zanam legmet

Legnica

Opinie o zanam legmet

Marta

@fatalista czy to czym zajmuje się Twój szef wpływa bezpośrednio na Twoją pracę i innych pracowników? W związku z Twoim wpisem, mógłbyś kilka słów napisać o atmosferze jaka panuje w miejscu pracy? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane przez pracodawcę?

fatalista
@Marta 21.11.2017 10:51

atmosfera jest fatalna, ludzie sa zdemotywowani, widza że pieniądze zarabiają tylko znajomi prezesa a reszta zastanawia się jak zarobić na prezenty dla dzieci pod choinke

MANAZ

Słyszeliście, że sytuacja firmy jest dramatyczna? Pieniędzy zabraknie na najbliższe wypłaty? pracownicy nie będą mieli pieniędzy na święta? na prezenty dla dzieci!?!?!? coraz głośniej się o tym mówi a informacje z firmy są złe. prezesa prawie wcale nie ma na zakładzie - przejmuje się tylko sprawami prywatnymi i ukraińską mniejszością. biurowiec jest pełen właśnie ukraińców, którzy zarabiają kupę forsy i pomiatają prawdziwymi Polakami, którzy zarabiają grosze...

fatalista

dzieja się dziwne rzeczy w firmie, prezes zajmuje sie szkola dla ukraincow, usuwaniem pomnikow w legnicy, uczeniem swoich bliskim jakim to bohaterem byl Bandera zamiast dbaniem o interesy spolki. Jestem w stanie zrozumiec że Polska firma jest dla ukraincy bohdana ciałem obcym ale skoro bierze kase za zarzadzanie to powinien to robic jak najlepiej potrafi a nie doprowadzac spolke do totalnego braku pieniedzy w kasie, czy nikt tego nie widzi?

Marta

@Pracownik Z powiedziałeś, że wymieniona stawka dotyczy nowych pracowników. Może pensja po określonym czasie i nabytym doświadczeniu zmieni się? Jakie warunki zatrudnienia proponował Ci zanam legmet?

Iy

Ile na reke ma Oczyszczacz?

Ile zarabia mechanik spawacz pod ziemią ? Czy wszystkie kopalnie mają tak samo płacone? Np Polkowice Sieroszewice lub szyb sg1?

Pracownik Z
@Pracownik 08.09.2017 19:50
Ile zarabia mechanik spawacz pod ziemią ? Czy wszystkie kopalnie mają tak samo płacone? Np Polkowice Sieroszewice lub szyb sg...

Jako nowy pracownik możesz liczyć na pensje(stawke)2300brutto,co w rzeczywistości da Tobie 1700 zł. na ręke i to sie tyczy wszystkich fizycznych stanowisk pracy oferowanych przez tzw. ,,KGHM" Zanam. Niestety polityka firmy tak wyglą: dać jak najmniej,a wykorzystać pracownika jak najwiecej!

adam

1700zl na reke

kkkk

ile zarabia formierz odlewnik

Dlaczego są organizowane wycieczki z okazji dnia dziecka , w tym roku do enegolandii na 4 dni a my pracujacy na terenie huty w Głogowie nic nie wiemy? ? ? Czy nasze dzieci są gorsze? ? To niesprawiedliwe. Też jesteśmy pracowniki firmy zanam. Nigdy nie dostajemy takich informacji!!! Pytam dlaczego ??? Wszystko po cichu i zawsze dla tych samych pracowników, tych którzy są blisko koryta albo mają układy!!! Nasze dzieci też CHCĄ JECHAĆ! !!!!

panda

a gdzie jeszcze?? napisz dokładniej. chętnie bym wysłała cv

can

i nie tylko tam ...

Quake

Czy macie jakies info na temat oddzialu tasmowego?poprzerzucali chlopakow na inne dzialy beda zwolnienia?

ja12345689

Wczasowe kiedy placa?

