serw. i on też w środę dostał hmm dziwne

Krystyna dobuziobralska

Aha a ja myślała ,że to barbórka czyli czekamy wszyscy razem

michał zrubmilodow

Już są, ale mniej ja dostałem 710 zł mniej niż w tamtym roku

Zwr rudna

Ludzie najlepszego kierowniczka sami nie pociagna tego cyrku ciagna ale pod stolem

Zwr rudna

Żałośni nedznicy czas powiedziec dosc tylko Jarosław K. Moze nas uratowac czas pora na komisjie śledczą

Nadia
@Zwr rudna 01.12.2017 11:28
No od wczoraj hehe

Chyba nie wytrzeźwiałes po andrzejkach

@Zwr rudna 01.12.2017 11:28
No od wczoraj hehe

Od wczoraj raczę sie barbórką

Mike

kiedy będą płacić zyski

zwr
@xxxx 29.11.2017 16:49
kiedy będą płacić zyski

zyski jak na dzień dzisiejszy nie są brane pod uwagę.

Gorszego od pecuszoka ta firma nie widziała. Nie wiem dlaczego on jeszcze tu jest. Ro z p i e r d o li firmę i pójdzie w p i z d u.

Nick

Ludzie ogarnijcie się wszyscy w końcu. Musimy coś zrobić..zacząć działać widać że ten baran bodzio i cały zarząd ma nas w (usunięte przez administratora) A związki.nic z tym nie robią bo już wylizali i dostali. A my tylko żale a nic z tym nie robimy

Zanam już miał kiedyś za sterami takich nieudaczników kończyło się to masowymi zwolnieniami. Teraz kiedy już firma się odrodziła to znowu za sterami mamy ludzi który patrzą tyko aby te 4 lata a po nas to już nie ich sprawa. Szkoda. Żal ludzi, którzy byli zaangażowani w jej rozbudowę. Gdzie jest rada nadzorcza? Gdzie są związki? Gołym okiem widać że nie jest dobrze? Za co czekają? Na moment w którym będzie zapóźno na jakiekolwiek działanie? Trzeba wyjść na ulicę jak to kiedyś PeBeKa zrobiła.

Edmund

Brak Barbórki to brak zjazdu dzisiaj na dół strajk

Prezes bodzio

Ja juź mam na koncie od środy nie wiem o co wam chodzi?

Brak slow

Klamia I robia ludzi w choya.... ciekawe czy karpiowe wyplacic im sie uda przed swietami a o zyskach to chyba calkiem bedziemy mogli zapomniec.. proponuje panie prezesie nastepnym razem nie pisz pan kiedy albo do kiedy bedzie cos wyplacone ;] szkoda nerwow .. zobaczymy czy jutro przelewy ludzie dostana..

Kiedy wyplata barborki bedzie?

Zwr rudna

Trzy slłowa do ojca prowadzacego ......Panie Pecuszok z poważaniem niewolnicy zanamu

Brak slow

Trzeba zrobic dokladnie tak jak prezes... on przygral w choya.. to teraz my to zrobmy... jutro do pracy I przez 8 godzin nic tylko kawusia ;p P R E Z E S Dziekujemy baaardzo ;]

Brak slow

I CO PANOWIE NIE BYLO WCZORAJ NIE MA DZISIAJ I CHOY WIE CZY JUTRO BEDZIE ;/ masakra !! ;/ do 1 miala byc wyplacona :/ (do 1) kpiny jakies :/

Żal
@Brak slow 30.11.2017 17:25

Ten zarząd nie potrafi nic dobrze zrobić. Nawet swojej obietnicy dotrzymać.

Zwr rudna

Żal trzeba zaplanowac chorobowe od gotowki depresja

nick

Jutro bedzie kasa

Brak slow

Xxx poczytaj chlopaku o ZUZP bo chyba nie bardzo wiesz. Nie jest tak latwo I szybko zmienic zapisy w ZUZP ;) glowa won... brak dotrzymania slowa :/

Xxx

Udało im się na czas zmienic zapisy w ZUZP i barbórki w tym roku nie będzie... Masakra, pewne info

zwarcie

lipa TM nic ni ma w banku prezes wypad z naszej firmy

Brak slow

Czekaja do samego konca ! :/ pada na pysk to wszystko :/ prezesa Kardeli tu potrzeba ;D

@Brak slow 30.11.2017 15:38

Czy ten mały konus nie informował że do 1 -go będę kasa na koncie? Kiedyś jak coś miało być do wyznaczonego czasu to dzień wcześniej było najpóźniej. Dno.

korek

w tamtym roku Izbiński teraz pecuszok!!!!!!!1wypa z firmy... cendrowski moze zostac nie wadzi słucha sie pana

Zostaw opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KGHM ZANAM S.A.