zanam legmet
3 47

Opinie o zanam legmet

Karol

Zamiast narzekać trzeba wyjaśnić i tyle w temacie!!

Felix

Ja moge sie podzielic opinia nie placa za nadgodziny dzisiaj dostalem wyplate ale nadgodzin brak...!!!!! Ot to ci firma

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w zanam legmet? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ile zarabia mechanik spawacz pod ziemią ? Czy wszystkie kopalnie mają tak samo płacone? Np Polkowice Sieroszewice lub szyb sg1?

Bolo
@Pracownik 08.09.2017 19:50

Ile zarobisz6na rudnej, to Ci powiem jak będziesz (usunięte przez administratora) wielkiego kierowniczka Rudej i słuchał co on Ci nakazuje tzn.ważne dla niego to związki do których się zapiszesz bo jak do dolowych to będzie Cię gnoic tym właśnie się trudni ten czlowieczyna. Daj sobie spokój z tym serwisem a szczególnie rudna. Wiele by musial mówić o tym co się dzieje na tej kopalni. Układziki i jeszcze raz układziki.

Pracownik załam

Wyrazam swoją opinię. Pracuję w kghm zanam nie otrzymałem zysków, bhp. Brak dodatku szkodliwego a jest za co, bo praca na poziomie prl, pył nieziemski. Wszystko sie zatrzymało w czasie. W tej chwili to żona zarabia wiecej, a praca w sklepie. Wstydzę się przyznać.Kusili dodatkami zyskami na rozmowie a teraz nie ma to przełożenia, a praca ciężka i warunki. Firma nie powinna nazywać się kghm zanam tylko kghm załam. Zastanawiam się nad zwolnieniem bo taką wypłatę to dostawalem 10 lat temu.

Błażej
@Pracownik załam 08.03.2018 19:45

I nie będzie lepiej , bo jak moga pomóc związkii zawodowe jak np. Te solidarność jak tam tylko rządzą al.......ki. Pierwszy lepszy z brzegu taki stary gruby Nadolny o Boże tragedia i to ma pomóc pracownikom. On tylko patrzy jak zrobić żeby wykopac Dynaka. I zobaczycie to po trupach ale do celu. I dlatego jak najszybciej wypisuje się z tych związków bo jak ma taki zadzic to nic dobrego nie wróżę temu zwiaczkowi. Powodzenia Panie Dynak juz lepszego członka nie mógł Pan wybrać do zarządu. Porażka znam tego chłopa i wiem czym się trudnil kiedyś i co prezentuje teraz. Napewno nie będę doradzał wpisywania się do Pana związków chociaż do tych czas to robiłem. Są jeszcze 2 inne związki gdzie nie ma takiego kumoterstwa.

chyba nowy

dostałem ofertę pracy na oddziale odlewni w Legnicy. macie opinie jakie tam są warunki i ludzie?

Marta

@p r a c o w n i k, dochodzi do usuwania komentarzy tylko w takich sytuacjach kiedy nie przestrzegają one treści regulaminu forum. Wpisy nie mogą być m.in. wulgarne, obraźliwe itp. Zapewniam, że w tym miejscu mile widziany jest każdy rodzaj opinii, pozytywne jak i negatywne. Warunek jaki muszą spełniać to merytoryczność i zachowanie kultury wypowiedzi w nich.

Marta

Proszę Was o powrót do merytorycznej dyskusji na temat zanam legmet jako pracodawcy, przestrzegającej regulaminu tego forum. W związku z tym, jeżeli ktoś z Was mógłby opisać rzetelnie sytuację, w jakiej teraz znajduje się ta firma, to proszę tę osobę o komentarz w tej kwestii. Będzie on istotny dla użytkowników zastanawiających się nad rozpoczęciem współpracy z zanam legmet.

p r a c o w n i k
@Marta 22.01.2018 00:35

Po co pisać jak usuwacie wpisy. Żałosne forum!!!!!

Spawacz do bòlu

Odradzam zanam legnica, Spawacze nie idzcie w to g..no ,brygadzista adas to nie sprawiedliwy karzeł ktòry ma ambicje jak napoleon ...jakiemu nawet dziecka nie szkoda i wysłałby je na wojne Jego pod skrzaty generał i wodogłowy to jego du...wlazy i nie kryją sie ztym ... Spawacze z nich marni ale uwazają sie za (usunięte przez administratora) wie co. Po za tym nowy inz. Prod. Jest jego kolesiem z szkoły wiec szerokim łukiem od nich .Chcesz to pracuj za 2200 ale nie koleguj sie z nikim udawaj ukrainca.Na koniec pluje wam w twarz jak ws zobacze lizusy,zjadacze gowna.Pamietajcie jesteśmy z tego samego miasta i ludzie wiedza jacy jestescie

Spawacz do bòlu
@Hania 10.01.2018 17:10

Hahahaha, co ja widzę co za hipokryzja , kończe temat ! Ludzie OMIJAJCIE Zanam Legnica

anonymous

Wydaję się ze ZANAM ma jedno motto Wszyscy są równi a niektórzy równiejsi.