El polako

Komary się z kapcia traktuje.. Nauczyć się czegoś? Chyba kopalnia rowów haha nie słuchajcie go to zwykły jakiś przydupas od "wujka " dyrektora tacy zarobią reszta to wielkie G..na kursy wysyłają jak pół roku do roku będziesz chodzić i truc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Najgorsze maszyny na kopalni brak narzędzi do pracy nędzne pieniądze za bardzo ciężka pracę w trudnych warunkach nie polecam nikomu

komar

Czytam te wasze posty i śmiać mi się chce wy jak byście zarabiali 5000 netto to i tak było by wam mało a jak pracować nie potraficie to was gnoją:D sam siedzę w zananie już 5 lat i jakoś nie narzekam jaka firma podnosi pracownikowi takie kwalifikacje wiec z ręka na sercu polecam prace w zananie możne nie będziesz zarabiał kokosów ale zawsze czegoś można się nauczyć

adas

witam potrzebuja na magazyniera niewiecie jaka stawke oferuja i jakie sa zmiany ..,,.

teem

Omijac szerokim łukiem KGHM tylko w nazwie.

spawacz

cigon gdzie firma dobrze traktuje pracowników bo ja tego jakoś nie widzę na halach raczej gnoją każdego co do dodatku na święta dają bo wiedzą że ludziom [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płacą więc trzeba zamknąć fizolom gęby także nie polecam ZANAMU nikomu :)))))

asd

taki bajer to dla kogo przeciez te marne 300 zl bylo brutto chyba ktos niedouczony pisze ze to bylo netto a te pierdoły o tak dobrej firmie to dla pierwszoklasisty niepolecam tej firmy zarobisz mało warunki brak słów,..itd

Riki

Spoko brutto ta kwota czy netto

ania

W środę wypłata jajkowego na święta 350 zł.

juma

juma ty jestes dobry do loda z z baranami niepisze a pracownicy ,,wiekszosć jaworowskiego i króla poprostu nietrawią a co ty niesłyszałes co oni wyprawiaja z ludzmi jakie maja podejscie a pisać onich cały czas dzien w dzien gdzie tylko zmienia prace to tam bedą opisywani bo to skurwys/.,

juma

gekon

Czy ktoś wie kiedy i czy w ogóle firma ma zamiar wypłacać jakieś premie z okazji 50-cio lecia Zanamu?

Juma

Piszesz w taki sposób jakbyś tu pracował, a nie pracujesz wiec (usunięte przez administratora). i nie spamuj. Jak coś do nich masz to zachowaj sie jak dorosły, powiedz im to w twarz, a nie jak mała [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] piszesz po forach.

JURAS JUMA

FRAJER TO CIE ZROBIŁ a sanepit znalazł cie w kondonie na strychu tyle wiem .,poprostu lubicie tego JAWOROWSKIEGO I KHMRróla bo robicie mu las/..,to juz widza inni pracownicy kto naskakuje ale i zwami sobie poradzimy ale zawsze musi ktoś sie znalesć kto ma dobrze wyrobione policzki -pozdrawiam

Juma

Właśnie skoro taki fafarafa jesteś ASD to pisz kim jesteś, a nie siejesz ferment. Popieram Jurasa zwykły frajer jesteś.

Juras

ASD nie pajacuj. Jak taki odważny jesteś to sam podaj swoje dane pedale. Zwykły frajer z ciebie i tyle.

asd

tak daj swoie dane to i tobie wybijemy ząbki ale najpierw zrobisz loda tak jak to oni robili w poprzedniej firmie kuts/.,;jestes taki odwazny to sie podpisz

Juras

Asd widzę że jesteś stęskniony za kolegami z vissmana. Pewnie powbijali ci wszystkie zęby kuta***, że tak namiętnie piszesz.

asd

witam jak z nich tacy specjaliści to dlaczego wszyscy pracownicy maja ich dosc a na strefie juz niemogli sie wykazac bo cały czas dostawali po mordzie nawet na imprezie pozegnalnej pan jaworowski ,,damski bokser uciekał gdzie pieprz rosnie'; a ty zdichu to chyba kolega jestes to napisz swoie dane to bedziemy tez na ciebie uwazać/.,

zdzichu

sa super dawno takich specjalistów u nas nie było!! wiec zejdz w koncu z nich !

Zbych

Ja tam pracowałem jako spawacz. Mozna wyciągąc 4000,00 tylko trzeba być dobrym spawaczem. Odnośnie warunków to wiele się zmieniło. W okolicy nie znajdziesz lepszego pracodawcy. Za darmo robią wszystkie uprawnienia w tym poddozorowe. Ja jak uzyskałem uprawnienia uprawnienia to uciekłem do niemiec i mamy więcej niż 2500 euro. Ale mino wszystko polecam.

Mam pytanie. Jakie dodatki do pensji są w zanamie w polkowicach? Dowiedziałem się że jest podstawa + % premii (chyba 6?). Czy do tego są jakieś szkodliwe, dojazdy czy coś? Jak wygląda sprawa z barbórką, świątecznym, wakacyjnym? Pozdrawiam

zenek piekara

witam jestem emerytem ma 30 lat dolu obecnie pracuje w Nilosie i chcem sie przeniesc do kghm zanam. jak panowie da sie tam cos zarobic? lubie soboty robic kiedys nawet zrobilem 11 światecznych w jednym miesiacu a tu sie tyle da? mozna zostawac na 2 zmiany pod rzad? bo to moje zycie!

qaqsds

ale chociaz czysciej jest niema robali w szatni i na stołówce niepiszac o wc ha ha

PC23

Witam . Wszyscy tak narzekacie a pracujecie tam iljak się wam nie podoba to idźcie na strefę tam będziecie zap. ... i za robicie tyle samo co tu . Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

spawacz

Jak nie masz stażu albo masz ale nie duży to na początek dostaniesz Max 2300-2500brutto czyli jakieś 1800zl odejmij koszty dojazdu ;)

SDF

TO PRAWDA BIEDA Z NEDZA WYPŁATA MARNA WARUNKI KATASTROFA

spawacz pod ziemią

Witam panowie ile zarabia spawacz-mechanik pod ziemią?, z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam i Szczęść Boże

Rico

siema chlopaki .. nie wiecie kiedy płacą barborke? czy jeszcze jakas nagroda jest przewidziana w tym roku? wielkie dzieki za info

kjhg

dobry jestes za 1800 potrafisz utrzymac rodzine itd w takim syfie

fds

zaczniesz pracowac to zobaczysz jakie sa plusy syf kiła kasa marna warunki katastrofa resze szkoda pisac i szkoda czasu

asd

witam usunieto poraz kolejny wpis a ludzie chca wiedziec prawde ( usunięte przez administratora ),POKAZCIE TERAZ CO WY POTRAFICIE A Z NIMI SPOWROTEM NA STREFE

obserwator
@asd 21.07.2015 08:12

za dzieci płaci opieka społeczna i Kopacz

RFG

witam dział oczysczalnia 2200 brutto no moze jeszcze premia 100zł na na innych działach jest to samo ,szatnie prysnice i inne warunki lepsze są na ukrainie lub przydroznych cpn-ie( usunięte przez administratora ) JAK TAK MOZNA ICH NAZWAĆ TO WIELKA ZENADA po znajomości do koryta a przeciez ( usunięte przez administratora ),miał kiedys wpadke ale od czego ma sie kolegow i nagle znalazł sie stołek w biurze rekawice i inne rzeczy jedne na tydzień nawet dwa bo przeciez brygadzista tez musi z czegos zyć,OGÓLNIE NIEPOLECAM STRASZNY SYF A KASA JAK NA TE WARUNKI MARNA

luki

Syf że szkoda gadać dla spawacza 2800 brutto! To chyba kpiny jakieś, KGHM w nazwie ale nic się nie różni od całej strefy LSSE. U prywaciarzy lepiej się zarabia! Pracującym powodzenia życzę.

creatywny

Masakra co się tam wyprawia syf totalny pierwsze wrażenie tego zakładu to PRL i szukanie w ludziach oszczędnośći a zarobki marne KGHM ZANAM brzmi z nazwy ludzie z tego nic nie mają.

dff

tak warto ale na oczyszczalnie tam jest najlepiej i najwiecej placą nawet kolega dostał 50 zł podwyzki to jest smieszne co wyprawiaja zlodzieje

ma

Czy warto przyjąć sie do Legmetu?.Jakie są tam zarobki dla pracowników?.CZy są jakieś premie i dodatki?

zarcikowy

witam mam pytanie kto może pracuje w zanamie lub w hucie i jeździ autem z lubina . przede wszystkim chodzi mi o transport dzięki i pozdrawiam :)

Zostaw opinię o zanam legmet - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zanam legmet