Marta

@Pracownik, nie reprezentuję firmy zanam legmet. Jestem moderatorem serwisu Gowork i moją rolą jest jak najdokładniejsze poznanie firm i aktywność na tym forum, aby osoby, które zaglądają tu i są zainteresowane wybraną firmą pod kątem uzyskania zatrudnienia, dowiedziały się jak najwięcej o pracodawcy.

Marta,ty chyba reprezentujesz kadry i Pana prezesika. Spadaj z tego i innych forum z tymi niecnymi pytaniami!!!!

Marta

@fatalista czy to czym zajmuje się Twój szef wpływa bezpośrednio na Twoją pracę i innych pracowników? W związku z Twoim wpisem, mógłbyś kilka słów napisać o atmosferze jaka panuje w miejscu pracy? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane przez pracodawcę?

fatalista
@Marta 21.11.2017 10:51

atmosfera jest fatalna, ludzie sa zdemotywowani, widza że pieniądze zarabiają tylko znajomi prezesa a reszta zastanawia się jak zarobić na prezenty dla dzieci pod choinke

MANAZ

Słyszeliście, że sytuacja firmy jest dramatyczna? Pieniędzy zabraknie na najbliższe wypłaty? pracownicy nie będą mieli pieniędzy na święta? na prezenty dla dzieci!?!?!? coraz głośniej się o tym mówi a informacje z firmy są złe. prezesa prawie wcale nie ma na zakładzie - przejmuje się tylko sprawami prywatnymi i ukraińską mniejszością. biurowiec jest pełen właśnie ukraińców, którzy zarabiają kupę forsy i pomiatają prawdziwymi Polakami, którzy zarabiają grosze...

fatalista

dzieja się dziwne rzeczy w firmie, prezes zajmuje sie szkola dla ukraincow, usuwaniem pomnikow w legnicy, uczeniem swoich bliskim jakim to bohaterem byl Bandera zamiast dbaniem o interesy spolki. Jestem w stanie zrozumiec że Polska firma jest dla ukraincy bohdana ciałem obcym ale skoro bierze kase za zarzadzanie to powinien to robic jak najlepiej potrafi a nie doprowadzac spolke do totalnego braku pieniedzy w kasie, czy nikt tego nie widzi?

Marta

@Pracownik Z powiedziałeś, że wymieniona stawka dotyczy nowych pracowników. Może pensja po określonym czasie i nabytym doświadczeniu zmieni się? Jakie warunki zatrudnienia proponował Ci zanam legmet?

Iy

Ile na reke ma Oczyszczacz?

adam

1700zl na reke

kkkk

ile zarabia formierz odlewnik

Dlaczego są organizowane wycieczki z okazji dnia dziecka , w tym roku do enegolandii na 4 dni a my pracujacy na terenie huty w Głogowie nic nie wiemy? ? ? Czy nasze dzieci są gorsze? ? To niesprawiedliwe. Też jesteśmy pracowniki firmy zanam. Nigdy nie dostajemy takich informacji!!! Pytam dlaczego ??? Wszystko po cichu i zawsze dla tych samych pracowników, tych którzy są blisko koryta albo mają układy!!! Nasze dzieci też CHCĄ JECHAĆ! !!!!

panda

a gdzie jeszcze?? napisz dokładniej. chętnie bym wysłała cv

can

i nie tylko tam ...

Quake

Czy macie jakies info na temat oddzialu tasmowego?poprzerzucali chlopakow na inne dzialy beda zwolnienia?

ja12345689

Wczasowe kiedy placa?

El polako

Komary się z kapcia traktuje.. Nauczyć się czegoś? Chyba kopalnia rowów haha nie słuchajcie go to zwykły jakiś przydupas od "wujka " dyrektora tacy zarobią reszta to wielkie G..na kursy wysyłają jak pół roku do roku będziesz chodzić i truc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Najgorsze maszyny na kopalni brak narzędzi do pracy nędzne pieniądze za bardzo ciężka pracę w trudnych warunkach nie polecam nikomu

komar

Czytam te wasze posty i śmiać mi się chce wy jak byście zarabiali 5000 netto to i tak było by wam mało a jak pracować nie potraficie to was gnoją:D sam siedzę w zananie już 5 lat i jakoś nie narzekam jaka firma podnosi pracownikowi takie kwalifikacje wiec z ręka na sercu polecam prace w zananie możne nie będziesz zarabiał kokosów ale zawsze czegoś można się nauczyć

adas

witam potrzebuja na magazyniera niewiecie jaka stawke oferuja i jakie sa zmiany ..,,.

teem

Omijac szerokim łukiem KGHM tylko w nazwie.

spawacz

cigon gdzie firma dobrze traktuje pracowników bo ja tego jakoś nie widzę na halach raczej gnoją każdego co do dodatku na święta dają bo wiedzą że ludziom [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płacą więc trzeba zamknąć fizolom gęby także nie polecam ZANAMU nikomu :)))))

asd

taki bajer to dla kogo przeciez te marne 300 zl bylo brutto chyba ktos niedouczony pisze ze to bylo netto a te pierdoły o tak dobrej firmie to dla pierwszoklasisty niepolecam tej firmy zarobisz mało warunki brak słów,..itd

Zostaw opinię o zanam legmet - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zanam legmet